Νέα

Γκόμενες ανά πολιτικό κόμμα/ ιδεολογία: με ποιές έχετε περάσει καλύτερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οι γκόμενες από ποιον πολιτικό χώρο/κόμμα /ιδεολογία είναι οι καλύτερες;

  • Άκρα δεξιά /ΛΑΟΣ /ΧΑ/ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ/ΝΙΚΗ/ΕΠΕΝ/ΒΑΣΙΛΙΚΕΣ

    Ψήφοι: 5 10,4%
  • ΝΔ/ΠΟΛΑΝ/ΔΗΑΝΑ

    Ψήφοι: 22 45,8%
  • ΠΑΣΟΚ/ ΚΙΝΑΛ/ΕΛΙΑ/ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 3 6,3%
  • ΣΥΡΙΖΑ/Παλιός Συνασπισμός/ΕΑΡ/ ΚΚΕ Εσωτερικού/ΠΛΕΥΣΗ/ΜΕΡΑ 25/ΚΟΔΗΣΟ/ΛΑ.Ε.

    Ψήφοι: 5 10,4%
  • ΚΚΕ/ΟΑΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/ΚΚΕΜΛ/ΜΛΚΚΕ

    Ψήφοι: 4 8,3%
  • Αναρχικές/Αντιεξουσιάστριες

    Ψήφοι: 9 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48
  • Η ψηφοφορία θα κλείσει: .

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.479
Κριτικές
5
Like
5.623
Πόντοι
1.056
Ζήτω συγγνώμη προκαταβολικά αν υπάρχει παρόμοιο thread.
Με γκόμενες ποιας ιδεολογίας / πολιτικού χώρου έχετε περάσει καλύτερα σε σχέση, νταραβέρι, φάσωμα, πήδημα;
Ποιες είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες;
Προσωπικά έχω κάνει σχέσεις κυρίως με ΠΑΣΟΚογενείς ή κεντροδεξιές, η τελευταία μου όμως ήταν ΣΥΡΙΖΑ.
Σε νταραβέρια και ONS φυσικά δεν προλαβαίνεις πάντα να μάθεις την πολιτική ιδεολογία της άλλης, αλλά έχω περάσει πολύ ωραία και με δεξιές γκόμενες και με μια ΚΚΕ. Η τελευταία ήταν πολύ καλό κομμάτι και ανοιχτόμυαλη, αλλά ημίτρελη!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Δε θα υπολογιζα ποτε μου το πολιτικο κριτηριο για να κανω μια σχεση.Στα αρχιδια μου τι ψηφιζει η γκομενα...Ο σκοπος μου ειναι να γαμησω,οχι να κανω debate!Η ουσια ειναι να δημιουργησεις μια σχεση αξιας που θα διατηρηθει στο χρονο.Τα πολιτικα ειναι εκτος τοπου και χρονου για εμενα.Το να συζητας για τα τωρινα χαλια αυτου του δυσμοιρου τοπου,ειναι ενας καλος τροπος για να πεσεις σε καταθλιψη.Οσο για τη κοπελα...Σιγουρα θα ξενερωσει με τη παρτη σου!
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.479
Κριτικές
5
Like
5.623
Πόντοι
1.056
Άποψη υπολογίσιμη και δομημένη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.859
Like
3.657
Πόντοι
1.706
Ζήτω συγγνώμη προκαταβολικά αν υπάρχει παρόμοιο thread.
Με γκόμενες ποιας ιδεολογίας / πολιτικού χώρου έχετε περάσει καλύτερα σε σχέση, νταραβέρι, φάσωμα, πήδημα;
Ποιες είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες;
Προσωπικά έχω κάνει σχέσεις κυρίως με ΠΑΣΟΚογενείς ή κεντροδεξιές, η τελευταία μου όμως ήταν ΣΥΡΙΖΑ.
Σε νταραβέρια και ONS φυσικά δεν προλαβαίνεις πάντα να μάθεις την πολιτική ιδεολογία της άλλης, αλλά έχω περάσει πολύ ωραία και με δεξιές γκόμενες και με μια ΚΚΕ. Η τελευταία ήταν πολύ καλό κομμάτι και ανοιχτόμυαλη, αλλά ημίτρελη!
Καλύτερα νά ασχολείται μέ τόν άνδρα η τόν γκόμενο της...καί όχι μέ τά πολιτικά!!
Θά είχα ιδιαίτερη προτίμηση...νά ασχολείται μέ γυναικεία θέματα π.χ. μέ τήν μόδα...τήν κουζίνα κτλ
Αυτές οι γκόμενες πού έχουν τάση μέ τά πολιτικά...πάρα πολλές από αυτές...είναι ασχημούλες!! :wink:
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Ενδιαφέρον νήμα άνοιξες. Θα συμφωνήσω με τους συναγωνιστές ότι δε παίζουν ρόλο οι ιδεολογίες στις καύλες της γκόμενας στο κρεβάτι. Από την άλλη η εξωτερική εμφάνιση της γκόμενας είναι διαφορετική ανάλογα την ιδεολογία. Πχ θεωρώ τις νουδούλες πιο προσεγμένες στο ντύσιμο τους με ακριβά γούστα ακόμα και αν τις γυρίσεις ανάποδα δε θα πέσει σεντ. Οι κομμονίστριες δεν είναι πάντα σαν τις αναρχικές που φοράνε πάντα μαύρα, αλλά φοράνε όσο επιμελώς ατημέλητα γίνεται και επιτηδευμένα μη επιτηδευμένα. Επίσης δε πρέπει να πηγαίνουν κάθε βδομάδα κομμωτήριο όπως οι πασοκούδες και αρκετές συριζαίες. Με λίγα λόγια διαφέρουν τα ντυσίματα τους από συντηρητικό ή μοντέρνο ανάλογα την ιδεολογία. Εμένα προσωπικά στην ηλικία μου, με ανάβει το συντηρητικό ταγέρ με γόβες που θα φορούσε μία συντηρητικής ιδεολογίας γκόμενα. Έχω περάσει προ πολλού τα φοιτητικά χρόνια. Εν κατακλείδι οι καύλες μάλλον δεν έχουν χρώμα.
Και κάτι ακόμα προσωπικό, εγώ είχα περισσότερη επιτυχία με τις συντηρητικής ιδεολογίας γυναίκες παρά προς έκπληξη μου στις "προοδευτικές".
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
οι δαπίτισες είναι τέρμα ψώνια και συνήθως αυτές που συχνάζουν (ή δουλεύουν) κολωνάκι γλυφάδα κηφισιά… περισσότερο για να τις κυκλοφορείς δλδ… για κρεβάτι είναι από κκε μέχρι ανταρσυα!
 

lespec

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
342
Κριτικές
3
Like
1.156
Πόντοι
361
Εάν δεν είστε λάτρης της τρίχας μακρυά από τις 3 τελευταίες κατηγορίες
Are you talking to me?
δφκδ.png
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.479
Κριτικές
5
Like
5.623
Πόντοι
1.056
οι δαπίτισες είναι τέρμα ψώνια και συνήθως αυτές που συχνάζουν (ή δουλεύουν) κολωνάκι γλυφάδα κηφισιά… περισσότερο για να τις κυκλοφορείς δλδ… για κρεβάτι είναι από κκε μέχρι ανταρσυα!
Εγώ πάλι, με ΖΑίες και ΠΑΣΟΚες έχω περάσει μια χαρά.
Όσον αφορά στις Κουκουέδες, υπάρχουν και εξαιρέσεις, είχα νταραβέρι με γκόμενα που ήταν κατηχήτρια, αλλά ντυνόταν μες στη μόδα, έκανε αποτρίχωση και πρόσεχε τη διατροφή της. Ήξερε επίσης να τρώει και να πίνει τα καλύτερα ποτά.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Τρελο σε ξ με ΕΑΚΙΤΙΣΑ 2 ετος στο πανεπιστημιο
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.293
Like
4.992
Πόντοι
456
ΠΑΣΟΚαρα είναι η χρυσή τομή και σε αυτό. Όλες μου οι μεγάλες σχέσεις εκεί ανήκαν ιδεολογικά.

Με άκρα δεν έχω δοκιμάσει, δεν έχω άποψη.

Αριστερές , κλασσικά τριχωτό μουνακι , κλασσικά τα καλύτερα γαμησια , κλασσικά τα κάνουν όλα και συμφέρουν και κλασσικά πρήζουν αρχιδια ανηλεήτα + δε μπορείς να τις κυκλοφορήσεις.

Δεξιές, κλασσικά στην πένα , ξυρισμένες κι αρωματισμένες , ο,τι καλύτερο για να πας Γλυφάδα και κλασσικά στο κρεβάτι κομοδίνα , ανεραστες , ανοργασμικες. όσες γνώρισα εγώ τουλαχιστον ήταν όλες οι κλασσικές ελλεηνιδες , 5-6-7ρια που νομίζουν ότι είναι 11ρια τουλάχιστον.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.637
Κριτικές
20
Like
23.222
Πόντοι
8.346
Τα μεγαλύτερα ξεκωλακια τα έχει στα φυτώρια της η ΝΔ. Καταπίνουν χυσαμολι με το κιλό.
Αλλά το καλύτερο γαμησι με βίτσια το κάνουν οι αναρχικες/αριστερές
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.653
Like
13.599
Πόντοι
2.256
Την εποχή που η ΠΑΣΟΚΑΡΑ γαμούσε κι έδερνε, είχα τρελή σχέση πηδήματος με μια δεξιά, οργανωμένη και Α και Ου κλπ. Έχουν περάσει όμως όλες σχεδόν οι τύπισσες από το κρεβάτι μου. Τα καλύτερα μουνιά τα είχε πάντα η ΝΔ. Έχω δει και αλλού αλλά η πλειοψηφία είναι εκεί. Στο ΠΑΣΟΚ είχαμε κάτι καλά κομμάτια αλλά όχι τέτοιας πχιότητας, είχαμε και μπαζόλες. Στην εφηβεία τα είχα με Κνίτησσες. Μέτρια πράγματα. Οι ΣΥΡΙΖΑΙΕΣ δε μου γεμίζουν το μάτι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Νεοδημοκρατισα..ίσον.. το κλασικό σουργελο ελλεινιδα με μυαλό κοτας..που ψάχνει τον εφολιστη..οι αριστερές..αν και όχι τόσο ομορφουλες..είναι πιο απλές και καλές..
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
3
Like
4.083
Πόντοι
736
Μια φορα τραβιόμουν με ένα πιτσιρίκι το οποίο ανήκει στον πολύ συντηρητικό χώρο έχοντας μεγαλώσει με αρχές πατρίς θρησκεία οικογένεια από τους γονείς της. Δεδομένου ότι ήτανε της άποψης ότι ο άντρας μου είναι ο αφέντης μου ήτανε προγραμματισμένο να μου κάνει όλα τα χατίρια. Κατά συνέπεια ότι ζητούσα για εκείνη ήτανε εντολή και το εκτελούσε κατευθείαν.
 

kazanovas911

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
εχω γνωρισει χοντρουλα που γυρναγε απο πορεια του συριζα , αλλαξαμε τηλεφωνα κτλπ .
μετα απο 3 μερες με καλεσε σπίτι της και τη γαμησα , την γαμουσα 2-3 μηνες ,μετα χαθηκε ,δε σηκωνε τηλ και τετοια . Αλλα περασα καλα ενα τριμηνο γαμησα καλα
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.123
Πόντοι
206
Οι Δεξιές
πιάνουν γρήγορα
κυτταρίτιδα

Οπότε ανάλογα με την ηλικία

Αλλωστε από πολιτική και γεωγραφία, δεν σκαμπάζουνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom