Νέα

H Αθηνούλα έκανε την παρτούζα του αιώνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Για γέλια όταν ο Πανάγος πιάνει καταλάθος τα χύσια του αλλουνού και ενώ αρχικά αηδιάζει τελικά συνεχίζει να τον παίζει με το ίδιο χέρι (είναι δεξιόχειρας ο άνθρωπος, δε θα αλλάξει απ' τη μια στιγμή στην άλλη!), και για κλάματα όλα τα υπόλοιπα.  :headbang:

Επαγγελματιας ο Παναγος....υπαρχουν και χειροτερα παντως. :2funny: :2funny: :2funny:


 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.906
Πόντοι
6.256
5 ψωλές και μια γκόμενα παρτούζα το λέτε; Μια με τους καλικάτζαρους, μια με τις μαλακίες του στυλ ξεσκίστε τη γυναίκα μου, ότι ναναι είστε.... :headbang:
Πρέπει να δώσουμε χρόνο στο ελληνικό πορνό για να εξελιχθεί.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.819
Πόντοι
21.555
:rose: :rose:

ΦΩΤΙΆ Ό ΠΑΝΑΓΟΣΣΣΣΣ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Πανάγο χαραμίζεσαι με αυτό σκιάχτρο που σε βάζουν να γαμήσεις  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:,εγώ προτείνω  στην εταιρεία που λογικά διαβάζει το θρεντ και το φόρουμ να σε βάλουν να γαμήσεις την Ίνα μόνος σου αλλά και σε παρτούζα με μαύρους σε δεύτερο στάδιο για να δούμε επιτέλους κι εμεις μια δυνατή τσόντα από το σουγκαρ μπειμπς  :rockon: :rockon: :rockon: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Πανάγο χαραμίζεσαι με αυτό σκιάχτρο που σε βάζουν να γαμήσεις  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:,εγώ προτείνω  στην εταιρεία που λογικά διαβάζει το θρεντ και το φόρουμ να σε βάλουν να γαμήσεις την Ίνα μόνος σου αλλά και σε παρτούζα με μαύρους σε δεύτερο στάδιο για να δούμε επιτέλους κι εμεις μια δυνατή τσόντα από το σουγκαρ μπειμπς  :rockon: :rockon: :rockon: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:


κωστακη ο παναγος ειναι δικο μας παιδι ζει για την καλτια


κατσε και ενα βρραδυ κανονιζουμε για τραμπουκα σε ζομπυ στο αντουλτ


και μετα βολτα στο στριπ :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Πανάγο χαραμίζεσαι με αυτό σκιάχτρο που σε βάζουν να γαμήσεις  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:,εγώ προτείνω  στην εταιρεία που λογικά διαβάζει το θρεντ και το φόρουμ να σε βάλουν να γαμήσεις την Ίνα μόνος σου αλλά και σε παρτούζα με μαύρους σε δεύτερο στάδιο για να δούμε επιτέλους κι εμεις μια δυνατή τσόντα από το σουγκαρ μπειμπς  :rockon: :rockon: :rockon: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
δεν έχω βγάλει όλο το ταλέντο του μπουρδελιαρη ακόμα on camera στην επόμενη ταινία θα με δείτε ποιο βελτιωμένο και γενικά με άλλα κορίτσια του χώρου θα έρθουν ωραίες ταινίες πολλυ δυνατές στο προσεχές μελλον
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
κωστακη ο παναγος ειναι δικο μας παιδι ζει για την καλτια


κατσε και ενα βρραδυ κανονιζουμε για τραμπουκα σε ζομπυ στο αντουλτ


και μετα βολτα στο στριπ :heavymetalbig: :heavymetalbig:
άμα πάτε αθενς κουινς στειλτε μου να περάσω. Καλά εσένα σε ξέρω ηπιαμε και ουισκυ στη πρώτη φάση του καστιγκ στο γκολντεν. Πάντως κουινς έχει ωραια μωρά και αρκετά στον αριθμό!!!
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Πρέπει να δώσουμε χρόνο στο ελληνικό πορνό για να εξελιχθεί.
υπομονή και έρχονται δυνατές παραγωγές και θα τριβεται τα μάτια σας με αυτά που θα δείτε ξέρω τι σας λέω. Αυτά παιδιά ήταν καστιγκ σαν ερασιτεχνικό στυλ θα δείτε τις επόμενες ταινίες μέχρι τέλος της χρονιας θα ειναι φωτιά Κοντός ψαλμός αληλουια
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Εμένα το σώμα της Αθηνούλας δε με φτιάχνει μία (και για το πρόσωπο δεν ξέρω, αφού φοράει μάσκα κ περούκα), αλλά διάολε είναι καυλιάρα! Πιο καυλιάρα από όλες τις υπόλοιπες του ***** μαζί. Έχει νάζι, τσαχπινιά, κέφι, είναι λες και το κάνει χρόνια. Σ' αυτό το κομμάτι μου θυμίζει Nina Hartley.

Όσον αφορά την τσόντα καθαυτή, είναι για γέλια και για κλάματα όπως το πες. Για γέλια όταν ο Πανάγος πιάνει καταλάθος τα χύσια του αλλουνού και ενώ αρχικά αηδιάζει τελικά συνεχίζει να τον παίζει με το ίδιο χέρι (είναι δεξιόχειρας ο άνθρωπος, δε θα αλλάξει απ' τη μια στιγμή στην άλλη!), και για κλάματα όλα τα υπόλοιπα.  :headbang:

Απορώ αν αυτό το στούντιο έχει βγάλει ποτέ τσόντα "άντρας-γυναίκα πάνω σε κρεβάτι". Τον τελευταία μήνα που γράφτηκα όλο ζευγάρια βλέπω, όργια και περίεργα σκηνικά :think:
περίεργη φάση με τόσες πουτσες τριγύρω σου και μία περτενερ χάχα αυτό με τα χυσια ναι έχεις δίκιο σε κρεβάτι είναι το fuck me hard με Μισέλ και ενα άλλο παιδί μπορείς να τη δεις. Και το σουβλισε μου τη γυναίκα σου να καυλωσω πάλι σε κρεβάτι γίνεται το σεξ. Νομίζω ότι πρέπει να υπάρχουν διάφορα σκηνικά για να μη βαριέται ο θεατής και σενάριο προτοτυπο και κωμικό με ωραίες ατάκες και καλό σεξ για να ειναι μια ταινία καλή. Όλα μετράνε
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Και κάτι τελευταίο ασφαλώς παραμένω παιδί του bourdela. Com και πάντα θα πηγαίνω φυλής κτλ και θα περνώ και κάνα call girl γιατί γουστάρω. Και άλλο το σεξ on camera που έχεις και το άγχος της επίδοσης έστω υποσυνείδητα και άλλο στο μπουρδελο η με το call girl. Άμα γίνει erotic festival φέτος(μακάρι ναι) θα έχουμε τη δυνατότητα να τα πούμε και από κοντά με όσους έρθουν. Θα χαρώ πολλυ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Και κάτι τελευταίο ασφαλώς παραμένω παιδί του bourdela. Com και πάντα θα πηγαίνω φυλής κτλ και θα περνώ και κάνα call girl γιατί γουστάρω. Και άλλο το σεξ on camera που έχεις και το άγχος της επίδοσης έστω υποσυνείδητα και άλλο στο μπουρδελο η με το call girl. Άμα γίνει erotic festival φέτος(μακάρι ναι) θα έχουμε τη δυνατότητα να τα πούμε και από κοντά με όσους έρθουν. Θα χαρώ πολλυ


Παναγο εχεις μπει για τα καλα στο πετσι του πορνοσταρ, το μελλον ειναι δικο σου!  :headbaning1: :headbaning1:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Και κάτι τελευταίο ασφαλώς παραμένω παιδί του bourdela. Com και πάντα θα πηγαίνω φυλής κτλ και θα περνώ και κάνα call girl γιατί γουστάρω. Και άλλο το σεξ on camera που έχεις και το άγχος της επίδοσης έστω υποσυνείδητα και άλλο στο μπουρδελο η με το call girl. Άμα γίνει erotic festival φέτος(μακάρι ναι) θα έχουμε τη δυνατότητα να τα πούμε και από κοντά με όσους έρθουν. Θα χαρώ πολλυ
παναγο μονο εσυ και ο αντετοκουμπο παραμενεις τοσο προσγειωμενος μετα την τοση επιτυχια....
ο αλλος ο τσιτσιπας  ειναι στα χναρια της κας λουκα...τον σαλεψε η επιτυχια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
παναγο μονο εσυ και ο αντετοκουμπο παραμενεις τοσο προσγειωμενος μετα την τοση επιτυχια....
ο αλλος ο τσιτσιπας  ειναι στα χναρια της κας λουκα...τον σαλεψε η επιτυχια
:tooth:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.744
Πόντοι
6.256
Και κάτι τελευταίο ασφαλώς παραμένω παιδί του bourdela. Com και πάντα θα πηγαίνω φυλής κτλ και θα περνώ και κάνα call girl γιατί γουστάρω. Και άλλο το σεξ on camera που έχεις και το άγχος της επίδοσης έστω υποσυνείδητα και άλλο στο μπουρδελο η με το call girl. Άμα γίνει erotic festival φέτος(μακάρι ναι) θα έχουμε τη δυνατότητα να τα πούμε και από κοντά με όσους έρθουν. Θα χαρώ πολλυ

Τυπε Παναγο τωρα που εγινες πορνοσταρ ελπιζω να μην χρεωνεις 180 ευρω την ωρα οποιον ερθει να σου μιλησει στο χεστηβαλ... :S :S :S
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.906
Πόντοι
6.256
περίεργη φάση με τόσες πουτσες τριγύρω σου και μία περτενερ χάχα αυτό με τα χυσια ναι έχεις δίκιο σε κρεβάτι είναι το fuck me hard με Μισέλ και ενα άλλο παιδί μπορείς να τη δεις. Και το σουβλισε μου τη γυναίκα σου να καυλωσω πάλι σε κρεβάτι γίνεται το σεξ. Νομίζω ότι πρέπει να υπάρχουν διάφορα σκηνικά για να μη βαριέται ο θεατής και σενάριο προτοτυπο και κωμικό με ωραίες ατάκες και καλό σεξ για να ειναι μια ταινία καλή. Όλα μετράνε
Ναι, το σκηνικό και το σενάριο κάνουν μια ταινία πετυχημένη, τι λες ρε πανάγο,
Βάλτε νέο καναπε και καφετιέρα λοιπόν.
 

SkinnyPerv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
280
Έχουμε κάποια παραπάνω πληροφορία για την Αθηνά;
Με καύλωσε το νυμφομανές skinny πουτανάκι, κρίμα που δεν μπόρεσαν να βρουν κάποιους πιο ωμούς και άγριους τύπους για να το βάλουν στη θέση του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom