Νέα

Gay παραλίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
537
Κριτικές
3
Like
769
Πόντοι
86
Χτες 3 Σεπτεμβρη πηγα για πρωτη φορα σε παραλια γυμνιστων.Στην Κινετα.
Γδυθηκα εκανα την βουτια μου αρραξα λιγο.Φευγοντας απο μια πατεα 2 ατομων μου μιλισε ενας ντραπηκα να κατσω.Αν μπαινει και με θυμαται ας στειλει πμ
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
και εχω εξοχικο στη κινετα τοσα χρονια και δν ειχα ιδεα ! αντε να ρθει το καλοκαιρι τωρα!
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
πηγα μια βολτα προχτες και σμρ απο κει..απο περιεργεια να δου πως ειναι,κατεβηκα απο το αμαξι και πηγα περπατωντας,φυσικα δεν ηταν κανεις εκει αλλα γυρνωντας ηταν 2 τυποι απο το ξενοδοχειο μαλλον οι οποιοι με κοιταγαν περιεργα..τι θελει αυτος εδω θα λεγανε! τελος παντων οταν ανοιξει ο καιρος θα ριξουμε καμια βουτια!
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Τέρμα αριστερά από το Sun λες; Παίζει να έκανα γυμνισμό εκεί πριν 15 χρόνια. Και πέρυσι το καλοκαίρι, καθημερινή που στις ξαπλώστρες γινόταν πανηγύρι, στα βότσαλα τέρμα είμασταν ήσυχα. Και δε μιλάω για gays or lesbians. Μιλάμε καθαρά για γυμνιστές.
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
Τέρμα αριστερά από το Sun λες; Παίζει να έκανα γυμνισμό εκεί πριν 15 χρόνια. Και πέρυσι το καλοκαίρι, καθημερινή που στις ξαπλώστρες γινόταν πανηγύρι, στα βότσαλα τέρμα είμασταν ήσυχα. Και δε μιλάω για gays or lesbians. Μιλάμε καθαρά για γυμνιστές.

ναι εκει κοντα στα βραχια που λενε..δεν ξερω δεν εχω παει καλοκαιρι απλα διαβαζω οτι προκειται για γκει παραλια κυριως
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
ναι εκει κοντα στα βραχια που λενε..δεν ξερω δεν εχω παει καλοκαιρι απλα διαβαζω οτι προκειται για γκει παραλια κυριως

Ίσως είναι διακαείς πόθοι να γίνει παραλία για gay, πηγαίνω ΠΟΛΛΑ χρόνια και μόνος και με πρώην κοπέλες μου και έχω πετύχει straight κόσμο άπειρες φορές.

Τώρα, αν κάποιος είχε πάει κάποια καθημερινή και πέτυχε κωλομπαράδες και τον γ@μησαν, δε σημαίνει ότι γίνεται κάθε μέρα όλη μέρα. Και επειδή το περασμένο καλοκαίρι, τις καθημερινές πήγαινα κυρίως Κινέττα και Αγίους, μπορώ να σου πω πως επι το πλείστον είχε γυναικοπαρέες για γυμνισμό. Και όχι απαραίτητα λεσβίες.
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
οκ ακομα καλυτερα..υπαρχει και στοτς αγιους δλδ αντιστοιχη παραλια?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Kυριακάτικο πέρασμα από την δροσερή παραλία στο Μαύρο Λιθάρι,όπου υπήρχαν αρκετά δροσερά ζευγάρια νεαρής ηλικίας :grin: :grin:.Άραξα στον τελευταίο κολπίσκο μαζί με μια γεματούλα φίλη μου η οποία γράφει τις πορνοεμπειρίες της σε έταιρο σάιτ  :rockon: :rockon:.Τα βγάλαμε όλα και μπήκαμε στο νερό,όπου παρατηρήσαμε έναν μύστη ακριβώς μπροστά μας να πιρφορίζει το καυλί του και να μας προκαλεί για παιχνίδι.Η φίλη μου όσες φορές τον κοιτάξε αυτός τόσο πιο έντονα τον πιρφόριζε για πάρτη της  :cum: :cum:.Τελικά βγήκαμε από το νερό και ξαπλώσαμε λίγο παραδίπλα αλλά ο ντροπαλός μύστης που πιρφόριζε για την φίλη μου δεν πλησίασε  :S :S.Ήμουν αρκετά καυλωμένος και είχα ανάγκη ένα ακα λαρυγγωτό τσιμπούκι στο οποίο ειδικεύεται η συνοδός μου.Πήγαμε λίγο πιο πέρα πίσω από κάποια βράχια,δίπλα ακριβώς από δροσερό μεσήλικα και δέχτηκα ένα πολύ βαθύ και υγρό τσιμπούκι,αδειάζοντας στο στοματάκι της δικιάς μου  :grin: :grin:,ενώ ο δροσερός τύπος απαξιώσε εντελώς το σκηνικό και συνέχισε να διαβάζει την εφημερίδα του  :tickedoff: :headbang:.Δυστυχώς υπήρχαν μόνο άλλες 2 γυναίκες στην αρχή της παραλίας και αυτές φορούσαν μαγιώ  :headbang: :headbang:.Κρίμα γιατί η καυλιάρα μου ήταν φτιαγμένη για λεσβιακά  :rockon: :rockon:
 

trela30

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
girisa molis tora apo tin paralia gimniston meta to mauro lythari eixe polu kosmo den ginotan polu paixnidi omos to mono asximo oti itan para polu ntimenoi den to brisko oraio na kanoun boltes oi idioi giro giro mono gia na paroun mati
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
girisa molis tora apo tin paralia gimniston meta to mauro lythari eixe polu kosmo den ginotan polu paixnidi omos to mono asximo oti itan para polu ntimenoi den to brisko oraio na kanoun boltes oi idioi giro giro mono gia na paroun mati

Μύστη σου προτείνω να αρχίσεις να πηγαίνεις Κινέτα,είναι πιο καλή φάση  ;) :rockon:,διάβασε τι έχω γράψει και στο θρεντ  :sunglasses: :sunglasses:
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
απο λιμανακια εχει κανενας αποψη τι γινεται αυτη την εποχη?
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
παιδια μπορει καπιος να με βοηθησει πως θα παω στα λιμανακια και ποια ειναι τα σωστα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
παιδια μπορει καπιος να με βοηθησει πως θα παω στα λιμανακια και ποια ειναι τα σωστα?

Τύπε εκεί που θες να πας είναι τα β'λιμανάκια.Θα περάσεις τα πρώτα λιμανάκια που είναι το καφέ-μπαρ και γίνεται χαμός από κάγκουρες με πάπιες και αμέσως μετά την μεγάλη δεξιά στροφή θα μπεις στο παρκινγκ.Αράζεις εκεί το όχημα και πέρνεις το μονοπάτι που κατεβαίνει προς τα κάτω.Να είσαι προετοιμασμένος γιατί είναι πολύ κακοτράχαλο και θα σε ζορίσει ειδικά την πρώτη φορά.Μετά από κανα 20λεπτο περπάτημα θα φτάσεις στα βράχια όπου είναι όλοι γυμνοί.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Κωστακη σε ειχα για αντρακλα και μας προεκυψες πουλαδα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
ευχαριστω ελπιζω ν γνωρισω καπιον ομορφο αντρα.
 

Xontroylhs_Kaylakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι ώρες παίζει συνήθως ο πολύς κόσμος; Μετά τις 5 το απόγευμα, γίνεται τίποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom