Νέα

Γκόμενα ή Πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μονο πουτανες vs Κανονικη γκομενα και πουτανες?

  • εχω σχεση και γαμαω πουτανες

    Ψήφοι: 107 34,4%
  • εχω σχεση και δεν γαμαω πουτανες οταν δεν ειχα γαμουσα

    Ψήφοι: 27 8,7%
  • δεν εχω σχεση αλλα αμα ειχα θα γαμουσα και πουτανες

    Ψήφοι: 55 17,7%
  • δεν εχω σχεση αλλα αμα ειχα θα τις εκοβα

    Ψήφοι: 44 14,1%
  • δεν εχω σχεση και ουτε θελω γιατι οι πουτανες με ικανοποιουν απολυτα σε ολους τους τομεις

    Ψήφοι: 43 13,8%
  • δεν εχω κανει σχεση οποτε δεν ξερω

    Ψήφοι: 35 11,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    311

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.188
Like
45.525
Πόντοι
6.256
Νομιζω ο Κλωντ ειναι πικεριστης πλεον :grin:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
ρομαντικη ψυχη?χαχαχαχα τι λες ρε τζον με μπερδευεις με κανενα αλλον.
εγω εχω δηλωσει εδώ μεσα πολλες φορες πως εμεις πρεπει να απαξιώνουμε ολες τις εξω γκομενες.
αγαπουλιασεις κερασματα καληνυχτακιδες δωρακια κλπ απαγορεύονται.
δεν πρεπει να σπαταλάμε χρονο χρημα ενεργεια για οποιαδήποτε γκομενα,καλοδεχουμενη η γκομενα που θα μας κατσει αυθημερόν αλλιως delete.
αν ολοι απαξιώναμε τις γκομενες αυτές θα ερχονταν μετα παρακαλετες για να τις πηδήξουμε.
αυτή τη στιγμη η κάθε μεση γκομενα εχει ευρεια προσφορα από το αντρικο φυλο και βρίσκετε σε μια φαση επιλογης του καλυτερου.
ο μεσος αντρας περιμενει αν θα τον επιλεξει η μεση γκομενα.

Ζαν, κατούρα και λίγο ρε φίλε

Π
 

periergos86

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Σαν παντρεμένος έχω να πω ξεκάθαρα πουτάνα.

Δε νομίζω να θέλεις να διακινδυνεύσεις το γάμο σου για μερικά καλά πηδήματα.

Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Δε μπλέκεις, δεν έχεις αγωνία μην γίνει καμια μαλακία.

Πουτάνα μόνο.
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Προφανώς μεγαλύτερη απόλαυση η γκόμενα αλλά είναι πολλές οι προϋποθέσεις και οι αστερίσκοι. Πρέπει να είναι ξηγημένη, συνειδητοποιημένη, διακριτική και να ξέρει τη θέση της. Και πέραν των ανωτέρω πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να δημιουργηθούν αισθήματα από τον ένα ή τον άλλο και να γίνει μπουρδέλο η φάση. Με την πουτάνα είναι ξεκάθαροι οι ρόλοι και το πλαίσιο της σχέσης, πας, κάνεις τη δουλειά σου κύριος και φεύγεις. Αν απλά θέλεις το κάτι διαφορετικό σεξουαλικά χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις και χωρίς κανένα ουσιαστικό (ψυχολογικό ή συναισθηματικό) κίνδυνο για τη σχέση ή το γάμο σου πας σε πουτάνα και ξεμπερδεύεις.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
8
Like
469
Πόντοι
301
Ρίχνοντας πάλι μια μάτια σ' αυτό το νήμα,το πάντα επίκαιρο ,δηλαδή σχετικά με το τι είναι καληετρο,γκομενα η πουτανα...καταλήγω ότι προσωπικά για μένα ιδανικό είναι η πουτανο-γκομενα...Και μιλάω από πείρα..Πριν 20 χρόνια ξεκίνησα να περνώ βίζιτα σε ξενοδοχείο,μια μουναρα τότε, από Βουλγαρία.Μου άρεσε πολύ το γαμιση της αλλά και η κουβέντα της.Τοτε ήταν γύρω στα 30 .Γνωριστικαμε καλά.ΒρΙσκομαστε κατα καιρούς.Τοτε είχε τον κύκλο της και την πελατια της.Σιγα σιγά τα χρόνια πέρασαν .Καποιες φορές άμα της ελαγα ότι ζοριζόμουν οικονομικά δεν μου επερνε χρήματα.Κατα καιρούς μιλούσαμε στο τηλέφωνο και είχαμε γίνει πια φιλαράκια.Σημερα αυτή ένα μιλφονι στα 50 φεύγα ,και 'γώ λίγο πριν τα 60, το στορι συνεχειζεται.Αυτη με ελάχιστη η και μηδενική πελατια,και 'γώ ένας πουτανιαρης που ενώ κάνω διαφορά ,μου αρέσει ακόμα να πηγαίνω μαζί της.Να τη θέλω σαν το παλιό καλό κρασί.Εχουμε δέσει πολύ και στο κρεβάτι αλλά και επικοινωνιακά. Θα έλεγα ότι έχουμε χτίσει μια πολύ ειλικρινή σχέση ,περα απ τη βίζιτα και τα χρηματα.Γνωριζοντας πολλά πράγματα ο ένας για τη ζωή του άλλου .Γουσταριζομαστε και αυτό είναι κάτι που το μαρτιρα ο χρόνος.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Για παντρεμενους η καλυτερη λυση ειναι μια καβλιαρα παντρεμενη,με περιορισμενη ελευθερια κινησεων.Ουτε τηλεφωνα,ουτε βολτες,ουτε καφεδες,ουτε εξοδους.Ραντεβου για σκισιμο στο ξενοδοχειο και απολυτη διακριτικοτητα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Εγώ προτιμώ Αγιο όρος :confused: :confused: :confused:

Για παντρεμενους η καλυτερη λυση ειναι μια καβλιαρα παντρεμενη,με περιορισμενη ελευθερια κινησεων.Ουτε τηλεφωνα,ουτε βολτες,ουτε καφεδες,ουτε εξοδους.Ραντεβου για σκισιμο στο ξενοδοχειο και απολυτη διακριτικοτητα
Πολύ δύσκολα αυτό γίνεται αλλά μια στα 100
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.225
Πόντοι
481
Εγώ προτιμώ Αγιο όρος :confused: :confused: :confused:
Εκει όμως ελλοχεύει ο κίνδυνος να γίνεις η πουτάνα κάποιου μουσάτου αναχωρητή

Σοβαρά τώρα, θέλεις να εξιλεωθείς από το αμαρτωλό παρελθόν?.. τι σε έκανε να σκεφτείς το Αγιο Ορος?
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.650
Like
2.280
Πόντοι
456
Δύσκολο ερώτημα..η αλήθεια είναι όμως ότι αν είσαι ολοκληρομένος άντρας και ξέρεις τι θέλεις μπορείς να έχεις γκομενάκια δεξια και αριστερά. Αν δείς ότι κάποια ξεχωρίζει απο την μάζα (ανεξαρτήτος εθνικότητας - ναι Πούτιν σε εσένα μιλάω :cool2:) τότε μπορείς να πας παρακάτω μαζί της. Όταν όμως φτάσεις σε ένα επίπεδο ανεξαρτησίας, οικονομικής κυρίως και είσαι πετυχημένος σε αρκετούς τομείς της ζωής σου δεν υποκύπτεις σε αρκετά πράγματα της καθημερινότητας . Γκομενάκια χωρίς δεσμέυσεις και πολλά μελό είναι το ιδανικό πιστεύω. :erection:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
μανεκέν που ανοίγει απλά τα πόδια ή σκυλού που τα κάνει όλα ??
Σκυλί φίλε ...εάν είναι μόνο για να γαμισω...είναι εκφυλες ντυμένες εκφυλα φουλ βαμενες και καυλιάρες ...τώρα το πρωί που θα βρεθούμε ην δεις δεν ξέρω εάν την γνωρίσεις
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.505
Like
13.321
Πόντοι
3.506
Μέχρι να σε βρει ο άντρας της και να σε κάνει καλοκαιρινό. Φίλε το κάρμα υπάρχει. Μη κάνεις ότι θες να μη σου κάνουν.
Δεν περίμενα οτι θα πίστευε κάποιος στο κάρμα σε αυτό το σαη, πολύ σωστός μύστη :hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.505
Like
13.321
Πόντοι
3.506
Εκει όμως ελλοχεύει ο κίνδυνος να γίνεις η πουτάνα κάποιου μουσάτου αναχωρητή

Σοβαρά τώρα, θέλεις να εξιλεωθείς από το αμαρτωλό παρελθόν?.. τι σε έκανε να σκεφτείς το Αγιο Ορος?
Τόσες ασωτίες πάσης φύσεως έχω κάνει στη ζωή μου, δεν έχω σωτηρία...θα με βλέπει ο αγιος πέτρος και μάλλον θα με ζηλεύει :confused: :confused: :confused:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.182
Κριτικές
60
Like
20.050
Πόντοι
14.936
Μάγκες ψηφίζω εργαζόμενη γιατί οι άλλες αποδεδειγμένα είναι χειρότερες και από άποψη ψυχικών αποθεμάτων.
Ένα μεγάλο ποσοστό εργαζομένων κοριτσιών που έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια είναι αποδεδειγμένα παρα πολύ καλά παιδιά εκτός βέβαια πάντα από κάποιες εξαιρέσεις.
Όποτε εργαζόμενες ψηφίζω και πιστεύω ακράδαντα ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό όμορφων στιγμών που υπάρχει στην ζωή μου οφείλεται σε αυτές τις κούκλες....
Love you κάργα λέμε.....
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Οχι και οι δύο ιδιότητες στο ίδιο πρόσωπο
 

thessalonikios88

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
452
Πόντοι
21
Μετά από μεγάλη απογοήτευση και πολλά άκυρα από γκόμενες έχω παρατήσει το άθλημα του φλέρτ οπότε μόνο πουτάνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom