Νέα

Γαμήσατε ποτέ γκόμενα/πουτάνα με piercing στη γλώσσα είτε στο μουνί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.267
Like
14.653
Πόντοι
2.256
Σας εχει τυχη σχεση ή αρπαχτη με κοπελα που να εχει piercing στο μουνι ή την ρογα; Οχι πηδημα με ταναπου…
Μια αρπαχτή που είχα κάνει είχε κ ρώγα κ μουνι! Δυνατό γαμησι κ καυλιαρα γκομενα!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.195
Like
10.570
Πόντοι
2.256
Σας εχει τυχη σχεση ή αρπαχτη με κοπελα που να εχει piercing στο μουνι ή την ρογα; Οχι πηδημα με ταναπου…
Ναι. Και στα δύο. Με κανονικες γκόμενες ( αυτή με το piercing στα μουνοχειλα, λογίστρια).
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.804
Κριτικές
56
Like
18.328
Πόντοι
13.636
Ρίγη συγκίνησης τύπε μου .
Τι να λέω , δεν περιγράφεται γραπτώς αυτή η αίσθηση δυστυχώς ...
Είχε μία μπίλια η τύπισσα στο κέντρο της γλώσσας και έπαιζε με αυτήν . Και στην πίπα και στα γλωσσοφιλα .
Απίθανη εμπειρία .
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.267
Like
14.653
Πόντοι
2.256
Ρίγη συγκίνησης τύπε μου .
Τι να λέω , δεν περιγράφεται γραπτώς αυτή η αίσθηση δυστυχώς ...
Είχε μία μπίλια η τύπισσα στο κέντρο της γλώσσας και έπαιζε με αυτήν . Και στην πίπα και στα γλωσσοφιλα .
Απίθανη εμπειρία .
Μακάρι να μου τύχει!
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.471
Κριτικές
114
Like
26.122
Πόντοι
26.386
Το piercing στο μουνι ναι μεν είναι εντυπωσιακό, όμως δεν προκαλεί κάτι.

Αντίθετα στη γλώσσα, αν ξέρει να το χρησιμοποιεί σωστά η κοπέλα, ανεβάζει level το στοματικό, αλλιώς είναι απλά εντάξει.

Αλλά και να μην έχει, αν ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της, μπορεί να γίνει απόλαυση το στοματικό.

Αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι ένα percing στη γλώσσα δε σημαίνει απαραίτητα καλό στοματικό.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
707
Like
1.213
Πόντοι
206
Το piercing στο μουνι ναι μεν είναι εντυπωσιακό, όμως δεν προκαλεί κάτι.

Αντίθετα στη γλώσσα, αν ξέρει να το χρησιμοποιεί σωστά η κοπέλα, ανεβάζει level το στοματικό, αλλιώς είναι απλά εντάξει.

Αλλά και να μην έχει, αν ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της, μπορεί να γίνει απόλαυση το στοματικό.

Αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι ένα percing στη γλώσσα δε σημαίνει απαραίτητα καλό στοματικό.
Ναι αλλά είναι αισθητικά πολύ ερωτικό το piercing στη γλώσσα !!!
 

Hijack Key

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
230
Like
266
Πόντοι
21
Είχε στη γλώσσα και από το τσιμπούκι που μου έκανε καυλωσα τόσο που κοίταζα πως έχει γίνει τόσο μπλε ο πουτσος μου ..τρελή εμπειρία αρκεί να ξέρει πως να το χρησιμοποιήσει
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
Μια Ιρλανδεζα 17- 18 χρονων το πολυ να ηταν,το 1996 στη Λεσβο.Ειχε συνολικα 18 σκουλαρικια και πηρσινγκ σε μουνι,αφαλο,ρωγες και γλωσσα.Ηταν ενα σαμιαμιδη αβυζο,ακωλο,με φακιδες και ασχημη.Αλλα την ειχα ξεμουνιασει σε βαθμο ερωτα.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
Είχε στη γλώσσα και από το τσιμπούκι που μου έκανε καυλωσα τόσο που κοίταζα πως έχει γίνει τόσο μπλε ο πουτσος μου ..τρελή εμπειρία αρκεί να ξέρει πως να το χρησιμοποιήσει
Πολυ σωστο. Απο τα καλυτερα τσιμπουκια.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Το piercing στο μουνι ναι μεν είναι εντυπωσιακό, όμως δεν προκαλεί κάτι.

Αντίθετα στη γλώσσα, αν ξέρει να το χρησιμοποιεί σωστά η κοπέλα, ανεβάζει level το στοματικό, αλλιώς είναι απλά εντάξει.

Αλλά και να μην έχει, αν ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της, μπορεί να γίνει απόλαυση το στοματικό.

Αυτό που θέλω να καταλήξω είναι ότι ένα percing στη γλώσσα δε σημαίνει απαραίτητα καλό στοματικό.
Συμφωνω μπρο
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
707
Like
1.213
Πόντοι
206
Είχε στη γλώσσα και από το τσιμπούκι που μου έκανε καυλωσα τόσο που κοίταζα πως έχει γίνει τόσο μπλε ο πουτσος μου ..τρελή εμπειρία αρκεί να ξέρει πως να το χρησιμοποιήσει
Θέλω σαν τρελός να δοκιμάσω αυτή την εμπειρία !!!!
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
707
Like
1.213
Πόντοι
206
Μια Ιρλανδεζα 17- 18 χρονων το πολυ να ηταν,το 1996 στη Λεσβο.Ειχε συνολικα 18 σκουλαρικια και πηρσινγκ σε μουνι,αφαλο,ρωγες και γλωσσα.Ηταν ενα σαμιαμιδη αβυζο,ακωλο,με φακιδες και ασχημη.Αλλα την ειχα ξεμουνιασει σε βαθμο ερωτα.
Μπράβο πολύ καλά έκανες !!!

Είμαι απόλυτα σίγουρος οτι Θα ήταν πολύ δυνατή εμπειρία για σένα !!!
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Ναι. Αρκετές φορές.
Δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.
Άλλα με εντυπωσιάζουν.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
37
Like
20.184
Πόντοι
12.896
παντα πιστευα πως θα ειναι χαλια η αισθηση στο γλωσσοφιλο αμα εχει πιρσινγκ αλλα ειχα παρει την λινα/anna11-yourangels/
και ειχα περασει φανταστικα κ πραγματικα δεν με ενοχλησε καθολου
αναθεωρησα ολη την αρνητικη σταση που ειχα απεναντι στις γκομενες με πιρσινγκ.
στο μουνι δεν μου εχει τυχει νομιζω,να δω πως ειναι κ το γλειψιμο με τετοιο μωρο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom