Νέα

Φιλιά σε ιερόδουλες. Μπορεί να κολλήσω κάτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casio26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μια φορα θα σου τυχει(μακαρι οχι)και μετα θα λες μου τα ελεγαν και εγω ο μαλακας δεν τα πιστευα.εισαι ο κλασικος τυπος που τα βλεπει γυρω του,τα ακουει,αλλα πιστευει οτι σε αυτον δεν θα συμβει ποτε.

Τι να μου τυχει ρε μεγαλε? Καταρχην εγω ειμαι πολυ πιο προσεκτικος σε αυτα απο παρα πολλους αλλους...

Γλυφομουνια δεν κανω ποτε, ακαποτες πιπες δεν αφηνω να μου παρουν, κωλους δεν γαμαω ποτε, γενικα ΦΕΥΓΩ οταν ακουω οτι η γκομενα κανει ακαποτα τσιμπουκια ή δινει κωλο.

Το μονο που κανω ειναι φιλια στο στομα (οχι γλωσσοφιλα) με καποιες που ξερω οτι δεν κανουν ακαποτα τσιμπουκια και επισης φιλαω τις πατουσιτσες τους οταν ειναι καθαρες.

Κατα τα αλλα, λιγη κοινη λογικη χρειαζεται στον καθενα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τι να μου τυχει ρε μεγαλε? Καταρχην εγω ειμαι πολυ πιο προσεκτικος σε αυτα απο παρα πολλους αλλους...

Γλυφομουνια δεν κανω ποτε, ακαποτες πιπες δεν αφηνω να μου παρουν, κωλους δεν γαμαω ποτε, γενικα ΦΕΥΓΩ οταν ακουω οτι η γκομενα κανει ακαποτα τσιμπουκια ή δινει κωλο.

Το μονο που κανω ειναι φιλια στο στομα (οχι γλωσσοφιλα) με καποιες που ξερω οτι δεν κανουν ακαποτα τσιμπουκια και επισης φιλαω τις πατουσιτσες τους οταν ειναι καθαρες.

Κατα τα αλλα, λιγη κοινη λογικη χρειαζεται στον καθενα!
τωρα μιλας σωστα,και ομως υπαρχουν πολλοι που κανουν ολα τα παραπανω.και δεν πρεπει να τους λεμε οτι δεν υπαρχει λογος να φοβουνται,δεν ειναι μονο το ΕΙΤΖ,υπαρχει η υπατιτιδια,η βλενορεια,συφιλη,και αλλες οχι τοσο σοβαρες ασθενειες,που μπορουμε να τις αποφυγουμε αν ειμαστε προσεκτικοι.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
μια φορα θα σου τυχει(μακαρι οχι)και μετα θα λες μου τα ελεγαν και εγω ο μαλακας δεν τα πιστευα.εισαι ο κλασικος τυπος που τα βλεπει γυρω του,τα ακουει,αλλα πιστευει οτι σε αυτον δεν θα συμβει ποτε.



μεν δεν εχω δει σε ποιον τα λες αλλα ο τυπος που περιγράφεις στο κινέζικα ονομάζεται gamotaharo   :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τωρα μιλας σωστα,και ομως υπαρχουν πολλοι που κανουν ολα τα παραπανω.και δεν πρεπει να τους λεμε οτι δεν υπαρχει λογος να φοβουνται,δεν ειναι μονο το ΕΙΤΖ,υπαρχει η υπατιτιδια,η βλενορεια,συφιλη,και αλλες οχι τοσο σοβαρες ασθενειες,που μπορουμε να τις αποφυγουμε αν ειμαστε προσεκτικοι.

Παντα μιλαω σωστα, απλα δεν με προσεχεις. Το AIDS δεν κολλαει απο τα τσιμπουκια ουτε απο τα φιλια (σκεψου αν κολλουσε απο το σαλιο ποσοι θα ειχανε κολλησει απο τη θεια κοινωνια στην εκκλησια). Τα υπολοιπα που ειπες κολλανε. Αυτο λεω απο την αρχη και δεν ειπα κατι αλλο.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Παντα μιλαω σωστα, απλα δεν με προσεχεις. Το AIDS δεν κολλαει απο τα τσιμπουκια ουτε απο τα φιλια (σκεψου αν κολλουσε απο το σαλιο ποσοι θα ειχανε κολλησει απο τη θεια κοινωνια στην εκκλησια). Τα υπολοιπα που ειπες κολλανε. Αυτο λεω απο την αρχη και δεν ειπα κατι αλλο.

Σωστά! Απλά όλα το υπόλοιπα δεν είναι και λίγα ούτε και απλά! Δεν είναι μόνο ο hiv που πρέπει κανείς να προσέχει...Υπάρχουν τόσα άλλα όπως περιγράφω και παραπάνω! Προσοχή παίδες γιατί δεν είναι αστεία αυτά...
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Με γαλλικό φιλί είναι δυνατόν να κολλήσει κανείς σύφιλη (αν και σπάνιο) αν η κοπέλα έχει συφιλικό έλκος στη γλώσσα...Για την ηπατίτιδα τα πράγματα είναι πιο πολύπλοκα.Χρειάζονται κάποιοι παράγοντες για να κολλήσεις έτσι (σχετικά δύσκολο)...Για το hiv σχεδόν αδύνατο. Με μη γαλλικό φιλί, μειώνεις το ρίσκο για όλα τα σμν εκτός από μύκητες, αλλά αν η κοπελιά δεν κάνει ακάποτο στοματικό όπως λες, κινδυνεύεις όσο κ με το να φιλήσεις τη κοπέλα σου! Πως όμως είσαι σίγουρος ότι αυτή δεν κάνει ακάποτα ή ότι δεν κάνει πρακτικές υωηλού κινδύνου με άλλους γενικά? Αυτά από μένα!
 

Επισκέπτης
Με γαλλικό φιλί είναι δυνατόν να κολλήσει κανείς σύφιλη (αν και σπάνιο) αν η κοπέλα έχει συφιλικό έλκος στη γλώσσα...Για την ηπατίτιδα τα πράγματα είναι πιο πολύπλοκα.Χρειάζονται κάποιοι παράγοντες για να κολλήσεις έτσι (σχετικά δύσκολο)...Για το hiv σχεδόν αδύνατο. Με μη γαλλικό φιλί, μειώνεις το ρίσκο για όλα τα σμν εκτός από μύκητες, αλλά αν η κοπελιά δεν κάνει ακάποτο στοματικό όπως λες, κινδυνεύεις όσο κ με το να φιλήσεις τη κοπέλα σου! Πως όμως είσαι σίγουρος ότι αυτή δεν κάνει ακάποτα ή ότι δεν κάνει πρακτικές υωηλού κινδύνου με άλλους γενικά? Αυτά από μένα!

Γινεσαι υπερβολικος στην προσπαθεια σου να κανεις επιστημονικη αναλυση. Για καμια γκομενα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι δεν εχει κανει πρακτικες υψηλου κινδυνου, το πρωτο πραγμα ομως που κανεις παντα σε μια σχεση ειναι το φιλι στο στομα. Οι γιατροι εχουν φοβισει υπερμετρα τον κοσμο για πραγματα που ειναι ελαχιστα εως καθολου επικινδυνα. Μιλα πιο λογικα, με το φιλι στο στομα και ειδικα χωρις γλωσσα δεν κολλας τιποτα το σοβαρο. Τελος!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Γινεσαι υπερβολικος στην προσπαθεια σου να κανεις επιστημονικη αναλυση. Για καμια γκομενα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι δεν εχει κανει πρακτικες υψηλου κινδυνου, το πρωτο πραγμα ομως που κανεις παντα σε μια σχεση ειναι το φιλι στο στομα. Οι γιατροι εχουν φοβισει υπερμετρα τον κοσμο για πραγματα που ειναι ελαχιστα εως καθολου επικινδυνα. Μιλα πιο λογικα, με το φιλι στο στομα και ειδικα χωρις γλωσσα δεν κολλας τιποτα το σοβαρο. Τελος!

Τι δεν κατάλαβες από αυτά που είπα παραπάνω??? Λοιπόν, δεν ξαναστέλνω τπτ γιατί δεν μπορώ άλλο να ανεχτώ τον κάθε ένα εδώ μέσα να λέει ότι του καπνίσει! Οι γιατροί σε φοβίζουν φίλε μου? Μην τους ακούς τότε! Τέλεια λύση και για αυτούς και για σένα._
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
1

www.trelokouneli.gr/2011/02/11.html]http://www.trelokouneli.gr/2011/02/11.html[/url]

:fuck2:
- Κατά τη διάρκεια της ζωής
Ο μέσος άνθρωπος θα ξοδέψει συνολικά 20,160 λεπτά φιλώντας κατά τη διάρκεια της ζωής του.

- Αρχαίοι Αιγύπτιοι
Οι Αρχαίοι Αιγύπτιοι ποτέ δεν φιλούσαν στο στόμα, αλλά στη μύτη.

- Πρώτο φιλί
Το 50% όλων των ανθρώπων έχουν δώσει το πρώτο φιλί πριν την ηλικία των....


14.

- Υγεία
Το φιλί συμβάλλει στη μείωση της αποσύνθεσης των δοντιών καθώς παράγεται περισσότερο σάλιο, το οποίο και καθαρίζει το στόμα. Επίσης, το φιλί προστατεύει από την είσοδο βλαβερών βακτηριδίων στο στόμα μας. Υπολογίζεται ότι πέντε εκατομμύρια βακτηρίδια ανταλλάσσονται μεταξύ των συντρόφων σε ένα παθιασμένο φιλί. Τέλος, το φιλί μπορεί να απελευθερώσει ορμόνες που μειώνουν το στρες, μειώνουν την πίεση και μας κάνει να αισθανόμαστε νεότεροι.

- Μαραθώνιος φιλιού
Το 2004, την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, 5,122 ζευγάρια στις Φιλιπίννες, συγκεντρώθηκαν τα μεσάνυχτα και φιλήθηκαν, όταν το ρολόι χτύπησε μεσάνυχτα. Το προηγούμενο ρεκόρ ήταν 4,445 ζευγάρια, τον Ιανουάριο του ίδιου έτους, στη Χιλή

- Κίνα
Οι Κινέζοι ποτέ δεν φιλούσαν, παρά μόνο μετά την επίδραση του Δυτικού Πολιτισμού. Ακόμη και τώρα δεν είναι πολύ εξοικειωμένοι με το φιλί. Μέχρι πρόσφατα μάλιστα θεωρούνταν χυδαιότητα.

- Θερμίδες
Με ένα λεπτό φιλιού καταναλώνεις 26 θερμίδες.

- Ρεκόρ συνεχόμενων φιλιών
Στις 15 Σεπτεμβρίου του 1990, ο Alfred Wolfram από το New Brighton φίλησε 8001 άτομα μέσα σε 8 ώρες, το οποίο αντιστοιχεί σε περισσότερα από 16 άτομα ανά λεπτό, στο Φεστιβάλ Αναγέννησης της Μινεσότα.

- Ανθρώπινοι μύες
Χρησιμοποιείς μόνο δύο μύες για να δώσεις ένα στιγμιαίο φιλί και όλους τους μύες του προσώπου σου κατά τη διάρκεια ενός παθιασμένου φιλιού.

- Νυχτερινό φιλί
Ο εγκέφαλος χρησιμοποιεί ειδικά νεύρα προκειμένου να συναντιούνται τα χείλη δύο ατόμων στο σκοτάδι.

- Ρεκόρ φιλιού την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου
Την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου του 2004, ένα ζευγάρι Ιταλών πέρασε στα ρεκόρ Γκίνες καθώς το φιλί τους διήρκησε 31 ώρες και 18 λεπτά, καταρρίπτωντας κατά 18 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα το προηγούμενο ρεκόρ. Ωστόσο, χρειάστηκε έπειτα να χορηγηθεί οξυγόνο στον άντρα.

- Τρόπος ζωής
Οι άνθρωποι που φιλούν τον σύντροφο τους αρρωσταίνουν λιγότερο στην εργασία τους, παθαίνουν λιγότερα ατυχήματα με το αυτοκίνητο και ζουν περίπου πέντε χρόνια περισσότερο.

- Γαλλικό φιλί
Ο όρος γαλλικό φιλί προέρχεται από τους πλούσιους Αμερικανούς ταξιδιώτες στη Γαλλία στο τέλος του 18 ου αιώνα. Στις Γαλλίδες άρεσε τόσο πολύ να φιλούν του πλούσιους Αμερικανούς άνδρες, που οι τελευταίοι κατά την επιστροφή τους περιέγραφαν την εμπειρία τους ως γαλλικό φιλί.
ektiesthisi
 

Διονλυσης

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
σημερα επισκευτηκα στο μεταξουργειο την αννα την μιλφαρα με το καρε και το μελαχρινο μαλλι την ψηλλουλα με τα ταττοο και εκτος οτι την γαμησα με φιλαγε με γλωσα λετε να κολησα τπτ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σου μετεφερε τα φλοκια του προηγουμενου.....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αν δεν κανει ελευθερο στοματικο και δεν εχει καποια φλεγμονη στο στομα μαλλον δεν θα πρεπει να ανησυχεις.
Αν ομως κανει... τοτε θα πρεπει να το κοιταξεις καλου - κακου.
Παντως ειναι μικρες οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι σοβαρο.
Ετσι πιστευω.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
σημερα επισκευτηκα στο μεταξουργειο την αννα την μιλφαρα με το καρε και το μελαχρινο μαλλι την ψηλλουλα με τα ταττοο και εκτος οτι την γαμησα με φιλαγε με γλωσα λετε να κολησα τπτ?

απολυτε ακομα να ποσταρεις τις φωτο με τα φερετρα και τα στεφανα?
 

labrada

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κονδυλωματα στο στομα κατω απο τη γλωσσα ειναι το χειροτερο που μπορει να σου τυχει γι αυτο να πας σε στοματολογο σε ενα μηνα αφου πηγες καλη τυχη τυπε εχει εναν πολυ καλο στο ικα στην αλεξανδρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom