Νέα

Γυναίκες στο site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπάρχουν γυναίκες στο Forum? Κι αν ναι... να μείνουν?

  • ΝΑΙ (αλλά δεν έχω γνωρίσει καμία)...

    Ψήφοι: 75 35,9%
  • ΝΑΙ (κι έχουμε γνωριστεί)...

    Ψήφοι: 36 17,2%
  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 4 1,9%
  • Μπααα (είναι κλώνοι-προφίλ αντρών)...

    Ψήφοι: 23 11,0%
  • Να πάρουν το πούλο! Αυτό είναι ανδρικό site...

    Ψήφοι: 21 10,0%
  • Ας μείνουν, αρκεί να μην μας τα πρήζουν...

    Ψήφοι: 52 24,9%
  • Να μείνουν ΜΟΝΟΝ όσες είναι της δουλειάς...

    Ψήφοι: 47 22,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    209

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ένα παλιό ερώτημα. Υπάρχουν, ή δεν υπάρχουν γυναίκες που μπαίνουν στο site; Μέχρι και δημοσκόπηση τρέχει το site με αυτό το ερώτημα;

Εσείς τι γνώμη έχετε λοιπόν; Μπαίνουν γυναίκες, ναι, ή όχι; Πολλές, αρκετές, λίγες, ελάχιστες; Τι είδους; Περίεργες, συνηθισμένες γυναίκες που κυκλοφορούν ανάμεσά μας καθημερινά, ή "κορίτσια" από το χώρο στον οποίο αναφέρεται το όνομα του site;
 

Επισκέπτης
δν ξερω...δν με νοιαζει...αν μπαινουν γυναικες στο site...(ετσι κ αλλιως,ενα γυναικειο νικ δν προσδιοριζει οτι πισω απ την οθονη ειναι γκομενα κ οχι ενα μαλακισμενο πουστρακι η ενα σκετο μαλακισμενο που κανει πλακα κοροιδευοντας κυριως τον εαυτο του...)!!!
Αν μπαινουν σιγουρα κατι τρεχει με την παρ'τη τους....δν το θεωρω φυσιολογικο για μια γυναικα (οχι λεσβια κλπ ανωμαλες καταστασεις) νορμαλ να μπει σ'εναν ανδροκρατουμενο χωρο...(οπως το ιδιο πιστευω οτι συμβαινει κ για τους ανδρες που μπαινουν σε γυναικεια σαιτ/φορουμ...)...
Τελικο συμπερασμα....στα @@ μου ειτε μπαινουν ειτε οχι...ειναι ελαχιστες κ εξαιρεσεις οι γυναικες/ελληνιδες που ασχολουμαι μαζι τους...(απ το να τους μιλαω κ μονο μεχρι να κανουμε παρεα...)!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.........παντως εγω στο cosmopolitan δε μπαινω.... ;)
 

Επισκέπτης
Θα ειχε ενδιαφερον να μας πουν οι γυναικες που γινονται μελη στο site, τι ακριβως ψαχνουν να βρουν εδω ?

Τι θελουν σε ενα "αντρικο στεκι" που συχναζουν, μπουρδελιαρηδες, πουτανιαρηδες και αγιατρευτοι μουνακηδες ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ωραια απορια
αντε να μας πουν.... :P



προσωπικα δεν γυρευω τιποτα εδω, δεν ψαχνω τιποτα εδω... ειμαι ελευθερη :dancing:
απλα μπηκα απο σποντα επειδη μου ειπε μια φιλεναδα οτι εχει πλακα
και οντως εχει... και ας συχναζουν οποιοι τυποι ανδρων θελουν δεν με χαλανε εμενα  :P
 

nana1970

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
εγώ έρχομαι κάποιες φορές και μαθαίνω το αντρικό μυαλό. τον αληθινό τρόπο που σκέπτεστε σχετικά με το sex. νομίζω και τα άλλα κορίτσια πλην των επαγγελματιών έρχονται εδώ για το ίδιο  :rolleyes:  :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα ο αληθινος τροπος σκεψης για το σεξ συγγνωμη αλλα δε νομιζω οτι ειναι καποια κοσμοιστορικη ανακαλυψη..... :cheesy:

εγω παντως μπηκα απο περιεργεια γιατι καπου το μπανησα, μου αρεσε, ειχε πλακα, εγραψα την αποψη μου αυταααααααα........ :)

 

nana1970

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Καλα ο αληθινος τροπος σκεψης για το σεξ συγγνωμη αλλα δε νομιζω οτι ειναι καποια κοσμοιστορικη ανακαλυψη..... :cheesy:

εγω παντως μπηκα απο περιεργεια γιατι καπου το μπανησα, μου αρεσε, ειχε πλακα, εγραψα την αποψη μου αυταααααααα........ :)
η κάθε μιά γλύκα μου καταλαβαινει διαφορετικά.
ps στο άλλο θέμα, δεν ειναι χαλάκι μπάνιου. είναι τεχνούργημα νομίζω
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Συμφωνω....... (στο πρωτο σκελος)

τεχνουργημα??? λες??? γιαυτο εχω κολλησει και το κοιταω και υπνοτιζομαι? :cheesy:
 

Επισκέπτης
εγω παντως μπηκα απο περιεργεια γιατι καπου το μπανησα, μου αρεσε, ειχε πλακα, εγραψα την αποψη μου αυταααααααα........ :)

Kαλα ποιον θελεις να κοροιδευψεις εκτος απο τον εαυτον σου ?

Ακου λεει..."ειχε πλακα...αυτααα.."

Γιατι δεν λες mounitsa μου, οτι γουσταρεις να κολοτριβεσαι με πουτανιαρηδες και μουνακηδες ? Δεν ειναι ντροπη να το παραδεχθεις.Με τοσες απαντησεις και με το να χωνεσαι σε καθε thread, απλα επιβεβαιωνεις αυτα που σου γραφω.

Αν μη τι αλλο, η νανα1970 και η biteme, "ακουστηκαν" πιο original...Και τις original γυναικες, εμεις οι αντρες, τις παμε με 1000....Για τις αλλες τις imitation, τις ψευτικες, τις εχουμε για να μας ζουλανε τον πουτσο. Αποφασισε λοιπον, τι απο τα δυο θελεις να εισαι.


 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
καλό είναι οι γυναίκες να διαβάζουν το τι λεμε  εδώ μέσα.....ε΄χω ενστάσεις για όποιες έρχονται για να βρουν και καλά γυναικεία παρέα...σε λίγο δηλαδή θα λέμε ότι πάμε στα μοναστήρια για να βρούμε μουνί να καρφώσουμε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παπαζογλου............βρε ποιον μου θυμιζεις........βρε ποιον μου θυθμιζεις........να εδω το χω και δε μου ρχεται....... :cheesy:
 

Katze

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ άρχισα να μπαίνω τελευταία αν και είχα γίνει μέλος παλιά γιατί τελευταία άρχισαν να μου στέλνουν στο e-mail μου τα νέα του σαιτ όποτε θέλωντας και μη τα διάβαζα και άρχισα να μπαίνω και εδώ.Όπως είπαν και υπόλοιπες γυναίκες μπαίνω για να δω πως σκέφτονται οι άντρες αν και το επίπεδο του σαιτ έχει πιάσει πάτο!!! :uglystupid: :2funny:
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Εγώ άρχισα να μπαίνω τελευταία αν και είχα γίνει μέλος παλιά γιατί τελευταία άρχισαν να μου στέλνουν στο e-mail μου τα νέα του σαιτ όποτε θέλωντας και μη τα διάβαζα και άρχισα να μπαίνω και εδώ.Όπως είπαν και υπόλοιπες γυναίκες μπαίνω για να δω πως σκέφτονται οι άντρες αν και το επίπεδο του σαιτ έχει πιάσει πάτο!!! :uglystupid: :2funny:
Bist Du echt eine Katze ...:-)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ άρχισα να μπαίνω τελευταία αν και είχα γίνει μέλος παλιά γιατί τελευταία άρχισαν να μου στέλνουν στο e-mail μου τα νέα του σαιτ όποτε θέλωντας και μη τα διάβαζα και άρχισα να μπαίνω και εδώ.Όπως είπαν και υπόλοιπες γυναίκες μπαίνω για να δω πως σκέφτονται οι άντρες αν και το επίπεδο του σαιτ έχει πιάσει πάτο!!! :uglystupid: :2funny:

...παλι για τον πατο σου μιλας....??????  :jerking: :jerking:
...γυναικεια (κλασικη) ωραιοπαθεια..
 

kmule

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Καθένας να πει την μαλακία του εδώ μέσα!!(Το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί μαλάκα??Το ξέρεις??) :jerking:

Το πολύ δακτυλάκι να δείς τι κάνει κατζε. Κοίτα στον καθρέπτη και θα καταλάβεις τι σου λέω. :idiot: :idiot: :booty: :birdman:
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Εδω μεσα υπαρχουν:
1) Μερικες που ειναι ψυχοπαθολογικες καταστασεις...
2) Μερικές που στην πραγματικατικοτητα ειναι πουστρακια που ψαχνουν γκομενο...
3) Μερικοι που ειναι αντρες και το παιζουν γυναικες για να γελασουν...
4) Μερικες οι οποιες ειναι τοσο αγαμητες που η μοναδικη τους ευκαιρια να μιλησουν με αντρα ειναι μεσα απο αυτο το σαιτ...
5) Μερικες που πραγματικα γουσταρουν αυτο το σαιτ και μπαινουν για να περασουν ευχαριστα την ωρα τους...

Υ/Γ: στην κατηγορια 4 εχουμε τα μεγαλυτερα ποσοστα, στην κατηγορια 5 τα μικροτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom