Νέα

Φλοριανοπολις-Βραζιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spiros1968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εχοντας ανα χειρας μια επαγελματικη καρτα ενος μαγαζιου στο κεντρο οπου βρισκω ευκαιρια πλασαρομαι και μιλοντας στην αρχη αγγλικα ζηταω α μου πουν πως θα παω εκει
αμα δειτε οτι η κομενα τσιμπαει μετα ριχνω και λιγα ισπανικα που μιλαω και της ζηταω η να παμε για κανα καφε η να βρεθουμε αργοτερα δινοντας το βραζιλιανικο κινητο που ηδη εχω παρει
ολες οι κοπελλεσ ποτε δεν σου λενε οχι αφου δεν ειναι στη κουλτουρα τους
το ενα τριτο απο αυτες θα τηλεφωνησουν σε μερικες μερες

χτες εκανα καμαθ για οσκαρ στο μαλλ ΙΓΟΥΑΤΕΜΙ σε 2 35 αρες σικατες κυριες με τις τσαντες λουι βιττον κτλ

εψαχναν τραπεζι να κατσουν και τους προσφερα τ δικο μου μια που ημουν μονος
δεχτηκαν ευχαριστως και αφου με κερασαν και οτι επινα μου προτειναν να παμε σινεμα οπου με εβαλαν στη μεση εγω επερνα κουταλιες απο τη μελαχρινη....

συνεχιζεται
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
...Ρε πάτε καλά ρε?? Να κάνεις χιλιάδες χιλιόμετρα, να ξοδέψεις χιλιάδες ευρώ για να γαμήσεις αυτές τις ΤΟΥΡΚΟΓΥΦΤΙΣΣΕΣ??

Γουστα ειναι αυτα φιλε... ουτε εγω ειμαι υπερ αλλα αν το γουσταρει ο παικτης , καλα να περασει!! ο μαλακας που την ελεγε σε ολους για και τους ελεγε ασχετους γιατι χαθηκε? παντα χρειαζετε ενας τετοιος μαλακαρος.
 

Επισκέπτης
εχοντας ανα χειρας μια επαγελματικη καρτα ενος μαγαζιου στο κεντρο οπου βρισκω ευκαιρια πλασαρομαι και μιλοντας στην αρχη αγγλικα ζηταω α μου πουν πως θα παω εκει
αμα δειτε οτι η κομενα τσιμπαει μετα ριχνω και λιγα ισπανικα που μιλαω και της ζηταω η να παμε για κανα καφε η να βρεθουμε αργοτερα δινοντας το βραζιλιανικο κινητο που ηδη εχω παρει
ολες οι κοπελλεσ ποτε δεν σου λενε οχι αφου δεν ειναι στη κουλτουρα τους
το ενα τριτο απο αυτες θα τηλεφωνησουν σε μερικες μερες

χτες εκανα καμαθ για οσκαρ στο μαλλ ΙΓΟΥΑΤΕΜΙ σε 2 35 αρες σικατες κυριες με τις τσαντες λουι βιττον κτλ

εψαχναν τραπεζι να κατσουν και τους προσφερα τ δικο μου μια που ημουν μονος
δεχτηκαν ευχαριστως και αφου με κερασαν και οτι επινα μου προτειναν να παμε σινεμα οπου με εβαλαν στη μεση εγω επερνα κουταλιες απο τη μελαχρινη....

συνεχιζεται
Vem chuchuca linda
Senta aqui com seu
pretinho

Vou te pegar no colo
E fazer muito carinho

Eu quero um rala quente
Para te satisfacer

Escute o retrão
É do jeitinho que eu fazer

Vem, vem CHUCHUKAAAAAAAAAaaaa
Vem aqui com o seu
tigrão
Vou te jogar na cama
E te dar muita pressão

Vem, CHUCHUKAAAAAAAAAaaaaaaaa

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου ρε Σπύρο ΜΕΓAΛΕ !
Στο Καλύτερο μέρος πηγες  :rockon:
***************************************
*** B *** R *** A *** Z *** I *** L ***
***************************************

Εσένα σε πιστεύω γιατί είσαι ΟΜΟΡΦΑΝΤΑΡΑΣ
και οι γυναίκες γουστάρουν ΠΑΊΔΑΡΟΥΣ σαν εσένα Μάγκα !


Κάτι Μαλακες σαν το Νέαρχο, KostasThai etc πάντα θα πληρώνουν  :uglystupid:

Κάτι Αποτυχημένοι φτωχοβλακες σαν τον Redpainz θα πηδάνε
πέμτης κατηγοριας βλάχο-ανατολικές  :zfuck:
(ο γύφτος o loser δεν έχει να αγοράσει δεύτερο βρακί ο βρομιάρης)


Τέλος, κάτι ΑΣΧΗΜΑΝΤΡΕΣ σαν τον dimitrakis29 θα πηδάνε μονο την χούφτα τους  :jerking:
Απλά επειδή είναι γελοίος και κάνει τον κόσμο να ξεκαρδίζεται στα γέλια(clown) τον έχουν σαν την mascot του Bourdela.com

Αυτός ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ κοντούλης (1,67m-1,68m) με το σώμα πενηντάχρονου, την ΦΑΛAΚΡΑ που φωτίζει την νύχτα,
Tο πρόσωπο του Kακάσχημου κόπανου, τα αποκριάτικα ρούχα (φουστανέλες, cowboy etc)και το μαύρο το χαλι γενικά,
ΠΡΟΣΤΑΤΕΎΕΤΑΙ από κάποιους οι οποιοι τον χρειάζονται για να κρατήσουν την κίνηση στο site και οποιος πει κάτι αρνητικό για αυτό το ΑΝΈΡΑΣΤΟ ΜΠAΖO , τον διαγραφουν και σβήνουν και όλα του τα posts  ;)

O dimitrakis29 Στα videos του πάντα λέει ''πάω να καμακώσω πολλές γκόμενες''
(η ψυχολογία αυτού που έχει πεινάσει παρα πολύ - πολλές - όχι μια!!!!)
και μετά βγαίνει ΜΟΝΟΣ από την Disco και πάει για ψώνια (carusel) kai λέει
"καμάκωνα όλη νύχτα και τώρα ήρθα να ψωνίσω" :2funny: where are the girls ugly boy ???  :2funny:

Μιλάει για γκόμενες που "χορεύουν διπλα του" και στο video φαίνεται ότι αυτός πήγε
και κόλλησε διπλα τους καθώς χόρευαν και μάλιστα ΑΠΌ ΠΊΣΩ τους (ούτε καν τον είδαν)
:2funny:
το παιδί δεν είναι με τα καλά του... όσοι έχουν ματια και κοινή λογική καταλαβαίνουν ότι είναι ένας
ΜΟΝΑΧΙΚΌΣ SUPER  :jerking: :jerking: :jerking: Μ Α Λ A Κ Α Σ :jerking: :jerking: :jerking:


κάποιοι απλά τον δουλεύουν αγρια γιατί σαν παρέα είναι ότι πρέπει για γέλια κτλ.

Δεν νομίζω πάντως να υπάρχει κανένας ΤΌΣΟ ΗΛΊΘΙΟΣ που να πιστέψει ότι μπορεί ποτε να υπάρξει Ρωσίδα
που να πάει με τον Δημητράκη όσο απελπισμένη και να είναι... εκτος αν είναι επαγγελματίας είτε είναι κι εκείνη ΚΑΚAΣΧΗΜΗ

Να είσαι καλά Σπύρο Κούκλε !
Εσένα σε πιστεύω ότι θα γαμάς
παρα πολλές βραζιλιάνες ΜΟΥΝΑΡΕΣ
 

DimSatLooneyTunes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κάτι ΑΣΧΗΜΑΝΤΡΕΣ σαν τον dimitrakis29 θα πηδάνε μονο την χούφτα τους  :jerking:
Απλά επειδή είναι γελοίος και κάνει τον κόσμο να ξεκαρδίζεται στα γέλια(clown) τον έχουν σαν την mascot του Bourdela.com

Αυτός ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ κοντούλης (1,67m-1,68m) με το σώμα πενηντάχρονου, την ΦΑΛAΚΡΑ που φωτίζει την νύχτα,
Tο πρόσωπο του Kακάσχημου κόπανου, τα αποκριάτικα ρούχα (φουστανέλες, cowboy etc)και το μαύρο το χαλι γενικά,
ΠΡΟΣΤΑΤΕΎΕΤΑΙ από κάποιους οι οποιοι τον χρειάζονται για να κρατήσουν την κίνηση στο site και οποιος πει κάτι αρνητικό για αυτό το ΑΝΈΡΑΣΤΟ ΜΠAΖO , τον διαγραφουν και σβήνουν και όλα του τα posts  ;)

O dimitrakis29 Στα videos του πάντα λέει ''πάω να καμακώσω πολλές γκόμενες''
(η ψυχολογία αυτού που έχει πεινάσει παρα πολύ - πολλές - όχι μια!!!!)
και μετά βγαίνει ΜΟΝΟΣ από την Disco και πάει για ψώνια (carusel) kai λέει
"καμάκωνα όλη νύχτα και τώρα ήρθα να ψωνίσω" :2funny: where are the girls ugly boy ???  :2funny:

Μιλάει για γκόμενες που "χορεύουν διπλα του" και στο video φαίνεται ότι αυτός πήγε
και κόλλησε διπλα τους καθώς χόρευαν και μάλιστα ΑΠΌ ΠΊΣΩ τους (ούτε καν τον είδαν)
:2funny:
το παιδί δεν είναι με τα καλά του... όσοι έχουν ματια και κοινή λογική καταλαβαίνουν ότι είναι ένας
ΜΟΝΑΧΙΚΌΣ SUPER  :jerking: :jerking: :jerking: Μ Α Λ A Κ Α Σ :jerking: :jerking: :jerking:


κάποιοι απλά τον δουλεύουν αγρια γιατί σαν παρέα είναι ότι πρέπει για γέλια κτλ.

Δεν νομίζω πάντως να υπάρχει κανένας ΤΌΣΟ ΗΛΊΘΙΟΣ που να πιστέψει ότι μπορεί ποτε να υπάρξει Ρωσίδα
που να πάει με τον Δημητράκη όσο απελπισμένη και να είναι... εκτος αν είναι επαγγελματίας είτε είναι κι εκείνη ΚΑΚAΣΧΗΜΗ

+ 1000  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ήμουν Φλοριανόπολις στα μέσα Οκτώβρη.Σαν μέρος είναι όμορφο.Σαν γυναίκες είναι απίστευτο.Κυκλοφορούν Θεές εκεί.Γενικά η επαρχία Σαντα Καταρίνα θεωρείται από τους Βραζιλιάνους ώς το μέρος με τις πιό όμορφες γυναίκες,εξαιτίας των Γερμανών(κυρίως) αλλά και των Ιταλών μεταναστών που πήγαν εκεί.Η περισότερη δράση γίνεται στο Λαγκούνα Ντε Κονσεισάο.Η νυχτερινή ζωή πάντως δεν λέει πολλά.Μονάχα 1 Ιρλανδικό μπαρ άξιζε.Επίσης,όπως και σε όλη την Βραζιλία,σχεδόν καμία δεν μιλάει Αγγλικά ή οποιαδήποτε άλλη ξένη γλώσσα,ενώ όπου υπάρχει ελεύθερη γυναίκα είναι συνήθως και καμια 10αριά τζοβενο-μουνόδουλοι Βραζιλιάνοι δίπλα της προσπαθώντας να την ψήσουν.
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
fg13 τι λαγκοα ντε κονσεαισαο και πρασινα αλογα
εκει ειναι μονο για τους τουριστες και κατι αγγλους που ξημεροβραδιαζονται στη ιρλανδεζικη παμπ πινοντας μπυρες ολη μερα
στα μαλλ πηγες(ιγκουατεμι και μπειραμαρ?)που συχναζουν μονο βραζιλιανοι?
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Στα εμπορικά κέντρα;Πήγα σε ένα στο κέντρο της πόλης.Τίγκα στα παιδάκια 15-18,κόρες των ντόπιων πλουσίων.
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οι μαμαδες που ηταν?μηπως στη παραλιακη μπειραμαρ για τζογκινγκ?
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
μου ειπε ο τασσος εδεσα να γραψω....τα υπολοιπα
τι να γραψω?δεν περιγραφονται με λογια αυτα που ειδα στη φλωριανοπολη
ειχαν δικιο οι παλιοι οι ναυτικοι που ελεγαν για τη βραζιλια
εχω ερθει πισω και ψαχνω τροπο να φυγω το γρηγοροτερο δυνατον για βορεια βραζιλια αυτη τη φορα(σαο λουις,ρεσιφε,αντε το πολυ μεχρι σαλβαντορ)
καλο ειναι για καποιον που παει πρωτη φορα βραζιλια και μονος οπως εγω να πει φλωριανουπολη για το βαπτισμα του πυρος
μετα.....η υπολοιπη βραζιλια τον περιμενει
λοιπον η σαντα καταρινα και ειδικοτερα η φλοριπα ειναι οτι για μας η Μυκονος
μαζευονται εκει ολοι οι πλευμπου του σαο παολο καθως και οι λεφταδες απο τις τριγυρω περιοχες
υπηρχαν κλαμπ(π 12 τζουρερε πραια) οπου η εισοδος για να μπεις ειχε 450 ευρω(1000 ρεαισ)
μεσα τρυγυρνανε απιστευτα θυληκα που πσαχνουν το πλουσιο γαμπρο απο το σαο παολο
ΑΛΛα  ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΕς οπως η ΚΑΜΠΕΤΣΕ ΠΡΑΙΑ που μαζευετε ο απλος λαικος κοσμος που ζει περιξ τις σαντα καταρινα
εκει θα δεις οικογενεις με κορες ,ζευγαρια κτλ
ΕΚΕΙ θα κανεις το καμακι σου
ΣΤΗ φελιπε σμιτ(κεντρικο πεζοδρομο με μαγαζια θα κανεις το καμακι σου)
με τουε τροπους που προανεφερα παραπανω(οτι εισαι ο χαμενος τουριστας που ψαχνεις μια διευθυνση)
Και φυσικα στα 2 εμπορικα μαλλ της πολης ΜΠΕΙΡΑΜΑΡ και ΙΓΚΟΥΑΤΕΜΙ
μονο να εχετε πολλα χαρτακια με το βραζιλιανικο κινιτο σας και το ονομας σας για να το δινετε σε οσες καμακωνετε.....

 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
σπυρο ωραιες οι περιγραφες σου.αν εχεις και αλλες συνεχισε ειτε με φοτο ειτε χωρις.επισης πουστρακια που ειχαν η εχουν γυναικεια προφιλ οπως και καποιοι αγαμητοι ψευτες που εβαζαν φοτο απο το νετ γκομενες και τις παρουσιαζαν ως δικες τους η που ειχαν κλωνους και ενω σε εβριζε ο ενας μετα πο λιγο σε ξαναεβριζε ο κλωνος του χωρις λογο η που εχουν φαει μπαν και συνεχιζουν να μπαινουν ως επισκεπτες κ.τ.λ. παρακαλω να μην χαλανε το φορουμ.σπυρο δυνατα τα λεμε και με πμ.
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
kosta thai δοσε μου μια μερα καιρο να ποσταρω σε φοτοκοπια την σφραγιδα εισοδου σε βραζιλια
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Σπυράκο να ψάξεις να βρεις τον σύλλογο των Ελλήνων - έχουν και εκκλησία

Οι Ελληνες είναι οι ιδρυτες της πόλης και μάλλον έχουν πολλά ακίνητα

Άμα δεις τα ζόρικα σφυρατους

Και αν σου κάνουν κανένα καλό προξενιό (το συνηθίζουν εκει) και η νύφη είναι καμια μουλάτα μην πεις όχι

Όπου γη και πατρις - όπου χώρα και στεφάνι (μου το έλεγε ο μακαρητης ο πατερας μου με 40+ χρόνια στη θάλασσα)

trikarde ειχες δικιο

ο ενας ελληνας τριτης γενιας ονοματι κοτζιας εχει στα 2 εμπορικα μαγαζια και στη φελιπε σμιτ μαγαζι με υφασματα,μονο κορες δεν ειχε οποτε η οποια επαφη μαζι του ητνα κοινωνικη για ενα καφε

ο αλλος ηταν καθηγητης γυναικολογος στο πανεπιστημιο αλλα και οι 2 κορες του ηταν παντρεμενες και εμεναν στο σαο παολο
μαλλον αργισαμε τρικαρδε καμια 5 ετια....
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
επειδη μιλαω με αποδειξεις
ο κυβος εριφθει ξανα
αφιξη στη φλοριπα μεσα στον οκτωμβριο
 

Συνημμένα

  • floripa.jpg
    floripa.jpg
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 66

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
επειδη μιλαω με αποδειξεις
ο κυβος εριφθει ξανα
αφιξη στη φλοριπα μεσα στον οκτωμβριο
Μπράβο Σπύρο, σταθερός και εσύ. Με Iberia έκλεισες? Μέσο Σαο Πάολο? Και αν μου επιτρέπεις πόσο κόστισαν τα εισιτήρια? Εγώ κοιτάζω για Φορταλέσα για Ιανουάριο και τα βρίσκω στα 1200, με iberia, έχει μία ανταπόκριση.  :rockon:
 

Επισκέπτης
Μπράβο Σπύρο, σταθερός και εσύ. Με Iberia έκλεισες? Μέσο Σαο Πάολο? Και αν μου επιτρέπεις πόσο κόστισαν τα εισιτήρια? Εγώ κοιτάζω για Φορταλέσα για Ιανουάριο και τα βρίσκω στα 1200, με iberia, έχει μία ανταπόκριση.  :rockon:
Fortaleza natal φιλε θα πας με TAP βολευει καλυτερα και μαλλον θα ειναι και πιο φτηνη!!!Γνωμη μου επειδη τα΄χω φαει στη μαπα αυτα τα μερη....το Natal ειναι καλυτερο!!!!
 
OP
OP
spiros1968

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πεταω με αλιταλια μεσω ρωμης για σαο παολο
ειναι η επιστροφη του εισητηριου που γυρισα απο φλοριπα
το ειχα αγορασει εκει 800 ευρω
μονο που εχω ενα προβλημα
απο την αλιταλια μου ειπαν δεν θα με επιβιβασουν στη πτηση αν δεν εχω εισητηριο εξοδου απο βραζιλια
σχεφτομαι να βγαλω με κοντορ σαλβαδορ-φρανκφουρτη με 400 ευρω
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
πεταω με αλιταλια μεσω ρωμης για σαο παολο
ειναι η επιστροφη του εισητηριου που γυρισα απο φλοριπα
το ειχα αγορασει εκει 800 ευρω
μονο που εχω ενα προβλημα
απο την αλιταλια μου ειπαν δεν θα με επιβιβασουν στη πτηση αν δεν εχω εισητηριο εξοδου απο βραζιλια
σχεφτομαι να βγαλω με κοντορ σαλβαδορ-φρανκφουρτη με 400 ευρω
Και πιο ειναι το ερωτημα σου για να καταλαβουμε?να σου πουμε εμεις αν πρεπει να αγορασεις εισιτηριο η απλα θελεις να μας πεις οτι θα πας εκει να το ξερουμε?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
πεταω με αλιταλια μεσω ρωμης για σαο παολο
ειναι η επιστροφη του εισητηριου που γυρισα απο φλοριπα
το ειχα αγορασει εκει 800 ευρω
μονο που εχω ενα προβλημα
απο την αλιταλια μου ειπαν δεν θα με επιβιβασουν στη πτηση αν δεν εχω εισητηριο εξοδου απο βραζιλια
σχεφτομαι να βγαλω με κοντορ σαλβαδορ-φρανκφουρτη με 400 ευρω

Μεγα εξΕρευνητα Σπυράκο, εισαι άπαιχτος και εχεις τον θαυμασμό μου. Ίσος εισαι ο πιό ρωμαντικός μουνάκιας όλου του σάιτ. ΕΥΓΕ ΣΟΥ
Aν και ζούμε σε περίοδο κρίσης, εσύ ψάχνεις μπράβω σου.
Αναμένουμε τακτικές ανταποκρίσεις σου =VAGIA CON DIOS

υγ. στα μερη που πας κινηυε και ο
 

Επισκέπτης
πεταω με αλιταλια μεσω ρωμης για σαο παολο
ειναι η επιστροφη του εισητηριου που γυρισα απο φλοριπα
το ειχα αγορασει εκει 800 ευρω
μονο που εχω ενα προβλημα
απο την αλιταλια μου ειπαν δεν θα με επιβιβασουν στη πτηση αν δεν εχω εισητηριο εξοδου απο βραζιλια
σχεφτομαι να βγαλω με κοντορ σαλβαδορ-φρανκφουρτη με 400 ευρω
Εκει στο νοτο γαμησες τιποτα? ή μονο τηλεφωνα εδινες?γιτι απο οτι ξερω αν δεν μιλας γλωσα δυσκολα πηδας.....
Τελος παντων!!πρωσοπικη εμπειρια ,ο νοτος της Βραζιλιας εχει τις τα καλυτερα μουνια,αλλα ειναι δυσκολες και συντηριτικες....αλλα και το Ριο τωρα εχει γινει το ιδιο.Μονο στο βορα κατι γινεται ακομη και εκει με επιφυλαξη λιγο Fortaleza ,αρκετα καλυτερα Natal, Joao pessoa, και Sao Luis,αλλα χωρις γλωσσα δεν κανεις και εκει τιποτα!!!!
Τωρα φιλαρακι να μας λες αεροπορικα εισητηρια και εισοδους στην χωρα...εμενα αυτα δεν μου λενε τιποτα!!!τι θες να αποδειξεις...δεν καταλαβαινω??
 

Επισκέπτης
Μεγα εξΕρευνητα Σπυράκο, εισαι άπαιχτος και εχεις τον θαυμασμό μου. Ίσος εισαι ο πιό ρωμαντικός μουνάκιας όλου του σάιτ. ΕΥΓΕ ΣΟΥ
Aν και ζούμε σε περίοδο κρίσης, εσύ ψάχνεις μπράβω σου.
Αναμένουμε τακτικές ανταποκρίσεις σου =VAGIA CON DIOS

υγ. στα μερη που πας κινηυε και ο
Vaya con deus ειναι το σωστο!!!!!τι σημαινει ξερεις??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom