Νέα

Φαντασίωση με καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ntiknik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σαν παιδιά επιθυμούσατε ποτέ να πηδήξετε την δασκάλα σάς

  • Σας άρεσε καθηγήτρια σάς

    Ψήφοι: 57 57,6%
  • Την φλερτάρατε

    Ψήφοι: 10 10,1%
  • Πηδήξετε

    Ψήφοι: 5 5,1%
  • Φαντασιώσεις

    Ψήφοι: 61 61,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
και εμενα μια ιστορικου στην 1 λυκειου! Ειναι μεγαλη ιστορια και βαριεμαι να γραφω αλλα μεσω μιας φιλης τις μου πλασαρε το τηλ τις,σταθερο, τοτε δεν υπηρχαν κινητα. Το πηρα βεβαια και ακομα το εχω καπου γραμμενο αλλα τοτε που επρεπε να παρω δεν πηρα ποτε ο ΜΑΛΑΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ΜΕτα από τόσο καιρό κατάφερα και την έπεισα να μου στείλει φωτο τις βυζαρες τις με σουτιέν.
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
1η λυκείου, φιλόλογος γύρω στα 40 με βυζάρες. Λίγα κιλά παραπάνω αλλά όλη η τάξη στον είχε κάνει λάστιχο. Τα αγόρια εννοώ.

Ερχόταν θυμάμαι και με κάτι εφαρμοστά, λες και το έκανε επίτηδες η πουτανα
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
και εμενα μια ιστορικου στην 1 λυκειου! Ειναι μεγαλη ιστορια και βαριεμαι να γραφω αλλα μεσω μιας φιλης τις μου πλασαρε το τηλ τις,σταθερο, τοτε δεν υπηρχαν κινητα. Το πηρα βεβαια και ακομα το εχω καπου γραμμενο αλλα τοτε που επρεπε να παρω δεν πηρα ποτε ο ΜΑΛΑΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!

παρε τωρα , που ξερεις μπορει να ζει ακομα ....
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
252
Πόντοι
21
Οι δικές μου ήταν όλες γριές γαμώτο.
 

Hyper 11

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
117
Like
947
Πόντοι
81
Είχα μια δασκάλα στα 17 αγγλικά ιδιαίτερα και πήγαινα σπίτι της αυτή ήταν 45 milfara χωρισμένη και δεν την ένοιαζε και πέταγε όλα έξω ειδικά τα βυζιά της που πολλές φορές δεν φόραγε καν σουτιέν.......

Υ.Σ οι καλύτερες μαλακίες γινόντουσαν όταν έφευγε από το δωμάτιο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.190
Πόντοι
8.530
Σε ενα σεμιναριο μου αρεσε μια καθηγητρια μου...φορουσε μπλε .Της εγραψα και ποιημα...μου απαντησε και της αρεσε το ποιημα.Μιλαμε καπου - καπου.Παντρεμενη με παιδια...ομως φοβερη κατι που το ομολογησαν και συμμαθητριες μου.Αρα αντικειμενικα μιλαμε για κομματο!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.190
Πόντοι
8.530
Είχα μια δασκάλα στα 17 αγγλικά ιδιαίτερα και πήγαινα σπίτι της αυτή ήταν 45 milfara χωρισμένη και δεν την ένοιαζε και πέταγε όλα έξω ειδικά τα βυζιά της που πολλές φορές δεν φόραγε καν σουτιέν.......

Υ.Σ οι καλύτερες μαλακίες γινόντουσαν όταν έφευγε από το δωμάτιο
Ναι αλλα μαλλον σε εφαγε η "μοναξια" και μονο στα αγγλικα σου εδωσε την εμπειρια της....
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.356
Πόντοι
206
μπορεί ομως να πέσει και απροειδοποιητο διαγωνισμα τριμηνου. μετραει πολύ στο βαθμο
 

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
537
Like
2.817
Πόντοι
446
Συζήτηση με 17 χρόνο ανηψουδι, οτι χυνει με μια καυλιάρα καθηγητρια που εχει. Ποσοι τ εχετε κανει ? Μ θυμησε εμενα πριν μια δεκαετία ο μπαγασας με μια μουναρα π ειχα
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
287
Like
4.043
Πόντοι
441
Συζήτηση με 17 χρόνο ανηψουδι, οτι χυνει με μια καυλιάρα καθηγητρια που εχει. Ποσοι τ εχετε κανει ? Μ θυμησε εμενα πριν μια δεκαετία ο μπαγασας με μια μουναρα π ειχα
Καθηγήτρια ιστορίας, ερχόταν με κολάν στο μάθημα και χυναμε για πάρτυ της...
 

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
537
Like
2.817
Πόντοι
446
Καθηγήτρια ιστορίας, ερχόταν με κολάν στο μάθημα και χυναμε για πάρτυ της..
Κ γω μια π ερχόταν με κολλητα κ κατι αέρινα κοντά φορεματακια. Κ του μικρού π μ την εδειξε τρομερο μουνακι μικροκαμωμένο
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
544
Πόντοι
81
Ειχα γραψει σε ενα παρομοιο τοπικ τα εξης:

Απο καθηγητριες στο σχολειο καμια δεν με καβλωνε, αντιθετως και τι δεν θα εδινα να εβλεπα τι μιλφ εξελιχθηκαν δυο γερες φαντασιωσεις απο φροντιστηρια.

Η μια ηταν απο τα αγγλικα, βαμμενη ξανθια βυζαρου γυρω στα 25, με μεσογειακη κωλαρα που την τονιζε με κολλητα τζιν. Την ειχα γαμησει στο κεφαλι μου με καθε τροπο και μια απο τις μερες που εσκασε με ενα ντεκολτε δεν κρατηθηκα, ζητησα να βγω εξω και τον βροντηξα αγριως στις τουαλετες του φροντιστηριου

Η αλλη ηταν μια φιλολογος, max 30αρα οχι καμια σουπερ γκομενα και δεν μου τραβηξε την προσοχη αμεσως, αλλα εκανε το "λαθος" να ερθει μια μερα φροντιστηριο με διαφανο ροζ παντελονι και απο μεσα ενα μπλε στρινγκακι που δεν αφηνε πολλα στην φαντασια. Αυτο ηταν, μετα απο καθε μαθημα της γυρνουσα σπιτι πυραυλος και εριχνα μια για παρτη της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom