Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Το μαγάρισε το δαμάλι... κάηκε
Σουχω πει ρε Ζήρο... μην τα δίνεις αμέσως
Αντε τώρα να καυλώσει το ουκρανίδι ξανά τώρα που γεύτηκε την ψωλή του τρισμέγιστου γαμήκου...

Και έτσι ακριβώς είναι. Το πήρα και εγώ το υπερδιαστημικό πιπίνι, αλλά... κρίμα το κορμί. Ψόφιο εντελώς, του ρούφηκε όλη την ενέργεια ο chicas!!!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236
Υπέρ διαστημικό σε πρόσωπο δεν είναι ...
Αλλα έχει κορμάρα ρωσικής σχολης . Και εγώ δεν τα έκλαψα .
Ένα μισάωρο για ξεμπούκωμα ήταν ότι έπρεπε .ενα με κοντό μαύρο μαλλί μου έκανε για τρελό ξέσκισμα αλλα ούτε όνομα θυμαμαι . Μεγαλούτσικη , αλλα φαινόταν ότι το ξερει το άθλημα .
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Ειναι αυτο που το κουδουνι λεει χειροπρακτικη???
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.360
Πόντοι
2.846
Υπέρ διαστημικό σε πρόσωπο δεν είναι ...
Αλλα έχει κορμάρα ρωσικής σχολης . Και εγώ δεν τα έκλαψα .
Ένα μισάωρο για ξεμπούκωμα ήταν ότι έπρεπε .ενα με κοντό μαύρο μαλλί μου έκανε για τρελό ξέσκισμα αλλα ούτε όνομα θυμαμαι . Μεγαλούτσικη , αλλα φαινόταν ότι το ξερει το άθλημα .
 Εμενα   μια  χαρα   μου  φανηκε  το  προσωπακι  της  ,  δεν  ειπα  βεβαια
οτι   εχει  και προσωπο   μοντελου  στυλ   Σκλεναρικοβας  ,  εχει  απλα   ενα   γλυκο   babyface  που  για εμενα   βγαζει  μια   καυλα  αυτο  το  νεανικο Ουκρανικο   μουτρακι , απο  κορμι  δεν θα σχολιασω   βεβαια   οσοι   την  ειδαν  καταλαβαν  για  τι  μιλαγα  ,  οσο   για  τις   υπηρεσιες  που  προσφερει   η  μικρη   το   ειπα  και  θα  το  ξαναπω  για  αλλη  μια   φορα  ... τα   ραντεβου  ειναι  και  θεμα "  χημειας "  μαγκες   ειδικα  για   ενα   κοριτσι  αματουρ  που  ξεκιναει   τωρα  το σπορ ...  δεν  ειναι  η  γκομενα  που   εχει   γραψει  τα  απειρα   χιλιομετρα  και  με το  που μπει  στο   δωματιο  θα  παιξει  την τσοντα  , κατ εμε  αν  της  βγαλετε  την  καυλα  που εχει μεσα  της  θα  περασετε   σουπερ με  την μικρη  ,   αυτα  τα  ολιγα  λοιπον  για  την  πιπινα   Αλεξανδρα  κι ελπιζω καλα  βολια  και  στους   υπολοιπους  συναθλητες  :hi: :hi:
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
 Πέρασμα από το κατάστημα για να δω τα καινούργια κοριτσια!Στην πόρτα η πολύ εξυπηρετική σεριφισα μου παρουσίασε 2 κοπέλες και με ενημέρωσε ότι υπαρχει άλλη μια σε πρόγραμμα.
 Μου παρουσιάζει την Μαρία μια μελαχρινή κοπέλα με μαλλί ίσιο λίγο κάτω από τους ώμους μετρίου αναστήματος και την Σοφία με μαλλί καστανό προς κόκκινο νομίζω(ίσως κάνω και λάθος λόγω φωτισμού )μετρίου αναστήματος και αυτή με λίγο ανοιχτή περιφερεια όπως αναφέρθηκε.
 Αποφασίζω να περάσω με την Σοφία γιατί μου άρεσε πιο πολύ σαν παρουσία,μπαίνω δωμάτιο ετοιμάζομαι ξαπλώνω έρχεται μετά από λίγο και ξεκινάει να μου λέει εγώ κάνω μόνο μασάζ και δεν ξέρω τι γίνεται εδώ μέσα κλπ.Φωναζω την υπεύθυνη η οποία μου ζήτησε συγνωμη και ότι δεν ξέρει τι έπαθε η κοπελα,ντύνομαι και αποχωρώ!
Καλές τσάρκες σε ολους
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.371
Πόντοι
4.895
  Πέρασμα από το κατάστημα για να δω τα καινούργια κοριτσια!Στην πόρτα η πολύ εξυπηρετική σεριφισα μου παρουσίασε 2 κοπέλες και με ενημέρωσε ότι υπαρχει άλλη μια σε πρόγραμμα.
  Μου παρουσιάζει την Μαρία μια μελαχρινή κοπέλα με μαλλί ίσιο λίγο κάτω από τους ώμους μετρίου αναστήματος και την Σοφία με μαλλί καστανό προς κόκκινο νομίζω(ίσως κάνω και λάθος λόγω φωτισμού )μετρίου αναστήματος και αυτή με λίγο ανοιχτή περιφερεια όπως αναφέρθηκε.
  Αποφασίζω να περάσω με την Σοφία γιατί μου άρεσε πιο πολύ σαν παρουσία,μπαίνω δωμάτιο ετοιμάζομαι ξαπλώνω έρχεται μετά από λίγο και ξεκινάει να μου λέει εγώ κάνω μόνο μασάζ και δεν ξέρω τι γίνεται εδώ μέσα κλπ.Φωναζω την υπεύθυνη η οποία μου ζήτησε συγνωμη και ότι δεν ξέρει τι έπαθε η κοπελα,ντύνομαι και αποχωρώ!
Καλές τσάρκες σε ολους
Ελπίζω ότι δεν πλήρωσες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Προφανώς και δεν πλήρωσα...νόμιζα ότι δεν τίθεται τέτοιο θέμα και για αυτό δεν το ανεφερα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
σημερα το απογευμα:

στην πορτα η Ναντια με σεξυ φορεμα.

Με ενημερωσε πως δυστυχως το ξανθο , ψιλο νεαρο και ομορφο μωρο η Αλεξανδρα θα βρισκεται στο καταστημα μεχρι και την Πεμπτη
Μετα μας αφηνει για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα. Κριμα γιατι τετοιο κορμι και προσωπο δεν βρικουμε ευκολα στα μαγαζια

οι υπολοιπες:

Μαρια ομορφη ανατολικια,
Σοφια, Πολωνη εμφανισημη που δεν ειναι εκει ομως καθε ημερα
Και Ειρηνη Ρωσιδα μιλφαρα
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
ακολουθει κριτικη εννοειται!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
ρε σεις....τι μωρακι ειναι η Αλεξανδρα;;; :wanker: :kneel: :erection: :headbaning1: :headbaning2: :tn04: :coolcondom: :takethis: :worship: :heavymetalbig: :rockon: :knockinb:

ακολουθει κριτικη εννοειται!!!

αναμενουμε την κριτικη σου!
ωραιο μωρο η Αλεξανδρα αλλα δυστυχως αυριο ειναι η τελευταια της ημερα στην Ελλαδα
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
ρε σεις...τι απεγινε η κριτικη μου???????????????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
πριν λιγο περασμα απο το παλιο και αγαπημενο καταστημα μετα απο πολυ καιρο.

στην πορτα η Ναντια με πολυ προκλητικο ντυσιμο, αποκαλυπτικο φορεμα με ντεκολτε, με ενημερωσε πως επιλεκτικα μπαινει και αυτη στο δωματιο  :headbaning2: :headbaning1:.

Υπολοιπα κοριτσια:

Ειρηνη. Ψιλη ομορφη Ρωσιδα μιλφ , αδυνατη με ξανθο μαλλι και σχετικα μεγαλο στηθος  :tits:
Μαρια. 3ο χρονη κοπελα με κανονικο σωμα , γλυλο προσωπο και ισιο μαυρο σχετικα μακρυ μαλλι
Αντωνια. Ακομα μια μιλφ Ρωσιδα , σχετικα ψιλη και αδυνατη και αυτη με πολυ κοντο μαλλι ανοιχτου χρωματος,

Ειχα διλημμα να περασω με Ναντια να θυμηθω τα παλια και ομορφα που ειχα περασει μαζι της, αλλα μου αρεσαν και η ειρηνη και η Αντωνια εξισου.

Τελικα δεν καταφερα να αποφασισω ημουν και λιγο βιαστικος αλλα θα επιστρεψω εντος εβδομαδας για καταθεση και θα ενημερωσω
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Περνάει ακόμα η Νάντια;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Η Μολδαβη μιλφ Τατιανα (παλαιοτερα Μονης Προδρομου 6) μετα απο ενα μεγαλο διαστημα απουσιας εχει επιστρεψει εδω  ;)
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
τι λεει αυτη η Τατιάνα;;;επίσης...η Αλεξανδρα τι απέγινε;;;
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
αυτο εκλεισε? ειχα περασει προχτες και δεν εβλεπα το κουδουνι του
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom