Νέα

Γκόμενες με μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Γιατί οι παντρεμένες δεν προτιμούν ελεύθερους για τα κασκαντεριλικια τους;Φοβούνται μήπως ο ελεύθερος αρχίσει τους κομπασμους στην γειτονιά;
Οι ωραίοι γαμάτοι καί μεγάλοι ηλικιακά άνδρες δέν ασχολούνται μέ παντρεμένες...αυτές τίς αφήνουν...έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα!!
Οχι ότι οι άλλες είναι παρθένες...αλλά λέμε τώρα!!
Ο ωραίος άνδρας πού ανήκει στήν κατηγορία πού συζητάμε εδώ...δέν έχει τέτοια ανάγκη.
Τά γκομενέτα τόν θέλουν έτσι καί αλλιώς...ενώ αυτές είναι σχετικά μικρές σέ ηλικία...θέλουν τούς μεγάλους. Φετίχ γιά αυτές!!
Λαχείο!!! :undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.651
Κριτικές
62
Like
40.027
Πόντοι
8.530
Οι ωραίοι γαμάτοι καί μεγάλοι ηλικιακά άνδρες δέν ασχολούνται μέ παντρεμένες...αυτές τίς αφήνουν...έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα!!
Οχι ότι οι άλλες είναι παρθένες...αλλά λέμε τώρα!!
Ο ωραίος άνδρας πού ανήκει στήν κατηγορία πού συζητάμε εδώ...δέν έχει τέτοια ανάγκη.
Τά γκομενέτα τόν θέλουν έτσι καί αλλιώς...ενώ αυτές είναι σχετικά μικρές σέ ηλικία...θέλουν τούς μεγάλους. Φετίχ γιά αυτές!!
Λαχείο!!! :undecided:
Λάθος έχεις εδώ...ο άνδρας που δεν ψάχνει γάμο μόνο σε παντρεμένη θα στραφεί .Η ελεύθερη θα έχει πάντα υπερβολικές προσδοκίες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.651
Κριτικές
62
Like
40.027
Πόντοι
8.530
Οι ωραίοι γαμάτοι καί μεγάλοι ηλικιακά άνδρες δέν ασχολούνται μέ παντρεμένες...αυτές τίς αφήνουν...έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα!!
Οχι ότι οι άλλες είναι παρθένες...αλλά λέμε τώρα!!
Ο ωραίος άνδρας πού ανήκει στήν κατηγορία πού συζητάμε εδώ...δέν έχει τέτοια ανάγκη.
Τά γκομενέτα τόν θέλουν έτσι καί αλλιώς...ενώ αυτές είναι σχετικά μικρές σέ ηλικία...θέλουν τούς μεγάλους. Φετίχ γιά αυτές!!
Λαχείο!!! :undecided:
Σιγά τα χιλιόμετρα οι παντρεμένες...παντρεύονται τον πρώτο ,άντε τον τέταρτο η πέμπτο που θα γνωρίσουν και μετά παιδιά ,λογαριασμοί ,μιζέρια κτλ ..σεξ αραιά και που σε διακοπές η μετά από κάνα γλέντι γάμου ( αν δεν έχουν ήδη νυσταξει).Αν δεν έχουν αποσυρθεί σεξουαλικά έχουν να δώσουν πολλά έστω σαν ξέσπασμα για την συμβατική ζωή που ζουν έχοντας θέσει τα "θέλω" τους εκτός κάδρου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.159
Like
15.807
Πόντοι
3.656
Σιγά τα χιλιόμετρα οι παντρεμένες..
Μάγκες ... αυτό με τα χλμ ... με κάνει και κλαίω από το γέλιο .


Δηλαδή αν πας να γαμήσεις .... σε νοιάζει αν έχει πάει με 5 ή με 5000 ;;;
Μόνο αν έχεις γράψει χλμ με τη χούφτα σου ...........
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Λάθος έχεις εδώ...ο άνδρας που δεν ψάχνει γάμο μόνο σε παντρεμένη θα στραφεί .Η ελεύθερη θα έχει πάντα υπερβολικές προσδοκίες.
Σιγά τα χιλιόμετρα οι παντρεμένες...παντρεύονται τον πρώτο ,άντε τον τέταρτο η πέμπτο που θα γνωρίσουν και μετά παιδιά ,λογαριασμοί ,μιζέρια κτλ ..σεξ αραιά και που σε διακοπές η μετά από κάνα γλέντι γάμου ( αν δεν έχουν ήδη νυσταξει).Αν δεν έχουν αποσυρθεί σεξουαλικά έχουν να δώσουν πολλά έστω σαν ξέσπασμα για την συμβατική ζωή που ζουν έχοντας θέσει τα "θέλω" τους εκτός κάδρου.
Μάγκες ... αυτό με τα χλμ ... με κάνει και κλαίω από το γέλιο .


Δηλαδή αν πας να γαμήσεις .... σε νοιάζει αν έχει πάει με 5 ή με 5000 ;;;
Μόνο αν έχεις γράψει χλμ με τη χούφτα σου ...........
Απολύτως κανένα λάθος δέν κάνω!!
Δέν αναφέρεσαι στήν κατηγορία τήν συγκεκριμένη εσύ...αλλά γενικά!!
Η κατηγορία αυτή πού συζητάμε εδώ είναι οι ωραίοι γοητευτικοί άνδρες...σχετικά μεγάλης ηλικίας σέ σχέση μέ τίς γκόμενες!!
Οι γκόμενες γουστάρουν κάργα...όσο πάει...μόνο αυτούς θέλουν!!
Τούς μικρούς καί μικρότερους ηλικιακά άνδρες...δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν π.χ. γκόμενα 35χρονών μέ 55άρη άνδρα!!
Ονειρο γιά αυτήν...οπτασία!!
Καί δέν είναι λίγες...αλλά πολλές τέτοιες γκόμενες !!
Καί ούτε παίζει ρόλο άν πήγε μέ 5 η 500 άνδρες!!
Διότι οι γυναίκες πού ανήκουν στήν κατηγορία αυτή...δέν παντρεύονται σχεδόν ποτε!!
Δέν έχουν ανάγκη νά παντρευτούν...έχουν άλλη κουλτούρα καί ιδανικά!!
Ζούν τήν ζωή τους μέ ταξίδια εκδηλώσεις κτλ
Είναι μοναδική καί ξεχωριστή κατηγορία γυναικών...καμία σχέση μέ Sponsoring...Gold Diggers κτλ :undecided:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.159
Like
15.807
Πόντοι
3.656
Διότι οι γυναίκες πού ανήκουν στήν κατηγορία αυτή...δέν παντρεύονται σχεδόν ποτε!!
Δέν έχουν ανάγκη νά παντρευτούν...έχουν άλλη κουλτούρα καί ιδανικά!!
Κατηγορία γυναικών που δεν παντρεύονται .... δεν υπάρχει.
Εξαιρέσεις, ελάχιστες είναι κάποιες που έχουν κληρονομήσει αμύθητες περιουσίες
που δεν τις αφήνουν .... οι φύλακες της περιουσίας ... για να μην τους τις φάνε ...ξαπλωστράδες, μπαρμαν και ... λοιποί ....

Οι υπόλοιπες, όλες κάποια στιγμή , μπορεί να παντρευτούν .
Η ιστορία με επαληθεύει .
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Κατηγορία γυναικών που δεν παντρεύονται .... δεν υπάρχει.
Εξαιρέσεις, ελάχιστες είναι κάποιες που έχουν κληρονομήσει αμύθητες περιουσίες
που δεν τις αφήνουν .... οι φύλακες της περιουσίας ... για να μην τους τις φάνε ...ξαπλωστράδες, μπαρμαν και ... λοιποί ....

Οι υπόλοιπες, όλες κάποια στιγμή , μπορεί να παντρευτούν .
Η ιστορία με επαληθεύει .
Αυτό πού λές συμβαίνει σέ όλες τίς άλλες κατηγορίες γυναικών εκτός από αυτή...αυτή η κατηγορία είναι μοναδική!!
Απορώ πού πολλοί από εδώ δέν τό γνωρίζουν...αυτό στίς Η.Π.Α υπάρχει εδώ καί πάνω από 50-60 χρόνια ίσως καί παραπάνω!!
Αλλά καί στήν Ελλάδα υπάρχει...παντού υπάρχει αυτή η κατηγορία γυναικών!!
Η οποία είναι η μοναδική πού δέν απαιτεί ντέ καί καλά χρήμα καί φήμη...φυσικά άν κάποιος τά διαθέτει καλό είναι!!
Προσωπικά τήν θεωρώ τήν καλύτερη κατηγορία γυναικών!! :undecided:
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Οπως και οι θυγατέρες κληρονόμοι συντάξεων βουλευτών στρατιωτικών και δικαστικών, ούτε αυτές παντρεύονται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.168
Like
10.470
Πόντοι
2.256
Οι ωραίοι γαμάτοι καί μεγάλοι ηλικιακά άνδρες δέν ασχολούνται μέ παντρεμένες...αυτές τίς αφήνουν...έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα!!
Οχι ότι οι άλλες είναι παρθένες...αλλά λέμε τώρα!!
Ο ωραίος άνδρας πού ανήκει στήν κατηγορία πού συζητάμε εδώ...δέν έχει τέτοια ανάγκη.
Τά γκομενέτα τόν θέλουν έτσι καί αλλιώς...ενώ αυτές είναι σχετικά μικρές σέ ηλικία...θέλουν τούς μεγάλους. Φετίχ γιά αυτές!!
Λαχείο!!! :undecided:
Λάθος. Ασχολούνται για να έχουν την ησυχία τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.651
Κριτικές
62
Like
40.027
Πόντοι
8.530
Μάγκες ... αυτό με τα χλμ ... με κάνει και κλαίω από το γέλιο .


Δηλαδή αν πας να γαμήσεις .... σε νοιάζει αν έχει πάει με 5 ή με 5000 ;;;
Μόνο αν έχεις γράψει χλμ με τη χούφτα σου ...........
Συμφωνώ .
Με αφήνουν αδιάφορο το "χιλιόμετρα".
Απλώς χρησιμοποίησα την έκφραση ,δεν την υιοθετώ.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
515
Like
1.510
Πόντοι
206
Ένας συγγενής δευτερου βαθμού (ετων 42) είναι παντρεμένος με αλβανίδα 15 χρόνια μικρότερη του έχουν 2 παιδιά και συννεούνται μία χαρά. Η γυναίκα δεν ασχολείτε με μέσα κοινωνικής δικτύωσης και τα συναφή που ασχολείτε η πλειοψηφία των συνομηλικών της.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Λάθος. Ασχολούνται για να έχουν την ησυχία τους.
Λογικά θά υπάρχουν καί τέτοιοι άνδρες...όλα είναι στό παιχνίδι!!
Προσωπικά δέν θέλω παντρεμένες η πρώην παντρεμένες...διότι έχουν μάθει σέ ένα άλλο μοντέλο διαχείρισης.
Μία φορά τό είχα κάνει στήν ζωή μου καί τό μετάνιωσα...μπορεί νά είναι ευκολότερες καί περισσότερο προσεγγίσιμες αλλά υστερούν σέ άλλα!!
Διότι εδώ δέν μιλάμε νά πάς νά γαμήσεις 5 η 105 φορές καί νά φύγεις...εδώ μιλάμε νά έχεις σχέση μέ τήν γκόμενα!!
Φυσικά αυτό εξαρτάται από πολλά πράγματα...καί μήν ξεχνάς ότι μιλάμε γιά γκόμενες κατηγορίας πού γουστάρουν τούς μεγάλους άνδρες.
Τό μεγάλο πρόβλημα τής κατηγορίας αυτής είναι νά τίς εντοπίσεις...δέν είναι πολύ λίγες...αλλά δέν είναι καί εκατομμύρια!!
Εχω άτομο πού η γκόμενα του είναι 36χρονών 8άρι καί αυτός 59χρονών...η γκόμενα πίνει "Νερό στό όνομα του" καί όχι πλούσιος...ένα σπίτι έχει!!
Καί εμένα μού έχει τύχει 3 φορές αυτό...ούτε μία ούτε δύο...η καλύτερη καί ποιοτικότερη κατηγορία γυναικών κατά τήν άποψη μου!! :undecided:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.134
Like
6.801
Πόντοι
1.056
Καλός φίλος μου, μανιακός πεφτουλας, βρήκε στα 50 μια που είναι 30. Ερωτευμένος σεξπιρ τώρα.

Είμαι σίγουρος πως η κοπέλα τον αγαπάει και δεν τον θέλει επειδή έχει εισοδήματα δέκα χιλιάρικα το μήνα και βίλα με πισίνα
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Καλός φίλος μου, μανιακός πεφτουλας, βρήκε στα 50 μια που είναι 30. Ερωτευμένος σεξπιρ τώρα.

Είμαι σίγουρος πως η κοπέλα τον αγαπάει και δεν τον θέλει επειδή έχει εισοδήματα δέκα χιλιάρικα το μήνα και βίλα με πισίνα
Ε...καλά τι πιο σύνηθες ? γκόμενα μικρότερη...νά βρεί ένα πολύ μεγαλύτερο καί νά ζεί άνετα!!
Τό βλέπουμε σχεδόν καθημερινά...δέν είναι κάτι τό απίθανο ούτε σπάνιο...αλλά αυτές δέν ανήκουν σέ αυτή τήν κατηγορία!!
Θά πρέπει νά τονίσω μάλιστα...ότι πολλές κοπέλες από αυτές πού γουστάρουν τούς μεγάλους άνδρες... είναι οικονομικά ανεξάρτητες!! :undecided:
-Ισως πολλοί δέν έχουν καταλάβει γιά ποιά κατηγορία γοητευτικών καί μεγάλων ηλικιακά ανδρών μιλάμε-
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
224
Like
508
Πόντοι
81
Καλός φίλος μου, μανιακός πεφτουλας, βρήκε στα 50 μια που είναι 30. Ερωτευμένος σεξπιρ τώρα.

Είμαι σίγουρος πως η κοπέλα τον αγαπάει και δεν τον θέλει επειδή έχει εισοδήματα δέκα χιλιάρικα το μήνα και βίλα με πισίνα
Αν στον φιλο σου αρεσει το κατσικακι γαλακτος, αλλα δεν εχει προβλημα να τρωει κι αλλος απο το πιατο του κανενα προβλημα. Γιατι σε 5-6 χρονια που θα του σηκωνετε μια φορα τη βδομαδα σιγουρα η τοτε 35ρα θα ψαξει κι αλλου ικανοποιηση.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Αν στον φιλο σου αρεσει το κατσικακι γαλακτος, αλλα δεν εχει προβλημα να τρωει κι αλλος απο το πιατο του κανενα προβλημα. Γιατι σε 5-6 χρονια που θα του σηκωνετε μια φορα τη βδομαδα σιγουρα η τοτε 35ρα θα ψαξει κι αλλου ικανοποιηση.
Ατομο μου εγώ πάω στά 56 καί γαμώ καί 3 φορές τήν μέρα άνετα...είναι λοιπόν θέμα φυσικής κατάστασης!!
Αν ο άλλος είναι σάπιος καί σκατάς καί 25 χρονών καί 30 νά είναι...πάλι δέν θά τού σηκώνετε.
Αρα δέν έχει καμία σχέση αυτό πού λές...σχέση έχει πόσο φροντίζεις τόν εαυτό σου...καί τήν υγεία σου!!
Ολα τά άλλα...είναι νά είχαμε νά λέγαμε!! :undecided:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ωραιο θρεντ ,τωρα το ειδα ...

Η δικια μου μεγαλυτερη διαφορα ειναι 27 χρονια και η αμεσως μικροτερη στα 20 με ανατολικοευρωπαιες στις χωρες τους την περασμενη δεκαετια. Με ελληνιδες στα τελη 90's και αρχες 00 ηταν στα 15 χρονια.
Ολες φυσικα ελευθερες (τοτε) :grin:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.603
Like
3.514
Πόντοι
1.706
Ωραιο θρεντ ,τωρα το ειδα ...

Η δικια μου μεγαλυτερη διαφορα ειναι 27 χρονια και η αμεσως μικροτερη στα 20 με ανατολικοευρωπαιες στις χωρες τους την περασμενη δεκαετια. Με ελληνιδες στα τελη 90's και αρχες 00 ηταν στα 15 χρονια.
Ολες φυσικα ελευθερες (τοτε) :grin:
Μιλάς γιά σχέσεις μέ γκόμενες...πού γουστάρουν μεγαλύτερους ηλικιακά άνδρες...η πορνίδια ?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Ωραιο θρεντ ,τωρα το ειδα ...

Η δικια μου μεγαλυτερη διαφορα ειναι 27 χρονια και η αμεσως μικροτερη στα 20 με ανατολικοευρωπαιες στις χωρες τους την περασμενη δεκαετια. Με ελληνιδες στα τελη 90's και αρχες 00 ηταν στα 15 χρονια.
Ολες φυσικα ελευθερες (τοτε) :grin:
Είχα 18αρα μουνίτσα πανέμορφη - εγω 50ρης στο Βουκουρ'εστι κάθε φορά που βρισκόμουν εκεί - στο ξενοδοχείο μου το Grand Marriott, με δωράκι ενα κινητό η 100 ευρά και ζωή μέσα στο τεράστιο ξενοδοχείο φαγητά βολτες καφέδες ξάπλες ξεσκίσματα και ολα τα καλά μέχρι που μου πρότεινε να δοκιμάσω και την μεγαλύτερη αδελφή της που την πάσαρα σε γάλλο φίλο .... όμορφες καβλιάρικες αναμνήσεις !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom