Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμηθούν;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Κι έτσι από περιέργεια ρε παιδιά (κ το ξαναγράφω, χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης), ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ STR8 ???
Eχω άπειρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ παραδείγματα, από διάφορα πεσίματα μου που έχουν κάνει προσφέροντας κ ΠΟΛΛΑ λεφτά για να τους γαμήσω... κι όσο ποιό πολύ αρνιόμουν... τόσο ποιό πολύ επέμεναν! Εχω τσακωθεί αρκετές φορές έτσι... γιατί κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι ΟΧΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΧΙ...
τι τοσο ομορφο αγορι εισαι εσυ??? γιατι δεν του σκασες κανα μπουκετο
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
ΟΞΩ πούστη από το θρέντ  :tickedoff: :tickedoff:
 

vickycfu

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
437
Like
3
Πόντοι
1
Δεν το κανουμε ποιο συγκεκριμενο το ερωτημα? μιλαμε για αντρες που πληρωνουν για να γαμηθουν απο αντρες ή απο γυναικες (strap on) :jerking:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
τι ασχολειστε ρε σεις με την ξεφωνημενη  :birdman: :birdman: :birdman:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σε ποιο θρεντ γαμανε τις πεθερες αλλων?
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Χωρίς καμιά διάθεση παρεξήγησης, νομίζω ότι ο τίτλος του thread είναι λάθος! ΔΕΝ πληρώνουν οι άντρες για να γαμηθούν... αλλά οι πούστηδες!


Θα ηθελα να ακουσω την αποψη σου στην ερωτηση γιατι στρειτ ανδρες πληρωνουν για να γαμισουν τραβελια? Και Και αυτοι που πανε στα στουντιο και πλιρωνουν για να γαμηθουν με στραπ-ον απο γυναικες ειναι ολοι πουστηδες?
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Δεν το κανουμε ποιο συγκεκριμενο το ερωτημα? μιλαμε για αντρες που πληρωνουν για να γαμηθουν απο αντρες ή απο γυναικες (strap on) :jerking:
Πολυ σωστη ερωτηση αυτη. Πραγματικα θα ηθελα να ακουσω αποψη επ'αυτου, γιατι εμενα μου αρεσουν τα παιχνιδια με στραπ-ον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom