Νέα

Γριές που κάνουν πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...να λειπει μεγαλε καμμια σαν αυτες του εξ χαμστερ ξερεις? γριες αλλα τα δινουν ολα στο γαμησι η αλλη ας παει να μαγειρεψει μουσακα. η δεκαετια του εξηντα παρειλθε ανεπιστρεπτει...
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Με ενα 20αρικο θα σε μεταφερει στην 10ετια του 60' την εποχη του Φουντα.Μαλακια με προφυλακτικο, ανοιγμα ποδιων και πηδημα.Για να καταλαβετε πως πηδαγανε οι γονεις σας,καλομαθημενοι.Το βρηκαμε τωρα,γλυφομουνια και ακαποτες πιπες....ρε που πααμε ρε,που πααμε !!!!!

χαχαχαχαχαχα! τουλαχιστον εχει τιποτα ωραιο πανω της?!
Οι αλλες γιαγιουλες (αντωνια στο αλμερα κλπ) ειναι ακομη εκει? λιγο πιο κατω που ηταν?
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
γενικα και στην πλατεια Λαυριου απεναντι απο τα λεωφορεια το πρωι και 3ης Σεπτεμβριου εχει αρκετεσ κυριες ωριμες,αν και εχω καιρο να περασω...μονο βραδυ μπορω και δεν εχω βρει κατι... ειναι κακο που μας αρεσουν οι πολυ μεγαλες??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε μου
URL]]
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tremor

george192421

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις που κανουν πιατσα ηλικιωμενες στην θεσσαλονικη
 

lathpan1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια ξερετε αν υπαρχουν ακομα οι γιαγιαδες πισω απο το ποσηδονιο στον παραδρομο να παω να τσεκαρω ?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια ξερετε αν υπαρχουν ακομα οι γιαγιαδες πισω απο το ποσηδονιο στον παραδρομο να παω να τσεκαρω ?
Αν εννοεις στο Ελληνικο δεν υπαρχουν
Εχουν εξαφανιστει εδω και χρονια
μεχρι πριν απο καποια χρονια ειχε ξεμεινει μια που ειχε ενα σκαμπουδακι πτυσσομενο και επλεκε οση ωρα περιμενε
πρεπει να εφτιαξε πουλοβερ να ντυσει ολο τον ελληνικο στρατο αφου δε νομιζω να την πηρε κανενας ετσι οπως ηταν
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Αν εννοεις στο Ελληνικο δεν υπαρχουν
Εχουν εξαφανιστει εδω και χρονια
μεχρι πριν απο καποια χρονια ειχε ξεμεινει μια που ειχε ενα σκαμπουδακι πτυσσομενο και επλεκε οση ωρα περιμενε
πρεπει να εφτιαξε πουλοβερ να ντυσει ολο τον ελληνικο στρατο αφου δε νομιζω να την πηρε κανενας ετσι οπως ηταν

:2funny: :2funny:
Θεος
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Δεν θελω να μιλησω υποτιμητικα γι αυτες και καλα κάνουν αφου βρισκουν πελατες...ισως το παλιογριες δεν ηταν καλη λεξη... Απλα μου κάνει εντυπωση ποιος θα μπορουσε να είναι πελατης και να πληρωσει για να παει με καποια τοσοοο μεγαλη....και καθολου περιποιημενη
Άβυσσος το μυαλό του ανθρώπου κουκλα μου!!!
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
Κάτσε τώρα φίλε γιατί με έφτιαξες. Τι εθνικότητας είναι; Ποιές μέρες και ώρες της εβδομάδας κάνουν πιάτσα; Πώς θα τις αναγνωρίσω;
ΚΑΙ χαλκοκονδυλη στις στασεις των λεωφορείων, αλλά είναι επαγγελματίες μόνο !!!
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
μιας και αυριο το πρωι θα ειμαι κεντρο θα περασω μια βολτα να δω τι κινειται στην gilfoπιατσα :priest: :priest:
ΚΑΙ χαλκοκονδυλη στις στασεις των λεωφορείων, αλλά είναι επαγγελματίες μόνο !!!
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
γενικα και στην πλατεια Λαυριου απεναντι απο τα λεωφορεια το πρωι και 3ης Σεπτεμβριου εχει αρκετεσ κυριες ωριμες,αν και εχω καιρο να περασω...μονο βραδυ μπορω και δεν εχω βρει κατι... ειναι κακο που μας αρεσουν οι πολυ μεγαλες??
9πμ-8μμ χαλκοκονδυλη στις στασεις των λεωφορείων, αλλά είναι επαγγελματίες μόνο ! εχει κατι καλά !
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
Δεν με ενδιαφερει το ποσό που θα πληρωσω.
Με ενδιαφερει μονο να ειναι απο 40 μεχρι 60+!

Οι μικροτερες τρωνε ποδι με συνοπτικες διαδικασιες!

Υ.Γ. Το SPEED ειναι με κεφαλαια γραματα! Μην τα ισωπεδωνουμε ολα! :headbang:
πήγαινε χαλκοκονδυλη 9πμ-8μμ στις στασεις των λεωφορείων, για να χαρεις ! (και εγω το ιδιο κανω, εχω και στανταράκη εκεί ! )
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
γενικα και στην πλατεια Λαυριου απεναντι απο τα λεωφορεια το πρωι και 3ης Σεπτεμβριου εχει αρκετεσ κυριες ωριμες,αν και εχω καιρο να περασω...μονο βραδυ μπορω και δεν εχω βρει κατι... ειναι κακο που μας αρεσουν οι πολυ μεγαλες??
πήγαινε χαλκοκονδυλη 9πμ-8μμ στις στασεις των λεωφορείων, για να χαρεις ! (και εγω το ιδιο κανω, εχω και στανταράκη εκεί ! )
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
64
Like
267
Πόντοι
20
Πόσο παίρνουν από χρήματα παιδιά?..
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
64
Like
267
Πόντοι
20
Ευχαριστώ φίλε μου...αν έχεις δικό σου χώρο έρχονται?...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom