Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
μήπως το ... "δανείστηκες" από κάπου αλλού;
Είναι πολύ φτηνό αυτό που προσπαθείς να κάνεις διότι δεν έχεις μπει καν στον κόπο να δεις τις προηγούμενες σελίδες αν είμαι εγώ ή όχι, επιφυλάσσομαι για κάθε άλλη προσπάθεια που θα κάνεις μέσα στο θρεντ μου προσπαθώντας να μειώσεις, παραπλανήσεις και διασπειρεις ψευδές ειδήσεις με αποτέλεσμα να ζημιωθει η δουλειά μου το προφίλ μου και το περιεχόμενο μου. Όλο μου το περιεχόμενο φέρει ηλεκτρονικές υπογραφές μόνο από εμένα και έχει εγκριθεί και διανεμηθεί από την σελίδα μου στο Only fans!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Από κάτι τέτοιους μαλάκες ξεκίνησαν κάποια λαϊκά παιδιά να προσφέρουν προστασία.. με μεγάλη επιτυχία εννοείται.
Αν θες στέλνω κ γι αυτό βιογραφικό..
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Έτοιμο!!!!!!!!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα και τα ποστ αυτές τις μέρες, αν στεναχώρησα κάποιον χωρίς να το καταλάβω ζητώ συγνώμη, να περνάτε καλά να κάνετε αυτό που νιώθετε, να συνεχίσετε τις τρολιες στα θρεντ:cheesy::cheesy: είστε απίστευτοι!!!!
Φιλιά πολλά και καλό καλοκαίρι!!
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
961
Like
2.738
Πόντοι
446
Έτοιμο!!!!!!!!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα και τα ποστ αυτές τις μέρες, αν στεναχώρησα κάποιον χωρίς να το καταλάβω ζητώ συγνώμη, να περνάτε καλά να κάνετε αυτό που νιώθετε, να συνεχίσετε τις τρολιες στα θρεντ:cheesy::cheesy: είστε απίστευτοι!!!!
Φιλιά πολλά και καλό καλοκαίρι!!
Καλά να περνάς κορίτσι!!
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21

..... 36 left :smiling-face-with-heart-eyes:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Έτοιμο!!!!!!!!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα και τα ποστ αυτές τις μέρες, αν στεναχώρησα κάποιον χωρίς να το καταλάβω ζητώ συγνώμη, να περνάτε καλά να κάνετε αυτό που νιώθετε, να συνεχίσετε τις τρολιες στα θρεντ:cheesy::cheesy: είστε απίστευτοι!!!!
Φιλιά πολλά και καλό καλοκαίρι!!
Το χάσαμε το κορμί πατριώτη τώρα για να δούμε φωτογραφίες μόνο στην σελίδα της .... κρίμα και θα έκανε μεγάλη καριέρα σαν ανεξάρτητη κορασίδα
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Ειναι αμαρτια τετοια κοριτσαρα να μην κανει ραντεβου... και 150-200 να το πηγαινε παλι θα χρυσαφιζε


αντι αυτου να σου λεει να πληρωσε να δεις καποιον αλλον να μου χυνει σε φαση οκ ηταν το ονειρο μου να πληρωνω για να γαμαει αλλος

πουΠαειΗΚοινωνια.jpeg αλλαΑυτοιΕιστε.jpeg
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
212.jpg
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
720
Like
2.060
Πόντοι
446
Βρε αννα, αφου τριγυριζεις ακομη εδω θελω να σου κανω μια ερωτηση: εαν καποια ημερα εχεις πολλα requests για CIF/CIM κλπ, πως καλυπτεις την ζητηση; Εχεις backup συμπρωταγωνιστες ή ειναι τοσο επαναφορτιζομενος ο ενας και μοναδικος;
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Βρε αννα, αφου τριγυριζεις ακομη εδω θελω να σου κανω μια ερωτηση: εαν καποια ημερα εχεις πολλα requests για CIF/CIM κλπ, πως καλυπτεις την ζητηση; Εχεις backup συμπρωταγωνιστες ή ειναι τοσο επαναφορτιζομενος ο ενας και μοναδικος;
Αλλοι συμπρωταγωνιστές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ είμαι καλύτερος δεν με διάλεξες... κρίμα
Δεν έστειλες βιογραφικό :buck2:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Το χρωστούσα σε κάποιους :smitten:
Eνα πραγμα δεν καταλαβαινω ,γιατι ρε κοπελα μου να σε πληρωσω για κατι που κανεις και ας πουμε μου αρεσει και δεν ψαχνω στις εκατομμυρια σελιδες των πορνο και να βρω σιγουρα περισσοτερα και απειρος καλυτερα απο αυτα που εσυ προσφερεις και πανω απο ολα ΤΖΑΜΠΑ , Πας καλα η ψαχνεις για πολυ μαλακες ??
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Eνα πραγμα δεν καταλαβαινω ,γιατι ρε κοπελα μου να σε πληρωσω για κατι που κανεις και ας πουμε μου αρεσει και δεν ψαχνω στις εκατομμυρια σελιδες των πορνο και να βρω σιγουρα περισσοτερα και απειρος καλυτερα απο αυτα που εσυ προσφερεις και πανω απο ολα ΤΖΑΜΠΑ , Πας καλα η ψαχνεις για πολυ μαλακες ??
Έχει αναλυθεί και απαντηθεί το ερώτημα σου μέσα στο εν λόγω νήμα, ευχαριστώ!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Και σε σκεφτόμουν.. τι να κάνει αυτή η ψυχή που ζήσαμε τόσα μαζί..
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Άννα, σου εύχομαι καλή αρχή στον OF λογαριασμό σας, να βρείτε το κοινό σας (συνήθως παίρνει κάποιο χρόνο αυτό) και να ανεβάζετε καλό γκαβλιάρικο υλικό που θα ξεχωρίζει :D:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Έχει αναλυθεί και απαντηθεί το ερώτημα σου μέσα στο εν λόγω νήμα, ευχαριστώ!
Αυτο κοπελα μου δεν αλλαζει οτι εξακολουθεις να ψαχνεις για ατομα που τους αρεσει να πληρώνουν να σε βλεπουν επι πληρωμη να κανεις ελευθερο στωματικο λες και δεν υπαρχουν εκατομμυρια στο διαδικτύου χιλιαδες κοπελες και βασικα πολυ πιο ομορφες απο εσενα που κανουν οσκαρικα τσμπουκια , μπραβο λοιπον σε εσενα και που τους τα παιρνεις και στους μαλακες που σε πληρωνουν !!!!!!!!
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Αυτο κοπελα μου δεν αλλαζει οτι εξακολουθεις να ψαχνεις για ατομα που τους αρεσει να πληρώνουν να σε βλεπουν επι πληρωμη να κανεις ελευθερο στωματικο λες και δεν υπαρχουν εκατομμυρια στο διαδικτύου χιλιαδες κοπελες και βασικα πολυ πιο ομορφες απο εσενα που κανουν οσκαρικα τσμπουκια , μπραβο λοιπον σε εσενα και που τους τα παιρνεις και στους μαλακες που σε πληρωνουν !!!!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ :angel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom