Νέα

Φτηνό serial number για windows 10 η 8.1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.377
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Αγόρασα ένα κλειδί για Office 2021 από το buy-keys προς 18,9 Ευρώ.
Όλα κομπλέ, σου στέλνουν τον κωδικό στο e mail δούλεψε μια χαρά.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Αγόρασα ένα κλειδί για Office 2021 από το buy-keys προς 18,9 Ευρώ.
Όλα κομπλέ, σου στέλνουν τον κωδικό στο e mail δούλεψε μια χαρά.
Με τόσα φίλος μου πήρε κλειδί τυρόπιτα νερό και του έμειναν και για ένα πλύσιμο σε βενζινάδικο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.377
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Και μαγκιά του
 

evossavagios

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
77
Like
108
Πόντοι
0
Κατεβασε από Microsoft οποία έκδοση των win 10 θέλεις κ στείλε μου mail ,έχω αρχείο που περνάει κλειδιά το έχω κάνει σε καμία πενηνταρια laptop κ δεν είχα ποτέ πρόβλημα
και εν αγνοια σου υποκλεβει επεξεργαστικη ισχυ για να κανουν αλλοι mining η περιμενει την καταλληλη στιγμη για να σε υποκλεψει...

γιατι ως γνωστο οι χακερ για την ψυχη της μανας τους τα σπανε τα προγραμματα...
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για της απαντήσεις σας για μένα τα win 7 είναι τα καλύτερα όπως και τα win 8.1 πηγενε σφαίρα από τότε που έβαλα 10 σέρνετε το pc επησεις πάντα βγάζω τις περιττες μαλακιες τον windows και εννοείτε μακριά για μένα τα 11 και τα 12 έχω ξεκινήσει με τα θρυλικά win 98 όσο για το pc μου ειχε βγει 1600 ευρω δεν το λες και μαπα αλλα δεν θα τα βαλω σε δικο μου ηπολογιστη για αυτο και θελω serial number .



φίλε μου τα εχεις μπερδεψει τα εχεις κάνει αχταρμα

Τα windows 7, 8.1 δεν υποστηρίζονται πλέον ουτε παίρνουν update ασφαλείας οπότε δεν ειναι safe. Να μην μιλήσω για τα compatability issues!
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
φίλε μου στα παπαρια μου αν δεν κάνουν update όπως βολεύει στον καθένα . ποτέ δεν έκανα update σε καμία έκδοση τον windows που έβαζα . ίσια ίσα που τα απενεργοποιουσα .σε καθε ενιμεροση πηγενανε ολο και ποιο αργα . και ενοιτε το ξερω οτι δεν κανουν ενιμεροση .εχω και αλλα δυο pc .στο ενα εχω 7 και στο αλλο xp και πανε σφερα .
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Χρησιμοποιώ 2 λαπτοπ. Το ένα (είναι ένα dell του 2015) είναι μόνιμα πάνω σε ένα cnc laser ,είχε win10 και μετά απο ένα update εγαμήθει ολοκληρωτικά! Το φόρμαρα και έβαλα linux mint αφου και το πρόγραμμα του laser έχει έκδοση για linux!
To δευτερο λαπτοπ είναι στο μαγαζί! Είναι dual boot, δυστηχώς με το linux δεν μπορείς να κάνεις ότι κάνεις με τα win! Όπότε χρησιμοποιώ κυρίως linux και όταν χρειάζομαι κάτι συγκεκριμένο reboot σε win!
Το linux υποστηρίζεται απο ερασιτέχνες οπότε δύσκολα θα φτάσει τα win/mac που είναι εταιρείες απο πίσω με τμήματα έρευνας και εκατομμύρια δολλάρια .
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.115
Πόντοι
206
Χρησιμοποιώ 2 λαπτοπ. Το ένα (είναι ένα dell του 2015) είναι μόνιμα πάνω σε ένα cnc laser ,είχε win10 και μετά απο ένα update εγαμήθει ολοκληρωτικά! Το φόρμαρα και έβαλα linux mint αφου και το πρόγραμμα του laser έχει έκδοση για linux!
To δευτερο λαπτοπ είναι στο μαγαζί! Είναι dual boot, δυστηχώς με το linux δεν μπορείς να κάνεις ότι κάνεις με τα win! Όπότε χρησιμοποιώ κυρίως linux και όταν χρειάζομαι κάτι συγκεκριμένο reboot σε win!
Το linux υποστηρίζεται απο ερασιτέχνες οπότε δύσκολα θα φτάσει τα win/mac που είναι εταιρείες απο πίσω με τμήματα έρευνας και εκατομμύρια δολλάρια .
Χρόνια πολλά και καλά μυαλά σε όλους.
Χρήστης linux για πάνω από 10 χρόνια, ακούω win και registry και γελάω

Με linux πας όπου θες εσύ, με win/mac όπου σε πάει η εταιρεία
Δεν είναι πρόβλημα του λινουξ ότι κάποια προγράμματα δεν τα τρέχει, είναι πρόβλημα των εταιρειών που τα παράγουν.
Η μία κόρη τρέχει linux, η άλλη win λόγω πανεπιστημίου.

sparo
Aνάλογα με το τι κάνεις στα win, δοκίμασε να στήσεις Virtual Machine VM είτε με virtualbox είτε με vmware. Θα γλυτώσεις το dual boot
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
387
Like
396
Πόντοι
21
Αγορασα κλειδι win 10 με 5,5 Ε. Εκανα εγκατασταση μετα 20 ημερες, ολα κανονικα και free τα 11 με update.
Σε παλαιο μηχανημα με core2quad Q 9400, ASRock G41C-GS R 2.0, GSkill 2x4gb/ddr3/1333 και GTX 750 ti, εγκατεστησα win 7 (αυτα που λειτουργουν για 1 μηνα), περασα windows loader v. 2_2_2 για να γινουν genuin, free update σε 10 free update σε 11. Επεστρεψα στα win 7, για μενα τα πιο απλα και βολικα windows για home χριση, αλλα και λογω συμβατοτητας με καποια παλαιοτερα παιχνιδια π.χ. Drakensang.
Στο μηχανακι με win 7, με win sequrity και καποιο free Panda, δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα. Σε αλλο παλαιο μηχανακι εχω XP sp 3, οχι internet, αν θελω κατι το κατευαζω σε αλλο PC , το ελενχγω και το μεταφερω με στικακι. Σε ΜΜΧ-200 εχω UBUNDU, ολα πανε σφαιρα, για την εποχη τους βεβαια, δεν συγκρινονται με σημερινα μηχανηματα.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
387
Like
396
Πόντοι
21
Χρησιμοποιώ 2 λαπτοπ. Το ένα (είναι ένα dell του 2015) είναι μόνιμα πάνω σε ένα cnc laser ,είχε win10 και μετά απο ένα update εγαμήθει ολοκληρωτικά! Το φόρμαρα και έβαλα linux mint αφου και το πρόγραμμα του laser έχει έκδοση για linux!
To δευτερο λαπτοπ είναι στο μαγαζί! Είναι dual boot, δυστηχώς με το linux δεν μπορείς να κάνεις ότι κάνεις με τα win! Όπότε χρησιμοποιώ κυρίως linux και όταν χρειάζομαι κάτι συγκεκριμένο reboot σε win!
Το linux υποστηρίζεται απο ερασιτέχνες οπότε δύσκολα θα φτάσει τα win/mac που είναι εταιρείες απο πίσω με τμήματα έρευνας και εκατομμύρια δολλάρια .
Μια χαρα ειναι, τουλαχιστον για δουλειες γραφειου και ινερνετ. Και βοηθανε να κρατησεις λειτουργικο καποιο παλαιο μηχανακι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
ελα το κρακ, για περαστε
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
linux μια ζωη !! πριν τα χριστούγεννα μετα από διακοπή ρευματος μου χαλαει το τροφοδοτικό στο desktop. με σερβερ ν ανεβαζω site δικο μου. βγαζω τον ssd τον βαζω σε αλλο λαπτοπ το ανοιγω και ολα ανοιξαν κανονικά στο λαπτοπ σερβερ καμερες κλπ κλπ. αμ εχετε καινουργιο hardware υπάρχουν και διανομες bleeding edge.
 

dimag

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
εχω αγορασει απο το keysworlds.com για windows 10 γυρω στα 7-10 ευρω (το ειχε σε προσφορα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom