Νέα

Γάμος με αλλοδαπή, τα υπέρ και τα κατά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.446
Πόντοι
441
Αν κάποιος έχει γάμο με Γιαπωνέζα, ας μας πει τις εμπειρίες του, τις γουστάρω πολύ!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
θα ειμαι λακωνικος

γαμος με αλλοδαπη
υπερ νομιζεις οτι γαμας τσαμπα

κατα πληρωνεις αυτο στο πολλαπλασιο διοτι αναλαμβανεις και τους συγγενεις της αμεσα η εμεσα+ στο τελος στην τρωει ντοπιος μαγκιτης καμακι οποτε τσαμπα και τα εξοδα αρχικης εισαγωγης της
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Αλλοδαπή ή μη, όλες οι γυναίκες είναι ίδιες, θα σου γκρινιάζουν, θα στα σπάνε, θα σου βγάζουν τα ψυχολογικά τους και στο 99% των περιπτώσεων πάντα ο άντρας είναι ανώτερος οικονομικά από τη γυναίκα που έχει πλάι του... δηλ πάντα η γυναίκα διαλέγει κάποιον οικονομικά ανώτερο ή ότι εχει τη δυναμική να γίνει..


Αλλοδαπή διαλεγει κάποιος που μπορεί να ειναι στη θέση του οικονομικά ανωτερου αλλά να βρει καποια με καλύτερη εμφάνιση από ότι μπορεί να χτυπήσει στη χώρα του.. πχ. ένας δημόσιος υπάλληλος μπορει να βρει 5αρι Ελληνίδα αλλά μια γυναικα από Βουλγαρία μπορεί να ειναι 8αρι σε εμφάνιση αλλά ο δημόσιος υπάλληλος να είναι κατά πολύ οικονομικά ανώτερος του περίγυρου της οπότε να τον προτιμήσει.

Ετσι δένει ο γάμος Έλληνα με άλλοδαπη.. άντρας που στην Ελλάδα του αναλογούν μπάζα, μπορεί κάποια αλλοδαπή ανώτερη εμφανισιακα να τον κοιτάξει επειδή είναι οικονομικά ανώτερος της. Κανόνας!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.413
Like
13.661
Πόντοι
3.506
Αλλοδαπή ή μη, όλες οι γυναίκες είναι ίδιες, θα σου γκρινιάζουν, θα στα σπάνε, θα σου βγάζουν τα ψυχολογικά τους και στο 99% των περιπτώσεων πάντα ο άντρας είναι ανώτερος οικονομικά από τη γυναίκα που έχει πλάι του... δηλ πάντα η γυναίκα διαλέγει κάποιον οικονομικά ανώτερο ή ότι εχει τη δυναμική να γίνει..


Αλλοδαπή διαλεγει κάποιος που μπορεί να ειναι στη θέση του οικονομικά ανωτερου αλλά να βρει καποια με καλύτερη εμφάνιση από ότι μπορεί να χτυπήσει στη χώρα του.. πχ. ένας δημόσιος υπάλληλος μπορει να βρει 5αρι Ελληνίδα αλλά μια γυναικα από Βουλγαρία μπορεί να ειναι 8αρι σε εμφάνιση αλλά ο δημόσιος υπάλληλος να είναι κατά πολύ οικονομικά ανώτερος του περίγυρου της οπότε να τον προτιμήσει.

Ετσι δένει ο γάμος Έλληνα με άλλοδαπη.. άντρας που στην Ελλάδα του αναλογούν μπάζα, μπορεί κάποια αλλοδαπή ανώτερη εμφανισιακα να τον κοιτάξει επειδή είναι οικονομικά ανώτερος της. Κανόνας!

Συνοψιζω: οι γυναικες κοιτανε παντα προς τα πανω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Αλλά πάντα η αλλοδαπή που θα παντρευτεί Έλληνα ανώτερο οικονομικά αλλά κατώτερο σε εμφάνιση... πολύ γρήγορα θα συνηδειτοποιηση ότι η μπογιά της παίρναει κατά πολύ περισσότερο από αυτή την επιλογή της.. αφου πχ το 8αρι αλλοδαπής που θα παντρευτεί Έλληνα οπου με το ζόρι χτυπάει 5αρι Ελληνίδα, θα καταλάβει η αλλοδαπή ότι άνετα χτυπάει καλύτερο Έλληνα με την εμφάνιση της.. φέρτε πχ μια Ρωσίδα άφραγκη στην ελληνική κοινωνία, ναι μεν για εσάς θα είναι μουναρα και την βγάλατε από τη μιζέρια της, σύντομα θα δει ότι το μουνι της έχει μεγάλη πέραση στην Ελλάδα κ εκεί θα το πάρει πάνω της
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656
Αλλοδαπή ή μη, όλες οι γυναίκες είναι ίδιες, θα σου γκρινιάζουν, θα στα σπάνε, θα σου βγάζουν τα ψυχολογικά τους και στο 99% των περιπτώσεων πάντα ο άντρας είναι ανώτερος οικονομικά από τη γυναίκα που έχει πλάι του... δηλ πάντα η γυναίκα διαλέγει κάποιον οικονομικά ανώτερο ή ότι εχει τη δυναμική να γίνει..


Αλλοδαπή διαλεγει κάποιος που μπορεί να ειναι στη θέση του οικονομικά ανωτερου αλλά να βρει καποια με καλύτερη εμφάνιση από ότι μπορεί να χτυπήσει στη χώρα του.. πχ. ένας δημόσιος υπάλληλος μπορει να βρει 5αρι Ελληνίδα αλλά μια γυναικα από Βουλγαρία μπορεί να ειναι 8αρι σε εμφάνιση αλλά ο δημόσιος υπάλληλος να είναι κατά πολύ οικονομικά ανώτερος του περίγυρου της οπότε να τον προτιμήσει.

Ετσι δένει ο γάμος Έλληνα με άλλοδαπη.. άντρας που στην Ελλάδα του αναλογούν μπάζα, μπορεί κάποια αλλοδαπή ανώτερη εμφανισιακα να τον κοιτάξει επειδή είναι οικονομικά ανώτερος της. Κανόνας!

Αλλοδαπή θα πάρει κι ο εμφανίσιμος που δεν μπορεί να βρει πάνω απο 5αρι-6αρι ελλεεινίδα ή ακόμα και τίποτα αν δεν έχει κύκλο.

Ένας ψηλός,εμφανίσιμος,πραγματικά είναι αμαρτία να περνάει εδώ τη ζωή του με μπαζα,ενώ σε άλλες χώρες θα μπορούσε να είχε μουνάρες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
θα ειμαι λακωνικος

γαμος με αλλοδαπη
υπερ νομιζεις οτι γαμας τσαμπα

κατα πληρωνεις αυτο στο πολλαπλασιο διοτι αναλαμβανεις και τους συγγενεις της αμεσα η εμεσα+ στο τελος στην τρωει ντοπιος μαγκιτης καμακι οποτε τσαμπα και τα εξοδα αρχικης εισαγωγης της
Παραβλεπεις μια σημαντική παράμετρο. Ένα τρομερό πλεονέκτημα.
Πεθερικά από εξωτερικό είναι απλά παράδεισος.
Όλα αυτά που ξέρεις για την Καριολα ελληνίδα πεθερά απλά τα ξεχνάς.
Να έχει το θάρρος και να σε παίρνει και να σε πρήζει οπότε η κοκονα η κόρη της έχει θέμα μαζί σου. Ή να τσακώνονται τα πεθερικά με τους γονείς σου και να πρέπει να τους χωρίσεις.

Όχι φίλε, αυτά με πεθερικά από εξωτερικό δεν παίζουν. Τους βλέπεις λίγες φορές τον χρόνο και αν τα αγγλικά τους είναι λίγα έχεις πολύ λίγες κουβέντες και ηρεμεί το κεφάλι σου.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.152
Like
6.852
Πόντοι
1.056
Ισχύει!:thumbsup:

Στην Ελλάδα βλέπεις Έλληνες εμφανίσιμους κομπλέ τύπους με τις αξιοπρεπείς δουλειές τους και τους βλέπεις να συνοδεύονται από κάτι ανθυπομετριες Ελλεηνιδες!


ΥΓ: Αν οι τυπαδες ήταν σε χώρες τις πρώην σοβιετικής ένωσης θα είχαν θεομουνα δίπλα τους!
Και να τις έχουν στα οπα οπα μη τους λείψει κάτι.

Και να λένε είμαι σχεσακιας για να καλύψουν το ότι δε γαμάνε ούτε με σφαίρες

Και να βλέπεις την κοντή με τις πατσες στα χέρια να κουνιούνται να βγάζει γλώσσα και να του λέει τι θα κάνει
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Κάνε λοιπόν και ένα Τοπ 3 με την καλύτερη εθνικότητα για σένα στην κορυφή για σχέση/οικογένεια.
Από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι έχει να κάνει καθαρά με τον άνθρωπο.
Νοικοκυρές που σέβονται και υπηρετούν τον άντρα τους, όντας πιστές και μεγαλώνοντας με αφοσίωση τα τέκνα τους θα συναντήσεις κυρίως σε Βαλκάνια και 3ο κόσμο, στη Δύση πρέπει να πέσεις στην περίπτωση να σε γουστάρει ανελέητα για τον χ,ψ λόγο. Έχω ζήσει και έχω δει πολύ αφοσιωμένες κοπέλες και από Ελλάδα ( Θεσσαλες - Κωνσταντινουπολίτισσες( +μαγείρισσες άψογες + δουλευταρούδες) - Πόντιες) και από Αλβανία και από Ρουμανία και από Λευκορωσσία/ Ρωσία. Παρότι οι ξένες με ελκύουν απίστευτα, η διαφορά νοοτροπίας που συνειδητοποιώ με τα χρόνια με στρέφει μοιραία προς τις συμπατριώτισσες μας, οι οποίες σε μια γενικότερη θεώρηση δεν είναι ούτε τόσο gold diggers όπως οι ανατολικές, ούτε τόσο "προχώ- δήθεν ανεξάρτητες οικονομικά" όπως οι δυτικές. Ενδεχομένως είναι ένα τσικ λιγότερο παραδοσιακές από τις βαλκάνιες, όχι ομως σε σημείο που θα προτιμήσουν να τους μεγαλώσει τα παιδιά άλλη γυναίκα για να έχουν αυτές καριέρα ή περισσότερα λεφτά από τον σύζυγο. Είναι μια εξαιρετικά ευαίσθητη ισορροπία που μπορούμε εν τέλει να προσεγγίσουμε ως άνδρες αρκεί να μπορούμε να κρατάμε ένα αξιοπρεπές επίπεδο - κατά το κοινώς λεγόμενο να μην είμαστε εντελώς ναυάγια οικονομικά/ κοινωνικά/ συναισθηματικά. ΠΡΟΣΟΧΗ, δεν λέω ότι είναι σαν να κλέβεις εκκλησία, όμως πιστέψτε με, είναι πολύ προτιμότερο να σου βγάζει το λάδι στην αρχή αλλά στη συνέχεια να σου είναι πιστή και κερί αναμμένο, παρά να μπαίνεις με το καλημέρα (όπως οι ισπανόφωνες δήθεν απελευθερωμένες) και κατόπιν να σε γαμάνε μια ζωή με τις παράνοιες τους. Το έχω ζήσει και αυτό έχοντας την ψευδαίσθηση ότι επειδή γαμάς μια ευκολότερα στην αρχή, μετέπειτα θα είναι εξίσου απλή και εύκολη και η σχέση/ συμβίωση - δυστυχώς δεν ισχύει.
 

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
115
Πόντοι
0
πιστευετε οτι οι αλοδαπες ειναι πιο πονηρες απο τις ελεεινιδες?
Δε μαρεσει να γενικευω συνηθειες κ τροπο ζωης αλλα οι περισσοτερες περιπτωσεις που ακουω εχουν να κανουν με εναν fucked up γαμο που ειναι στα προθυρα του χωρισμου.
Κ ολως τυχαιως ολες ειναι ελληνιδες.
Γενικα οπως εχει χιλιο υπωθει σε προηγουμενες σελιδες η ελληνιδα απαξ κ κανει παιδι finito la musica.
Τωρα στο θεμα των αλοδαπων,κυριως αυτων που ειναι 20χρονια++ στην ελλαδα εγω τους βλεπω πιο ελληνες κ απο ελληνες
Οποτε οταν βλεπεις την καταντια της ελληνιδας το λιγουρευεσαι και το αλλοδαπακι
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
η 1η μου γυναίκα ήταν Γερμανίδα, έκατσα μαζί της 13 χρονια και ήταν πολύ τελείως διαφορετικό μυαλό και νοοτροπία από τις Ελληνίδες.
Πέρασα ωραία και κάποια στιγμή χωρίσαμε. (έχω μια κόρη μαζί της)
Αν αξίζει … ; Σχετικο είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.160
Like
15.737
Πόντοι
3.656
η 1η μου γυναίκα ήταν Γερμανίδα, έκατσα μαζί της 13 χρονια και ήταν πολύ τελείως διαφορετικό μυαλό και νοοτροπία από τις Ελληνίδες.
Πέρασα ωραία και κάποια στιγμή χωρίσαμε. (έχω μια κόρη μαζί της)
Αν αξίζει … ; Σχετικο είναι

Γιατί χωρίσατε;
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Παραβλεπεις μια σημαντική παράμετρο. Ένα τρομερό πλεονέκτημα.
Πεθερικά από εξωτερικό είναι απλά παράδεισος.
Όλα αυτά που ξέρεις για την Καριολα ελληνίδα πεθερά απλά τα ξεχνάς.
Να έχει το θάρρος και να σε παίρνει και να σε πρήζει οπότε η κοκονα η κόρη της έχει θέμα μαζί σου. Ή να τσακώνονται τα πεθερικά με τους γονείς σου και να πρέπει να τους χωρίσεις.

Όχι φίλε, αυτά με πεθερικά από εξωτερικό δεν παίζουν. Τους βλέπεις λίγες φορές τον χρόνο και αν τα αγγλικά τους είναι λίγα έχεις πολύ λίγες κουβέντες και ηρεμεί το κεφάλι σου.
Mακαρι η πεθερά μου να ήξερε τα αγγλικά που ξέρει τώρα και να ειχε κι άλλη μητρικη γλώσσα
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
ΠΡΟΣΟΧΗ: Ακολουθεί αυτοβιογραφικό σεντόνι - όποιος θέλει μια γρήγορη απάντηση στο θέμα, παρακαλείται να μεταπηδήσει απευθείας στην τελευταία παράγραφο - όλοι οι υπόλοιποι καλωσορίσατε στο φουρτουνιασμένο της ζωής μου γκομενικό ταξίδιον:

Θα μιλήσω έχοντας κάνει σχέσεις με κοπέλες κυρίως ξένες από Ευρώπη ( Ισπανία), Βαλκάνια (Αλβανία- Βουλγαρία) και Ρωσία. Με Ελληνίδες 2-3 μόνο και αυτές σε μη κατάλληλη ηλικία για να βγάλω σωστά συμπεράσματα ( η μια 18, η άλλη 42). Η μοναδική που ενέπιπτε στο ηλικιακό γκρούπ που στόχευα (25), μετά από 2 πούτσες μου ανακοίνωσε ότι είναι κολλημένη με τον πρώην, με τον οποίο πήγε να ζήσει Σκανδιναβία, καταστρέφοντας την όποια εκτίμηση είχα για Ελληνίδες με μόρφωση. Αυτό που παρατηρώ είναι καταρχάς μια διαφορά ανάμεσα στις νεότερες γενιές Ελληνίδων που είναι πολύ πιο ανοιχτές σεξουαλικά σε αντίθεση με τις μεγαλύτερες που παρότι γαμιούνται/αν αβέρτα, σταθερά τους υπήρξε να κάνουν ότι κάνουν εν κρυπτώ.

Εβρισκόμενος σε φοιτητική ηλικία και μιλώντας τη γλώσσα ξεκώλιασα 3-4 Ισπανάκια φοιτήτριες, αναπτύσσοντας την ψευδαίσθηση ότι ήταν πολύ πιο εύκολες, πράγμα που έχω αναθεωρήσει 10 χρόνια μετά. Η 2η Αλβανίδα που είχα μου στάθηκε πολύ και υπήρξε πιστή για χρόνια, όμως επειδή ήμουν ο πρώτος της και δεν είχε ζήσει, εν τέλει βρήκε τον τρόπο να πάει για άλλες πολιτείες. Η Βουλγάρα επίσης μεστην καύλα, αλλά δεν παρά την ζέση και την στοργή δεν ήθελε να θυσιάσει τα όνειρα της για εμένα και ας της τα πρόσφερα όλα απλόχερα. Οι Ελληνίδες συνομίληκές μου πάντα μου έδιναν την εντύπωση ότι έχουν το χρυσό μουνί και πάντα θα έπρεπε να μου βγάλουν την παναγία για να τις καμακώσω επιτυχώς, πράγμα που φυσικά με αποθάρρυνε.

Αντιθέτως, με ρωσσιδάκια / μολδαβάκια/ ρουμουνάκια που είχα τεράστιο συγκριτικό πλεονέκτημα πάντοτε με γδέρνανε λόγω κουλτούρας παρότι πάντα είχαν και δικά τους εισοδήματα. Κόντεψα να κάνω παιδί 4 φορές - ευτυχώς τάΪσα χάπια επόμενης ημέρας και τώρα είμαι ένας ήρεμος εργένης του οποίου η ζωή θα ήταν απλά ανυπόφορη εφόσον είχε γίνει πατέρας με οποιαδήποτε από τις άνωθι αναφερόμενες γυναίκες. Υπήρξαν και 2-3 Αμερικάνες που ήταν ξεκάθαρα κορίτσια για σπίτι αλλά δυστυχώς δεν με καύλωναν καθόλου, καθώς οι τσόντες και τα κωλάδικα από μικρό μου είχαν διαμορφώσει πρότυπα ομορφιάς και καύλας εκ διαμέτρου αντίθετα από μια κοπέλα με μέτριο σώμα αλλά καλή ψυχή που διατίθεται να γίνει χαλί να την πατήσω.

Κοντέυω 33 και τα τελευταία χρόνια έχω όλο και μεγαλύτερη πίεση από γονείς να κάνω οικογένεια - έχω καταφέρει να φτιάξω ένα διαμέρισμα αξιοπρεπές με ένα μέσο αμάξι και δουλειά που μου παρέχει μια σχετική άνεση. Σε καμία περίπτωση δεν με λες πλούσιο, αλλά δεν με αγχώνει η επιβίωση. Αυτό που βλέπω είναι ότι εάν δεν πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση όπου θα έχεις υποστηρικτική συνοδοιπόρο σύζυγο και καλή μάνα και νοικοκυρά με όρεξη και αυτοθυσία, δεν αξίζει να θυσιάσεις τα πάντα για μια γυναίκα που θα σου κάνει τη ζωή πατίνι ή θα σου πάρει τα παιδιά και θα εξαφανιστεί κάνοντας σε να φαίνεσαι τέρας. Αδιαμφισβήτητα, πρέπει να είσαι πολύ παρατηρητικός, να ρισκάρεις, να τολμήσεις αλλά και να είσαι και λίγο τυχερός. Την καλησπέρα μου αδέρφια.
Ωραία ολα αυτά ! Σχεδόν παράλληλοι βίοι . Εγώ βρήκα την " Ιθάκη» σε μη μου σε μη Ελληνίδα σχεδόν 40 αρης και τώρα είμαι με γυναίκα και παιδιά σχεδόν μια 20ετια μετά . Και Νένα οι Ελληνίδες μου βγάζαν το ίδιο πρόστυχο συναίσθημα ότι το μουνι τους είναι χρυσό . Το θέμα είναι παντρεύεσαι για τους σωστούς λόγους και όχι από κοινωνική πίεση κλπ κλπ κλπ .
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Ωραία ολα αυτά ! Σχεδόν παράλληλοι βίοι . Εγώ βρήκα την " Ιθάκη» σε μη μου σε μη Ελληνίδα σχεδόν 40 αρης και τώρα είμαι με γυναίκα και παιδιά σχεδόν μια 20ετια μετά . Και Νένα οι Ελληνίδες μου βγάζαν το ίδιο πρόστυχο συναίσθημα ότι το μουνι τους είναι χρυσό . Το θέμα είναι παντρεύεσαι για τους σωστούς λόγους και όχι από κοινωνική πίεση κλπ κλπ κλπ .
Χαίρομαι που βρήκες τον συνοδοιπόρο σου στη ζωή, είναι σίγουρα μεγάλο πράγμα, από όπου και αν είναι.
Οι ανθρώπινες σχέσεις έχουν γίνει απολύτως φθαρτές μετά την επέλαση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης που επιβάλουν έναν αδηφάγο καπιταλισμό όπου όλοι είμαστε αναλώσιμοι και προσπελάσιμοι με λίγα μόλις κλικ.
Θέλει κουράγιο και πρωτίστως ανοιχτά μάτια στην πραγματική ζωή και όχι πίσω από οθόνες. Να χαίρεσαι την οικογένεια σου.
Ακουμπάω τα χρόνια του Χριστού σήμερα και με έχουν πιάσει οικογενειακές ανησυχίες αν και ξέρω ως θείος βλέποντας τον αδερφό μου πόσο μεγάλη θυσία αυτό εμπεριέχει. Καλημέρα σε όλους!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.386
Πόντοι
736
Το πρόβλημα με την Ελληνίδα πέρα από την συμπεριφορά...
είναι ότι μπαγιατευει πολύ γρήγορα...

Η περισσότερες μέχρι τα 30 έχουν γίνει φαρκλανες, χοντρές, σαπιοκωλες ...
πράγμα αδιανόητο για Ρωσίδα, Ρουμάνα, Ασιατισσα ...
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Το πρόβλημα με την Ελληνίδα πέρα από την συμπεριφορά...
είναι ότι μπαγιατευει πολύ γρήγορα...

Η περισσότερες μέχρι τα 30 έχουν γίνει φαρκλανες, χοντρές, σαπιοκωλες ...
πράγμα αδιανόητο για Ρωσίδα, Ρουμάνα, Ασιατισσα ...
Αυτό ξαναπες το . Αφού έχουν δέσει τον γάιδαρο και ξαμολήσει καναδυό παιδιά !!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.879
Κριτικές
18
Like
15.554
Πόντοι
4.546
Το πρόβλημα με την Ελληνίδα πέρα από την συμπεριφορά...
είναι ότι μπαγιατευει πολύ γρήγορα...

Η περισσότερες μέχρι τα 30 έχουν γίνει φαρκλανες, χοντρές, σαπιοκωλες ...
πράγμα αδιανόητο για Ρωσίδα, Ρουμάνα, Ασιατισσα ...
Η Ρωσίδα ΞΕΡΕΙ ότι είναι πάνω από όλα ΓΥΝΑΙΚΑ και ΟΦΕΙΛΕΙ να διαφυλάξει την ομορφιά και την θηλυκότητα της και το σωμα της με κάθε τρόπο , αλλιώς ΓΝΩΡΙΖΕΙ ότι θα ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ στα μάτια των αρσενικών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Το πρόβλημα με την Ελληνίδα πέρα από την συμπεριφορά...
είναι ότι μπαγιατευει πολύ γρήγορα...

Η περισσότερες μέχρι τα 30 έχουν γίνει φαρκλανες, χοντρές, σαπιοκωλες ...
πράγμα αδιανόητο για Ρωσίδα, Ρουμάνα, Ασιατισσα ...

Αυτό ακριβώς . Το πρόβλημα με την Ελληνίδα , είναι ότι σε ένα μεγάλο ποσοστό της μπαγιατευει , πριν καν μπαγιατέψει .

Μπαίνεις πχ σε μια δημόσια υπηρεσία και όχι μόνο φυσικά , και αντικρίζεις μια τύπισσα που βαριέται να κουνηθεί , που έχει στυλ κουρασμένης 70αρας , ,κοινωνική συμπεριφορά και νοοτροπία ενοίκου σπηλιάς του 120000 προ χριστού , σωμα 55αρας , και ου το καθεξής , και όλα αυτά ενώ ίνα 25 και 30 ετών

[ φυσικά δεν πάνε πίσω και πολλοί “ελληναραδες “]
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Η Ρωσίδα ΞΕΡΕΙ ότι είναι πάνω από όλα ΓΥΝΑΙΚΑ και ΟΦΕΙΛΕΙ να διαφυλάξει την ομορφιά και την θηλυκότητα της και το σωμα της με κάθε τρόπο , αλλιώς ΓΝΩΡΙΖΕΙ ότι θα ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ στα μάτια των αρσενικών.
Για να λέμε και την αλήθεια, πλέον υπαρβάλλουν πολύ με την εξωτερική εμφάνιση και αυτές.
Επειδή συνανανστρ΄φομαι καθημερινά με Ρωσίδες και Ουκρανές, βλέπεις ότι πολλές από 20-25 χρονών πάνε και βάζουν χείλια και συγωματικά.
Και μιλάμε για πολύ ωραία κορίτσια που μάλλον έχουν κάποια αρρωστημένη ιδέα στο μυαλό τους ότι είναι καλή μόδα να κάνουν όλα αυτά στο πρόσωπό τους, ενώ δεν το χρειάζονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom