Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Να ρωτησω, υπαρχουν γυναικες milf στο μαγαζι και πως τις λενε για να τις ζητησω?  :think:
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Carolina 47χρ. ουκρανέζα και γ... τα παιδιά φοβερό μυαλό και κορμί, άσχημο πρόσωπο. Πολύ δύσκολη γυναίκα θα σε στραγγίξει από μετρητό. Λίντα γαλλοουγγαρέζα ίδια ηλικία θανατηφόρο κορμί επίσης αλλά πρεζού και ελαφρώς αλκοολική. Χαζούλα αλλά και αυτή θα σε στραγγίξει από μετρητό.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Δεν πάει καλά το μαγαζί φαίνεται ! Μου έβαλα στο παρμπρίζ flyer με προσφορές : (α) Δυο ποτά (αντρικά προφανώς) με ένα εισιτήριο εισόδου κάθε Τρίτη και Τετάρτη (β) Φιάλη στα 60 € με δύο χορούς δωρεάν κάθε Πέμπτη (Εάν βρείτε τέτοιον πελάτη γράψτε μου .....) και (γ) Ένα ποτό και ένας χορός στα 20 € κάθε μέρα (Προφανώς εννοούν μετά το εισιτήριο εισόδου - οπότε το πελατάκι να ξοδέψει τουλάχιστον ένα ποσό τάξης 30 €).  Κατά τα άλλα η φίλη μου Linda Lakatos (στο facebook), παλιά καραβάνα στα strip μου λέει να πάω να πιούμε ποτάκια να την στηρίξω αλλά κοκό γιόκ. «Αμ πως που έλεγε και ο Χατζηχρήστος !
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Δυο ερωτήσεις, όποιος ξέρει απαντάει. Μια αδύνατη ξανθιά, από Αλβανία, νομίζω Μαρία τη λένε σταμάτησε από εκεί. Ξέρει κανένας αν δουλεύει κάπου αλλού?
Δεύτερη ερώτηση. Η στρουμπουλή χυμώδης, που είναι μέσα από το μπαρ η Ρούλα, την λέω κάθε φορά που πάω να αφήσει την μπάρα και να έρθει μαζί μου πριβέ. Μου λέει δεν βγαίνω έξω από το μπαρ και κολοκύθια με την ρίγανη. Μήπως θέλει παραπάνω μετρητό το ζουμπουρλούδικο μωρό?
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Δεύτερη ερώτηση. Η στρουμπουλή χυμώδης, που είναι μέσα από το μπαρ η Ρούλα, την λέω κάθε φορά που πάω να αφήσει την μπάρα και να έρθει μαζί μου πριβέ. Μου λέει δεν βγαίνω έξω από το μπαρ και κολοκύθια με την ρίγανη. Μήπως θέλει παραπάνω μετρητό το ζουμπουρλούδικο μωρό?
Ξέχασε το φιλαράκι... Δέκα χρόνια την κυνηγάω αλλά δε βγαίνει έξω από το μπαρ με τίποτα, την έχω τάξει τα πάντα... Αλλά έχει υποσχεθεί ότι όταν θελήσει να βγει κάποτε θα πάει μόνο μαζί μου  :tits:
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από το Fever. Δεν είχε πολύ κόσμο στο μαγαζί (πελάτες εννοώ) αλλά είχε πολλά κορίτσια.
Είπα να καθίσω να κεράσω ένα ποτό (20€) σε μια νεαρή μελαχροινή ονόματι Bella από Βουλγαρία με ΜΑΓΙΚΟ κωλο.
Κάθεται δίπλα μου, έρχεται η σόδα της και τρώω την μεγαλύτερη ήττα που έχω φάει στη ζωή μου σε τέτοιο μαγαζί. Δεν με άφηνε να της πιάσω ούτε το πόδι!
Μου έλεγε συνέχεια αν θέλεις να πάμε στο prive, να σου χορέψω. Ξενέρωσα και την είπα να φύγει.
Φωνάζω μια ελληνίδα με γυαλιά σκουλαρίκι στον αφαλό και ένα ακόμα στο στέρνο της μελαχροινή με το όνομα ΗΡΩ. Νομίζω δούλευε παλιά στο platinum.
Η κοπέλα είναι πύραυλος, έπαθα πλάκα! Χόρευε πάνω μου, μου έλεγε χούφτωσέ με αγόρι μου, χτυπά μου τον κωλο και αλλα τέτοια.
Μου είπε ότι έχει σπουδάσει διαιτολόγος ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι.
Πολύ καλή στην συζήτηση,
Ήθελα να την πάρω και prive αλλά είχα ξενερώσει από την Bella σπάστηκα και έφυγα.
Η ΗΡΩ πάντως είναι γκομεναρα κοινωνική και θα τιμηθεί δεόντως την επόμενη φορά μιας και τη γούσταρα παρά πολύ!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Νομίζω ότι είναι η γνωστή πιατσόβια Μαρία «η κατσαρίδα» η οποία κατά καιρούς κάνει και περάσματα από το μαγαζί !
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από το Fever. Δεν είχε πολύ κόσμο στο μαγαζί (πελάτες εννοώ) αλλά είχε πολλά κορίτσια.
Είπα να καθίσω να κεράσω ένα ποτό (20€) σε μια νεαρή μελαχροινή ονόματι Bella από Βουλγαρία με ΜΑΓΙΚΟ κωλο.
Κάθεται δίπλα μου, έρχεται η σόδα της και τρώω την μεγαλύτερη ήττα που έχω φάει στη ζωή μου σε τέτοιο μαγαζί. Δεν με άφηνε να της πιάσω ούτε το πόδι!
Μου έλεγε συνέχεια αν θέλεις να πάμε στο prive, να σου χορέψω. Ξενέρωσα και την είπα να φύγει.
Φωνάζω μια ελληνίδα με γυαλιά σκουλαρίκι στον αφαλό και ένα ακόμα στο στέρνο της μελαχροινή με το όνομα ΗΡΩ. Νομίζω δούλευε παλιά στο platinum.
Η κοπέλα είναι πύραυλος, έπαθα πλάκα! Χόρευε πάνω μου, μου έλεγε χούφτωσέ με αγόρι μου, χτυπά μου τον κωλο και αλλα τέτοια.
Μου είπε ότι έχει σπουδάσει διαιτολόγος ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι.
Πολύ καλή στην συζήτηση,
Ήθελα να την πάρω και prive αλλά είχα ξενερώσει από την Bella σπάστηκα και έφυγα.
Η ΗΡΩ πάντως είναι γκομεναρα κοινωνική και θα τιμηθεί δεόντως την επόμενη φορά μιας και τη γούσταρα παρά πολύ!

Tην Σερραια απο το Καλιγουλα εννοεις?
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας η Ηρώ δεν είναι η Μαρια που λέτε και ναι πριν δούλευε Καλιγούλα. Η Μπελά είναι από τις guest που έρχονται Παρασκευή Σάββατο από την Βουλγαρία..έχει κι άλλες καινούριες αφίξεις το μαγαζί θα χαρούμε να σας δούμε.. να περνάτε καλά..
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Καλησπερα.μια ερώτηση στους μαχητές που πάνε fever?μια bodybuilder την Σοσο μαλλον Σοφία την έχει δοκιμάσει κανείς;εννοώ κάνει χορό στυλ prive?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Quiz : Ποιά εργσζόμεμη του Fever πέτυχα αυτές τις μέρες, λόγω κ...βαρέματος να ψάχνεται στο badoo ?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
579
Κριτικές
12
Like
2.518
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους...
έμαθε κανείς ότι το Fever κλείνει οριστικά η μου είπαν μαλακές?
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας η Ηρώ δεν είναι η Μαρια που λέτε και ναι πριν δούλευε Καλιγούλα. Η Μπελά είναι από τις guest που έρχονται Παρασκευή Σάββατο από την Βουλγαρία..έχει κι άλλες καινούριες αφίξεις το μαγαζί θα χαρούμε να σας δούμε.. να περνάτε καλά..
Εσύ είσαι η Ρούλα που είσαι μέσα από το μπαρ?
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom