Νέα

FKK Mainhattan Φρανκφούρτη: "Sex in the City"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη ενημέρωση από το μέτωπο αδέρφια!

το smartaki το κληρώνουν σήμερα γιατι έχει πάρτι γενεθλίων το μαγαζί (1 χρόνος)!

στα δικα μου, τρεις αποστολές με απόλυτη επιτυχία, αλλα το highlight είναι η Elena μωρό από μολδαβία, με πράσινα σπινθηροβόλα μάτια , άπαιχτο κορμακι. Αδέρφια βάλτε την στο to fuck list, είναι γεννημένη για πορνοσταρ!!! αφού με έγλυφε παντού και έπαιζε για κάνα μισάωρο, μετα μου άλλαξε και καμμιά 15 στάσεις! Στερεωφωνικό γαμήσι σας λέω!! Γουστάρει τρελλά το πούτσο και το δείχνει, και σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα, αντίθετα με κάτι άλλες ξενερουά πατριώτισσες της, που κατεθείαν σου λένε για λεφτά. Μωρό σοκ! Μετα πιάσαμε και τη κουβέντα, είναι και γαμώ τα τυπάκια!! Mysterious θα το καταγουστάρεις αυτό το μωρό !

Κύριοι συνάδελφοι όπως καταλαβαίνετε είχα μια εξαιρετική πρώτη ημέρα, αλώβητος και νικητής στο πεδίο των μαχών. Φυσικά ο πόλεμος συνεχίζεται...

Agiana, νομίζω είδα την γαζέλλα σου, θα της πω χαιρετίσματα... με νόημα απόψε!!!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Πρωτη ενημέρωση από το μέτωπο αδέρφια!

το smartaki το κληρώνουν σήμερα γιατι έχει πάρτι γενεθλίων το μαγαζί (1 χρόνος)!

στα δικα μου, τρεις αποστολές με απόλυτη επιτυχία, αλλα το highlight είναι η Elena μωρό από μολδαβία, με πράσινα σπινθηροβόλα μάτια , άπαιχτο κορμακι. Αδέρφια βάλτε την στο to fuck list, είναι γεννημένη για πορνοσταρ!!! αφού με έγλυφε παντού και έπαιζε για κάνα μισάωρο, μετα μου άλλαξε και καμμιά 15 στάσεις! Στερεωφωνικό γαμήσι σας λέω!! Γουστάρει τρελλά το πούτσο και το δείχνει, και σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα, αντίθετα με κάτι άλλες ξενερουά πατριώτισσες της, που κατεθείαν σου λένε για λεφτά. Μωρό σοκ! Μετα πιάσαμε και τη κουβέντα, είναι και γαμώ τα τυπάκια!! Mysterious θα το καταγουστάρεις αυτό το μωρό !

Κύριοι συνάδελφοι όπως καταλαβαίνετε είχα μια εξαιρετική πρώτη ημέρα, αλώβητος και νικητής στο πεδίο των μαχών. Φυσικά ο πόλεμος συνεχίζεται...

Agiana, νομίζω είδα την γαζέλλα σου, θα της πω χαιρετίσματα... με νόημα απόψε!!!
Συναγωνιστή καλό βόλι
για πες μα ςκαι τα σχόλια για το ΟΑΣΕ όταν πας
θυμίσου να πας με τραίνο στο friedrichsdorf για να μην πληρώνεις κερατιάτικα ταξί
 

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα να αναφέρω ότι στο Mainhattan, ήταν τουλάχιστον 15-20 καινούργια μωρα, ανέβηκε επίπεδο το μαγαζί.

Αδερφέ wonderfull, στο Oase ήμουν πριν από ένα μήνα με agiana -mysterious, και πρίν από 15 ημέρες (το ξέρω , το έχω ξεφτιλίσει, για αυτό καιτο username μου), το μαγαζί παραμένει πολύ ωραίο, ειδικά τώρα καλοκάιρι με την τεράστια εξωτερική πισίνα, έχει πολύ κόσμο, πολλά και πολύ ωραία γκομενάκια, αλλά έχει πέσει η ποιότητα της εξυπηρετησης, πάει προς την ξεπέτα για τα φράγκα. Αν προλάβω θα πάω σήμερα , να αποφύγω το πάρτι στο Mainhattan γιατί θα γίνεται χαμός!Στο Maibhattan επειδή έχει λίγο κόσμο οι γκόμενες σφάζονται για πελατάκια, και όντος μπορώ να πω ότι το λεγόμενο girlfriend experience, ζει και βασιλεύει!! Αυτά προς το παρόν!
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους !!!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Ξέχασα να αναφέρω ότι στο Mainhattan, ήταν τουλάχιστον 15-20 καινούργια μωρα, ανέβηκε επίπεδο το μαγαζί.

Αδερφέ wonderfull, στο Oase ήμουν πριν από ένα μήνα με agiana -mysterious, και πρίν από 15 ημέρες (το ξέρω , το έχω ξεφτιλίσει, για αυτό καιτο username μου), το μαγαζί παραμένει πολύ ωραίο, ειδικά τώρα καλοκάιρι με την τεράστια εξωτερική πισίνα, έχει πολύ κόσμο, πολλά και πολύ ωραία γκομενάκια, αλλά έχει πέσει η ποιότητα της εξυπηρετησης, πάει προς την ξεπέτα για τα φράγκα. Αν προλάβω θα πάω σήμερα , να αποφύγω το πάρτι στο Mainhattan γιατί θα γίνεται χαμός!Στο Maibhattan επειδή έχει λίγο κόσμο οι γκόμενες σφάζονται για πελατάκια, και όντος μπορώ να πω ότι το λεγόμενο girlfriend experience, ζει και βασιλεύει!! Αυτά προς το παρόν!
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους !!!
ναι κι εγώ τον μάιο ήμουνα
μόλις άνοιξε η πισίνα :grin:
ελπίζω να μην κλείσουν για αύγουστο
να κάνουμε μπάνιο στην πισίνα με ζέστη..
 

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ετοιμάζω ταξίδι ξανά 15-18 Ιουλίου, όσοι πιστοί... μπορείτε να με συνοδεύσετε!! Το καλοκαίρι αυτό βάλθηκα να δικαιώσω το username μου, χεχε
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια!

Λοιπόν , το Σάββατο το βράδυ στο Mainhattan γινόταν το έλα να δεις λόγω του πάρτυ, πολλά live events, (!!!), γεμάτο ασφυκτικά το μαγαζί και δυστυχώς δεν κέρδισα το smart!!

Αλλά είχα δύο επιτυχέμενες αποστολές και μία νικηφόρα ναι μεν, αλλα αδιάφορη δε!
1)με το μωρο μου, δεν μπορω να αναφέρω χεχεχ
2)με μία βουλγάρα ονόματι Νίνα, μικροκαμωμένη αλλά φαινόταν πολύ καύλα, δυστυχώς άσχετη όμως με κοιτούσε σαν να ήμουν εξωγήινος! Κατάφερα όμως να κατακτήσω και αυτόν το λόφο, σκεφτόμενος όμως για να είμαι ειλικρινής την προηγούμενη μάχη με το μωρό μου!! Στον πόλεμο όλα επιτρέπονται!!
3)με το μωρό μου, μπορώ να πω μόνο ότι τσατίστηκε που έχασε το προηγούμενο πενηντάρικο και με ξέσκισε στο σινεμά, (αφου είμασταν με άλλους 20 νομίζω αυτό μπορώ να το αναφέρω)

Κυριακή εμφανίστηκα κατά τις 15:00 στο μαγαζί, έφυγα κατα τις 23:00, δύο αποστολές επιτυχυμένες, με το μωρό μου, ακόμα θυμωμένο, πάλι ή δεύτερη στο σινεμά!! Με έχει κάνει πορνοσταρ!!

Μπορώ να πω ήταν από καλύτερα ταξίδια μου, χάσατε που δεν ήρθατε με το βετεράνο αγαπητοί agiana - mysterious, αλλά δεν πειράζει έχουμε μέλλον!!

Σας περιμένω για διακοπές στα μέρη μου σύντομα!!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια!

Με μεγάλη ευχαρίστηση, διάβασα για τις επιτυχίες σου και το πόσο κα(υ)λά πέρασες. Πάντα τέτοια συναγωνιστή. :fuck2:

Μπορώ να πω ήταν από καλύτερα ταξίδια μου, χάσατε που δεν ήρθατε με το βετεράνο αγαπητοί agiana - mysterious, αλλά δεν πειράζει έχουμε μέλλον!!

Μέλλον έχουμε συναγωνιστή. Λεφτά που θα βρούμε? :think:


Σας περιμένω για διακοπές στα μέρη μου σύντομα!!

Για διακοπές ή πορνοδιακοπές? ;) :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Για διακοπές ή πορνοδιακοπές?
Ρε τι διακοπές λέτε???
Μας δουλεύετε??
Με αυτά που διαβάζω ,νομίζω ότι ποιο χαλαρά είναι να πάω ανθρακωρύχος στο Βέλγιο!
Εκεί πρέπει να γαμας 5 φορές το οκτάωρο και χωρίς βαρέα!
Απα πα πα  δεν θα τον βρίσκω ούτε στο κατούρημα άμα μπλέξω εκεί.
Καλλίτερα ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ με ήπια προσαρμογή(σουφρική) να κατουράμε κιόλας!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
ARXIPOUTANIARHS THE LEGEND

Στο μέτωπο σφυροκοπάς, μάχη σώμα με σώμα,
στην αγωνία μας κρατάς, μέχρι να πέσεις πτώμα…
Της Μέρκελ την επικράτεια, θα την καταγαμήσεις,
κι ούτε μια γάτα θηλυκιά, όρθια δε θ’αφήσεις!
Έχεις βαλθεί στα FKK, επίτιμος να γίνεις,
τον πέοντα στα θήλεα, αβέρτα να τον δίνεις.
Και δεν πειράζει αδερφέ πού’χασες το Smartάκι...
Την κάβλα και την ηδονή, τις έχεις στο τσεπάκι!
Γάμα λοιπόν ασύστολα, και να μη κάνεις κράτει,
γιατί με νεροπίστολα, δε βρήκε κανείς Ιθάκη!

Πάλι με χρόνους με καιρούς, ξανά θα’μαστ’αντάμα,
με τον Agiana συντροφιά, στα στέκια τα ωραία,
μούνους και βύζους τροφαντούς και κωλαράκια χάρμα,
σ’αξέχαστους προορισμούς, η ίδια τρελοπαρέα! 
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
κάποιο νέο από το μέτωπο?
 

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, 1-20 θα είμαι Γερμανία, αν έρθει κανείς ενημερώστε με...

 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
παιδια υπαρχει καλυτερος τροπος να παμε μανχαταν? πχ. μεσω ηλεκτρικου μηπως? ευχαριστω
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
παιδια υπαρχει καλυτερος τροπος να παμε μανχαταν? πχ. μεσω ηλεκτρικου μηπως? ευχαριστω

Νομίζω ότι το Τράμ είναι ο καλύτερος και οικονομικότερος τρόπος πρόσβασης. Μην σε ξενίσει η ερημιά από διαβάτες που θα δεις μόλις μπεις στο δρομάκι του FKK. Είναι και βιομηχανική περοχή εκεί, χωρίς όμως να υπάρχει θέμα εγκληματικότητας. Αλλιώς πάς με ταξί, όπου σε αφήνει ακριβώς στην είσοδο.

Επιλέγοντας τον ακόλουθο σύνδεσμο, μπορείς να δείς πως μπορείς να πάς στο FKK μόλις αποβιβασθείς από το τράμ στην στάση Daimlerstrasse, γραμμή 11 με κατεύθυνση προς Fechenheim Schiebhuttenstrabe.

[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Daimlerstra%C3%9Fe&daddr=Schielestra%C3%9Fe&hl=el&geocode=FSfO_AIdMF2FAA%3BFRXC_AIdn12FAA&mra=ltm&dirflg=w&sll=50.11927,8.736975&sspn=0.006824,0.013711&ie=UTF8&ll=50.120729,8.740783&spn=0.006824,0.013711&t=h&z=16[/url]

Για την αναχώρησή σου από τον οίκο, επιλέγεις κάποιο ταξί που βρίσκεται πάντα σταθμευμένο έξω από την είσοδο, ή λες στη reception να σου καλέσει ένα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
με ταξι ποσο παει ρε παιδια απο τον κεντρικο σιδηροδρομικο της Φρανκφουρτης?
 

mounnodoulos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
21
Μάγκες θα είμαι εκει στο Μουνοχαταν την Παρασκευή απ`τις 6 μέχρι αργά. Οποιος θα περάσει ας στείλει κανα μηνυματακι.
 

pltlybe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στους συναγωνιστες. Επειδη εχει να πει καποιος κατι για το εν λογο threat πολυ καιρο τωρα,ειπα μπας κ η προσφατη επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα ηταν με κατευθηνσεις απο το σαιτ κ ειναι κριμα να περνεις χωρις να δινεις. Καταρχην να ευχαριστησω ξερουν ποιοι ειναι αυτοι που με μερικα pm μας εδωσαν πολλες πληροφοριες, ελπιζω να μην εγινα κ ενοχλητικος , εδωσαν τα μαλα για πληροφοριες. Στο ζουμι τωρα: το μαγαζι ηταν αρκετα μικρο τουλαχιστον ετσι φανηκε σε ολους μας, παρεα 3 ατομα, αν και ηταν η πρωτη επισκεψη μας σε τετοιου ειδους διασκεδαστηριο. Οσο για το φαγητο καθαριοτητα ποτα και γενικα σερβις μαγαζιου αρκετα καλα χωρις να εντυπωσιαζουν.(δεν υπηρχε ποικιλια σε ποτα κ φαγητο σε αυτα που ηταν εντος τιμης εισοδου). Τα κοριτσια τωρα: πολλα μα παρα πολλα ρουμανακια πραγμα που σημαινει οπως ειπαν κ πολλοι εχουν πει  απο εδω δεν δινουν πολλα χωρις το αναλογο μα δισαναλογο με την προσφορα αντιτιμο. Π.χ. πισω πορτα κοστολογειτε απο 80 εως 100 χωρις να το αξιζει. Κινηθηκαμε σε λογικα πλαισια με εξτραδακια λογικα κ 3 συνευρεσεις περιπου εκαστος κ μιλαμε για ενα κοστος 250 με 300€ .οσο για ταξι απο σταθμο με νυχτερινη ταριφα απο 19 εως 25 €. Εισοδος 60 χωρις κ 65 με μπουρνουζι.
Θα προτεινα την Αλις και Μικυ ( Ουγγαρια κ Ιταλοισπανια) με την πρωτη για πολλα εξτρα , το αξιζει. Για οποιον θελει κατι συγκεκριμενο ή εδω ή πμ για αμεση οσο μπορω απαντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom