Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.084
Κριτικές
94
Like
46.366
Πόντοι
17.311
Και τι σε νοιαζει ρε μπουλακο παλι αν γαμαω η όχι?
Ασε να ξερω εγω τι κανω...
Εδω εσυ θες αυτοβελτίωση μπας βιωσεις ποτε τον έρωτα
Εγω εδω ειμαι να σε βοηθησω...

Arrested Development Crying GIF by HULU


:sopase:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.370
Κριτικές
16
Like
13.512
Πόντοι
5.577
τυποι αμα προκειται να παει κανενα μελος απο εδω να μας το αναγγειλει να στηριξουμε :rockon:
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Και τι σε νοιαζει ρε μπουλακο παλι αν γαμαω η όχι?
Ασε να ξερω εγω τι κανω...
Εδω εσυ θες αυτοβελτίωση μπας βιωσεις ποτε τον έρωτα
Εγω εδω ειμαι να σε βοηθησω...
Μάγκες. Όσο πολύ και αν γουστάρω να παίρνω τα ποπ κορν μου και να παρακολουθώ μία online διαφωνία, με βρισίδια και μη.
Θα σας παρακαλούσα να μεταφέρετε το καυγαδάκι σας στα προσωπικά μηνύματα.
Σε αυτό εδώ το νήμα ερχόμαστε, για να κράξουμε και να γελάσουμε με τα ναυάγια του First Dates. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
τυποι αμα προκειται να παει κανενα μελος απο εδω να μας το αναγγειλει να στηριξουμε :rockon:
Έχουν πάει και δεν το λένε τύπε. Υπάρχει ακόμα και η περίπτωση να κράζουν τον εαυτό τους, επειδή τους κράζουμε και εμείς. Μόνο και μόνο για να μην καρφωθούν, πως είναι οι ίδιοι. Θα δανειστώ ατάκα από Τάσο οινοχόο. «Στο περιβάλλον του bou, όλα είναι πιθανά».
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
778
Πόντοι
81

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456
Αν τα ραντεβού από online εφαρμογές ήταν εκπομπή έτσι θα ήταν. Αν ο καθένας μας έγραφε και την ιστορία του με την κάθε ανισόρροπη που γνώρισε online θα γελάγανε και τα μάρμαρα από τα πεζοδρόμια και το luben θα κατέβαζε ρολά.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Αν τα ραντεβού από online εφαρμογές ήταν εκπομπή έτσι θα ήταν. Αν ο καθένας μας έγραφε και την ιστορία του με την κάθε ανισόρροπη που γνώρισε online θα γελάγανε και τα μάρμαρα από τα πεζοδρόμια και το luben θα κατέβαζε ρολά.
Υπέροχη ιδέα τύπε. Θα έφτιαχνα νέο νήμα με όνομα 'Disaster Dates'. Όμως σήμερα η ημέρα μου πάει καλά και δεν θέλω να νευριάσω με ιστορίες που έχουν μεγάλη πιθανότητα να ειπωθούν.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.603
Πόντοι
1.056
Έχει παιδί από τα 20 κ εχει κ απαιτήσεις... Αντί να παρακαλάει να της κάτσει κάποιος
σιγα μη παρακαλαει. αμετριτοι οι αγαμητοι που τη περιμενουν στην ουρα.... δλδ κλασσικη κατασταση οπως με ολες τις γυναικες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
στο τελος γιατι την ακολουθησε? να τη παρακαλεσει για να αλλαξει γνωμη?
Αυτό έδειξε η κάμερα και η εκπομπή, εμείς υποθέσεις κάνουμε.
Τελείωσε το πανηγύρι και φύγανε, μαζί φυσικά, τόσο παράξενο;

Αμφιβάλλω ότι πήγε να της μιλήσει ξανά. Ο άνθρωπος ήταν ράκος.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
812
Κριτικές
13
Like
1.428
Πόντοι
496
Ίσως δεν είναι όλοι ηθοποιοί. Άλλα σίγουρα κάποιοι από αυτούς είναι. Δεν μου το βγάζεις από το μυαλό, ούτε με λοβοτομή.
Στην χειρότερη τους δίνουν επί τόπου κάποιο σενάριο.
Αρνούμαι προσωπικά να πιστέψω πως υπάρχει άνθρωπος, που θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με αυτή την κακιά μάγισσα. Ούτε καν πρώτο, εφόσον την έχει δει.
ε προφανως ενας απο τους 2 ειναι στο κολπο απο την παραγωγη αν και πολλα ραντεβου στηνονται επιτηδες αφου ξερουν το προφιλ του καθενα οποτε πετυχαινουν την ασυμφωνια χαρακτηρων η θα βρουν λαβρακι...
πχ μπορει να δουμε χρυσαυγητη με κουκουετζου...

δυσκολο ειναι?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
Καλη φαση θα ηταν. Και ακομα καλυτερη, γυναικα ψηφοφορος της Ζωης Κ. με Συριζαιο Νουδούλη.
Το έφτιαξα λίγο: το φαντάζομαι σαν λεσβία εναντίον κρυφοφανερής.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μορφή ο τύπος.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
230
Like
521
Πόντοι
81
Το έφτιαξα λίγο: το φαντάζομαι σαν λεσβία εναντίον κρυφοφανερής.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μορφή ο τύπος.
Καπως ετσι φανταζομε τον Συριζαιο. Για τις γυναικες που ψηφιζουν Ζωη δεν εχω εικονα ουτε αποψη για αυτο θελω να δω καποια. Λες να ειναι ολες λεσβιες ?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
Καπως ετσι φανταζομε τον Συριζαιο. Για τις γυναικες που ψηφιζουν Ζωη δεν εχω εικονα ουτε αποψη για αυτο θελω να δω καποια. Λες να ειναι ολες λεσβιες ?
Τώρα πια, είτε Ζαίος είτε Νουδούλης, όλοι με στρινγκ από μέσα.

Όχι όλες φυσικά, αλλά όσες απομένουν πρέπει να είναι τρελό φεμινάζι γατοσκυλομάνες. Αυτές οι δύο κατηγορίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom