Νέα

Geisha Slave Akira

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SlaveAkira
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Sorry, αλλά με το να μην πηγαίνεις εκτός, και να είσαι μόνο στο dungeon της Αλεξάνδρας, δύσκολο το βλέπω το έργο για Αθήνα. Πολλοί επιθυμούν σπίτι τους ή σε ξενοδοχείο, στο dungeon λίγοι θα έρθουν. Μακάρι να διαψευστώ, αλλά χλωμό το κόβω.
1) παρεχει ασφάλεια ότι δεν θα πάθω κακό από κάποιον που έχει έρθει με οποιαδήποτε άλλη πρόθεση, πολύ βασικο
2)ποικιλία σε παιχνίδια, playspaces και γκαρνταρομπα
3)σχεδόν κανείς δε κουβαλά μαζί του tools βασανιστηρίων όταν πάει σε ξενοδοχείο γιατί σεξ δε κάνω οπότε τι θα κάνω σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου;θα τον κοιτάω και με κοιτάει η θα με πλακωσει στα χαστούκια να περάσει η ώρα;
4)αυτό θέλει η αφέντρα μου, αυτό κανω
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
ε τοτε ας βγαλουν τις λεξεις "σκλαβα" και "υποταγη" απο το μενου, οπως και κατι αστεια "θα εκπλαγειτε απο τις αντοχες και τα ορια της" :2funny:
Η μονη εκπληξη ειναι οτι δεν δινει κωλο, ελεος, δεν ειπαμε να της κοψουν τα αυτια και τα δαχτυλα :coffee:

Τελος παντων καλη τυχη :thumbsup:
Οι αντοχές και τα όρια για σένα δηλαδή είναι κατά πόσο δίνω κωλο η κάνω σεξ δηλαδή;γιατί αν θυμάμαι καλά στο bdsm υπάρχουν αμέτρητοι τρόποι πονου-ευχαριστησης
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
ε τοτε ας βγαλουν τις λεξεις "σκλαβα" και "υποταγη" απο το μενου, οπως και κατι αστεια "θα εκπλαγειτε απο τις αντοχες και τα ορια της" :2funny:
Η μονη εκπληξη ειναι οτι δεν δινει κωλο, ελεος, δεν ειπαμε να της κοψουν τα αυτια και τα δαχτυλα :coffee:

Τελος παντων καλη τυχη :thumbsup:
βασικά τίποτα δε δίνει... μόνο ξύλο και εξευτελισμό... τέτοια τα έχω και σπίτι μου άμα θέλω.
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
βασικά τίποτα δε δίνει... μόνο ξύλο και εξευτελισμό... τέτοια τα έχω και σπίτι μου άμα θέλω.
Οποίος έχει έρθει για την Ακίρα ξέρει τι δίνει οπότε τα λόγια είναι περιττά από όσους δεν έχουν έρθει στο Dungeon
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.031
Κριτικές
94
Like
46.336
Πόντοι
17.311

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Οι αντοχές και τα όρια για σένα δηλαδή είναι κατά πόσο δίνω κωλο η κάνω σεξ δηλαδή;γιατί αν θυμάμαι καλά στο bdsm υπάρχουν αμέτρητοι τρόποι πονου-ευχαριστησης
:confused:
Ερατω θα λενε και θα κλαινε...
Καλη συνεχεια
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Οι αντοχές και τα όρια για σένα δηλαδή είναι κατά πόσο δίνω κωλο η κάνω σεξ δηλαδή;γιατί αν θυμάμαι καλά στο bdsm υπάρχουν αμέτρητοι τρόποι πονου-ευχαριστησης
Ακίρα, θα στο πω πολύ φιλικά, κι αν θέλεις κράτα το, αν δε θέλεις, μην το κρατάς, δε με απασχολεί. Για πολλούς από εμάς, το BDSM περιλαμβάνει ΚΑΙ σεξ, με όποιον τρόπο θέλουμε. Το να μου προσφέρεις μια υπηρεσία, με διάφορους περιορισμούς, δηλώνοντας σκλάβα, και παρέχοντας μια αποστειρωμένη υπηρεσία, ευχαριστώ πολύ, προτιμώ να πάρω τη μικρή μου, να πάω στο X/Y/Z dungeon της οποιασδήποτε επαγγελματίας Αφέντρας ξέρω προσωπικά, και να παίξω, εάν θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιο εργαλείο που δεν έχω ήδη στην κατοχή μου. Στην τελική, μπορεί να παίξω και μαζί με την οποιαδήποτε Αφέντρα θέλω παρέα με τη μικρή μου, έχοντας γνώση ότι τα χνώτα μου ταιριάζουν μαζί της. Και για να μην υπάρχει υπόνοια, την μόνη φορά που έχω παίξει σε dungeon με υπό/σκλάβα μου, ήταν στο Same Place στις πολύ αρχές του, με την τότε σκλάβα μου, παρέα και με την Εύα, αλλά και με έναν υπό της, με τους οποία κάναμε και πολύ ωραίο παιχνίδι τότε.
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Θα εναπόθεσω εδώ για μια και τελευταία φορά ότι το τηλέφωνο που ανέβασε στη σελίδα κάποια domina πέραν του ότι ήταν παράνομο ήταν το προσωπικό μου τηλέφωνο το οποίο και σωστα οι διαχειριστές κατέβασαν.οποιοσδηποτε το κράτησε και μου τηλεφωνεί ακόμα η στέλνει μηνύματα καλό θα ήταν να μην το κάνει γιατί δεν απαντάω ούτε σε μηνύματα ούτε σε κλήσεις από αγνώστους.για όποια πληροφορία η session θα πρέπει να μπείτε στο mistressathens.gr και η να πάρετε εκεί στα τηλέφωνα που υπάρχουν η να συμπληρώσετε τη φόρμα για το αίτημα σας.ΔΕΝ σηκώνω τηλέφωνα, ΔΕΝ απαντάω σε μηνύματα
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Κι όσο για τις υπηρεσίες αν θέλει κάποιος σεξ επειδή η αφέντρα μου δε θελει να κάνω κάτι τέτοιο, πολύ εύκολα και όμορφα έρχεται μια ιερόδουλη γιατί από ότι θυμάμαι αυτές δεν τρώνε ξύλο ούτε δέχονται βασανιστηρια
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Κι όσο για τις υπηρεσίες αν θέλει κάποιος σεξ επειδή η αφέντρα μου δε θελει να κάνω κάτι τέτοιο, πολύ εύκολα και όμορφα έρχεται μια ιερόδουλη γιατί από ότι θυμάμαι αυτές δεν τρώνε ξύλο ούτε δέχονται βασανιστηρια
λάθος θυμάσαι, ξέρω αρκετές προσωπικά που και τις ξυλιές τους τις τρώνε, και διάφορα άλλα παιχνιδάκια κάνουν με σχετικό αντίτιμο.
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Ακίρα, θα στο πω πολύ φιλικά, κι αν θέλεις κράτα το, αν δε θέλεις, μην το κρατάς, δε με απασχολεί. Για πολλούς από εμάς, το BDSM περιλαμβάνει ΚΑΙ σεξ, με όποιον τρόπο θέλουμε. Το να μου προσφέρεις μια υπηρεσία, με διάφορους περιορισμούς, δηλώνοντας σκλάβα, και παρέχοντας μια αποστειρωμένη υπηρεσία, ευχαριστώ πολύ, προτιμώ να πάρω τη μικρή μου, να πάω στο X/Y/Z dungeon της οποιασδήποτε επαγγελματίας Αφέντρας ξέρω προσωπικά, και να παίξω, εάν θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιο εργαλείο που δεν έχω ήδη στην κατοχή μου. Στην τελική, μπορεί να παίξω και μαζί με την οποιαδήποτε Αφέντρα θέλω παρέα με τη μικρή μου, έχοντας γνώση ότι τα χνώτα μου ταιριάζουν μαζί της. Και για να μην υπάρχει υπόνοια, την μόνη φορά που έχω παίξει σε dungeon με υπό/σκλάβα μου, ήταν στο Same Place στις πολύ αρχές του, με την τότε σκλάβα μου, παρέα και με την Εύα, αλλά και με έναν υπό της, με τους οποία κάναμε και πολύ ωραίο παιχνίδι τότε.
Δυστυχώς με μένα συνουσία δε παρ χεται
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
λάθος θυμάσαι, ξέρω αρκετές προσωπικά που και τις ξυλιές τους τις τρώνε, και διάφορα άλλα παιχνιδάκια κάνουν με σχετικό αντίτιμο.
Εννοείται όλα έρχονται με ένα αντίτιμο.καποιες τρώνε και κάνα μπατσακι αλλά δεν τις μαστιγωνεις ούτε κάθονται όλες να τις πονας 1-2 ωρες σερι.κι εκεί έρχεται η αντοχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλή η κουβέντα αλλά θα τα ξαναπούμε το βράδυ καλή συνεχεια
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Εννοείται όλα έρχονται με ένα αντίτιμο.καποιες τρώνε και κάνα μπατσακι αλλά δεν τις μαστιγωνεις ούτε κάθονται όλες να τις πονας 1-2 ωρες σερι.κι εκεί έρχεται η αντοχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλή η κουβέντα αλλά θα τα ξαναπούμε το βράδυ καλή συνεχεια
Στο ξαναλέω, μην παίρνεις όρκο, ξέρω και κοπέλες που μαστιγώνονται και ώρα και δίωρο, και που το αναζητούν, και που κάνουν όλα όσα κάνεις, και ακόμη παραπάνω. Δε θέλω να αρχίσω να λέω ονόματα, αλλά όλοι όσοι γουστάρουμε τέτοια παιχνίδια, ξέρουμε ποιες είναι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.031
Κριτικές
94
Like
46.336
Πόντοι
17.311
Θα εναπόθεσω εδώ για μια και τελευταία φορά ότι το τηλέφωνο που ανέβασε στη σελίδα κάποια domina πέραν του ότι ήταν παράνομο ήταν το προσωπικό μου τηλέφωνο το οποίο και σωστα οι διαχειριστές κατέβασαν.οποιοσδηποτε το κράτησε και μου τηλεφωνεί ακόμα η στέλνει μηνύματα καλό θα ήταν να μην το κάνει γιατί δεν απαντάω ούτε σε μηνύματα ούτε σε κλήσεις από αγνώστους.για όποια πληροφορία η session θα πρέπει να μπείτε στο mistressathens.gr και η να πάρετε εκεί στα τηλέφωνα που υπάρχουν η να συμπληρώσετε τη φόρμα για το αίτημα σας.ΔΕΝ σηκώνω τηλέφωνα, ΔΕΝ απαντάω σε μηνύματα
δεν κρατιουνται με τιποτα οι καβλαντηδες. :tooth:
θελουν τις φαπες τους για να ισιωσει το κωλαρακι τους με το καλημερα :s&m_1::s&m_3:
Καλή η κουβέντα αλλά θα τα ξαναπούμε το βράδυ καλή συνεχεια
αντε και καλο ξυλικι :knuppel::s&m_2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.251
Κριτικές
90
Like
32.300
Πόντοι
24.700
Οι αντοχές και τα όρια για σένα δηλαδή είναι κατά πόσο δίνω κωλο η κάνω σεξ δηλαδή;γιατί αν θυμάμαι καλά στο bdsm υπάρχουν αμέτρητοι τρόποι πονου-ευχαριστησης
Έχω ως φαντασίωση να φοράς φίμωτρο και να έχεις δεμένα τα μάτια και καθώς σε γαμώ από κώλο, να τυλίγεις ντολμαδάκια.

Μπορούμε να κάνουμε κάτι;
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Έχω ως φαντασίωση να φοράς φίμωτρο και να έχεις δεμένα τα μάτια και καθώς σε γαμώ από κώλο, να τυλίγεις ντολμαδάκια.

Μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Για τα ντολμαδάκια και το φίμωτρο ίσως
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Ακίρα, θα στο πω πολύ φιλικά, κι αν θέλεις κράτα το, αν δε θέλεις, μην το κρατάς, δε με απασχολεί. Για πολλούς από εμάς, το BDSM περιλαμβάνει ΚΑΙ σεξ, με όποιον τρόπο θέλουμε. Το να μου προσφέρεις μια υπηρεσία, με διάφορους περιορισμούς, δηλώνοντας σκλάβα, και παρέχοντας μια αποστειρωμένη υπηρεσία, ευχαριστώ πολύ, προτιμώ να πάρω τη μικρή μου, να πάω στο X/Y/Z dungeon της οποιασδήποτε επαγγελματίας Αφέντρας ξέρω προσωπικά, και να παίξω, εάν θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιο εργαλείο που δεν έχω ήδη στην κατοχή μου. Στην τελική, μπορεί να παίξω και μαζί με την οποιαδήποτε Αφέντρα θέλω παρέα με τη μικρή μου, έχοντας γνώση ότι τα χνώτα μου ταιριάζουν μαζί της. Και για να μην υπάρχει υπόνοια, την μόνη φορά που έχω παίξει σε dungeon με υπό/σκλάβα μου, ήταν στο Same Place στις πολύ αρχές του, με την τότε σκλάβα μου, παρέα και με την Εύα, αλλά και με έναν υπό της, με τους οποία κάναμε και πολύ ωραίο παιχνίδι τότε.
Αποστειρωμενη εννοώντας ότι δεν υπάρχει συνουσια αλλά υπάρχουν όλα τα άλλα;
Ακίρα, θα στο πω πολύ φιλικά, κι αν θέλεις κράτα το, αν δε θέλεις, μην το κρατάς, δε με απασχολεί. Για πολλούς από εμάς, το BDSM περιλαμβάνει ΚΑΙ σεξ, με όποιον τρόπο θέλουμε. Το να μου προσφέρεις μια υπηρεσία, με διάφορους περιορισμούς, δηλώνοντας σκλάβα, και παρέχοντας μια αποστειρωμένη υπηρεσία, ευχαριστώ πολύ, προτιμώ να πάρω τη μικρή μου, να πάω στο X/Y/Z dungeon της οποιασδήποτε επαγγελματίας Αφέντρας ξέρω προσωπικά, και να παίξω, εάν θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιο εργαλείο που δεν έχω ήδη στην κατοχή μου. Στην τελική, μπορεί να παίξω και μαζί με την οποιαδήποτε Αφέντρα θέλω παρέα με τη μικρή μου, έχοντας γνώση ότι τα χνώτα μου ταιριάζουν μαζί της. Και για να μην υπάρχει υπόνοια, την μόνη φορά που έχω παίξει σε dungeon με υπό/σκλάβα μου, ήταν στο Same Place στις πολύ αρχές του, με την τότε σκλάβα μου, παρέα και με την Εύα, αλλά και με έναν υπό της, με τους οποία κάναμε και πολύ ωραίο παιχνίδι τότε.
Με toys δεν είπα ότι δε παίζω.σεξ δεν κάνω και δε μου αρέσει το caviar, to golden shower kai to fisting.τωρα αν κάποιος ψάχνει κάτι άλλο σίγουρα υπάρχουν άλλες επιλογές.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Παρότι δεν είμαι του αθλήματος, εκτός από μια κοπέλα κάποτε που ήθελε ξύλο με τη ζώνη, χαστούκια & πνίξιμο, έχω να πω ότι κακώς την πέφτουμε στην Ακίρα. Λέει εξ αρχής ποια είναι τα όρια της, τι κάνει κ τι δεν κάνει, οπότε οποίος αισθάνεται καλυμμένος από αυτά μπορεί να την δει. Οποίος δεν θέλει, δόξα τω Θεώ, στην Αθηνα έχουμε πολλές κοπέλες που μπορούν να ικανοποιήσουν τα γούστα μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom