Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Σάββατο βράδυ πέρασμα απο fbi, είσοδος 10 και χορός το ίδιο. Σχετικά λίγος κόσμος για Σάββατο, αλλά με αρκετές γυναίκες και με κλό επίπεδο. Οι περισσότερες έχουν γραφτεί τον τελευταίο καιρό συν 3 με 4 κοπέλες απο το κάισα. Άξιο αναφοράς η επιστροφή των αδερφών μπιάνκα και μιλένα (άγνωστο για πόσο). Πολύ δυνατές παρούσιες και με τρομερούς χορούς που σε στέλνουν. Όσο για κάποιον φίλο που ανέφερε για κάποια πορνοστάρ (κουβανέζα) ότι είναι στο μαγαζί, το σάββατο δεν ήταν.
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
αυτος ο τυπος στην εισοδο ειναι ολα τα λεφτα.
 

Predator83

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα Παρασκευή βράδυ
Είσοδος 15 ευρώ
Μέτριες κοπέλες έως αδιάφορες
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Καποιος που να ξερει ας δωσει λεπτομερειες για το prive απλο και σπεσιαλ.....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
περασμα απο το εν λογω μαγαζι...

η ωρα 5 το πρωι, αρκετος κοσμος για καθημερινη που ηταν.
δεν εκατσα πολυ ωρα οποτε δεν ειδα πολλες κοπελες.
ηταν η γνωστη Μαρια, πρωην γκολντ.

αυτη η γυναικα οσο ασχημη κ αν ειναι, σκυλι εντελως, εμενα μου βγαζει
απιστευτη καβλα.
ειχα να την δω πολυ καιρο, μπορει κ χρονια.
με θυμηθηκε...περασμα για πριβε.
γδυθηκαμε τελειως και οι δυο.
της εγλυψα τη μουναρα της βαζοντας της δαχτυλο, μουσκεμα...
μου τον επαιξε μεχρι που εχυσα στα βυζια της.
τρελο καβλοσκυλο....
Αρη ποσο πήγε το μαλλί σύνολο με το ποτό σου ;; Σκέφτομαι να τιμήσω και εγώ το εν λόγω ευαγές ίδρυμα σύντομα ...
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Το έχω στείλει και στην ημερήσια ενημέρωση, απλά όποιος συχνάζει στο μαγαζί ξέρει αν η Ρουσλάνα μια αδύνατη έχει φύγει και έχει πάει αλλού; Πριν 2,5 εβδομάδες δεν την πέτυχα εκεί.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Το έχω στείλει και στην ημερήσια ενημέρωση, απλά όποιος συχνάζει στο μαγαζί ξέρει αν η Ρουσλάνα μια αδύνατη έχει φύγει και έχει πάει αλλού; Πριν 2,5 εβδομάδες δεν την πέτυχα εκεί.

Η Ρουσλάνα είναι στο μαγαζί εδώ και καμια 7-8 χρόνια. Αν δεν είναι μαλλον θα σταματησε το αθλημα (γαμος, επιστροφη στα πατρια κλπ), αλλα δε νομιζω. Παντως αν ξαναπας, ενημερωσε, γιατι μου ειναι συμπαθεστατη, παροτι υπερβολικα αδυνατη ση σημειο ανορεξιας
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Το έχω στείλει και στην ημερήσια ενημέρωση, απλά όποιος συχνάζει στο μαγαζί ξέρει αν η Ρουσλάνα μια αδύνατη έχει φύγει και έχει πάει αλλού; Πριν 2,5 εβδομάδες δεν την πέτυχα εκεί.

Εγώ την θυμάμαι από τότε που το μπαρ λεγότανε γκραν ριτορνο. Πήγαινα τακτικά από το 2009 για μερικά χρόνια μέχρι που έκλεισε.  η κοπέλα αυτή είχε πάει στο λιντο πριν κλείσει το ριτορνο... Εγώ έχω τρία χρόνια να τη δω αλλά έχω ακούσει ότι έχει επιστρέψει στο παλιό ίδρυμα, δηλαδή αυτό που σήμερα λέγεται fbi. Αν την δεις, πες μας, γιατί και εμένα με ενδιαφέρει να της μιλήσω όταν έρθω στην Αθήνα....

Είναι πολύ συμπαθητική αλλά είναι υπερευαίσθητη και δύσκολη σε πολλά πράγματα... Αυτά!
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Τελευταία φορά που επισκέφτηκα πάντως το ίδρυμα 3 εβδομάδες πριν, ρώτησα έναν εκεί σερβιτόρο και μου είπε δεν γνωρίζει που είναι η συγκεκριμένη μπορεί μου είπε να είναι διακοπές δεν ξέρω μου λέει.
Αρχές Σεπτέμβρη ήταν εκεί πάντως και τέλη Αυγούστου σίγουρα. Αυτά οκ...
 

ivan the great

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος τιμή για πριβέ και τιμή για ποτό κοπέλας?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.149
Πόντοι
3.446
η μιλένα ήρθε εδώ ή αλκατράζ??
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
παλια οταν ανηκε σε γνωστο οπαδο του παο με αλλο ονομα ηταν πολυ καλυτερα τα πραγματα
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Δώστε φως τη περιλάμβανε το πριβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom