Νέα

Εύα Κουμαριανού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsia1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει αν βγαίνει η ευα κάπου γιατί έχω καιρό να την πετύχω?
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
μου ειχε κανει πιπα πριν 16 χρονια στην Συγγρου , μαλιστα μου ειχε δωσει και την καρτα της,αλλα από ότι θυμαμαι μετρια πραγματα
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.563
Πόντοι
30.558
μου ειχε κανει πιπα πριν 16 χρονια στην Συγγρου , μαλιστα μου ειχε δωσει και την καρτα της το κωλάντερο στο χερι μου  ,αλλα από ότι θυμαμαι μετρια πραγματα
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
θερμη οσο ενα ψυγειο
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
από εμφάνιση πάντως είναι πολύ καλή για την ηλικία της... έχει ωραίο κορμάκι και κρατιέται καλά...μόνο από κοντά βλέπεις ότι είναι γερασμένη, από μακριά δείχνει πολύ καλή για τα δεδομένα της Συγγρού... σιλικονάτα βυζιά  :boobies: και κώλος βραζιλιάνικος, στο κρεβάτι πάντως μετρια  πράγματα..... τελευταία την είδα να βγαίνει ψηλά, στο ύψος είναι το  club  κούκλες....
 

santachiqita

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω για τις απαντησεις! θα προσπαθησω να κατεβω σημερα! αλλα και αλλη φορες δεν την εχω πετυχει.. υπαρχει μηπως κανενα τηλεφωνο για ραντεβου?
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
Σταθερή αξία. Από τις πιο όμορφες και σέξυ τρανς στην Ελλάδα.
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
536758_279582002115893_394080219_n.jpg

Η κοπέλα είναι θεά, ότι και να λέμε έχει κορμί θανατηφόρο.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
από εμφάνιση πάντως είναι πολύ καλή για την ηλικία της... έχει ωραίο κορμάκι και κρατιέται καλά...μόνο από κοντά βλέπεις ότι είναι γερασμένη, από μακριά δείχνει πολύ καλή για τα δεδομένα της Συγγρού... σιλικονάτα βυζιά  :boobies: και κώλος βραζιλιάνικος, στο κρεβάτι πάντως μετρια  πράγματα..... τελευταία την είδα να βγαίνει ψηλά, στο ύψος είναι το  club  κούκλες....

Εκεί κάνει τα live της τις ΚΟΥΚΛΕΣ .Ίσως ότι είχε σχολάσει.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
ευχαριστω για τις απαντησεις! θα προσπαθησω να κατεβω σημερα! αλλα και αλλη φορες δεν την εχω πετυχει.. υπαρχει μηπως κανενα τηλεφωνο για ραντεβου?

Θα την πετύχεις αν έχει 'βγεί' για δουλειά χαμηλά μετά την αντιπρ/πια της Auto profit με τα αυτοκίνητα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
την ειδα προχθες στις Κουκλες... ενταξει ρε παιδια.. μεγάλωσε.. δεν είναι για την πιάτσα κατά την άποψή μου... βέβαια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα..
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αν ήξεραν εκεί μέσα ότι είσαι ο Γλυκομούτσουνος, θα σε κέρναγαν και κανένα ποτάκι
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αποκάλυψη ΣΟΚ για τον Τσίπρα από την Εύα Κουμαριανού

Το τι ζούμε σε αυτή τη χώρα, αδέρφια, δεν λέγεται! Ειδικά όταν αναφέρεται κανείς σε αυτή φοβερή και… τρομερή κυβέρνηση.

Μαθαίνουμε, λοιπόν, τώρα, ότι η διεθνούς φήμης τρανσέξουαλ Ελληνίδα performer Εύα Κουμαριανού έκανε μια φοβερή αποκάλυψη για τον πρωθυπουργό της χώρας, τον Αλέξη Τσίπρα

Δεν είναι αστείο ούτε φάρσα!
Η Εύα Κουμαριανού αποκάλυψε πως ο στενός συνεργάτης του πρωθυπουργού, ο Νίκος Καρανίκας, δεν της απέκλεισε το ενδεχόμενο να επισκεφθεί ο κ. Τσίπρας τις «Κούκλες», το κέντρο εναλλακτικής διασκέδασης με τις drag queen, όπου η ίδια δίνει ρεσιτάλ με την παράσταση «Τη λένε Εύα».

Μιλώντας στο ένθετο «Secret» της εφημερίδας «Παραπολιτικά», η Εύα αναφέρθηκε στην επίσκεψη του Καρανίκα στις «Κούκλες» και είπε:
«Όταν μου το είπαν (σ.σ. ότι ήρθε ο Καρανίκας), εγώ νόμιζα ότι ήταν ηθοποιός, γιατί δεν ασχολούμαι με τα πολιτικά.
Μετά, όταν κατέβηκα από τη σκηνή, μου είπαν ότι είναι ο σύμβουλος του κυρίου Τσίπρα.
Του είπα, μάλιστα: “Θα μας φέρετε τον κύριο Τσίπρα και εδώ”. “Ναι, ναι, γιατί να μην έρθει;”, μου απάντησε εκείνος.
Πολύ ελεύθερος άνθρωπος και η παρέα του πολύ ωραία».

Και συνέχισε η Εύα Κουμουριανού για το τετ-α-τετ με τον Καρανίκα: «Συζητήσαμε αρκετή ώρα γιατί ξέρω τον ξάδερφό του.
Όταν ήμουν Θεσσαλονίκη εννιά χρόνια γνώριζα τον ξάδερφό του.
Έμαθα και νέα για αυτόν, ότι έχει παντρευτεί και έχει κάνει δύο παιδιά».

Όταν η ίδια, μάλιστα, ρωτήθηκε γιατί ο Καρανίκας έφαγε «κράξιμο» που πήγε στις «Κούκλες», απάντησε:

«Κάποια γνωστή δημοσιογράφος σε κάποια εκπομπή είπε το εξής:
“Πώς είναι δυνατόν ένας σύμβουλος πρωθυπουργού να πάει σε ένα τέτοιο μαγαζί;”. Δηλαδή τι θέλει; Να προσβάλει τον κόσμο τον νορμάλ, τους μεγάλους ανθρώπους, τις γυναίκες, τις κοπέλες που έρχονται και κάνουν τα bachelor party; Τι είναι το μαγαζί; Δεν ντρέπεται λίγο; Επιτέλους ας σταματήσουν. Από το μαγαζί έχει παρελάσει όλη η αφρόκρεμα της Αθήνας. Νευριάζω πολύ. Εμείς δίνουμε τον αγώνα μας, τον ιδρώτα μας για να διασκεδάζουμε τον κόσμο

 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Αποκάλυψη ΣΟΚ για τον Τσίπρα από την Εύα Κουμαριανού

Το τι ζούμε σε αυτή τη χώρα, αδέρφια, δεν λέγεται! Ειδικά όταν αναφέρεται κανείς σε αυτή φοβερή και… τρομερή κυβέρνηση.

Μαθαίνουμε, λοιπόν, τώρα, ότι η διεθνούς φήμης τρανσέξουαλ Ελληνίδα performer Εύα Κουμαριανού έκανε μια φοβερή αποκάλυψη για τον πρωθυπουργό της χώρας, τον Αλέξη Τσίπρα

Δεν είναι αστείο ούτε φάρσα!
Η Εύα Κουμαριανού αποκάλυψε πως ο στενός συνεργάτης του πρωθυπουργού, ο Νίκος Καρανίκας, δεν της απέκλεισε το ενδεχόμενο να επισκεφθεί ο κ. Τσίπρας τις «Κούκλες», το κέντρο εναλλακτικής διασκέδασης με τις drag queen, όπου η ίδια δίνει ρεσιτάλ με την παράσταση «Τη λένε Εύα».

Μιλώντας στο ένθετο «Secret» της εφημερίδας «Παραπολιτικά», η Εύα αναφέρθηκε στην επίσκεψη του Καρανίκα στις «Κούκλες» και είπε:
«Όταν μου το είπαν (σ.σ. ότι ήρθε ο Καρανίκας), εγώ νόμιζα ότι ήταν ηθοποιός, γιατί δεν ασχολούμαι με τα πολιτικά.
Μετά, όταν κατέβηκα από τη σκηνή, μου είπαν ότι είναι ο σύμβουλος του κυρίου Τσίπρα.
Του είπα, μάλιστα: “Θα μας φέρετε τον κύριο Τσίπρα και εδώ”. “Ναι, ναι, γιατί να μην έρθει;”, μου απάντησε εκείνος.
Πολύ ελεύθερος άνθρωπος και η παρέα του πολύ ωραία».

Και συνέχισε η Εύα Κουμουριανού για το τετ-α-τετ με τον Καρανίκα: «Συζητήσαμε αρκετή ώρα γιατί ξέρω τον ξάδερφό του.
Όταν ήμουν Θεσσαλονίκη εννιά χρόνια γνώριζα τον ξάδερφό του.
Έμαθα και νέα για αυτόν, ότι έχει παντρευτεί και έχει κάνει δύο παιδιά».

Όταν η ίδια, μάλιστα, ρωτήθηκε γιατί ο Καρανίκας έφαγε «κράξιμο» που πήγε στις «Κούκλες», απάντησε:

«Κάποια γνωστή δημοσιογράφος σε κάποια εκπομπή είπε το εξής:
“Πώς είναι δυνατόν ένας σύμβουλος πρωθυπουργού να πάει σε ένα τέτοιο μαγαζί;”. Δηλαδή τι θέλει; Να προσβάλει τον κόσμο τον νορμάλ, τους μεγάλους ανθρώπους, τις γυναίκες, τις κοπέλες που έρχονται και κάνουν τα bachelor party; Τι είναι το μαγαζί; Δεν ντρέπεται λίγο; Επιτέλους ας σταματήσουν. Από το μαγαζί έχει παρελάσει όλη η αφρόκρεμα της Αθήνας. Νευριάζω πολύ. Εμείς δίνουμε τον αγώνα μας, τον ιδρώτα μας για να διασκεδάζουμε τον κόσμο

Εγινε τετοιο πραγμα !!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Έτος 1983 καλοκαίρι, είμαι με τη μηχανή μεταξύ express service και Σκρά και το μποτιλιάρισμα πρωτοφανές. Πλησιάζω και βλέπω μία πραγματική Θεά, ήταν η Εύα. Τα μηχανάκια παραταγμένα και οι ΙΧήδες έβγαζαν τα κεφάλια τους από τα παράθυρα, όλοι την χαζεύουν. Πέρασαν 27 χρόνια από τότε... Πάντως το κορμί της, κατά την άποψή μου, είναι πάρα πολύ καλό και σήμερα.
το 1986 Ιούνιο μήνα Συγγρού  η Εύα μπροστά κ μια ουρά πίσω απο μότο κ ιχ  φοβερή κ καλός χαρακτήρας όσοι τη ξέρουν θα καταλάβουν ίσως η ποιό ωραία τρανς της εποχής βέβαια ξεχωρηζε τοτε κ η διορελα μπαργουμαν της στρας. τη θύμαμε τώρα!!!!!! Χαβαλε με τα μηχανάκια τοτε κ μετα ποτό στη στρας με τη πολύ σοβαρή Μέμα αφεντικό της στρας κ την Εύα να χορεύει κ όλοι να χαλβαδιαζουμε .....αρκετά είπα κ θυμήθηκα την ηλικία μου αλλη φορά κιαλα
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
το 1986 Ιούνιο μήνα Συγγρού  η Εύα μπροστά κ μια ουρά πίσω απο μότο κ ιχ  φοβερή κ καλός χαρακτήρας όσοι τη ξέρουν θα καταλάβουν ίσως η ποιό ωραία τρανς της εποχής βέβαια ξεχωρηζε τοτε κ η διορελα μπαργουμαν της στρας. τη θύμαμε τώρα!!!!!! Χαβαλε με τα μηχανάκια τοτε κ μετα ποτό στη στρας με τη πολύ σοβαρή Μέμα αφεντικό της στρας κ την Εύα να χορεύει κ όλοι να χαλβαδιαζουμε .....αρκετά είπα κ θυμήθηκα την ηλικία μου αλλη φορά κιαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom