Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
κατ'αρχην το θεμα ξεκινησε τον νοεμβριο του 22......αν εχεις δικο σου τροπο να μετρα το χρονο πες το μας....δευτερον αν δεν θες να διαβαζεις τις φανφαρολογιες μου απλα μην το κανεις ....τριτον κοιτα να ηρεμισεις γιατι εχεις αρχισει το ορθογραφικα....με το συμπαθειο.....
μια χαρα ηρεμος ειμαι η προσπαθεια σου να με βγαλεις νταβατζη με διασκεδαζει.....αλλα και παλι στο σχολιο σου δεν ανεφερες πουθενα καποιο στοιχειο οτι οντως αποσκοπω σε κατι....αντιθετα η προσπαθεια σου να επαναφερεις το θεμα δειχνει ενα πραγμα οτι εσυ αποσκοπεις σε κατι. στο επομενο σχολιο σου προσπαθησε να αναφερεις καποιο επιχειρημα τουλαχιστον και οχι καποια αερολογια εχεις καταντησει κουραστικος στο να πετας το μπαλακι στον αλλο και απλα να στο σερβιρει στη μουρη. τουλαχιστον αν δεν εχεις κατι για να υποστηριξεις τα λεγομενα απλα μην τα λες κακο στην κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με τοσο παθος κανεις μονο :buck2::buck2::buck2::buck2:
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
μια χαρα ηρεμος ειμαι η προσπαθεια σου να με βγαλεις νταβατζη με διασκεδαζει.....αλλα και παλι στο σχολιο σου δεν ανεφερες πουθενα καποιο στοιχειο οτι οντως αποσκοπω σε κατι....αντιθετα η προσπαθεια σου να επαναφερεις το θεμα δειχνει ενα πραγμα οτι εσυ αποσκοπεις σε κατι. στο επομενο σχολιο σου προσπαθησε να αναφερεις καποιο επιχειρημα τουλαχιστον και οχι καποια αερολογια εχεις καταντησει κουραστικος στο να πετας το μπαλακι στον αλλο και απλα να στο σερβιρει στη μουρη. τουλαχιστον αν δεν εχεις κατι για να υποστηριξεις τα λεγομενα απλα μην τα λες κακο στην κοπελα που προσπαθεις να προμοταρεις με τοσο παθος κανεις μονο :buck2::buck2::buck2::buck2:
ουπς!! με καταλαβες ρε γατε.......
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
56
Like
17.979
Πόντοι
13.636
Και οι δύο κοπέλες που εμπλέκονται σε αυτό το "τρίτο" νήμα είναι αυτή τη στιγμή από τα "βαριά" χαρτιά των ανεξάρτητων που παίζουν στην πρωτεύουσα .
Κάθε μία με το δικό της στυλ αλλά και οι δύο όμορφες και πιτσιρίκες με άποψη .
Έχετε χρήμα ?
Κλείστε κάποια στιγμή , δοκιμάστε , περάστε όμορφα , τα υπόλοιπα , 15 σελίδες μαλακίες είναι να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε .
Και οι δύο θα σταματήσουν το άθλημα εν ευθέτω χρόνο και θα μείνουμε εμείς να αναπολούμε τις γαμησαρες που είχαμε ρίξει όπως γίνεται και σε άλλα νήματα ανεξάρτητων κοριτσιών που έχουν κρεμάσει στρινγκ .
Φτάνει η μίρλα :headbang:
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Και δεν λέω καμιά δικαιολογία. Γιατί δεν έχω κάτι να ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΉΣΩ. Κ παρόλο π με την κοπέλα υπάρχει όλο αυτό το beef όταν είχα ερωτηθεί από ΠΟΛΛΟΎΣ για θέματα λεπτά που την αφορούν θα μπορούσα κάλλιστα εκεί να δείξω μικροπρεπεια κ να τη θάψω εγώ πάντα λέω σε ΌΛΟΥΣ ότι δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο κ να μην μεταφέρουν πράγματα για τα οποία δεν είναι σίγουροι, more decency than she ever extended to me
Τι ακριβώς εννοείς "για λεπτά θέματα" που είναι μάλιστα ικανά να τη θάψουν;
Για σπάστα και ξαναρίχτα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.700
Κριτικές
42
Like
25.367
Πόντοι
25.846
Τι ακριβώς εννοείς "για λεπτά θέματα" που είναι μάλιστα ικανά να τη θάψουν;
Για σπάστα και ξαναρίχτα...
Οχι μονο για εσενα, για ολους.

IMG-5346db896914208e3ed5edeb1c4f3194-V.jpg
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.039
Like
16.260

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
7
Like
8.996
Πόντοι
1.336
Δεν μ αρέσει να δίνω έδαφος σε φήμες
Κούκλα μου εδώ είσαι λάθος. Είτε ξέρεις κάτι και το αναφέρεις αν θες φυσικά ή αν είναι φήμες δεν έπρεπε να αναφερθεί καν.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
56
Like
17.979
Πόντοι
13.636
Και στην Αθήνα φίλε επιμένω .
Είναι από τις top επιλογές και οι δύο . Ελληνίδες , 25χρονες , όμορφες με καλό πακέτο υπηρεσιών
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Παιδιά ειρήνη υμιν.ειμαστε εδώ να περνάμε καλά και όχι να περνούμε μέρος σε διαμάχες μέχρις εσχάτων
Η Άννα είχε κάνει ένα φάουλ που αμέσως το είχε παραδεχθεί.παρολο που δεν ήταν και κανονικό φάουλ καθώς θα το έλεγε κάποιος άλλος σίγουρα λίγο μέτα.
Η κάθε μία έχει τους πελάτες της.δουλευουν διαφορετικά η καθεμία σε στυλ .έχουν κοινούς και διαφορετικούς πελάτες.
Τώρα αν υπάρχει κόντρα μεταξύ τους δε μας αφορά εμάς προσωπικά θεωρώ πέρα από κουτσομπολιό. Αλλά όχι και να τσακωνομαστε για αυτό.
Θεωρώ και τις δύο εξαιρετικές κοπέλες ως προς την ποιότητα λόγου και συμπεριφοράς.δνε είναι χαζοκοριτσα.που το θεωρώ σημαντικό καθώς οι χαζές ειναι ντεκαβλε για μένα.
Από εκεί και πέρα τα beef τρίτων ξαναλέω πέρα από κουτσομπολιό δεν πρέπει να μας αφορουν
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.588
Πόντοι
5.636
Και στην Αθήνα φίλε επιμένω .
Είναι από τις top επιλογές και οι δύο . Ελληνίδες , 25χρονες , όμορφες με καλό πακέτο υπηρεσιών
Αντικειμενικά είναι ότι σωστότερο διάβασα αξίζουν και οι δυο σαν εμφάνιση και υπηρεσίες . Η Αριάδνη έχει κάποια θεματα βέβαια που κάποιους δε τους ενοχλούν και εχει το κοινό της . Αλλά σαν εμφάνιση δε μπορείς να πεις ότι δε την έχει . Η Άννα πάλι για μένα είναι μια κατηγορία μόνη της στις ανεξάρτητες και ξέρω και εγώ ότι καποια στιγμή θα σταματήσει και θα αναπολώ τις όμορφες στιγμές που μου χάρισε
 

Papous3657

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Αφού μελέτησα τις τσόντες της Φρύνης...Αριάδνης.....ξενέρωσα !!! Από κοντά το έπαιζε κουλτούρα και έτσι και από την άλλη το τρίο πάει σύννεφο .... Χάρισμα σας συνάδελφοι !!!!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Αφού μελέτησα τις τσόντες της Φρύνης...Αριάδνης.....ξενέρωσα !!! Από κοντά το έπαιζε κουλτούρα και έτσι και από την άλλη το τρίο πάει σύννεφο .... Χάρισμα σας συνάδελφοι !!!!
....τι εννοεις μαγκα μου, την ηθελες παρθενα κ στο χαλασε?!?!? :cheesy::cheesy::cheesy:
Εγω παντως την χαρηκα και σε τριο, κ σε λεσβιακο και σε anal! Μια χαρα πηγε ολες τις φορες, καβλακι η μικρη!!!! :hi:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
...ναι
και μαλιστα προσπαθει να καταφερει ενδεχομενως κ δικαστικα να αποσυρουν τις σκηνες, γτ θεωρητικα ηταν για δοκιμαστικα τα οποια τελικως απορριφθηκαν κ η κοπελα νομιζε οτι τελειωσε το θεμα. Αλλα η τσοντοεταιρεια τα μονταρισε κ τα εβγαλε κανονικα στον αερα προς πωληση!
Η κοπέλα δεν ήξερε τι συμφωνία έκανε η τη υπέγραψε , όταν πήγε εκεί ήξερε ότι θα πάει να γαμηθει ον καμ θα κάνει τσόντες, ηξερε οτι κάθεται σε τραπέζι με μεγάλη εταιρία όποτε εφόσον γίνεται αυτό σαν σκεπτόμενος άνθρωπος πρέπει λίγο να σ κόβει κ να γνωρίζεις οτι δεν είναι μαλακες η δουλειά τους είναι , η μια από τις δυο πλευρές ουσιαστικά ήταν χθεσινή η άλλη όχι , όποτε όλα αυτά Περι εξαπάτησης κ ηθικής εγώ τ ακούω βερεσέ. Η κοπέλα όμως τυφλώθηκε από τα 2000 π πήρε κ γιατί πήρε λεφτά τότε εφόσον δε τη κάλυπτε όλη η φάση. Το κορίτσι κυνηγάει τα ραντεβού σα τρελή είναι φιλοχρήματη, βέβαια δικό της θέμα αυτό. Τέλος τα δοκιμαστικά είναι πλήρως στη δικαιοδοσία της εταιρίας κ νομικά να τους πάει δε θα βγάλει άκρη θα την καυλαντισουν, βασικά δεν έχει καμία δικαιοδοσία πάνω σ αυτά η Αριάδνη κ σ ξαναλέω λογικά βιάζονταν ν πάρει το μαρούλι έβγαλε τα ρούχα μπαμ μπαμ κ βουρ, δε νομίζω να εξέτασε όλες τις παραμέτρους. Εάν λέω ψεματα γι τα ποσα κ τη κατάσταση ας βγει να με διαψεύσει. Κατά τ αλλά είναι πολύ συμπαθητικό κορίτσι κ καλή εντός δωματίου. Κ αν θες τη προσωπική μ άποψη θεωρώ ότι πήγε στη Σιρινα με σκοπό να προβληθεί ν γίνει ‘’διάσημη’’ ώστε ν βιζιταρει ν ανεβάσει κασέ κ να πάρει ζεστό χρήμα, το θεωρούσε μονόδρομο, όμως δε της βγήκε κ είδε ότι μέσα από το μπου δουλεύει η από άλλες αγγελίες , λογικά την εποχή της τσόντας δεν έπαιζε έτσι μπάλα. Το μετάνιωσε επειδή είδε ότι τελικώς κ χωρίς τη τσόντα δουλεύει κ τώρα λέει ιστορίες. Το ότι εάν μπορούσε να χρεώνει 300-400 κτλπ την ώρα θα το έκανε αυτό είναι όσο σίγουρος είναι κ ο θάνατος στο υπογράφω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.700
Κριτικές
42
Like
25.367
Πόντοι
25.846
Παναθηναικος Βολος 0-0 τελικο
Παοκ Αεκ 0-0 (σε εξελιξη πρωτο ημιχρονο)
Ολυμπιακος Αρης 21:00
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom