Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 986
  • Εμφανίσεις 172K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Τώρα έχω φύγει από Μανιλα και κάνω τουρ στα νησιά γυρω στο cibou εδώ έχει κ πολλούς τουρίστες οι τιμές καλές και άφθονα ωραία κορίτσια παντού το μόνο σπαστικό η υγρασία που δεν παλεύεται....
Ενα ντόπιος μου λεγε ότι τον Μάιο έκανε κάτι 40αρια δλδ αίσθηση 48 συν....
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
ανεβαινει το σιαργκαο και bohol
πολλa μουνακια και ακτιβιτις και ομορφες θαλασσες
φοβερα νησακια και τα 2 τωρα ειμαι σαριγκαο και μετα θα παω μποχολ
εδω πεφτει πολυ χρημα σε νεα μικρα χοτελ και μαγαζια εστιασης στην τζενεραλ λουνα γινεται της ποπης....
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, θα είναι κανείς συναγωνιστής Μανίλα και palawan από 20 Μαρτίου έως 5 Απρίλη?
Θα είναι η 4η φορά μου στον παράδεισο των Φιλιππίνων και αναρωτιέμαι αν θα είναι κανείς εκεί εκείνη την περίοδο.
Θα γράψω σύντομα κριτικές από όλες τις επισκέψεις μου στα μέρη και τις γυναίκες που θεωρώ 1 κλάση πάνω από ταιλανδεζες.
Όποιος έχει έρθει, ξέρει!
 

Blackdonkey

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2024
Μηνύματα
6
Like
14
Πόντοι
0
Είμαι μέσα σε ένα καράβι 23 Φιλιππινέζοι και εγώ ο μόνος Έλληνας.
Μου λένε τα "παιδιά" εδώ να μην ασχοληθώ καθόλου με Manila....
Και ότι είναι καλύτερα να βρω μια provenciana = του χωριού κοπέλα δηλαδή... Καθώς μόνο μια τέτοια κοπέλα θα μπορέσει να μου προσφέρει αγνό GFE, που είναι και το ζητούμενο.
Βέβαια εγώ σκέφτομαι να πάω όταν με το καλό ξεμπαρκάρω και να κάτσω εκεί 2-3 + μήνες... Ανάλογα τα κέφια...
Οπότε δεν με πιέζει ο χρόνος...
Επίσης ωραία κορίτσια, πολύ όμορφα έχει στα mall στα εμπορικά πολυκαταστήματα τέλος πάντων...
Εκεί δουλεύουν αρκετά κορίτσια νεαρά με αντικείμενο εργασίας την εξυπηρέτηση του πελάτη.
Εκεί σε πλησιάζουν αυτές να σε εξυπηρετήσουν, πιάνεις άνετα κουβέντα και είναι πολύ πιθανό να βγάλεις λαυράκι!!!
Απλά διαβάζω να γράφεται ότι είναι λάθος να πας σε νησί η τέλος πάντων έξω από Manila χωρίς ήδη να έχεις βρει κορίτσι.
Κάτι που πιστεύω είναι λίγο λάθος.
Σύμφωνα με τα παιδιά εδώ μεγάλο λάθος....
Καθώς όλη η χώρα ένα μπουρδέλο είναι.....
Λεφτά να έχεις και γαμάς οτιδήποτε....
Και πολύ καλύτερα μια μη μαθημένη χωριάτα...
Μια άγρια μαϊμού χαχαχα

Είχα πάει μια φορά πριν χρόνια...
Marivelles Bataan
Στον δρόμο όλες κοιτούσαν....
Όχι κοιτούσαν.... Κάρφωναν με τα μάτια...
Αρκετές μου έκαναν και cat calling (σσ. ποτέ δεν με χάλασε)
Απλά εχα ξενερώσει τότε γιατί η μαϊμού που διάλεξα, της έπεφτε μεγάλο το εργαλείο.... Πονούσε..... Δεν γουστάριζε στην τελική και η μοναδική βραδιά που είχα διαθέσιμη τελείωσε άδοξα με μια πίπα / μαλακία...

Είμαι ακόμα σε σκέψη ως προς τον προορισμό....
Αλλά έχω μια έντονη επιθυμία να δώσω μια 2ή ευκαιρία στον τόπο....
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Μπορείτε να αναφέρετε που βρίσκονται οι τίμες για τα κορίτσια αυτή την εποχή στις Φιλλιπίνες για overnight gfe ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom