Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 986
  • Εμφανίσεις 172K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.780
Κριτικές
178
Like
39.331
Πόντοι
21.896
Μαλαισία τυπε 322 απο Κωνσταντινούπολη και 740 business
tp επομενο μου ειναι μαιαμι γιοκαταν αλλα το μεθεπομενο μου σιγουρα σιγκαπουρι μαλαισια και μπαλι-ινδονησια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256
Υπόψιν,
ΔΕΝ είναι έτσι οι φιλιππινέζες
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    744,6 KB · Εμφανίσεις: 155
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Μπορει να μην ειναι κουκλες, αλλα εχουν τρυφερη καρδια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Οχι δεν εχω παει.
Εχω μιλησει για πολυ καιρο, και σοβαρα, με δεκαδες φιλλιπινεζες. Τι γυναικες ειναι αυτες ρε παιδι μου. Μπορει οι περισσοτερες να μη σε κερδιζουν με την ομορφια τους -παροτι υπαρχουν και ομορφα κουκλακια, αλλα σε κερδιζουν με τη συμπεριφορα τους.
Ειναι γυναικες-γυναικες!
Οχι ανδροειδη σαν τις δυτικες γυναικες!

Μακαρι να ειχα το χρημα να κινηθω, να παω, να πηγαινα τακτικα, και να καταφερνα να φερω μια εξαιρετικη φιλλιπινεζα που θα διαλεγα, στην Ελλαδα για μενα.
Αλλα φροντισαν ολες οι ελληνικες κυβερνησεις της τελευταιας δεκαετιας, να μας τσακισουν στους φορους, και ισα να βιοποριζουμε και τιποτε παραπανω...
Τυπε κουλ,
Εχει χρονια που σε παρακολουθω μονο να ρωτας κ να μην εχεις παει ποτέ και πουθενα.
Αν πραγματικα το προβλημα σου ειναι το χρηματικο.
Αν πραγματικα δεν εχεις καποιο αλλο θεμα πχ προβλημα υγειας, κινητικο κτλ
Αν πραγματικα θα ηθελες να ζησεις μια ζωη κανοντας ταξιδια κ γνωριζοντας τον κοσμο,αλλα σου λειπει τον χρημα,
τοτε σου κανω μια ανειδιοτελη προταση.
Σε βοηθαω αν θελεις να ξεκινησεις μια νεα ζωη στην γερμανία οπου βρισκομαι. Πλουσιος δεν θα γινεις αλλα θα ζησεις πραματα που εσυ λες πως στερησε.

Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.
Αν πραγματικα θελεις τοτε επικοινωνησε μαζι μου με π.μηνυμα.


Υ.γ. Αγιε Βασιλη πιστευω πως το εσωσα εστω κ τελευταια στιγμη. Ελπιζω να μου φερεις την πορνοσταρ που σου ζητησα
 

Επισκέπτης
Τυπε κουλ,
Εχει χρονια που σε παρακολουθω μονο να ρωτας κ να μην εχεις παει ποτέ και πουθενα.
Αν πραγματικα το προβλημα σου ειναι το χρηματικο.
Αν πραγματικα δεν εχεις καποιο αλλο θεμα πχ προβλημα υγειας, κινητικο κτλ
Αν πραγματικα θα ηθελες να ζησεις μια ζωη κανοντας ταξιδια κ γνωριζοντας τον κοσμο,αλλα σου λειπει τον χρημα,
τοτε σου κανω μια ανειδιοτελη προταση.
Σε βοηθαω αν θελεις να ξεκινησεις μια νεα ζωη στην γερμανία οπου βρισκομαι. Πλουσιος δεν θα γινεις αλλα θα ζησεις πραματα που εσυ λες πως στερησε.

Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.
Αν πραγματικα θελεις τοτε επικοινωνησε μαζι μου με π.μηνυμα.


Υ.γ. Αγιε Βασιλη πιστευω πως το εσωσα εστω κ τελευταια στιγμη. Ελπιζω να μου φερεις την πορνοσταρ που σου ζητησα
Του λειπει το θαρρος. Ζει με τη φαντασια του οσα νομιζει οτι δε μπορει να ζησει στην πραγματικοτητα. Σε 10 χρονια τα ιδια θα λεει.
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
158
Πόντοι
291
Καλησπερα συναγωνιστες!

Μετα απο περσυνο πετυχημενο ταξιδι Ταιλανδη, σκεφτομαι φετος να παω Φιλιππινες 2 βδομαδες τελη Φλεβαρη με αρχες Μαρτη.

Μπορει κανεις να προτεινει ποιες πολεις συνδυαζουν πανεμορφες παραλιες και πορνοτουρισμο;

Δυσκολο μερος για να μαζεψεις ακριβεις πληροφοριες.

Ευχαριστω για την οποια απαντηση. Καλα γαμησια! :cheesy:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Τυπε κουλ,
Εχει χρονια που σε παρακολουθω μονο να ρωτας κ να μην εχεις παει ποτέ και πουθενα.
Αν πραγματικα το προβλημα σου ειναι το χρηματικο.
Αν πραγματικα δεν εχεις καποιο αλλο θεμα πχ προβλημα υγειας, κινητικο κτλ
Αν πραγματικα θα ηθελες να ζησεις μια ζωη κανοντας ταξιδια κ γνωριζοντας τον κοσμο,αλλα σου λειπει τον χρημα,
τοτε σου κανω μια ανειδιοτελη προταση.
Σε βοηθαω αν θελεις να ξεκινησεις μια νεα ζωη στην γερμανία οπου βρισκομαι. Πλουσιος δεν θα γινεις αλλα θα ζησεις πραματα που εσυ λες πως στερησε.

Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.
Αν πραγματικα θελεις τοτε επικοινωνησε μαζι μου με π.μηνυμα.


Υ.γ. Αγιε Βασιλη πιστευω πως το εσωσα εστω κ τελευταια στιγμη. Ελπιζω να μου φερεις την πορνοσταρ που σου ζητησα

Ευχαριστω για την προταση, σε καθε περιπτωση.
Μολις εχει αρχισει να στρωνει καπως η ζωη μου στην Ελλαδα, χωρις αυτο να σημαινει τιποτε high, αλλα μπαινει μια σχετικα καλη σειρα για τα ελληνικα δεδομενα παντα, οποτε θα μεινω εδω.
Ευχαριστω παντως.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Τυπε κουλ,
Εχει χρονια που σε παρακολουθω μονο να ρωτας κ να μην εχεις παει ποτέ και πουθενα.
Αν πραγματικα το προβλημα σου ειναι το χρηματικο.
Αν πραγματικα δεν εχεις καποιο αλλο θεμα πχ προβλημα υγειας, κινητικο κτλ
Αν πραγματικα θα ηθελες να ζησεις μια ζωη κανοντας ταξιδια κ γνωριζοντας τον κοσμο,αλλα σου λειπει τον χρημα,
τοτε σου κανω μια ανειδιοτελη προταση.
Σε βοηθαω αν θελεις να ξεκινησεις μια νεα ζωη στην γερμανία οπου βρισκομαι. Πλουσιος δεν θα γινεις αλλα θα ζησεις πραματα που εσυ λες πως στερησε.

Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.
Αν πραγματικα θελεις τοτε επικοινωνησε μαζι μου με π.μηνυμα.


Υ.γ. Αγιε Βασιλη πιστευω πως το εσωσα εστω κ τελευταια στιγμη. Ελπιζω να μου φερεις την πορνοσταρ που σου ζητησα

Δε βοηθάς κ μένα τύπε.. ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Ευχαριστω για την προταση, σε καθε περιπτωση.
Μολις εχει αρχισει να στρωνει καπως η ζωη μου στην Ελλαδα, χωρις αυτο να σημαινει τιποτε high, αλλα μπαινει μια σχετικα καλη σειρα για τα ελληνικα δεδομενα παντα, οποτε θα μεινω εδω.
Ευχαριστω παντως.
πιστεψες οτι το εννοουσε τυπε :think: :S :S :S
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Γεια σου και πάλι φίλε cool11,

Αν γνώριζα αυτά που γνωρίζω τώρα, πριν απο πολλά χρόνια, θα ειχε διαφορετική εξέλιξη η ζωή μου σε σχέση οικογένειας. Εν πάσει περιπτώσει είναι πολυ αργά πλέον για πισωγυρίσματα...και μιας και είμαι εδώ, βιώνω μια μοναδική εμπειρία που θα την χαιρόταν οποιοσδήποτε άντρας. Να βρίσκεται με μια γυναίκα που τον σέβεται και τον εκτιμά. Όχι απαραίτητα για τα υλικά βασικά αγαθά που μπορεί να παρέχει, αλλά περισσότερο στο συναισθηματικό κομμάτι. Μπορεί να φτανει και στα όρια, μερικές φορές, της υποταγής. Αρκεί να της δείχνεις την αγάπη σου. Είναι αγαπησιαρες, πως να το κάνουμε...

Βεβαίως μη νομίζεις ότι είναι όλες έτσι. Αλλά μετα τα τόσα χρόνια εδώ αυτο είναι το συμπέρασμα μου. Όπως επίσης στα dating sites παίζει πολυ ψεμα γι'αυτό να φιλτράρεις πολυ αυτά που σου λένε...
Είπαμε, η ανέχεια τις σπρώχνει να κάνουν τα πάντα για να ξεφύγουν.

Δεν ξέρω αν εχεις έρθει εδώ ποτέ, αλλά θα βοηθούσε να έρθεις και να δεις ιδίοις ομασι τι παίζει εδω. Αξίζει τον κόπο..

Φιλικά
Docker

docker εισαι ακομη εκει περιξ των Φιλιππινων;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Καλησπερα συναγωνιστες!

Μετα απο περσυνο πετυχημενο ταξιδι Ταιλανδη, σκεφτομαι φετος να παω Φιλιππινες 2 βδομαδες τελη Φλεβαρη με αρχες Μαρτη.

Μπορει κανεις να προτεινει ποιες πολεις συνδυαζουν πανεμορφες παραλιες και πορνοτουρισμο;

Δυσκολο μερος για να μαζεψεις ακριβεις πληροφοριες.

Ευχαριστω για την οποια απαντηση. Καλα γαμησια! :cheesy:

Πηγες το ταξιδι?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Το θεμα περι φιλλιπινεζων ηρθε με ασχημο τροπο στην επικαιροτητα, με οσα τραγικα συνεβησαν στην Κυπρο.(serial killer)

Εδω εχει ενα καλο αρθρο για τις συνθηκες εργασιας-δουλειας, στο αδελφικο κρατος της Κυπρου.

Αρα στην Ελλαδα ποσο διαφορετικα ειναι τα πραγματα;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Oποιος ενδιαφερετε για φιλιπινες για 10-13 μερες μεσα νοεβριου  με αρχες δεκεβρη με αναχωρηση απο dusseldorf ,εισιτήριο τωρα παζει στα 460-480€ πηγαινελα, ας ειδοποιησει με πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom