Νέα

Φτηνό serial number για windows 10 η 8.1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ξέρετε κανένα δοκιμασμένο site δεν θελω κρακ ότι έχω βάλει ως τώρα μετά από καιρό μου κάνει νερά .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.858
Πόντοι
3.656
ebay αρχηγέ


έχω αγοράσει δεκάδες κωδικούς από το 2015 .... δουλεύαν όλοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Orestis13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
27
Πόντοι
0
ξέρετε κανένα δοκιμασμένο site δεν θελω κρακ ότι έχω βάλει ως τώρα μετά από καιρό μου κάνει νερά .
Κατεβασε από Microsoft οποία έκδοση των win 10 θέλεις κ στείλε μου mail ,έχω αρχείο που περνάει κλειδιά το έχω κάνει σε καμία πενηνταρια laptop κ δεν είχα ποτέ πρόβλημα
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.104
Πόντοι
3.786
Έχει ψωνίσει κανείς από buy-keys;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.858
Πόντοι
3.656

Από 3€ .... ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ σε αυτη τη σελίδα.

Μόνο σημείο που θέλει προσοχή , οι κωδικοί αυτοί , είναι ΟΕΜ. Μία εγκατάσταση . ΑΝ κάνεις φορμάτ, θέλει νέο .
Έχω κωδικούς από αυτούς που κοντεύουν 7ετία και κάνουν ενημερώσεις κανονικά .
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
ξέρετε κανένα δοκιμασμένο site δεν θελω κρακ ότι έχω βάλει ως τώρα μετά από καιρό μου κάνει νερά .
11άρια να βάλεις, ρε τύπε.

Ήδη κάποια builds των 10, σταμάτησαν να υποστηρίζονται.
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για της απαντήσεις σας για μένα τα win 7 είναι τα καλύτερα όπως και τα win 8.1 πηγενε σφαίρα από τότε που έβαλα 10 σέρνετε το pc επησεις πάντα βγάζω τις περιττες μαλακιες τον windows και εννοείτε μακριά για μένα τα 11 και τα 12 έχω ξεκινήσει με τα θρυλικά win 98 όσο για το pc μου ειχε βγει 1600 ευρω δεν το λες και μαπα αλλα δεν θα τα βαλω σε δικο μου ηπολογιστη για αυτο και θελω serial number .

 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Το PC σου σέρνεται για άλλο λόγο.

Όχι λόγω των Win 10/11.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86

Από 3€ .... ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ σε αυτη τη σελίδα.

Μόνο σημείο που θέλει προσοχή , οι κωδικοί αυτοί , είναι ΟΕΜ. Μία εγκατάσταση . ΑΝ κάνεις φορμάτ, θέλει νέο .
Έχω κωδικούς από αυτούς που κοντεύουν 7ετία και κάνουν ενημερώσεις κανονικά .
Τι φάση? Καμία σχέση όμως. Εκτός και αν κάθε φορά που κάνεις format αλλάζεις και τη motherboard :confused:
 

desade19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
12
Like
264
Πόντοι
290

Από 3€ .... ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ σε αυτη τη σελίδα.

Μόνο σημείο που θέλει προσοχή , οι κωδικοί αυτοί , είναι ΟΕΜ. Μία εγκατάσταση . ΑΝ κάνεις φορμάτ, θέλει νέο .
Έχω κωδικούς από αυτούς που κοντεύουν 7ετία και κάνουν ενημερώσεις κανονικά .
Εγώ από το παραπάνω ψωνίζω πάντα. Και αν θες να κάνεις format, απλά ξαναπέρνα το serial. Εγώ το έχω κάνει αρκετές φορές. Η διαφορά του OEM είναι ότι ο server της Miscrosoft δεν "φυλάει" την αντιστοιχία serial με υπολογιστή οπότε, όταν κάνεις format, ο server δεν θυμάται ότι ο υπολογιστής σου έχει ήδη serial.
Επίσης, από όπου κι αν ψωνίσεις τελικά, φρόντισε να αγοράσεις το serial λίγο πριν το χρησιμοποιήσεις (δηλαδή μην το πάρεις σήμερα και το χρησιμοποιήσεις αύριο). Εγώ την πάτησα 2 φορές που αγόρασα το serial πρωί και το χρησιμοποίησα απόγευμα διότι μου έβγαλε μήνυμα ότι ο κωδικός είναι σε χρήση. Βέβαια, τους έστειλα μήνυμα και μου έδωσαν άλλο κωδικό. Από τότε, τα αγοράζω και τα χρησιμοποιώ μετά από 5-10 λεπτά!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Να σας μιλησει ο ειδικος.
Κακες εκδόσεις των windows ήταν τα 98 τα Me τα 8 τα 8.1
Καλές εκδόσεις ήταν τα 95 τα ΧP τα 7 τα 10 τα 11
Τα 3.1 3.11 ήταν η αρχή για πρώτη φορα τα pc πέρναγαν απο τις εντολες του DOS σε γραφικό περιβάλλον.
Τα 95 ήταν μια μεγάλη αναβάθμιση που κάθε ένας τα θυμάται. 98 Me ήταν απλά η συνέχεια των 95 και το γραφικό περιβάλλον ήταν το ιδιο
Τα ΧP αν και ειχαν τα θεματα τους και δεν καθαρίζοταν η registry απο μόνη της και βάραιναν σιγά σιγά με την χρήση και τα μεγάλα pagefiles τους, ήταν αξιόπιστα. (εχω ξαναγράψει ακομα και σήμερα υπαρχουν καποια παλιά ΑΤΜ που εχουν ΧP και καποιες κρισιμες υποδομές παράδειγμα σε εργοστασια παραγωγης ρευματος σε βιομηχανιες κλπ).
Τα 7 ηταν σταθεροτατα.
Τα 8 και 8.1 φτιαχτηκαν για να εννοποιησουν τα κινητα με windows και τους υπολογιστές ομως απετυχαν τελειως.
Τα 10 ειναι ένας πραγματικός σταθμος καθώς ειναι σταθερότατα.
Τα 11 επίσης πολύ σταθερά αν και αντιμετώπισαν αρχικα αρκετα θέματα με drivers και διασυνδέσεις.

Για εμένα αυτα που αγάπησα ήταν τα 3.1, τα 95, τα ΧP, τα 7 και τα 10.

Το linux εχει μεινει πραγματικά πίσω πολύ πισω τα τελευταια χρονια έχω 2 λαπτοπ με Ubuntu και Mint αλλα βλέπεις πάντα στα δυσκολα ποσο ερασιτεχνικά ειναι φτιαγμενα, μια δεν δουλευoυν οι νεοι εκτυπωτες μια δεν δουλευει το ταδε στικακι, μια δεν δουλευει το casting να στειλει στις υπολοιπες smart συσκευες του σπιτιου, ειναι για σπασιμο αρχιδιων να δινεις ολη την ωρα sudo εντολες να ψάχνεις forums να διαβαζεις ώρες και μέρες για ένα απλο πράγμα παράδειγμα να δουλεψει ένα ασυρματο πληκτρολογιο. Το χειροτερο είναι τα προγραμματα τους παραδειγμα για επεξεργασια βιντεο και φωτογραφιας και μουσικής δεν μπορεις να βγάλεις επαγγελματικά αποτελέσματα γιατι ειναι σχεδιασμενα απο παιδακια και ερασιτεχνες. Παράδειγμα δεν μπορεις να κανεις επαγγελματική επεξεργασια φωτογραφιας με linux. Αυτα γινονται μόνο με mac και τωρα τελευταια έχουν βελτιωθει και σχεδόν τα έχουν φτασει και τα windows.

Απολαυση είναι τα Macbook air λαπτοπακια που εκει εκτός απο την σταθεροτητα την διασυνδεσιμοτητα έχουν πραγματικα τις καλυτερες οθονες, απολαμβανεις εμπειρια χρήσης σε αλλο επιπεδο.

Με λιγα λόγια Παραγωγή βιντεο φωτογραφιας μουσικης djing, η σειρά ειναι πρώτα Μac μετά Windows. Το Linux εχει πεθάνει πλέον.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για της απαντήσεις σας για μένα τα win 7 είναι τα καλύτερα όπως και τα win 8.1 πηγενε σφαίρα από τότε που έβαλα 10 σέρνετε το pc επησεις πάντα βγάζω τις περιττες μαλακιες τον windows και εννοείτε μακριά για μένα τα 11 και τα 12 έχω ξεκινήσει με τα θρυλικά win 98 όσο για το pc μου ειχε βγει 1600 ευρω δεν το λες και μαπα αλλα δεν θα τα βαλω σε δικο μου ηπολογιστη για αυτο και θελω serial number .

Έχω Win 10 σε PC του 2008 που έτρεχε Win 7, χωρίς να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα πλην ενός driver του scanner. Μάλιστα έχω περάσει και όλα τα updates μέχρι και το πρόσφατο ΚΒ5033375 και το μηχάνημα πηγαίνει μια χαρά. Άλλου τύπου πρόβλημα φαίνεται ότι αντιμετωπίζεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.858
Πόντοι
3.656
Το linux εχει μεινει πραγματικά πίσω πολύ πισω τα τελευταια χρονια έχω 2 λαπτοπ με Ubuntu και Mint αλλα βλέπεις πάντα στα δυσκολα ποσο ερασιτεχνικά ειναι φτιαγμενα, μια δεν δουλευoυν οι νεοι εκτυπωτες μια δεν δουλευει το ταδε στικακι, μια δεν δουλευει το casting να στειλει στις υπολοιπες smart συσκευες του σπιτιου, ειναι για σπασιμο αρχιδιων να δινεις ολη την ωρα sudo εντολες να ψάχνεις forums να διαβαζεις ώρες και μέρες για ένα απλο πράγμα παράδειγμα να δουλεψει ένα ασυρματο πληκτρολογιο. Το χειροτερο είναι τα προγραμματα τους παραδειγμα για επεξεργασια βιντεο και φωτογραφιας και μουσικής δεν μπορεις να βγάλεις επαγγελματικά αποτελέσματα γιατι ειναι σχεδιασμενα απο παιδακια και ερασιτεχνες.
Λίνουξ με φρέσκο hardware, είναι κάκιστος συνδιασμός. Καλό είναι να αποφεύγεται . Και με περιφερειακά που δεν είναι με πολλές πωλήσεις, οπότε είναι απίθανο ένας 17χρονος παπάρας, ακόμη και φραγκάτος, να τα έχει δοκιμάσει . Δεν μπλέκεις.

Είναι εντυπωσιακό όμως, ότι το handbreak στο ίδιο μηχάνημα, με λίνουξ , για να κωδικοποιήσει το ίδιο βίντεο κάνει 30% λιγότερο χρόνο με λίνουξ , σε σχέση με w11. ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.693
Πόντοι
216
Έχω Win 10 σε PC του 2008 που έτρεχε Win 7, χωρίς να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα πλην ενός driver του scanner. Μάλιστα έχω περάσει και όλα τα updates μέχρι και το πρόσφατο ΚΒ5033375 και το μηχάνημα πηγαίνει μια χαρά. Άλλου τύπου πρόβλημα φαίνεται ότι αντιμετωπίζεις.
Ισχύει.Έχω δύο ντεσκτοπ παλιά με δεκάρια γουιν.Το ένα δουλεύει με ιντελ κορ δύο κουάντ 9600 και δεκαέξι γίγα ραμ και ssd 120άρι.Το αλλο δουλεύει με ίντελ 2100,δεκαέξι γίγα ραμ και ssd 128.
Απλό σερφίρασμα,ταινίες κτλ κτλ κτλ
Μία χαρά λαμβάνω όλες τις "νέες" πληροφορίες από Μάικροσοφτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom