Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 936K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 140 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 749 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.816
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
787
Πόντοι
81
Όσες έχω πάρει κώλο από το 1ο -2ο ραντεβού είναι οι δεύτερες που περιγράφεις και δεν ήταν μικρό το δείγμα γυναικών. Μην παρασύρεσαι από την εικόνα. Κώλο δίνει το συντριπτικό ποσοστό των γυναικών. Το κατά πόσο θα τον δώσει σε σένα εξαρτάται από το πως θα της "χαλάσεις" το μυαλό.
πολυ σοφες και ωριμες κουβεντες
επιβεβαιωνω !
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Λόγω μικρού τραυματισμού στο μουνι της δικιάς μου, έχει το μενού κάθε μέρα αποκλειστικά κωλο... την έχω ξεπατωσει... έχει αρχίσει να διαμαρτυρειται... αλλά δεν με νοιάζει... :)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.732
Like
67.924
Πόντοι
12.756
Λόγω μικρού τραυματισμού στο μουνι της δικιάς μου, έχει το μενού κάθε μέρα αποκλειστικά κωλο... την έχω ξεπατωσει... έχει αρχίσει να διαμαρτυρειται... αλλά δεν με νοιάζει... :)
:rockon:
:rockon::rockon:

αυτη ειναι τακτικη
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.386
Πόντοι
736
Με Ελληνίδες δεν έχω ασχοληθεί γιατί δεν μου αρέσει ο κωλος τους ...

Τώρα αν δοκιμάσετε τα πραγματικά ταλέντα...

Ρουμανες
Βραζιλιάνες
Κολομβιανες
Μιγαδες από Καραϊβική και Κούβα...

Τότε θα καταλάβετε τι παει να πει κωλογαμισι...!
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Δεν ειμαι κωλακιας οποτε δεν καίγομαι κι ολας. Στις δυο μεγαλες σχεσεις που ειχα και οι δυο δωσανε. Η 1η που ειμασταν πιο μικροι για την εμπειρια θελαμε και οι δυο να το δοκιμασουμε, εγω βεβαια ξεκωλιαζα και πουτανες, η 2η το ζητησε μονη της και ηταν στο μενου πολυ συχνα.

Τωρα οσο αναφορα τις γκομενες του Σαββατοκυριακου, fuckbuddies ή ONS είναι που θα πέσεις και τί της βγάζεις. Η δικιά μου εμπειρία λέει πως η πλειοψηφία γυναικών δίνει κώλο αργά ή γρηγορα.

Αν ο κώλος της γκομενας δεν είναι τουρλωτός ή γεματος δεν ψηνομαι καθολου. Άκωλες ή εντελως στεγνές, ψιλολιγνες δεν... μου κάνουν κέφι για analized καταστασεις. Αν θέλει ομως, χατιρι δεν χαλαω.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.018
Πόντοι
2.246
Δεν ειμαι κωλακιας οποτε δεν καίγομαι κι ολας. Στις δυο μεγαλες σχεσεις που ειχα και οι δυο δωσανε. Η 1η που ειμασταν πιο μικροι για την εμπειρια θελαμε και οι δυο να το δοκιμασουμε, εγω βεβαια ξεκωλιαζα και πουτανες, η 2η το ζητησε μονη της και ηταν στο μενου πολυ συχνα.

Τωρα οσο αναφορα τις γκομενες του Σαββατοκυριακου, fuckbuddies ή ONS είναι που θα πέσεις και τί της βγάζεις. Η δικιά μου εμπειρία λέει πως η πλειοψηφία γυναικών δίνει κώλο αργά ή γρηγορα.

Αν ο κώλος της γκομενας δεν είναι τουρλωτός ή γεματος δεν ψηνομαι καθολου. Άκωλες ή εντελως στεγνές, ψιλολιγνες δεν... μου κάνουν κέφι για analized καταστασεις. Αν θέλει ομως, χατιρι δεν χαλαω.
Η τελευταια παραγραφος ειναι ολο το "ζουμι".Αν εχει κωλαρα που σε τρελαινει να τη "παρεις" με κυριευει η ιδεα για αυτο και αν αντιστεκεται πως θα λυγισω τις αντιστασεις της.Αν δεν τα καταφερω νιωθω σαν να μην εχω κανει ερωτα
 

Nikitasss

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Αν δεν ήταν ανώνυμη η έρευνα δηλαδή δεν θα παραδεχόταν καμιά ότι το έχει κάνει;
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Η δικιά μου μου έδινε μέχρι που όταν τν έβγαλα μια μέρα απο πισω της και είχε γινει το κακο από τότε σταμάτησα αλλά δεν τις το ειπα..μετα ψάχνοντας είδα ότι κάνουν κλυσμα κάθε φορά που το κάνουν από πίσω.. πήρα και για την δικιά μου αλλά δεν την πολυαρεσει να το κάνει...εσείς βάζετε την δικιά σας για κλυσμα κάθε φορά που το κάνετε
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
361
Κριτικές
1
Like
1.027
Πόντοι
81
Με Ελληνίδες δεν έχω ασχοληθεί γιατί δεν μου αρέσει ο κωλος τους ...

Τώρα αν δοκιμάσετε τα πραγματικά ταλέντα...

Ρουμανες
Βραζιλιάνες
Κολομβιανες
Μιγαδες από Καραϊβική και Κούβα...

Τότε θα καταλάβετε τι παει να πει κωλογαμισι...!
+ 1 για μιγάδες κ Κούβα μικρά κολαρακια για πολύ ξέσκισμα ίσως τα καλύτερα ..
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.676
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201

johnyx(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
13
Like
17
Πόντοι
0
Απ την μικρη μ εμπειρια θα πω πως δινουν, απο αυτα π εμενα μ εχουν τυχει θα πω οτι οι μικροτερες ηλικιες ισως να το φοβουνται περισσοτερο, ηλικιες πανω απο τα 40 μ το εχουν ζητησει οι ιδιες.
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
14
Like
29
Πόντοι
0
Η δικιά μου μου έδινε μέχρι που όταν τν έβγαλα μια μέρα απο πισω της και είχε γινει το κακο από τότε σταμάτησα αλλά δεν τις το ειπα..μετα ψάχνοντας είδα ότι κάνουν κλυσμα κάθε φορά που το κάνουν από πίσω.. πήρα και για την δικιά μου αλλά δεν την πολυαρεσει να το κάνει...εσείς βάζετε την δικιά σας για κλυσμα κάθε φορά που το κάνετε
Η δικια μου κανει ναι, οχι απαραιτητα αυτο που εχει στα φαρμακεια, με απλο χλιαρο νερο με ενα αξεσουαρ σαν φουσκα που δεν ειναι μιας χρησης. Καλο μπανιαρισμα και πλυσιμο πριν τη φαση για να ειναι ανετη λεει κι αυτη μην το χει αγχος. Το προτιμω κι εγω γιατι παιζει αφοβα γλυψιμο και βαλε βγαλε
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.676
Πόντοι
3.506
Απ την μικρη μ εμπειρια θα πω πως δινουν, απο αυτα π εμενα μ εχουν τυχει θα πω οτι οι μικροτερες ηλικιες ισως να το φοβουνται περισσοτερο, ηλικιες πανω απο τα 40 μ το εχουν ζητησει οι ιδιες.

Για γυναικες με εντονη σεξουαλικη ζωη το anal γινεται πιο ελκυστικο μετα απο χρονια.
Ο λογος ειναι απλος.
Το μουνακι πλεον δεν τους δινει την αισθηση της διεισδυσης.
Μπηκες, βγηκες και δεν σε καταλαβα!
 

WOLF 45

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
46
Like
516
Πόντοι
80

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.018
Πόντοι
2.246
οι γυναικες δε τη βρισκουν απο τον πρωκτο δε νοιωθουν ηδονη γι αυτο κ δε το δινουν δεν αρεσει αυτο μου λενε φιλες … οι gay δλδ trans cross κ γενικος gay τη βρισκουν ηδονιζοντε λογω προστατη γι αυτο σας το δινουμε συνεχεια το κωλομουνακι μας κ ξαλαφρωνετε ;))))
Προφανώς το δείγμα που έχεις είναι από γυναίκες που δεν έχουν εμπειρίες ή από γυναίκες που τις πηδάει μόνο ο άντρας τους και εχουν βαρεθεί τη ζωή τους.Μια χαρά καβλώνουν και τρελαίνονται με ένα προσεγμένο και έντονο κωλογαμήσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom