Νέα

Hotel κοντά στο Mall

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα danziggr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα ξενοδοχειο ημιδιαμονης κοντα στο mall ξερει κανεις?η ποιο σωστα στην εξοδο που βγαζει η αττικη οδο για mall?Εκτος απο το marousi hotel που εχω δει στο χαρτη
 
Τελευταία τροποποίηση:

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
υπαρχει κανενα ξενοδοχειο κοντα στο mall ξερει κανεις?η ποιο σωστα στην εξοδο που βγαζει η αττικη οδο για mall?περα απο το marousi hotel που εχω δει στο χαρτη
Civitel στη Κηφισιάς
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Τυπε μόνο το marousi hotel βολεύει.. Τι σε χαλάει?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
υπαρχει κανενα ξενοδοχειο ημιδιαμονης κοντα στο mall ξερει κανεις?η ποιο σωστα στην εξοδο που βγαζει η αττικη οδο για mall?Εκτος απο το marousi hotel που εχω δει στο χαρτη

Εάν θέλεις να πας με γκόμενα σου προτείνω δίχως δεύτερη σκέψη Cybele στην Πεύκη.
Θα με θυμηθείς. ?
Λογικά θα είστε με αυτοκίνητο 500μ. από το εμπορικό του Αμαρουσίου.
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Ρε παιδιά θέλω κ εγώ να πάω αύριο πρωί στο νέο κόσμο θα μείνω έχει κάτι καλό εκεί;
 
OP
OP
D

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Εάν θέλεις να πας με γκόμενα σου προτείνω δίχως δεύτερη σκέψη Cybele στην Πεύκη.
Θα με θυμηθείς. ?
Λογικά θα είστε με αυτοκίνητο 500μ. από το εμπορικό του Αμαρουσίου.
τοσο καλο?οι φωτογραφιες στην σελιδα τους παντως ειναι απογοητευση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε μόνο το marousi hotel βολεύει.. Τι σε χαλάει?
ειναι πολυ μπαμ....ειναι και παντρεμενη,καταλαβαινεις
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

danziggr


ψαξε στον χαρτη λεοφωρο αμαρουσιου απεναντι απο τον σκλαβενιτη εχει ενα γαμιστρωνα εκει σαν της πευκης
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Πανω δεξια στο παρον φορουμ λεει "ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ" , πατηστε και δειτε (τα περισσοτερα) ημιδιαμονης. Μετα γκουγκλ για αλλες περιοχες.

Ενα πουτσο θα ριξετε δεν ειναι αναγκη να ειναι παλατι το μαγαζι, και μεταξυ μας στα 15-20 ευρω παλατι δεν θα βρειτε πουθενα για 3-4 ωρες.
 
OP
OP
D

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Πανω δεξια στο παρον φορουμ λεει "ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ" , πατηστε και δειτε (τα περισσοτερα) ημιδιαμονης. Μετα γκουγκλ για αλλες περιοχες.

Ενα πουτσο θα ριξετε δεν ειναι αναγκη να ειναι παλατι το μαγαζι, και μεταξυ μας στα 15-20 ευρω παλατι δεν θα βρειτε πουθενα για 3-4 ωρες.
δεν ειναι το ποσο φιλε,ειναι τι βολευει επισης ο χαρτης μπορει να μην ειναι ενημερωμενος....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
δεν ειναι το ποσο φιλε,ειναι τι βολευει επισης ο χαρτης μπορει να μην ειναι ενημερωμενος....
priamos, iviskos hotel και marrousi hotel , ολα διπλα στο mall (7 λεπτα με το αμαξι το πιο μακρινο) δεν σε βολευει κανενα απο τα 3;
 
OP
OP
D

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
priamos, iviskos hotel και marrousi hotel , ολα διπλα στο mall (7 λεπτα με το αμαξι το πιο μακρινο) δεν σε βολευει κανενα απο τα 3;

οπως το βλεπω για ivisko το κοβω μιας και τα αλλα 2 για αλλους λογους δεν θελω...γιατι ομως εχεις ενοχληθει τοσο που ρωταω?τουλαχιστον αυτο μου βγαζει το μυνημα σου.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
οπως το βλεπω για ivisko το κοβω μιας και τα αλλα 2 για αλλους λογους δεν θελω...γιατι ομως εχεις ενοχληθει τοσο που ρωταω?τουλαχιστον αυτο μου βγαζει το μυνημα σου.
δεν εχω ενοχληθει.... Απλα ανεφερα οτι συνηθως τα ημιδιαμονης του εικοσαρικου ειναι πανω κατω οι ιδιες μετριοτητες, οποτε δεν εχει και μεγαλη σημασια ποιο θα διαλεξεις (αν εχεις στο νου σου τις παροχες δηλαδη). Αν ειναι μονο θεμα τοποθεσιας, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
τοσο καλο?οι φωτογραφιες στην σελιδα τους παντως ειναι απογοητευση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειναι πολυ μπαμ....ειναι και παντρεμενη,καταλαβαινεις

Είναι ό,τι πρέπει για την περίπτωσή σου από την στιγμή που είναι παντρεμένη η τύπισσα.
ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να σας πετύχει μάτι στο συγκεκριμένο εκτός κι αν είναι μέλος στο bou ο άνδρας της..!
ΜΗΝ περιμένεις μεγαλεία από ξενοδοχεία ημιδιαμονής απλά το συγκεκριμένο είναι σε μέρος μακριά από αδιάκριτα βλέμματα, καθαρό και με εχεμύθεια.
*Προσωπική συμβουλή εάν θέλεις την κρατάς.. από την στιγμή που είναι παντρεμένη να αποφεύγεις ξενοδοχεία όπως το Iviskos που είναι πέρασμα.. εγώ στο συγκεκριμένο πέτυχα έναν συνάδελφο, έναν γείτονα & πολλούς γνωστούς ακόμα...
 

grkcpl2003

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Μάλλον φοβάται το gps του κινητού της κυρίας . Να μπορεί να δικαιολογήσει στον άντρα της , αν χρειαστεί , το στίγμα . Είχα πάει mall για καφέ με τη Μαρία πχ . Τί φταίω που δείχνει 50 μέτρα πιο εκεί . :wink::wink::wink::wink:
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom