Νέα

Golden Babes

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ARIANOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ARIANOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφοι και συναγωνιστες   :boobies: :boobies: :boobies:                                             οποιοσς γνωριζει νεα για το καινουριο golden girls η καπως ετσι να ενη
μερωσει και το συμπαθες κοινο.   
ανοιγει λεει 9/11   φριξου 9? που ειναι αυτη?
                         
 

Επισκέπτης
ακουσες για μπουρδελι και να τρεξεις εσυ μην χασεις!!αλεπουδιαρηηηηηηηηηηη ;) ;) ;) :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
στριπτητζαδικο ηθελα να γραψω  :cheesy:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
χαχα ρε war που είναι αυτή η Φρίξου? μήπως παίζει επαρχία?  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Καμια μαλ@@ια θα ειναι αλεπουδες μου / για να μην το ξερει ο Υπουργος καταλαβαινεται τι μαλ@@ια θα ειναι !!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ά ρε Υπουργέ  :2funny: :2funny: :2funny: έγραψες πάλι  :2funny: :2funny: ;)

Κοιτα φιλε Πανο οψομεθα  :( :( :( / μπορει να ειναι καλο το μαγαζακι δεν ξερουμε :- :- :- / αλλα ρε παιδια διευθυνση ειναι αυτη για στριπ Φριξου 9 και μαλ@@ιες :grin: :grin: :grin: / Συγγρου ρε αντε και Τζιτζιφιες που ειναι οι Μουσες :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
αντε οργανωθειτε να παμε!πριν ομως θα πιουμε τα ξυδια μας καπου και μετα βουρ  στον πατσα!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αντε οργανωθειτε να παμε!πριν ομως θα πιουμε τα ξυδια μας καπου και μετα βουρ  στον πατσα!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Eτσι ετσι  :dancing: :dancing: :dancing: / θα μας γραψουν οι εφημεριδες την επομενη μερα απο τα αισχη που θα γινουν :knockinb: :knockinb: :knockinb: :boobies: :boobies: :boobies: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
θα ειμαστε σαν το ουκαδες!!χτυπαμε,κανουμε ζημια και μετα εξαφανιζομαστε  :grin: :dancing: :dancing: :dancing:!!!αλλα θα γινιυν αισχη  :knockinb: :knockinb: :knockinb:!!!λοιπον να οργανωθουμε  :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αντε οργανωθειτε να παμε!πριν ομως θα πιουμε τα ξυδια μας καπου και μετα βουρ  στον πατσα!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:  οχι και στον πατσα ρε war στο κατσικακι γαλακτος πες καλυτερα :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
τατουαζ να εχουν !!!μονο αυτο θελω απο εξωτερικη εμφανιση!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
τατουαζ να εχουν !!!μονο αυτο θελω απο εξωτερικη εμφανιση!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

εγω βασικα θελω να ειναι καλα κοριτσια και με αρχες :) :) :) / απο σπιτι δηλαδη / κοριτσια της παντρειας και με προικα ( που απο αυτην πλακα πλακα εχουν και πολυ μαλιστα ) αλλα δεν μπορω να κανω σχεση μαζι τους ρε γαμωτο ( δεν πειραζει αυτες χανουν ) :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι αλητης και κακο παιδι και επομενως θελω μια με τατουαζ,που να ακουει ροκ!!! ;) ;) ;)!!!και την εχω βρει  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
εγω ειμαι αλητης και κακο παιδι και επομενως θελω μια με τατουαζ,που να ακουει ροκ!!! ;) ;) ;)!!!και την εχω βρει  :dancing: :dancing: :dancing:

1000σες war / εγινες παιδι μαλαμα / να σε παντρεψουμε τωρα με καμια / τι λες η Αντριαννα ξερεις αυτη η ψηλη σου αρεσει ???? 
 

Επισκέπτης
εγω κλεινω σπιτια  ;) ;)!!αν και την νυφη την εχω βρει! ;) ;)
 

Επισκέπτης
μην λες αντριανα γιατι θα ορμηξω!!
 

Επισκέπτης
κατσε να γυρισει και  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: για μια βδομαδα σερι!!!
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Και το bachelor που θα γίνει με τόσα μέλη εδώ μέσα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Το νεο στριπτιζαδικο ειναι Θεσσαλονικη και ισως θαπρεπε να μεταφερθει εκει που γραφουμε για την Θεσσαλονικη..και η Φριξου ειναι περιοχη ΦΙΞ..το μαγαζι ειναι στο στενο που ειναι το ΡΟΔΟΝ τα ΑΣΤΡΑ και το ΛΙΝΤΟ.
 

Επισκέπτης
αν και η κατερινα θα με ξεζουμησει οπως την τελευταια φορα  ;) ;)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom