Νέα

Γιαννιτσά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giapame
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Ωραια νεα εφερε ο ζορμπας  :tits2: Αξιος . Πρεπει αν την ξαναδω αυτη ! Εσυ την δοκιμασες μπρο ? :think:


Καραμαν , ηρθε ο Πιου !  :2funny:

Ααααα δεν παω ξανα σε αυτην, αυτη ειναι τρελη για σεξ.!! σε βιαζει κανονικα..!! :fuck1:
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Η Wendy συνεχίζει κανονικά... :fuck1:
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Οχι απο τον Ιουνιο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Η Γουεντυ στο ποστο της..!!  :rockon: μεσα σε ασπρο συνολακι, ξανθο μαλι, τιμισε στο επακρο τα 30€ που ζητησε...χαλαλι και ο κοπος μου...
 

Hearthless

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,  ξερει κανεις αν το μπουρδελακι ειναι ακομα ανοιχτο? :think: Και αν ναι, τι σοι κοπελα δουλευει? :think:

Ευχαριστω.  :kissass:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα κυριοι, μηπως ξερεις καποιος να με κατατοπισει ακριβος που βρισκεται αυτο το μπουρδελο... το εψαχνα μια ωρα και τελικα δεν το βρηκα. Δεν ειμαι απο την περιοχη και οτι ηξερα για το που περιπου ειναι το ειδα απο εδω. 
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Καλησπερα κυριοι, μηπως ξερεις καποιος να με κατατοπισει ακριβος που βρισκεται αυτο το μπουρδελο... το εψαχνα μια ωρα και τελικα δεν το βρηκα. Δεν ειμαι απο την περιοχη και οτι ηξερα για το που περιπου ειναι το ειδα απο εδω. 


Σου κοκκίνισα ακριβώς το σημείο στον χάρτη !
 

Συνημμένα

  • gg.jpg
    gg.jpg
    67,5 KB · Εμφανίσεις: 115

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Σου κοκκίνισα ακριβώς το σημείο στον χάρτη !
Εγω πηρα το δρομο για εδεσσα και θυμαμαι καλα ενα μεγαλο μαγαζι με το ονομα παρασκευαιδη στα δεξια του δρομου, εκει κοντα ειναι το σημειο που λες
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Εγω πηρα το δρομο για εδεσσα και θυμαμαι καλα ενα μεγαλο μαγαζι με το ονομα παρασκευαιδη στα δεξια του δρομου, εκει κοντα ειναι το σημειο που λες
Ακριβώς απέναντι αριστερά
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ακριβώς απέναντι αριστερά
Μαλλον πρεπει να φορεσω γυαλια, μπηκα σε ολα τα στενα αριστερα μετα το μαγαζι μεχρι αρκετα μεσα και δεν το ειδα την επομενη φορα θα κοιταξω καλυτερα, ευχαριστω φιλε.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Επισκευτηκα σημερα το εν λογο οικημα, βρηκα εκει μια γνωριμη απ τα παλια την βερονικα. εγραψα και κριτικη. Τωρα αν καποιος παει πρωτη φορα να θυμαται οτι στο δρομο προς την εδεσσα ενα χιλιομετρο περιπου εξω απ τα γιαννιτσα θα δει στα δεξια του εκει που ειναι λιγο ανηφορικα ο δρομος ενα μαγαζι με το ονομα παρασκευαιδης, ακριβος απεναντι απο αυτο και αριστερα οπως παμε ειναι το ντελο.
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Επισκευτηκα σημερα το εν λογο οικημα, βρηκα εκει μια γνωριμη απ τα παλια την βερονικα. εγραψα και κριτικη. Τωρα αν καποιος παει πρωτη φορα να θυμαται οτι στο δρομο προς την εδεσσα ενα χιλιομετρο περιπου εξω απ τα γιαννιτσα θα δει στα δεξια του εκει που ειναι λιγο ανηφορικα ο δρομος ενα μαγαζι με το ονομα παρασκευαιδης, ακριβος απεναντι απο αυτο και αριστερα οπως παμε ειναι το ντελο.
Σωστός!!!
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Έκανα μια καταδρομική στο εν λόγω ίδρυμα... εντάξει, εντελώς παρακμιακός χώρος, βγαλμένος απο τα παλιά χρόνια του βαρδάρη... Η Βερόνικα (πλέον Βέρα) έχει αλλάξει μαλλί, κοντό πλατινε, που προσωπικά νομίζω οτι δεν την κολακεύει καθόλου... Στην απόδοση ειναι ίδια και απαράλλακτη... Αν και δεν έχει ενσωματώσει καμια νέα υπηρεσία, κανα γυμνό, κανα κωλαρακι, τίποτα... Προφανώς θα το κανει όταν σταματήσει να περνάει η μπογιά της...
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε τι ώρα πήγες? ξέρεις ωράρια και τιμές?
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Απο το απόγευμα ως τις 12.20 το βράδυ ειναι, στα 30€, κλασσικα
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Έκανα μια καταδρομική στο εν λόγω ίδρυμα... εντάξει, εντελώς παρακμιακός χώρος, βγαλμένος απο τα παλιά χρόνια του βαρδάρη... Η Βερόνικα (πλέον Βέρα) έχει αλλάξει μαλλί, κοντό πλατινε, που προσωπικά νομίζω οτι δεν την κολακεύει καθόλου... Στην απόδοση ειναι ίδια και απαράλλακτη... Αν και δεν έχει ενσωματώσει καμια νέα υπηρεσία, κανα γυμνό, κανα κωλαρακι, τίποτα... Προφανώς θα το κανει όταν σταματήσει να περνάει η μπογιά της...

Συνάδελφοι, η Βέρα (Βερόνικα) ακόμα στο εν λόγω ίδρυμα παίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom