Νέα

Γαβριέλλα «Έγινα πόρνη διότι εγεννήθην έτσι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το περασμενο καλοκαιρι , οταν εγινα αλητης και βρομιαρης κλτ κλτ και πηγα στα ντελα
ολος ο κοσμος γυρνουσε γυρω απο τις τανες , μεχρι και η τηλεοραση πλακα μου εκανε
μια φορα τον μηνα την ανοιγω και τοτε ειχα πεσει πανω στην  εκπομπη  < Η Μηχανή του Χρόνου > και το θεμα ηταν Η  Γαβριελα μια ιεροδουλος τη Αθηνας που εχει αφησει εποχη
Επιρρεασμενος απο τα σπιτια που μολις ειχα γυρισει και με το σκεπτικο < οι πουτανες ειναι φιλες μας > εκανα εγγραφη της εκπομπης
Σημερα τυχαια ειδα το αρχειο ξεχασμενο μεσα μεσα σε ενα φακελο του δισκου μου
Σκευτικα λοιπον να το ανεβασω για να το δει οποιος ενδιαφερεται αλλα πριν το πραξω βρηκα οτι υπαρχει ηδη στο  νετ (καλυτερο κιολας γιατι το δικο μου δεν ειναι πληρες)

Περισσοτερες πληροφοριες εχει εδω

Μια επιλογη για κατεβασμα ειναι αυτη εδω
Οποιος μπορει να βρει αλλα Links για κατεβασμα η΄εχει κατι να πει για την κυρια Γαβριελλα , ελευθερα
ceb3ceb1ceb2cf81ceb9ceadcebbcebbceb1-cebfcf85cf83ceaccebacebfceb2ceb1.png


Υπενθημιζω σε οσους εχουν Πολυυυυυυυυυυυυυυυυ χιουμορ  οτι η Γυναικα δεν ειναι εν ζωη πια , οποτε προσοχη στα < εξυπνα > σχολια
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Το περασμενο καλοκαιρι , οταν εγινα αλητης και βρομιαρης κλτ κλτ και πηγα στα ντελα
ολος ο κοσμος γυρνουσε γυρω απο τις τανες , μεχρι και η τηλεοραση πλακα μου εκανε
μια φορα τον μηνα την ανοιγω και τοτε ειχα πεσει πανω στην  εκπομπη  < Η Μηχανή του Χρόνου > και το θεμα ηταν Η  Γαβριελα μια ιεροδουλος τη Αθηνας που εχει αφησει εποχη
Επιρρεασμενος απο τα σπιτια που μολις ειχα γυρισει και με το σκεπτικο < οι πουτανες ειναι φιλες μας > εκανα εγγραφη της εκπομπης
Σημερα τυχαια ειδα το αρχειο ξεχασενο μεσα μεσα σε ενα φακελο του δισκου μου
Σκευτικα λοιπον να το ανεβασω για να το δει οποιος ενδιαφερεται αλλα πριν το πραξω βρηκα οτι υπαρχει ηδη στο  νετ (καλυτερο κιολας γιατι το δικο μου δεν ειναι πληρες)

Περισσοτερες πληροφοριες εχει εδω

Μια επιλογη για κατεβασμα ειναι αυτη εδω

Οποιος πορει αν βρει αλλα Links για κατεβασμα η΄εχει κατι να πει για την κυρια Γαβριελλα , ελευθερα

Υπενθημιζω σε οσους εχουν Πολυυυυυυυυυυυυυυυυ χιουμορ  οτι η Γυναικα δεν ειναι εν ζωη πια , οποτε προσοχη στα < εξυπνα > σχολια
νιμιζω φιλε μου οτι πρεπει να το κλεισεις για ενα και μονο λογο.επειδη το εχω δει κι γω και ηταν μια γυναικα που την σεβονταν ολοι,βοηθουσε πολυ κοσμο και με χρηαματα και με τη ιδιοτητα της δεν θα ηθελα να εχει κανενας ανεγκεφαλος το δικαιωμα να πει κατι προσβκητικο γιαυτη τη γυναικα.συγνωμη για τη παρατηρηση αλλα ηθελα να σου πω την αποψη μου και ας μην την γνωρισα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα και να πει απλα θα επιβεβαιωσει την μαλακια που τον δερνει , ας μη προδικαζουμε καταστασεις ...

Εγω το εβαλα γιατι καποιος μπορει να  μην ηξερε και ισως ηθελε να μαθει  ;)
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Καλα και να πει απλα θα επιβεβαιωσει την μαλακια που τον δερνει , ας μη προδικαζουμε καταστασεις ...

Εγω το εβαλα γιατι καποιος μπορει να  μην ηξερε και ισως ηθελε να μαθει  ;)
το λεω γιατι οπως σε ολα τα θεματα καποιος θα πει τη μαλακια και θα τσακωνεσται μετα αιωνια
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
οταν ηταν μικρο κοριτσακι ειχε σκοτωσει τον αδερφο της που ηταν βρεφος ακομα πετωντας τον στη θαλασσα απ το πλοιο που ταξιδευαν
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


σήμερα δεν υπάρχουν πόρνες σαν τη Γαβριέλλα :(
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Και η αρχή περιγραφής μιας λεσβιακής σκηνής
-της πρώτης στην καριέρα της-
και αισθησιακότατης συν τοις άλλοις,
που θυμίζει έντονα βίντατζ XXX σενάριο-
τζάσιμο του άρρενος, προς επίτευξη του αναγκαίου για την πραγματοποίηση της σαπφικής συναλλαγής, all girl τετ α τετ και τα ρέστα.
 

Συνημμένα

  • Gaby_lez.jpg
    Gaby_lez.jpg
    109,2 KB · Εμφανίσεις: 78

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επεσε στην αντιληψη μου πριν λιγο, δεν ηξερα την υπαρξη αυτης της γυναικας, θεωρησα καλο να αναρτησω το βιντεο ετσι ωστε να μαθαινουμε οι νεοτεροι και να θυμουνται οι παλαιοτεροι. Ελπιζω να μην θιξω καποιον με αυτη την αναφορα.

1ο μερος: (τα υπολοιπα μερη απο το ιδιο καναλι οπου παραθετει και ενα ακομη χρησιμο λινκ )


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
H εκπομπή είναι παλιότερη, την έχω δει. ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ!

Το βιβλίο ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ! Ευχαριστώ!....

 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

damn!  :grin:

ρε τζο τι θα γινει μηπως ειμαστε διδυμακια χαμενα απο κανενα λαθος σε καμια κλινικη, και παιζει να συναντηθουμε και σε καμια εκπομπη τυπου "Παμε Πακετο" σε καμια 20αρια χρονια? 

οταν ειδα τον αρχικο προλογο στο αρχικο σου ποστ ηταν σαν εβλεπα ενα δικο μου κειμενο, ετσι ακριβως θα το εγραφα ισως αν δεν ειχα αναστολες και τα κομπλεξ που με κατατρεχουν, (βεβαια δεν ειχα δει την εκπομπη παρα εκεινη την ημερα, ο κοσμος μου ομως σιγουρα περιστρεφοταν γυρω απο τις τανες το προηγουμενο καλοκαιρι)

αφου πριν καταλαβω πως εγινε συγχωνευση νομισα πως εκανες εντιτ το ποστ και πηγαινες να με σατιρισεις χεχε. :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
damn!   :grin:

ρε τζο τι θα γινει μηπως ειμαστε διδυμακια χαμενα απο κανενα λαθος σε καμια κλινικη, και παιζει να συναντηθουμε και σε καμια εκπομπη τυπου "Παμε Πακετο" σε καμια 20αρια χρονια? 

οταν ειδα τον αρχικο προλογο στο αρχικο σου ποστ ηταν σαν εβλεπα ενα δικο μου κειμενο, ετσι ακριβως θα το εγραφα ισως αν δεν ειχα αναστολες και τα κομπλεξ που με κατατρεχουν, (βεβαια δεν ειχα δει την εκπομπη παρα εκεινη την ημερα, ο κοσμος μου ομως σιγουρα περιστρεφοταν γυρω απο τις τανες το προηγουμενο καλοκαιρι)

αφου πριν καταλαβω πως εγινε συγχωνευση νομισα πως εκανες εντιτ το ποστ και πηγαινες να με σατιρισεις χεχε. :2funny:

:tooth: θα πεσει πολυ κλαμα , θα τους συγκηνησουμε ολους  :2funny:


τι αναστολες εχεις βρε και κομπλεξ ... ξουτ ξουτ διωξτα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.592
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.175
Πόντοι
14.565

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom