Νέα

«Γλωσσόφιλα» και «γλωσσοφιλιόμασταν» και οι όρχεις της μαϊμούς κουνιούνταν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.925
Πόντοι
39.662

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
72
Like
12.678
Πόντοι
25.036
αλλά το βασικό ειναι να νοιώθεις τομαρι.Είναι μεγάλη μαγκιά...περισσότερο και απο κάφρος.
Χαχαχα αυτογνωσία λέγεται, δεν είναι ότι έχω και επιλογή. Ορμόνες είναι αυτές...
Απλά αποδέχομαι και αγαπάω τον εαυτό μου όπως είναι. Δεν αισθάνομαι καμία ανάγκη να με καταπιέσω ή να με κακομεταχειριστώ για να φοβάσαι εσύ λιγότερο...
Στην τελική όλα αυτά που λες εσύ και ο άλλος που άνοιξε αυτό το νήμα της συμφοράς αφορούν τα ακάποτα Ορκ που ψάχνουν να γαμησουν ακάποτα ότι έχει μουνί και στέκεται στα δύο πόδια.
Εμείς οι υπόλοιποι δεν είμαστε Ορκ είμαστε γεννημένοι εραστές που θέλουν την εμπειρία του έρωτα ακαίρεη. Θα με θεωρούσες λιγότερο επικίνδυνο για την κοινωνία αν ήμουν όμορφος σαν τον Ρουβά και γαμούσα ακάποτα κάθε βράδυ και μια διαφορετική κοπέλα που γνώρισα στο μπαρ;;;;
Αυτό που σε σοκάρει, επιδημιολογικά μιλώντας είναι ένα τίποτα μπροστά στην πραγματικότητα και αυτά που κάνουν γενικώς οι άνθρωποι
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.278
Like
2.057
Πόντοι
216
Το θέμα πάντως δεν είναι αποκλειστικά βακτηριδιακής φύσεως.

Εγώ απλά σιχαίνομαι να φιλήσω την κάθε μουνάρα που φώναξα για δωμάτιο με το που μπαίνει. Επειδή το ξέρω, ότι λίγο πιο πριν παίζει να είχε το πουλί ή τα χύσια κάποιου άλλου στο στόμα.

Εξαιρέσεις όμως κάνω, αλλά συνήθως μόνο με ορισμένες κοπέλες που συναντάω συχνά, και τις βλέπω κι εκτός δωματίου. Αυτό όμως περισσότερο από ρεφλέξ στη διάρκεια του σεξ. Στο στυλ, τόση ώρα που μου έπαιρνε πίπα και μου έγλειφε τα αρχίδια πρωτύτερα, θα καθάρισε πια από τα κακά πνεύματα. *lol*

Με άλλα λόγια, η δράση του δωματίου δεν έχει κάποια ιδιαίτερη λογική. Παίζει και η καύλα της στιγμής, μαζί κι η αίσθηση της όλης φάσης.

Ταυτίζομαι περισσότερο με το «τα γλωσσόφιλα δεν τα θέλω, αλλά η τάδε καυλίτσα με παρέσυρε».

Σε γλειφομούνι όμως δεν με παρασύρουν. Αυτό δε μου βγαίνει. Πίπες, γλειψαρχίδι, και να σφυροκοπάω για ώρα θέλω. Τα υπόλοιπα είναι κάπου περιττά.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
φίλε μου...κάθε άποψη σεβαστή.Για μένα και για κάθε λογικό άνθρωπο μου αρκει που το παραδέχεσαι.Είναι ήττα.Σε κάνουν ότι θες οι ορμονες? Τέλος της λογικής δλδ.Μου ρθε αυτο και τον σκοτωσα πχ μου ρθε αυτο και τη βίασα.Δεν έχει καμιά διαφορά.Το πρωτο βήμα ειναι ότι το παραδέχεσαι.
Το θέμα ειναι αν σε ένα κλουβί που είναι όλη η κοινωνία αφήσουμε όλοι τις ορμόνες μας ελευθερες τι έχει να γίνει ?
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.184
Like
1.853
Πόντοι
216
φίλε μου...κάθε άποψη σεβαστή.Για μένα και για κάθε λογικό άνθρωπο μου αρκει που το παραδέχεσαι.Είναι ήττα.Σε κάνουν ότι θες οι ορμονες? Τέλος της λογικής δλδ.Μου ρθε αυτο και τον σκοτωσα πχ μου ρθε αυτο και τη βίασα.Δεν έχει καμιά διαφορά.Το πρωτο βήμα ειναι ότι το παραδέχεσαι.
Το θέμα ειναι αν σε ένα κλουβί που είναι όλη η κοινωνία αφήσουμε όλοι τις ορμόνες μας ελευθερες τι έχει να γίνει ?
Τι νομίζεις ότι είμαστε;
Ορμόνες και χημεία. Ακόμα και το σεξ και το φαγητό, σκέφτηκες γιατί τα γουστάρουμε πολύ;
Γιατί αυτό είναι το dna μας.
Το γλωσσόφιλο δεν παραβιάζει κάποιο ηθικό νόμο, όπως ο βιασμός.
Γίνεται με συναίνεση, άσχετα αν κάνει κακό στον εαυτό μας.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.804
Like
6.842
Πόντοι
1.056
Τρεις σελίδες το αναλύετε και ούτε ένας…
ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ….!!! :tooth:

IMG_4522.jpeg
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Μπορεί να φταίνε και οι Πακιστανοί που έχετε εκεί πέρα σωρό και σας μπολιάζουν....
:confused::confused::confused:

Είστε και λίγο παράλυτοι εκ φύσεως....

:tooth:
Καλαμάτα γενικά δεν έχουμε Πακιστανούς (πλέον ίσως)
Φιλιατρά Κυπαρισσία κλπ ίσως έχει ακόμα για τα καρπούζια και λοιπές καλλιέργειες
 

Πορνερ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Όσοι διαβάζουμε τις κριτικές και το φόρουμ αυτού εδώ του σάιτ, μονίμως πέφτουμε πάνω σε γλαφυρές περιγραφές για το πώς η σεξεργάτρια πλάκωσε τον μάγκα στα «γλωσσόφιλα», με τον σαφέστατο υπαινιγμό ότι δεν του παρείχε απλά τυπικές σεξουαλικές υπηρεσίες ιερόδουλης αλλά «γαμήθηκε μαζί του σαν να ήταν το κορίτσι του». Συχνά ο μάγκας βάζει και τον αστερίσκο «αλλά δεν ξέρω αν το κάνει με όλους» για να προλάβει το κράξιμο από άλλους που έχουν πάρει την ίδια κοπέλα και ξέρουν ότι δεν «γλωσσοφιλάει», γαμώ τα ελληνικά μου μέσα γαμώ.
Αφήνοντας κατά μέρος το ότι πολλές από αυτές τις περιγραφές είναι μούφα και γράφονται για να ικανοποιήσουν την ψυχική ανάγκη του μάγκα να κοκορευτεί σε κάποιους άγνωστους ότι ειδικά με αυτόν τα κορίτσια υγραίνονται μέχρι το γόνατο, θα σας διηγηθώ δυο αληθινές ιστορίες.
Μια Τετάρτη του Ιανουαρίου 2023, ανταλλάσσουμε άφθονα «γλωσσόφιλα» (και ξανά γαμώ τα ελληνικά μου, μην το γράφω συνέχεια) με σεξεργάτρια στη Φώκαιας που ήταν πασίγνωστο ότι τα είχε στο στάνταρ ρεπερτόριό της. Τρεις μέρες μετά, όσο δηλ. κάνει να εκδηλωθεί μια ίωση, ξεκινάει η ζαβλακωμάρα η κατάληξη της οποίας είναι ότι βρέθηκα με αντιβίωση για ρήξη τυμπάνου. Είχα χτυπήσει δε αντιγριπικό εμβόλιο. Κορονοϊός δεν ήταν, έκανα τεστ.
Μάρτιος 2024. Τέλος χειμώνα. Ανταλλάσσουμε «γλωσσόφιλα» με μεγαλούτσικη κυρία σε μασάζ έπειτα από αμφιλεγόμενη περιποίηση. Τρεις μέρες μετά (και πάλι) ξεκινάει ακατάσχετη καταρροή που εξελίσσεται σε πυρετό και αναπνευστικό χάλια με αηδιαστικά φλέματα σε στερεά μορφή. Έξι μέρες μετά τα πρώτα συμπτώματα, ακόμα δεν ήμουν σε θέση να πάω σε κορίτσι. Τελικά μου προέκυψε αναπάντεχα εξαιρετική άνεση χρόνου που δεν μπορούσα να αφήσω να πάει χαμένη και πήγα επί τούτου σε κοπέλα που ξέρω ότι κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, έτσι για να πάρει λίγο μπρος το μαραμένο πουλάκι μου. Και πάλι είχα χτυπήσει αντιγριπικό εμβόλιο. Κορονοϊός δεν ήταν, έκανα τεστ.
Έχουν υπάρξει κα’να δυο περιπτώσεις ακόμα, πολύ πιο ήπιες ευτυχώς, που δεν τις θυμάμαι λεπτομερώς.
Τυχαία όλα αυτά; Όχι μαγκάκο μου. Η σεξεργάτρια που σε «γλωσσοφιλάει» δεν το κάνει μόνο μαζί σου, επειδή είσαι μέγας μπήχτης κι έλιωσε με το που σε είδε (αν συνέβαινε αυτό, το πιθανότερο είναι ότι δεν θα χρειαζόταν να πληρώσεις για να γαμήσεις). Το κάνει με πολύ κόσμο. Επειδή (θεωρεί ότι) αυτό ανεβάζει την πελατεία της, επειδή θέλει να αντισταθμίσει πράγματα όπως η ηλικία ή και η εμφάνιση. Όταν λοιπόν εσύ μας κοκορεύεσαι ότι σε «πλάκωσε στα γλωσσόφιλα», την ίδια στιγμή έχεις αρπάξει ό,τι μικρόβιο κουβαλούσε το κάθε ζώον με τον οποίο η κοπέλα έκανε το ίδιο τις προηγούμενες ώρες και μέρες.
Αφήνω κατά μέρος ότι με το ίδιο στόμα έγλειφε το παπάρι του κάθε ουρακοτάγκου, για όσες κάνουν ελεύθερο.
Κάπως έτσι λοιπόν, όταν διαβάζουμε τις γλαφυρές περιγραφές σου, μπήχτη μου, δεν σε ζηλεύουμε: μάλλον γελάμε με την πάρτη σου.
Όσοι …σκληροί χύστες θίγονται από αυτά που γράφω, μπορούν να βρίσουν ελεύθερα. Και θα φάω και θα κοιμηθώ το βράδυ.

Τύπε έχεις χαμηλό ανοσοποιητικό, άμα δε σε πάει το άθλημα άστο.
Θα σε συμβούλευα να κοιτάξεις λίγο την υγεία σου και να πίνεις όσο το δυνατόν περισσότερο φάντα. (πορτοκαλί με ανθρακικό)
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Τρεις σελίδες το αναλύετε και ούτε ένας…
ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ….!!! :tooth:

IMG_4522.jpeg
ρε τυπε ,λαθος φαντα εβαλες ...αυτη δεν κανει για τις βαρειες ιωσεις ,ισα να πιασει κανα κρυολογημα αυτη....την κοκκινη βαλε με το ανθρακικο που τα σκοτωνει ολα !
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Τρεις σελίδες το αναλύετε και ούτε ένας…
ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ….!!! :tooth:

IMG_4522.jpeg
Έχουν χαθεί οι αρχέγονες μυστικές συνταγές που μας κληροδότησαν οι αρχαίοι μας προγονοι:
Ο Ασκληπιός είχε γράψει Πάσα νόσος ιάσεται μετά φάντινος.
και ο Ιπποκράτης είχε πει ο ερυθροκιτρινος ζωμός απο τα μήλα των εσπερίδων θεραπεύει καθε εσπερινή ανδρική ανοησία.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
άλλος αγαπάει τον ευατό του και δεν θέλει να πάθει ούτε κρυοματάκι ...και δεν θέλει ούτε αντιβίωση να πάρει γιατί επιβαρύνουν τον οργανισμό...Κι άλλος και μια σύφιλη την θεωρεί τίποτε...μια ζωή την έχουμε έτσι κι αλλιως και ο καρκίνος δίπλα ειναι..τι ψάχνεις τώρα...? γάμα και ότι βγει...ζητω η Ελλάς και το 1821...Μιλάμε για δυνατα μυαλά!
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
139
Κριτικές
2
Like
372
Πόντοι
21
Δυστυχως. Και παιρνουν στον λαιμο τους και αλλους. Προσεχουμε για να εχουμε κυριοι...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.740
Κριτικές
8
Like
24.288
Πόντοι
6.336
Καλαμάτα γενικά δεν έχουμε Πακιστανούς (πλέον ίσως)
Φιλιατρά Κυπαρισσία κλπ ίσως έχει ακόμα για τα καρπούζια και λοιπές καλλιέργειες
Εσύ ή ο Ντουνταράς είσαι βουρκώλος,σας μπερδεύω....

:tooth::tooth::tooth:
 

Geokaras48

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
33
Like
208
Πόντοι
20
Τι να πάθεις από τα φιλιά μπροστά στα ακαποτα που ψάχνουν κάποιοι.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
είπαμε ο ξεχασμένος απ το Θεό ,βλήμα καραβλήμα ,τι είχε τι έχασε? άντε και κόλλησε κάτι και ψόφησε...ούτε στα αζήτητα δεν θα τον ψάξει κανείς....Ο ίδιος όμως αυτός γαμάει τις ίδιες εκδιδόμενες με κάποιον άτυχο πχ παντρεμένο που μπορει και στα 50 του να πάει πρώτη φορά στο μπουρδελο !! Και έστω με λίγες εμφανισεις...γίνεσαι το ίδιο σε νοσήματα με τον άρρωστο υπ άνθρωπο που γαμάει χρόνια ακαποτα...έναν πχ χωρίς οικογένεια ,χωρίς παιδιά...χωρίς παρόν και μέλλον....Γινόμαστε όλοι το ίδιο σε επίπεδο αφροδίσιων
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Εγώ την επομένη της συνευρεσης έχω δύο φλεγμονές:
Α) Φολιτιδα. Αν με φολιασε πολύ, κλαίω τα χρήματα και που δεν πήρα αυτό που είχα Ανάγκη.
Β) Χαριτιδα. Χαίρομαι που πήρα ότι ήθελα και χαλάλι τα λεφτά που έφαγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom