Νέα

Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Ειχα παει στο Sala Baghdad στη Βαρκελωνη, κανει ενα live show ενας τεραστιος σφιχτης πολυ γνωστος, o Rob Diesel, o οποιος πλακωσε μια γκομενα στο ξυλο, κατι μπατσες δεν μπορούσα να το πιστεψω. Μετα τη ξέσκισε στη σκηνή. Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως δεν λιποθύμησε.
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Χωρισμένη, 45 χρονη, με λίγα παραπάνω κιλά, βυζάρες -κωλάρα - όμορφα μάτια, δεν έφτανε σε οργασμό εάν δεν έτρωγε ξύλο.  Ξύλο στη μάπα, φτύσιμο, στα κωλομέρια πολύ ξύλο, στα βυζιά, μιλάμε για ξύλο... Εγώ το σταματούσα γιατί θεωρώ ότι ξεπερνούσαμε κάποια όρια... στον κώλο μάτωνε απο το ξύλο... δεν έχω ρίξει τόσο ξύλο σε άνθρωπο. Κάθε φορά που βρισκόμαστε, πέφτει άγριο γαμήσι και ξύλο. Η πολυκατοικία μας ακούει, ειδικά όταν χύνει... άλλο να το λέω κι άλλο να το περιγράφω. Τις προάλλες της έριξα τέτοιο ξύλο στον κώλο που δεν μπορούσε να καθίσει σε καρέκλα για μία εβδομάδα. Κλαίει από τον πόνο και παρακαλάει και για άλλο ξύλο... Μιλάμε για απίστευτη γκόμενα και για απίστευτα γαμήσια.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Πριν χρόνια είχα δει ένα ντοκυμαντέρ, κατέγραφαν με αξονικό τομογράφο τους εγκεφάλους αντρών και γυναικών την ώρα του οργασμού. Στους άντρες την στιγμή του οργασμού το 60% του εγκεφάλου τους έβγαινε off - νεκρωνόταν, στις γυναίκες όμως το αντίστοιχο ποσοστό έφτανε στο 100%. Χάνουν την αίσθηση του χώρου και του χρόνουν την στιγμή που έρχονται σε οργασμό. Μόνο μία γυναίκα που την έχουμε κάνει πραγματικά "δική μας", που της έχουμε χαρίσει πολλούς πραγματικούς οργασμούς, τότε και μόνο τότε είναι έτοιμη για όλα, μπορεί να ανεχτεί και να απολαύσει το ξύλο, μπορεί να μας προσφέρει απλόχερα τον κώλο της κλπ
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Ξέρουμε κάποια σε στούντιο μασάζ κλπ που να δέχεται δυνατές ξυλιές στα κωλομέρια; Η Χριστίνα στο Μάρνης28 δεχόταν (σε λογικά πλαίσια) αλλά σταμάτησε... 
Δεν θα άντεχε άλλο ξύλο φαίνεται.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Χωρισμένη, 45 χρονη, με λίγα παραπάνω κιλά, βυζάρες -κωλάρα - όμορφα μάτια, δεν έφτανε σε οργασμό εάν δεν έτρωγε ξύλο.  Ξύλο στη μάπα, φτύσιμο, στα κωλομέρια πολύ ξύλο, στα βυζιά, μιλάμε για ξύλο... Εγώ το σταματούσα γιατί θεωρώ ότι ξεπερνούσαμε κάποια όρια... στον κώλο μάτωνε απο το ξύλο... δεν έχω ρίξει τόσο ξύλο σε άνθρωπο. Κάθε φορά που βρισκόμαστε, πέφτει άγριο γαμήσι και ξύλο. Η πολυκατοικία μας ακούει, ειδικά όταν χύνει... άλλο να το λέω κι άλλο να το περιγράφω. Τις προάλλες της έριξα τέτοιο ξύλο στον κώλο που δεν μπορούσε να καθίσει σε καρέκλα για μία εβδομάδα. Κλαίει από τον πόνο και παρακαλάει και για άλλο ξύλο... Μιλάμε για απίστευτη γκόμενα και για απίστευτα γαμήσια.

Πρόσεχε μην εμφανιστεί κανένας κωλόμπατσος την ώρα που την γαμάς συνάδερφε
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.808
Like
6.853
Πόντοι
1.056
Ξύλο και πούτσο…
 

Συνημμένα

  • D3991269-60E5-42DC-9BB0-FA901C1525E5.jpeg
    D3991269-60E5-42DC-9BB0-FA901C1525E5.jpeg
    55,6 KB · Εμφανίσεις: 157
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Ξύλο και πούτσο…
Ειμαι κατα της βιας αλλα οταν γουσταρει η αλλη.. Τι να πω.... Εγω χωρισα μια ψωλα που ηθελε παρα πολυ ξυλο για να ερθει σε οργασμο... Μιλαμε για σακατεμα... Δεν αντεξα κι εφυγα... Με παρακαλουσε επι μηνες να γυρισω.. Αλλο ξυλο με χιοοριστικη διαθεση κι αλλο σαπισμα κανονικο
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.808
Like
6.853
Πόντοι
1.056
Ειμαι κατα της βιας αλλα οταν γουσταρει η αλλη.. Τι να πω.... Εγω χωρισα μια ψωλα που ηθελε παρα πολυ ξυλο για να ερθει σε οργασμο... Μιλαμε για σακατεμα... Δεν αντεξα κι εφυγα... Με παρακαλουσε επι μηνες να γυρισω.. Αλλο ξυλο με χιοοριστικη διαθεση κι αλλο σαπισμα κανονικο
Εμένα μου αρέσει πάντως...
Θα σου πω μία περίπτωση από τις πολλές που είχα.

Είχα μία γκόμενα που ερχόταν σπίτι, χτυπούσε κουδούνι, άνοιγα την πόρτα, δεν ανταλλάζαμε ούτε μία λέξη, της έριχνα σφαλιάρα, την άρπαζα από τα μαλλιά και την έβαζα μέσα...
Δεν σταματάγαμε μέχρι να ματώσει και να μελανιάσει...

Μία μέρα την είδε η αδερφή της να βγαίνει από το μπάνιο και ήθελε να με καταγγείλει στην αστυνομία...
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Moy έχει τύχει κι εμένα. Αλλά ξυλιές σιγανές για πλάκα, παιχνίδια υποταγής και τα σχετικά. Ξύλο ξύλο πρώτη φορά διαβάζω εδώ μέσα. Δεν το θεωρώ νορμάλ. Επίσης κανονίστε να γίνει καμιά στραβή να τρέχετε :tooth: Μόνο σε νταλίκες μιλφ δώστε πόνο. Θα πλακώσετε κανα καχεκτικό πιτσιρίκι στο ξύλο να το αφήσετε στο τόπο.

Πάντως σε βάζει σε κακά μονοπάτια οτιδήποτε υπερβολικό. Σε κανει διαστροφικό μετά από ένα σημείο. Εμένα το πιο extreme που έχει κάτσει είναι να θέλει φτύσιμο συνέχεια στο στόμα, σε σημείο να μην έχω άλλο σάλιο να ρίξω. Μετά έκατσε νορμάλ κοπέλα και πήγα να ξηγηθώ έτσι και μία που το σκέφτηκα και μία που δε μου ξαναπέρασε απ το μυαλό να διανοηθώ να κάνω κάτι τέτοιο.
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Moy έχει τύχει κι εμένα. Αλλά ξυλιές σιγανές για πλάκα, παιχνίδια υποταγής και τα σχετικά. Ξύλο ξύλο πρώτη φορά διαβάζω εδώ μέσα. Δεν το θεωρώ νορμάλ. Επίσης κανονίστε να γίνει καμιά στραβή να τρέχετε :tooth: Μόνο σε νταλίκες μιλφ δώστε πόνο. Θα πλακώσετε κανα καχεκτικό πιτσιρίκι στο ξύλο να το αφήσετε στο τόπο.

Πάντως σε βάζει σε κακά μονοπάτια οτιδήποτε υπερβολικό. Σε κανει διαστροφικό μετά από ένα σημείο. Εμένα το πιο extreme που έχει κάτσει είναι να θέλει φτύσιμο συνέχεια στο στόμα, σε σημείο να μην έχω άλλο σάλιο να ρίξω. Μετά έκατσε νορμάλ κοπέλα και πήγα να ξηγηθώ έτσι και μία που το σκέφτηκα και μία που δε μου ξαναπέρασε απ το μυαλό να διανοηθώ να κάνω κάτι τέτοιο.
Η γκομενα που εχω τωρα γουσταρει σαπισμα στον κωλο, φτυσιμο στη μαπα και λιγο κατουρημα στη μαπα... Βρισιμο μεχρι εκει που δεν παει. Ειναι διευθντρια καπου και γουσταρει υπιταγη και ταπεινωση στο σεξ...
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Γνωριμια μεσω σαιτ γνωριμίων, ηλικια 38,εμφανιση καλη για τα δικα μου γουστα, οπως κιλα και υψος νορμαλ επίσης. Αφου μιλαγαμε μεσω τσατ μερικες μερες κανονισαμε να βγούμε και δε άργησε να παμε και στο κρεβάτι.Εκει πανω στο σεξ, μου αναφερει στο ξεκάρφωτο, οτι στο πρόσωπο δε θελω να με χτυπας, οπου αλλου θες χτυπα με δε εχω πρόβλημα. Εγω δε έδωσα σημασία στα λογια της και συνέχιζα να έσπρωχνα δυνατα, οπως κανουμε οι περισσότεροι απο εμας λειτουργωντας μονο με το κατω κεφαλι σε τέτοιες ωρες και έχοντας το πάνω κεφαλι σε φαση ((shut down)) . Απο την πρώτη στιγμή ομως αρχισε να ζηταει σφαλιαρες, αλλο που δε ηθελα και γω όμως, οπως και ο καθε αντρας φανταζομαι να γαμαει την αλλην στα 4 και να σφαλιαριζει τα κωλομερια,οποτε εριχνα φουλ σφαλιαρες και εχωνα δυνατα. Αφου περναγαν οι μερες, αρχισε να λυνετε και να ζητάει ολο και πιο πολυ και πιο δυνατα, σε σημειο να φευγει απο τα ορια του σεξ και να περνάμε στο ξυλο πλεον,αλλα εγω καπου να το παραβλεπω και απλως να την σπρωχνω. Ενα βραδυ αφου με προκαλούσε, μπηκα και εγω στον πειρασμό και αρχισα να την χτυπάω με ολη μου την δυναμη για να δω τα ορια της. Κυριολεκτικά να την χτυπάω με πάρα πολυ δύναμη ειδικα στα κωλομερια της, αυτη να φωναζει μες στην καυλα ναι ναι, και να λεει χτυπά με και αλλο και οτι καλα της κανω κτλ. Πανω σε ολο αυτο, μου προτείνει η ιδια να παρω την ζωνη του παντελονιού μου και να την χτυπήσω, αφου ειχα μπει σε αυτο το μονοπατι και απο την μια ελεγα οτι εχουμε ξεφυγει αλλα απο την αλλην ηθελα να δω μεχρι ποσο αντεχει και χωρις να μου εχει ξανατυχει κατι παρομοιο ενω παραλληλα ειχα περιέργεια, το δοκιμασα. Αρχισα να την χτυπάω με δυναμη με την ζωνη στα κωλομερια της, μετα απο λιγο στα πόδια και έχοντας την περιέργεια και γω αρχιζω και την χτυπάω οπου εβρισκα , πλατη, ποδια, χερια, στηθος, και κωλομερια ειδικα με ολη την δύναμη. Αφου εβγαζε φωνες καυλας η ίδια και με προκαλουσε για πιο πολυ, συνέχιζα με αυτον τον ρυθμο και να της λεω και γω ξεφτιλιστικα λογια και να της ριχνω κλωτσιες, σφαλιαρες, οπως και συνατα χτυπήματα με την ζωνη επισης. Μετα απο λιγο, με σταματάει η ίδια, βγαζει κατι κραυγες και μου λεει οτι ηρθε σε οργασμό. Μετα ξεκίνησε στοματικο και με τελείωσε, γιατι με ολα αυτα εγω δε ειχα τελειώσει. Την επόμενη μερα, μου στέλνει μήνυμα οπου μου ειπε οτι πέρασε τελεια μαζι μου με το χθεσινο, οτι με ευχαριστει και οτι να κανονίσουμε ξανα. Οντως ξαναβγαινουμε το επόμενο βραδυ, και αφου βγαζει τα ρουχα της και μενει γυμνη μενω μαλακας και μες στην αηδία. Αυτη μου στήνεται στα 4, και αρχιζει τα γνωστα, να με προκαλει να την γαμησω,να της ριξω σφαλιαριτσες ενω εγω εβλεπα το σωμα της που ηταν παντού μελανιες και χτυπήματα. Βαζω το ΠΑΝΩ κεφάλι μου να σκεφτει και λεω εδω μπροστά μου αυτη την στιγμή εχω μια νορμαλ γκομενα που κανει την καυλα της μαζι μου ή οχι? Υπάρχει ευχαριστηση σε αυτο? Και αν στραβώσει το μεταξυ μας?Αν μου κανει μήνυση? Αυτο εδω μπροστά μου μήπως ειναι ο ορισμος του θύματος κακοποίησης αν μπλεξουν τα πράγματα? Και καπου κει μου περασαν και αλλα σεναρια και λεω αυτο δε πρεπει να συνεχιστεί γιατι μετα αντε να αποδείξω οτι δε ειμαι ελέφαντας. Βρίσκω μια προφαση και της λεω πρεπει να φυγω. Το δεχεται. Εξαφανιστηκα και δε την ξαναειδα ποτε.

Υ. Γ.
1. πρέπει να ηταν παντρεμένη, γιατι μια φορα που αδειασε την τσάντα της που εψαχνε κατι, επεσε μια βερα και όταν την ρώτησα τι ειναι αυτη η βερα, μου ειπε δαχτυλίδι ειναι, της λεω για να το δω λιγο και το χωσε γρήγορα μεσα στην τσάντα της και με παρότρυνε για σεξ. Εκανε μπαμ και στραβος το βλεπε οτι ηταν βερα.
2.Ισως να επαιρνε καποια ουσια ή κατι καθε φορα πριν την συνεύρεση μας
3.Να βαζετε και το πάνω κεφάλι να λειτουργεί, και οχι μονο με το κατω και πάντα να σκέφτεστε καυλωμενοι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.284
Πόντοι
11.956
Είδα κάτι φωτό με μαύρους από τον ξύλο κώλους ...πως τους γαμάτες αυτούς χαλιά είναι :headbang::headbang::headbang::think::think::think::priest::priest::priest:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
εγω ακομα και οταν δαγκωνω γκομενα στο σεξ συνηθως τρωω μπινελικια.
Φερτε καμια απο αυτες που λετε να τις γαμησω στα κλωτσομπουνια

triple h fighting GIF by WWE
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom