Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
Λογικά θα ξαναρχίσει κάποια στιγμή, απλά δε νομίζω ότι θα το κάνει άμεσα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Το δεινό είναι ότι οι ιερόδουλες,όπως οι ΛΟΑΤΚΙ και οι Ρομά,είναι περιθωριοποιημένες κοινωνικές ομάδες.
Εδω βρήκες να κανεις ππροπαγάνδα εσύ ; Που κολλάνε ρε οι γυφτοι και από πότε οι γυφτοι ειναι στο περιθωριο ; Η πιο προνομιουχα ομάδα ειναι οσο για αυτές που ειναι στο αυταρχικό μάλλον δεν εισαι καλά διαβασμένος . Μια που κανει αυταρχικά γαμάει , κατουράει δερνει και πληρωνεται καθολου ασχημα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Λογικά θα ξαναρχίσει κάποια στιγμή, απλά δε νομίζω ότι θα το κάνει άμεσα
Αργεί αυτή η στιγμή και όταν επιστρέψει, εάν επιστρέψει ,θα ασχολειται μόνο με πολύ δικό της κόσμο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
Καλημέρα, θα ξαναρχίσει απο Σεπτέμβρη. Το είχε ανακοινώσει και στο σάιτ της, αλλά έχει μερικές μερες που έπεσε πάλι
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.363
Πόντοι
206
Μακαρι να επιστρέψει η Λολα. Θα κάνει πολύ καλό στο χώρο.... Δυστυχώς δεν έχω κάνει συναντηση μαζί της και είναι και ένα από τα απωθημένα μου...
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
Μακαρι να επιστρέψει η Λολα. Θα κάνει πολύ καλό στο χώρο.... Δυστυχώς δεν έχω κάνει συναντηση μαζί της και είναι και ένα από τα απωθημένα μου...
Καλώς ειναι, αλλά επιστρέφει…
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
489
Κριτικές
23
Like
1.509
Πόντοι
1.071
Ρε παιδιά, ποια είναι η Τίνα από Φιξ και γιατί την συζητάτε σε αυτό το thread? Πείτε και σε εμάς του άσχετους παρακαλώ.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
301
Like
353
Πόντοι
21
Ρε παιδιά, ποια είναι η Τίνα από Φιξ και γιατί την συζητάτε σε αυτό το thread? Πείτε και σε εμάς του άσχετους παρακαλώ.
Ήταν μια από τις πρώτες αφέντρες στην Αθήνα. Τότε που το αυταρχικό πρόγραμμα ήταν κάτι που δεν το έβρισκες εύκολα. Εγώ πχ την είχα συναντήσει πρώτη φορά το 2001-2002. Μικρόσωμη αφέντρα με ωραίο πρόσωπο και αρκετά αυστηρή (στο πρόγραμμά της βέβαια πολλές φορές ήταν σαν να είχε βάλει κασετοφωνάκι και επαναλάμβανε πολλές φορές τις ίδιες ατάκες). Τελευταία φορά την είχα συναντήσει το 2008-2009. Έχω την εντύπωση πως σταμάτησε λίγο μετά το 2010 και πλέον κάνει ελάχιστες συνεδρίες με παλιούς της πελάτες.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
Ήταν μια από τις πρώτες αφέντρες στην Αθήνα. Τότε που το αυταρχικό πρόγραμμα ήταν κάτι που δεν το έβρισκες εύκολα. Εγώ πχ την είχα συναντήσει πρώτη φορά το 2001-2002. Μικρόσωμη αφέντρα με ωραίο πρόσωπο και αρκετά αυστηρή (στο πρόγραμμά της βέβαια πολλές φορές ήταν σαν να είχε βάλει κασετοφωνάκι και επαναλάμβανε πολλές φορές τις ίδιες ατάκες). Τελευταία φορά την είχα συναντήσει το 2008-2009. Έχω την εντύπωση πως σταμάτησε λίγο μετά το 2010 και πλέον κάνει ελάχιστες συνεδρίες με παλιούς της πελάτες.
Εχει
Ήταν μια από τις πρώτες αφέντρες στην Αθήνα. Τότε που το αυταρχικό πρόγραμμα ήταν κάτι που δεν το έβρισκες εύκολα. Εγώ πχ την είχα συναντήσει πρώτη φορά το 2001-2002. Μικρόσωμη αφέντρα με ωραίο πρόσωπο και αρκετά αυστηρή (στο πρόγραμμά της βέβαια πολλές φορές ήταν σαν να είχε βάλει κασετοφωνάκι και επαναλάμβανε πολλές φορές τις ίδιες ατάκες). Τελευταία φορά την είχα συναντήσει το 2008-2009. Έχω την εντύπωση πως σταμάτησε λίγο μετά το 2010 και πλέον κάνει ελάχιστες συνεδρίες με παλιούς της πελάτες.
Παιδια συγγνωμη, τι σχέση έχει αυτή η συζήτηση στο συγκεκριμένο νήμα και όχι στο γενικό «οι καλύτερες στο αυταρχικό» ή δεν ξέρω γω που; Δηλαδη, εντάξει, η Λολα δεν ασχολείται αυτή την περίοδο, αλλά αυτό δε σημαίνει οτι πρέπει να του αλλάξουμε τα φώτα
 

peterpanou

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Εχει

Παιδια συγγνωμη, τι σχέση έχει αυτή η συζήτηση στο συγκεκριμένο νήμα και όχι στο γενικό «οι καλύτερες στο αυταρχικό» ή δεν ξέρω γω που; Δηλαδη, εντάξει, η Λολα δεν ασχολείται αυτή την περίοδο, αλλά αυτό δε σημαίνει οτι πρέπει να του αλλάξουμε τα φώτα
Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Το site ειναι για να ανταλλασουμε αποψεις και να γραφουμε κριτικες ωστε να αποφευγουμε τις κακοτοπιες, δεν ειναι για ξεκατινιασμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom