Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Δεν λέει ΠΟΣΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΟΤΑ και τι σκατά ήταν.

Εμένα παλιός συμμαθητής , βγήκε με καριόλα από τίντερ!
Πήγαν στην παραλιακή !

Αυτός πήρε μια κόκα κόλα και η καριόλα πήρε αστακομακαρονάδα και μπουκάλι σαμπάνια !!!!!!!

ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ !!!!!

Η ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΕΚΑΝΕ 7 ΕΥΡΩ , Η ΑΣΤΑΚΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ 40 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ, ΕΚΑΝΕ 400 ΕΥΡΩ.


Φταίει ποιός ;;;;;;;;

Η Ελλάδα ;;;;;;

τυπε αν κανεις τον μπρουκλη, πλερωνεις. Αλλιως παιρνεις την κοκα κολα σου και την αφηνεις με τη σαμπανια και τον λογαριασμο
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
man, ξέρεις πολλά ... !!! ραντεβου στην Όπερα κ μετά σε μπαρ καπου στα 150 μέτρα στο Hajos Cafe κ έρχεται με 3+ 3 ποτά (οι γκόμενες την δεύτερη φορά παραγγέλνουν στην γλώσσα τους) έρχεται λογαριασμός 400 ευρώ !!!

Και σου λένε εδώ είναι ο τιμοκατάλογος, ας πρόσεχες ..

Και πάντα σκάνε δυο τύπισες, οι οποίες ήρθανε ντε κ καλά για σεμινάριο στην Βουδαπέστη κ μένουν μια ώρα έξω από την πόλη.. Όλες οι τύπισες σε πάνε στο Hajos Cafe bar (check στο trip advisor)

(Υ.Σ.: εγώ την έβαλα σχετικά καθαρή μόνο με 80 ευρώ χασούρα, τα άφησα στο τραπέζι κ την έκανα αμέσως.. Ευτυχώς έμπαιναν την ίδια ώρα άλλες δυο τύπισσες με δυο θύματα κ έτσι δεν προλάβαιναν να αντιδράσουν .. ποτέ δεν έχω μετρητά μαζί μου στο εξωτερικό κ για καλή μου τύχη είχα αφήσει το πορτοφόλι με τις κάρτες στο ξενοδοχείο .. έχασα όμως 10 χρονάκια από την ζωή μου μέχρι να εξαφανιστώ.. )

Το επιβεβαιώνω 100% για Βουδαπέστη την έχω πατήσει σαν αμερικανάκι πριν 15 χρόνια περίπου...ειναι έτσι και χειρότερα. 
Τους έδωσα ότι είχα πάνω μου και έγινα Λουης απο ένα πατάρι ενός μαγαζιού που με είχαν πάει ...φυσικά όνομα μαγαζιού δεν θυμάμαι αλλά είναι κλασσικό κόλπο σε τουρίστες .
Μπήκα στο μαγαζί με τις δύο γκόμενες και πήγαν στο μπαρ δεν πρόλαβα να καθίσω και μου έφεραν ένα δίσκο με καφέδες ποτά σφηνάκια κτλ .... τα είχαν παραγγείλει αυτές και θα τα πληρώσεις εσύ μου είπε όταν αντέδρασα ήρθαν δύο τύποι ντουλάπες.
Φόραγα σορτσάκι γύρισα τις τσέπες πήραν ότι είχα και έφυγα τρέχοντας στην κυριολεξία....χαχαχα


 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
Δεν λέει ΠΟΣΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΟΤΑ και τι σκατά ήταν.

Εμένα παλιός συμμαθητής , βγήκε με καριόλα από τίντερ!
Πήγαν στην παραλιακή !

Αυτός πήρε μια κόκα κόλα και η καριόλα πήρε αστακομακαρονάδα και μπουκάλι σαμπάνια !!!!!!!

ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ !!!!!

Η ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΕΚΑΝΕ 7 ΕΥΡΩ , Η ΑΣΤΑΚΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ 40 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ, ΕΚΑΝΕ 400 ΕΥΡΩ.


Φταίει ποιός ;;;;;;;;

Η Ελλάδα ;;;;;;

Σε παρομοια κατασταση Φιλος μου ειπε οτι παει στην τουαλετα και εγινε καπνος ....
ακομα τον ψαχνει η κυρια ...

 

Nikolas1520

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Οι ελεηνιδες, στο μεγαλύτερο ποσοστό Δυστυχώς είναι κωλοζωα. Αν και τα πράγματα είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο, Δυστυχώς έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας,
Εξαρτάται και απο τον άντρα(τα λεφτά του,την εμφάνιση του κτλ).
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
ρε παιδια ειναι παρανομο να ποσταρω καποιο λινκ του ινστα εδς περα? πρεπει να παρω καποια αδεια?
 

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εχει κάνα παλικάρι κανα τηλέφωνο ή κανα λινκ να δώσει; ασχολούμαι με τα dating sites απο την αρχη της καραντινας και ενω ειμαι 19 χρονών εμφανισιμος δε βρισκω τιποτα. Μιλάω σαν άνθρωπος για να προλάβω τους καλοπροαίρετους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλησπέρα συναγωνιστές. Εχει κάνα παλικάρι κανα τηλέφωνο ή κανα λινκ να δώσει; ασχολούμαι με τα dating sites απο την αρχη της καραντινας και ενω ειμαι 19 χρονών εμφανισιμος δε βρισκω τιποτα. Μιλάω σαν άνθρωπος για να προλάβω τους καλοπροαίρετους.

Σε τι ηλικίες απευθύνεσαι ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τακαρε τα έχω πει πολλές φορές όλα έχουν γίνει πληρωτέα και πέρα από αυτό το 95% είναι βυζητες και παλιά υπάρχον βυζητες αλλά όχι τόσες πολλές !!!! Επισης από όταν βγήκε το φασεμπουκ τελείωσαν όλα αυτά τα σάιτ γνωριμιών !!! Τώρα πλέον υπάρχουν όχι μόνο φασε αλλά ινστα Τούιτερ και πολλά αλλά !!! Όπου οσες κοπέλες ανώμαλες έμπαιναν στα δωρεάν σάιτ γνωριμίων για εκείνες και για εμάς μια μικρή χρηματική εφάπαξ δόση με διάρκεια 2 μέρες ..πλέον το έχουν γυρηση στην βυζιτα η στην κάμερα με κάρτες κτλ.... όποτε το μόνο που ίσως βρεις είναι παχουλές κοπέλες η πολύ άσχημες που ψάχνονται ακόμα ...και αν βρεις και τέτοιες !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.726
Like
1.511
Πόντοι
216
Πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα. Έχω κάνει και εγώ άπειρα πεσίματα από φεις αλλά τίποτα. Ακόμη και αν κάποια τσιμπήσει για λίγο μετά εξαφανίζεται ή ενοχλείται ή δεν απαντάει ή ξενερώνει και άλλα τέτοια
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Για 18-25 απευθυνομουν κυρίως φιλε

ok , εγώ είμαι 45+ και σε ηλικίες 30-40 δουλεύει μια χαρά σε αξιόγαμευσιμες κοπέλες( σε badoo και okc)....

Σε αυτές τις ηλικίες που ψάχνεις και είσαι ψάξου σε instagram, tik tok ίσος και κάποιο άλλο πιο συγχρονο Social media.
Απο παιδιά που ξέρω στην ηλικία σου δεν μπαίνουν σε date site ....απο ότι μου λένε τουλάχιστον αλλά σε άλλα social media που σου έγραψα πάρα πάνω.
Φτιάξε ωραίο προφίλ ...δηλαδή αυτό που αρέσει να βλέπουν οι κοπέλες .....
Αφού ψάχνεσαι και ρωτάς θα βρεις την άκρη σου ....οι περισσότεροι που βγάζουμε γκόμενες από καμάκι και σε date site έχουμε φάει άπυρες χυλόπιτες στην ζωή μας ....αυτές θα διορθώσουν τα λάθη που λόγο απειρίας ......μην μασάς....συνέχισε......το καλοκαίρι είναι η καλύτερη εποχή ;)  


 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Προφιλ tinder Hottiejane28 , το γνωριζει κανεις ? λεει οτι κανει μασαζ...
 

thessalos2020

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
9
Like
3
Πόντοι
0
Μια τίμια επιλογή ειναι το dod! Απλα πρέπει να εχεις χρονο και εχει μπολικες παντρεμενες κυριως το χειμώνα..
Γενικά εχω φαει πολυ πραμα απο εκει και δεν ειμαι αθηναίος οπου στην αθηνα γίνεται χαμός!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.466
Πόντοι
5.646
dod . gr?
αυτό ειναι αντιγραφή του ζοο.....έτσι μου φάινεται...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
1
Μια τίμια επιλογή ειναι το dod! Απλα πρέπει να εχεις χρονο και εχει μπολικες παντρεμενες κυριως το χειμώνα..
Γενικά εχω φαει πολυ πραμα απο εκει και δεν ειμαι αθηναίος οπου στην αθηνα γίνεται χαμός!

Πρώτη φορά το ακούω. Θα το ψάξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom