Νέα

Γυμνό πουτσοκέφαλο = περισσότερη διάρκεια ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες. Έχω ακούσει οτι αν τον έχεις με γυμνό πουτσοκέφαλο μέσα στο σόβρακό σου για όλη τη διάρκεια της ημέρας, θα "προπονηθεί" ωστε να αντέχει περισσότερο και να τελιώνεις πιο αργά... Ισχύει; Έχει κανείς γνώμη;
 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
Εγω ακουσα αν τον εχεις στο γυψο κρατας πανω απο 45 λεπτα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Καλημέρα παίδες. Έχω ακούσει οτι αν τον έχεις με γυμνό πουτσοκέφαλο μέσα στο σόβρακό σου για όλη τη διάρκεια της ημέρας, θα "προπονηθεί" ωστε να αντέχει περισσότερο και να τελιώνεις πιο αργά... Ισχύει; Έχει κανείς γνώμη;
τυπε αργησες δυο ημερες.παρολαυτα θα κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε :S :S :S
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Τυπε  καλημέρα,θα καταφέρεις να το έχεις μόνιμα γυμνό μέσα στο σοβρακο το πουτσοκεφαλο; δεν έχω άποψη πάνω στο θέμα πάντως μιας κ το έχω μόνιμα έξω εγώ αλλά το θεωρώ απίθανο να το καταφέρεις!!!!
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Τυπε  καλημέρα,θα καταφέρεις να το έχεις μόνιμα γυμνό μέσα στο σοβρακο το πουτσοκεφαλο; δεν έχω άποψη πάνω στο θέμα πάντως μιας κ το έχω μόνιμα έξω εγώ αλλά το θεωρώ απίθανο να το καταφέρεις!!!!
Για ποιο λόγο; Δύσκολο είναι;
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Για ποιο λόγο; Δύσκολο είναι;

Τι να σου πω,σου ειπα δεν έχω άποψη αλλά μια δοκιμή θα σε πείσει πάντως!!!το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα είναι τόσο ευαίσθητο όπως τώρα πχ κ ίσως έχεις καλύτερα αποτέλεσματα στα πιτσιλισματα σου
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Καλημέρα παίδες. Έχω ακούσει οτι αν τον έχεις με γυμνό πουτσοκέφαλο μέσα στο σόβρακό σου για όλη τη διάρκεια της ημέρας, θα "προπονηθεί" ωστε να αντέχει περισσότερο και να τελιώνεις πιο αργά... Ισχύει; Έχει κανείς γνώμη;

Εχεις πρόβλημα πρόωρης εκσπερμάτωσης και ψάχνεις λύση ?
Πάρε τις ειδικές καποτες με το επιβραδύντικο.
Αυτα με τον γυμνό πουτσοκεφαλο οταν ειςαι ακαβλωτος ειναι μαλακιες.
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Δεν έχω ακριβώς πρόβλημα. Αλλά δεν είμαι σταθερός. Άλλες φορές κρατιέμαι 10λεπτο και άλλες φορές μισάωρο. Θα ήθελα να φτάσω 40-45 λεπτά και στη συνέχει να μπορέσω να φτάσω σε επίπεδο να γαμάω δύο συνεχόμενες φορές. Δηλαδή να χύνω και  να συνεχίζω άλλη μια φόρά.
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Κ εγώ φαντάζομαι οπωσ Λέει ο φίλος πως γυμνό πουτσοκεφαλο κ ακαυλωτο δεν παίζει..δοκίμασε τις καποτες μπας και δεις διαφορά αλλιώς μια περιτομή θα σου λύσει για πάντα τον προβληματισμό σου..θα αναισθητοποιήσει εντελώς το πουτσοκεφαλο σου
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Δεν έχω ακριβώς πρόβλημα. Αλλά δεν είμαι σταθερός. Άλλες φορές κρατιέμαι 10λεπτο και άλλες φορές μισάωρο. Θα ήθελα να φτάσω 40-45 λεπτά και στη συνέχει να μπορέσω να φτάσω σε επίπεδο να γαμάω δύο συνεχόμενες φορές. Δηλαδή να χύνω και  να συνεχίζω άλλη μια φόρά.

Ηλικία σου φίλε; εξαρτάται κ από την φάση τε τύπε αυτό μια χαρά είναι η διάρκεια σου στο μισάωρακι πάντως...όσο για το δεύτερο γύρο αυτό είναι άλλο θέμα ρε μάγκα
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Κ εγώ φαντάζομαι οπωσ Λέει ο φίλος πως γυμνό πουτσοκεφαλο κ ακαυλωτο δεν παίζει..δοκίμασε τις καποτες μπας και δεις διαφορά αλλιώς μια περιτομή θα σου λύσει για πάντα τον προβληματισμό σου..θα αναισθητοποιήσει εντελώς το πουτσοκεφαλο σου
Ξέρεις φίλος αν υπάρχει διαφορά στην περιττομή με το να έχω το πετσάκι αλλά να έχω γυμνό το πουτσοκέφαλο; Εννοώ στην αίσθηση και στις επιδόσεις.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.037
Πόντοι
22.785
................... :hi: :hi:

............ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ !!
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Αυτό στο οποίο αναφέρεσαι είναι η κερατινοποίηση της βαλάνου. Αυτό συνήθως είναι φυσικό επακόλουθο όσων έχουν κάνει περιτομή. Σε τσόντα του Σειρηνάκη θα παίξεις και θες να κρατάς 45 λεπτά;  :uglystupid:
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Σίγουρα τύπε υπάρχει μεγάλη διαφορά μια πουτσα με περιτομή από μια πουτσα με πέτσα..

Με περιτομή είναι πιο αναίσθητος δεν νιώθει το ίδιο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.037
Πόντοι
22.785
Καλημέρα παίδες. Έχω ακούσει οτι αν τον έχεις με γυμνό πουτσοκέφαλο μέσα στο σόβρακό σου για όλη τη διάρκεια της ημέρας, θα "προπονηθεί" ωστε να αντέχει περισσότερο και να τελιώνεις πιο αργά... Ισχύει; Έχει κανείς γνώμη;
............

.......... ΠΟΣΟ χρονών είσαι ??
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Σίγουρα τύπε υπάρχει μεγάλη διαφορά μια πουτσα με περιτομή από μια πουτσα με πέτσα..

Με περιτομή είναι πιο αναίσθητος δεν νιώθει το ίδιο
Αν είναι πιο αναίσθητος δε θα έιναι και πιο δύσκολο να του σηκωθεί μετά;
 

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Αν είναι πιο αναίσθητος δε θα έιναι και πιο δύσκολο να του σηκωθεί μετά;

Μια χαρά σου σηκώνεται φίλε μην σε αγχώνει αυτό απλα γαμας κ δεν έχεις την ίδια αίσθηση όπως με την πέτσα.. για μένα αξίζει αυτό πάντως..

Για την διάρκεια πάντως ξεχνα το μια χαρά είσαι μάγκα!!! Δούλεψε λίγο να γαμας ξανά μόλις χύσεις τη πρώτη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.037
Πόντοι
22.785
...........

........... στήν ήλικία σου τόν είχα μέσα σέ κωλαράκι τό έχυνα & συνέχιζα κατευθείαν γιά μουνάκι πού τό έχυνα & αύτό ........ & καπάκι σέ μία παντρεμένη στά κάτω πετράλωνα !!

ΠΑΝΤΑ ΑΚΑΠΟΤΑ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom