Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Γενικότερα ας είμαστε ειλικρινείς με αυτά πού λέμε...οι περισσότεροι άνδρες "Ρίχνουν κατάρες" σέ άλλους πού έχουν ωραίες μούνες!!
Οταν ο άλλος είναι απεριποίητος...ασχημομέτριος...καί ψιλοσκατάς θά βρεί 1002 δικαιολογίες γιά νά πεί τήν "Καλοσύνη" του!!
Δέν ξέρω ο κάθε ένας εδώ πώς τό βλέπει...αλλά η κατηγορία τών μεγάλων σέ ηλικία γοητευτικών ανδρών...κάνει θραύση στίς γκόμενες!!
Αλλά θέλει αρκετές θυσίες καί κόπο...κάποιος άνδρας νά κρατιέται σέ "Φόρμα" δέν είναι όλα γιά όλους!!
Οσοι έχουν τήν όρεξη καί τά προσόντα νά τό κάνουν...100% θά έχουν πολλές καί αξιόλογες επιτυχίες!! :undecided:



Είχα 18αρα μουνίτσα πανέμορφη - εγω 50ρης στο Βουκουρ'εστι κάθε φορά που βρισκόμουν εκεί - στο ξενοδοχείο μου το Grand Marriott, με δωράκι ενα κινητό η 100 ευρά και ζωή μέσα στο τεράστιο ξενοδοχείο φαγητά βολτες καφέδες ξάπλες ξεσκίσματα και ολα τα καλά μέχρι που μου πρότεινε να δοκιμάσω και την μεγαλύτερη αδελφή της που την πάσαρα σε γάλλο φίλο .... όμορφες καβλιάρικες αναμνήσεις !!
Αυτή η γκόμενα πού λές δέν ανήκει στήν κατηγορία αυτή...είναι η τυπική κατηγορία τών επαγγελματιών γυναικών τού Sex!! :undecided:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.134
Like
6.801
Πόντοι
1.056
Αν στον φιλο σου αρεσει το κατσικακι γαλακτος, αλλα δεν εχει προβλημα να τρωει κι αλλος απο το πιατο του κανενα προβλημα. Γιατι σε 5-6 χρονια που θα του σηκωνετε μια φορα τη βδομαδα σιγουρα η τοτε 35ρα θα ψαξει κι αλλου ικανοποιηση.
Είναι και δυνατό μουνι

Ψηλή αδύνατη γυμνασμένη , καλή μούρη. Παίζει να είναι το καλύτερο μουνι που είχε τα τελευταία 10-12 χρόνια που τον ξέρω.

Την πήγε και ταξιδάκι Ασία. Και τον ρωτάω ποιος πλήρωσε και να μου λέει όχι τσόνταρε και αυτή

Πλήρωσε λέει τα φρούτα και τις ξαπλώστρες στην παραλία

Εντάξει του λέω , μη την αφήσουμε και απένταρη

Ε ναι μου λέει.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.134
Like
6.801
Πόντοι
1.056
Ε...καλά τι πιο σύνηθες ? γκόμενα μικρότερη...νά βρεί ένα πολύ μεγαλύτερο καί νά ζεί άνετα!!
Τό βλέπουμε σχεδόν καθημερινά...δέν είναι κάτι τό απίθανο ούτε σπάνιο...αλλά αυτές δέν ανήκουν σέ αυτή τήν κατηγορία!!
Θά πρέπει νά τονίσω μάλιστα...ότι πολλές κοπέλες από αυτές πού γουστάρουν τούς μεγάλους άνδρες... είναι οικονομικά ανεξάρτητες!! :undecided:
-Ισως πολλοί δέν έχουν καταλάβει γιά ποιά κατηγορία γοητευτικών καί μεγάλων ηλικιακά ανδρών μιλάμε-
Ακριβώς τύπε

Από τη στιγμή που τα καργιολακια έχουν τις δικές τους δουλειές , μέχρι και ο γλειφομουνιξ δεν τους φτάνει.

Μου λέει η μια , δεν έχεις και μερσεντές κιόλας. Και της λέω τι να την κάνω. Μου λέει για το κύρος
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.168
Like
10.470
Πόντοι
2.256
Λογικά θά υπάρχουν καί τέτοιοι άνδρες...όλα είναι στό παιχνίδι!!
Προσωπικά δέν θέλω παντρεμένες η πρώην παντρεμένες...διότι έχουν μάθει σέ ένα άλλο μοντέλο διαχείρισης.
Μία φορά τό είχα κάνει στήν ζωή μου καί τό μετάνιωσα...μπορεί νά είναι ευκολότερες καί περισσότερο προσεγγίσιμες αλλά υστερούν σέ άλλα!!
Διότι εδώ δέν μιλάμε νά πάς νά γαμήσεις 5 η 105 φορές καί νά φύγεις...εδώ μιλάμε νά έχεις σχέση μέ τήν γκόμενα!!
Φυσικά αυτό εξαρτάται από πολλά πράγματα...καί μήν ξεχνάς ότι μιλάμε γιά γκόμενες κατηγορίας πού γουστάρουν τούς μεγάλους άνδρες.
Τό μεγάλο πρόβλημα τής κατηγορίας αυτής είναι νά τίς εντοπίσεις...δέν είναι πολύ λίγες...αλλά δέν είναι καί εκατομμύρια!!
Εχω άτομο πού η γκόμενα του είναι 36χρονών 8άρι καί αυτός 59χρονών...η γκόμενα πίνει "Νερό στό όνομα του" καί όχι πλούσιος...ένα σπίτι έχει!!
Καί εμένα μού έχει τύχει 3 φορές αυτό...ούτε μία ούτε δύο...η καλύτερη καί ποιοτικότερη κατηγορία γυναικών κατά τήν άποψη μου!! :undecided:
Το να είσαι ψημενος άντρας 50+, χορτάτος, αδέσμευτος και να ψάχνεις για σχέση (και ειδικά με κατά πολύ μικρότερη), προσωπικά μου φαίνεται προβληματικό.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Ακριβώς τύπε

Από τη στιγμή που τα καργιολακια έχουν τις δικές τους δουλειές , μέχρι και ο γλειφομουνιξ δεν τους φτάνει.

Μου λέει η μια , δεν έχεις και μερσεντές κιόλας. Και της λέω τι να την κάνω. Μου λέει για το κύρος
Ε...καί μόνο αυτό πού σού είπε...αντιλαμβάνεται άνετα ο καθένας...γιά τί επίπεδο κοπέλας μιλάμε!!
Δέν είναι σάν τήν κατηγορία γυναικών...πού γουστάρουν τούς μεγάλους καί γοητευτικούς σέ ηλικία άνδρες!!
Ποτέ μία τέτοια κοπέλα δέν θά τό έλεγε...όχι μόνο σέ γοητευτικό αλλά καί σέ ασχημομέτριο άνδρα.
Μιλάμε γιά άλλο Status γυναικών μέ άλλο επίπεδο εκπαίδευσης...εμπειριών καί γνώσεων!!
Τά άλλα τά πορνίδια είναι νά βρίσκουν κανένα γεροντομπαρμπάδι φραγκάτο...καί νά τόν μαδάνε.
Εμείς αυτές τίς καταλαβαίνουμε πρίν μάς μιλήσουν...ούτε νά τίς βλέπουμε δέν θέλουμε...μακριά από εμάς!! :undecided:
Το να είσαι ψημενος άντρας 50+, χορτάτος, αδέσμευτος και να ψάχνεις για σχέση (και ειδικά με κατά πολύ μικρότερη), προσωπικά μου φαίνεται προβληματικό.
Πάντα μιλάμε καί γιά μόνιμη σχέση...αλλά καί γιά free σχέση...ανάλογα...όχι γιά νά τήν παντρευτώ!!
Οι γκόμενες τής κατηγορίας αυτής...δέν είναι πάς γαμάς καί φεύγεις...δέν υπάρχει ούτε μία τέτοια!!
Θέλουν κάποια υποτυπώδης σχέση...μιλάμε γιά γκόμενες επιπέδου...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες!!
Αυτές είναι γκόμενες πού μόνο όσοι μπορούν νά "Θυσιάσουν" χρόνο από τήν ζωή τους καί όχι μόνο...μπορούν νά τίς έχουν.
Αλλοι ίσως τούς αρέσει νά βρούν καμία ζωντοχήρα...νά πηγαίνουν στίς ταβέρνες...είναι θέμα διάθεσης...καί προσόντων...πάντως γιά τέτοιες γκόμενες νά τούς θέλουν τό αποκλείω!! :undecided:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Οπως έχω πεί καί στό άλλο θρέντ μέ τίς Ελλεηνίδες...έχω γνωρίσει μιά γκόμενα γυμνάστρια 32 χρονών min 8άρι...πού εργάζεται τώρα PR σέ ένα μπαράκι!! :kiss-mark:
Η γκόμενα ήταν παντρεμένη γιά κάποια χρόνια άλλα τώρα χώρισε...βγήκαμε μία φορά αλλά κάπου είδα ότι θέλει αποκατάσταση.
Αν καί δέν γουστάρω νά κάνω κονέ μέ παντρεμένες η πρώην παντρεμένες...επειδή είναι καί γαμώ τίς γκόμενες...ίσως τό συνεχίσω τό θέμα καί ότι γίνει.
Ανάλογα βέβαια καί πώς θά πάει...είπαμε τήν Κυριακή νά πάμε στήν Χαλκίδα...νά τήν γνωρίσω καλύτερα!! :kiss-mark:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.134
Like
6.801
Πόντοι
1.056
Ωραιο θρεντ ,τωρα το ειδα ...

Η δικια μου μεγαλυτερη διαφορα ειναι 27 χρονια και η αμεσως μικροτερη στα 20 με ανατολικοευρωπαιες στις χωρες τους την περασμενη δεκαετια. Με ελληνιδες στα τελη 90's και αρχες 00 ηταν στα 15 χρονια.
Ολες φυσικα ελευθερες (τοτε) :grin:
Περασμένα μεγαλεία τύπε. Τώρα μόνο στο αφρικα
Ε...καί μόνο αυτό πού σού είπε...αντιλαμβάνεται άνετα ο καθένας...γιά τί επίπεδο κοπέλας μιλάμε!!
Δέν είναι σάν τήν κατηγορία γυναικών...πού γουστάρουν τούς μεγάλους καί γοητευτικούς σέ ηλικία άνδρες!!
Ποτέ μία τέτοια κοπέλα δέν θά τό έλεγε...όχι μόνο σέ γοητευτικό αλλά καί σέ ασχημομέτριο άνδρα.
Μιλάμε γιά άλλο Status γυναικών μέ άλλο επίπεδο εκπαίδευσης...εμπειριών καί γνώσεων!!
Τά άλλα τά πορνίδια είναι νά βρίσκουν κανένα γεροντομπαρμπάδι φραγκάτο...καί νά τόν μαδάνε.
Εμείς αυτές τίς καταλαβαίνουμε πρίν μάς μιλήσουν...ούτε νά τίς βλέπουμε δέν θέλουμε...μακριά από εμάς!! :undecided:

Πάντα μιλάμε καί γιά μόνιμη σχέση...αλλά καί γιά free σχέση...ανάλογα...όχι γιά νά τήν παντρευτώ!!
Οι γκόμενες τής κατηγορίας αυτής...δέν είναι πάς γαμάς καί φεύγεις...δέν υπάρχει ούτε μία τέτοια!!
Θέλουν κάποια υποτυπώδης σχέση...μιλάμε γιά γκόμενες επιπέδου...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες!!
Αυτές είναι γκόμενες πού μόνο όσοι μπορούν νά "Θυσιάσουν" χρόνο από τήν ζωή τους καί όχι μόνο...μπορούν νά τίς έχουν.
Αλλοι ίσως τούς αρέσει νά βρούν καμία ζωντοχήρα...νά πηγαίνουν στίς ταβέρνες...είναι θέμα διάθεσης...καί προσόντων...πάντως γιά τέτοιες γκόμενες νά τούς θέλουν τό αποκλείω!! :undecided:
Ούτε καν τύπε. Δυο γκόμενες μου είπαν κάτι παρομοιο

Μια 29 χρονη Βουλγαρα από το μπλαγκοεβγκραντ, που λες και είχε μερσεντές ο πατέρας της όταν βόσκαγε τα κατσίκια. Και μου έλεγε τα είχε με CFO. Ε τώρα σε πηδάει σουβλατζής κυρα μου της λεω

Και μια 39χρονη Τυνησια με βυζαρες που έβγαζε εξαψήφιο μισθό και έμενε σε ένα ανηλιαγο ντιβάνι που μου θύμιζε Ντοστογέφσκι και τις μέρες του ρασκολνικοβ

Και οι δυο με καλούς μισθούς και ανεξάρτητες. Όλες έτσι έχουν γίνει τύπε. Να είναι καλά οι πυρφόροι και οι μυτουδοι
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
775
Like
1.109
Πόντοι
206
Περασμένα μεγαλεία τύπε. Τώρα μόνο στο αφρικα

Ούτε καν τύπε. Δυο γκόμενες μου είπαν κάτι παρομοιο

Μια 29 χρονη Βουλγαρα από το μπλαγκοεβγκραντ, που λες και είχε μερσεντές ο πατέρας της όταν βόσκαγε τα κατσίκια. Και μου έλεγε τα είχε με CFO. Ε τώρα σε πηδάει σουβλατζής κυρα μου της λεω

Και μια 39χρονη Τυνησια με βυζαρες που έβγαζε εξαψήφιο μισθό και έμενε σε ένα ανηλιαγο ντιβάνι που μου θύμιζε Ντοστογέφσκι και τις μέρες του ρασκολνικοβ

Και οι δυο με καλούς μισθούς και ανεξάρτητες. Όλες έτσι έχουν γίνει τύπε. Να είναι καλά οι πυρφόροι και οι μυτουδοι
Οπα τις
Σου θύμιζε και Adler ?
Κοινωνική ψυχολογία.
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Πράγματι παίζετε με τον πόνο μου με αυτό το thread. Προσέχετε εγώ τη πάτησα σαν παιδαρελι
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Ερώτηση. PR σε γνωστά παραλιακά μια πιτσιρίκα. Είναι εύκολο να μπει χωρίς να τη σπρώχνει κάποιος
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
775
Like
1.109
Πόντοι
206
Πράγματι παίζετε με τον πόνο μου με αυτό το thread. Προσέχετε εγώ τη πάτησα σαν παιδαρελι
Και τώρα τι ?
Τα έφτιαξες με 80άρα ?

Μια χαρά σε βρίσκω.
Αν βέβαια δαγκώσεις λαμαρίνα, έχεις προβλήματα .
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Περασμένα μεγαλεία τύπε. Τώρα μόνο στο αφρικα

Ούτε καν τύπε. Δυο γκόμενες μου είπαν κάτι παρομοιο

Μια 29 χρονη Βουλγαρα από το μπλαγκοεβγκραντ, που λες και είχε μερσεντές ο πατέρας της όταν βόσκαγε τα κατσίκια. Και μου έλεγε τα είχε με CFO. Ε τώρα σε πηδάει σουβλατζής κυρα μου της λεω

Και μια 39χρονη Τυνησια με βυζαρες που έβγαζε εξαψήφιο μισθό και έμενε σε ένα ανηλιαγο ντιβάνι που μου θύμιζε Ντοστογέφσκι και τις μέρες του ρασκολνικοβ

Και οι δυο με καλούς μισθούς και ανεξάρτητες. Όλες έτσι έχουν γίνει τύπε. Να είναι καλά οι πυρφόροι και οι μυτουδοι
Πολύ σωστά τά λές άτομο μου...τί περίμενες δηλαδή από μία Βουλγάρα καί μία Τυνήσια ?
Νά έχουν επίπεδο...εμπειρίες η γνώσεις...αυτές πρίν λίγα χρόνια πίστευαν ότι η γή είναι τετράγωνη...καί ότι ο ήλιος βγαίνει από τόν Βορρά!!
Δεν μού προκαλούν πλέον έκπληξη αυτές οι κουλτούρες...γιά κάνε ερώτηση σέ επιπέδου Αμερικανίδες η Βρετανίδες νά δείς τί θά σου πούν!!
Ομολογώ ότι καί η Ελλάδα...έχει φοβερές καί επιπέδου κοπέλες αυτής τής μοναδικής κατηγορίας πού συζητάμε...τό λέω από προσωπική εμπειρία.
Αν ο Ελληνοκαυλέας άνδρας...είναι τυχερός καί γνωρίσει έστω καί μία τέτοια κοπέλα στήν ζωή του...θά καταλάβει ακριβώς τί εννοώ!!
Η κατηγορία τών γυναικών πού γουστάρουν μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες...εννοείται ότι είναι παγκόσμια,
αλλά αυτό συμβαίνει συνήθως...σέ ευέλικτες σκεπτόμενες καί έξυπνες γυναίκες άνευ Taboo!!
Οι άλλες είναι κουτοπόνηρες καί πολύ χαμηλού profil...είναι λαμόγια καί πολύ απαιτητικές...ενώ στήν πραγματικότητα δέν έχουν νά προσφέρουν τίποτα!! :undecided:
Ερώτηση. PR σε γνωστά παραλιακά μια πιτσιρίκα. Είναι εύκολο να μπει χωρίς να τη σπρώχνει κάποιος
Γενικά PR τά σοβαρά μαγαζιά...όσα έχουν...καμία δέν είναι μικρή σέ ηλικία!!
Μόνο σέ μαγαζιά τού κώλου παίζει αυτό!! :undecided:
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Δεν είναι του κώλου. Γι αυτό ρωτάω. Υποδοχή λέει εκτός αν με δουλεύει. 22 είναι. Άρα αν ισχύει κάποιος γνωστός τη πηδάει
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Δεν είναι του κώλου. Γι αυτό ρωτάω. Υποδοχή λέει εκτός αν με δουλεύει. 22 είναι. Άρα αν ισχύει κάποιος γνωστός τη πηδάει
Αλλο υποδοχή καί άλλο PR...καμία σχέση τό ένα μέ τό άλλο!!
Γιά νά βάλει σοβαρό μαγαζί PR...πρέπει η άλλη νά έχει πελατολόγιο σοβαρό...μέ επιπέδου άτομα γιά νά κάνουν τζίρο!!
Οι μικρές είναι μόνο γιά τόν πούτσο!!
 

mits81

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Άρα για τον πουτσο την έχει κάποιος. Κατάλαβα μου απάντησες
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Άρα για τον πουτσο την έχει κάποιος. Κατάλαβα μου απάντησες
Δέν είναι απαραίτητο αυτό...αλλά σέ καλό μαγαζί γιά νά είναι...κάπου ανοίγει παντελόνια καί χαιδεύει καμία πούτσα!!
Σπάνια νά μήν τό κάνει...ειδικά στήν Ελλάδα!! :wink:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.168
Like
10.470
Πόντοι
2.256
Θέλουν κάποια υποτυπώδης σχέση...μιλάμε γιά γκόμενες επιπέδου...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες!!
Αυτές είναι γκόμενες πού μόνο όσοι μπορούν νά "Θυσιάσουν" χρόνο από τήν ζωή τους καί όχι μόνο...μπορούν νά τίς έχουν.
Στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο να βρεις τέτοιες οι οποίες να είναι μέχρι 35-40 ετών. Τέτοιες βρίσκεις κυρίως σε εξωτερικό, αν έχεις τη δυνατότητα να κινείσαι σε τέτοιες χώρες.

Γνωρίζω τι γράφω. Είμαι 60, καλοστεκούμενος και με καλό επαγγελματικό και οικονομικό status. Επίσης με πολλές επαφές με καλλιτεχνικούς χώρους (λόγω επαγγέλματος) και πρωην παντρεμένος με αμερικανίδα του μουσικού/επικοινωνιακού χώρου. Ελληνίδες κάτω των 40, "...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες" συνεπάγονται ως επί το πλείστον αδιάφορα γαμίσια. Κουνελίσιες υπνωδίες, σα να ακούς δίσκο του Yiannis. Τέτοιες, καλό είναι να της έχεις φίλες, να δίνουν ένα ενδιαφέρον στις καθημερινές σου συναναστροφές. Στην ηλικία που οδεύω προς το κλείσιμο της πορνο καριέρας, μόνο το έκφυλο/βιτσιόζικο sex με παρακινεί πλέον· και για να το έχω, οι παντρεμένες 40+ είναι ό,τι καλύτερο.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο να βρεις τέτοιες οι οποίες να είναι μέχρι 35-40 ετών. Τέτοιες βρίσκεις κυρίως σε εξωτερικό, αν έχεις τη δυνατότητα να κινείσαι σε τέτοιες χώρες.

Γνωρίζω τι γράφω. Είμαι 60, καλοστεκούμενος και με καλό επαγγελματικό και οικονομικό status. Επίσης με πολλές επαφές με καλλιτεχνικούς χώρους (λόγω επαγγέλματος) και πρωην παντρεμένος με αμερικανίδα του μουσικού/επικοινωνιακού χώρου. Ελληνίδες κάτω των 40, "...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες" συνεπάγονται ως επί το πλείστον αδιάφορα γαμίσια. Κουνελίσιες υπνωδίες, σα να ακούς δίσκο του Yiannis. Τέτοιες, καλό είναι να της έχεις φίλες, να δίνουν ένα ενδιαφέρον στις καθημερινές σου συναναστροφές. Στην ηλικία που οδεύω προς το κλείσιμο της πορνο καριέρας, μόνο το έκφυλο/βιτσιόζικο sex με παρακινεί πλέον· και για να το έχω, οι παντρεμένες 40+ είναι ό,τι καλύτερο.
20σάρες μολδαβές και αλβανές με κατιτις έτοιμες για καθε ολα και τα πάντα ...... μουνι κωλο στομα και κατούρημα ....
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.601
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο να βρεις τέτοιες οι οποίες να είναι μέχρι 35-40 ετών. Τέτοιες βρίσκεις κυρίως σε εξωτερικό, αν έχεις τη δυνατότητα να κινείσαι σε τέτοιες χώρες.

Γνωρίζω τι γράφω. Είμαι 60, καλοστεκούμενος και με καλό επαγγελματικό και οικονομικό status. Επίσης με πολλές επαφές με καλλιτεχνικούς χώρους (λόγω επαγγέλματος) και πρωην παντρεμένος με αμερικανίδα του μουσικού/επικοινωνιακού χώρου. Ελληνίδες κάτω των 40, "...μέ γούστο...μέ γνώσεις...μέ εμπειρίες" συνεπάγονται ως επί το πλείστον αδιάφορα γαμίσια. Κουνελίσιες υπνωδίες, σα να ακούς δίσκο του Yiannis. Τέτοιες, καλό είναι να της έχεις φίλες, να δίνουν ένα ενδιαφέρον στις καθημερινές σου συναναστροφές. Στην ηλικία που οδεύω προς το κλείσιμο της πορνο καριέρας, μόνο το έκφυλο/βιτσιόζικο sex με παρακινεί πλέον· και για να το έχω, οι παντρεμένες 40+ είναι ό,τι καλύτερο.
Καλά εννοείται ότι είναι δύσκολο αλλά γίνεται...τό λέω από δικά μου κονέ πού έχω κάνει!!
Αδιάφορα γαμήσια ? Εδώ Καπετάνιε μου διαφωνώ 100% Είναι βέβαια καί πού θά πέσεις σέ τί γκόμενα!!
Καλά στό θέμα γούστων καί καύλας...είναι ο κάθε ένας...πώς τήν βρίσκει.
Εγώ τώρα ενώ δέν θέλω νά έχω πολλά-πολλά μέ παντρεμένες η πρώην...θά δώ άν μού κάνει τελικά η 32άρα γυμνάστρια.
Αλλά μέ τά δικά μου δεδομένα...όχι όπως θέλει αυτή!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom