Νέα

Έυ ζήν |( Β. Ολγας )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Extra_ball

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αφέθηκα στα έμπειρα χέρια της Χριστίνας & της Έλενας. Πολύ καλό social time και από τα δύο κορίτσια. Καμία βιασύνη, δυνατό μασάζ και ευχάριστο τελείωμα.

 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Αφέθηκα στα έμπειρα χέρια της Χριστίνας & της Έλενας. Πολύ καλό social time και από τα δύο κορίτσια. Καμία βιασύνη, δυνατό μασάζ και ευχάριστο τελείωμα.

Παίζει τίποτα άλλο η απλά μάλαξη και τελείωμα?
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Ρε παίχτη Κώστα τι τον ρωτάς δε θα το δει τέτοια ώρα.
Πάρτον στο τηλέφωνο του μαγαζιού αύριο να σου πει  :grin:

;sa=showPosts

θα πάω απο εκεί να συστηθώ αυτοπροσώπως μην με περάσει για κανέναν φαρσέρ  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Διαφωνώ κάθετα στο σημείο αυτό. Τα 'παιδιά' (τα οποία νομίζω ότι εξακολουθούν να έχουν το μαγαζί- ή κάνω λάθος?) ακριβώς στηρίχθηκαν και καλλιέργησαν τις προσδοκίες στους πελάτες ότι κάποια στιγμή, κάτι παραπάνω θα πάρουν. Εξέλιξαν σε επιστήμη το 'καλώς τους μαλάκες που ξανάρχονται ελπίζοντας και περιμένοντας, αλλά θα πάρουν σταθερά τ' αρχίδια τους'. Και μέσα στη λογική και το στυλ αυτό, δημιούργησαν και το αντίστοιχο προφίλ εργαζομένων, μέρος του οποίου είναι και το αφ' υψηλού και η υποβόσκουσα (ενίοτε και έκδηλη) ειρωνεία. Το θράσος έφτασε στο σημείο να πάνε τις τιμές στα 60(!!) ευρώ για το.. μασάζ. Η κρίση τους έκανε προς στιγμήν να εντάξουν και κλαρίνο στο πρόγραμμα (στα 80 βεβαίως, βεβαίως), αλλά φαίνεται ότι το παλιό τροπάριο δουλεύει (ακόμα?  :headbang:) καλά. Απλά το ξαναγύρισαν στα 50 Ευρώ.
Διάβασε εδώ την ουσία για το μαγαζί φίλε.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Φίλε μου έχω επισκεφθεί τον χώρο αυτό όπως και το Olga's day spa όταν πρώτο ξεκίνησα στο χώρο του μασάζ δειλά δειλά και έσκασα κάμποσα 50αρικα. Μάλιστα πριν κανα τρίμηνο είχα πάει στο Olga's για ξεκούμπωμα μιας και είναι ποιο κυριλέ φάση. Απλά έλεγα μπας εντάξανε στο πρόγραμμα και τίποτα παραπάνω γιατί βολεύει πολύ, ένα λεπτό από το σπίτι μου είναι.
 

Extra_ball

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα άλλο η απλά μάλαξη και τελείωμα?

Φιλε μου δεν ζηταω κατι παραπανω. Τα κοριτσια, οσες φορες και να πηγα, εντόπισαν ακριβώς την ανάγκη μου. Γι'αυτο και θα συνεχισω να πηγαίνω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.081
Πόντοι
2.356
δλδ μιλαμε για το νουμερο ενα μαγαζι της πολης
αφου δε βρηκε κανενα ψεγαδι ο φιλος

για ποσο μαλακες μας περνανε τελικα  :uglystupid:
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Μεσημεριανή επίσκεψη και μασάζ με τη Ζωή. Δυνατό μασάζ σε όλο το σώμα, χωρίς βιασύνες και τελείωμα με αισθησιασμό. Άλλο επίπεδο η κοπέλα. Στα θετικά επίσης είναι τα ελεύθερα πιασίματα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.081
Πόντοι
2.356
πες μας αν θελεις κ τι κοπελες εχει το ευ ζειν
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
πες μας αν θελεις κ τι κοπελες εχει το ευ ζειν

Σύλβια, Χριστίνα, Φανή, Ράνια & Ζωή τη μέρα που πήγα εγώ. Κατά διαστήματα είναι και η Αλίκη :tits:. Με όλες έκανα μασάζ. Όλες καλές και κάθε μια ξεχωριστή σε τεχνική. Ανάλογα με την όρεξη.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το ονομα της μελαχρινής με τα πολλά tatoo?Τι εργαλειο ειναι αυτό ρε μαγκες?
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
συλβια  αλλα για μενα προσωπικα δεν αξιζει ειναι πολυ ξινη.....
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
συλβια  αλλα για μενα προσωπικα δεν αξιζει ειναι πολυ ξινη.....

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω φιλε μου. Απο το πρώτο μασαζ που είχα μαζί της μου φέρθηκε υπέροχα. Επικοινωνιακή, κοινωνική και με χαμόγελο.Ας μην ξεχνάμε οτι αναφερόμαστε σε μασατζίδικο με συγκεκριμένα standar.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
σε εμενα ηταν πολυ ξινη οταν την ρωτησα γιατι δεν βγαζει την ρομπα μου απαντησε αμα δεν γουσταρεις να επερνες αλλη κοπελα
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μια παλιά τσουπωτη ξανθούλα ελληνιδα,την Δήμητρα την εχετε πετυχει αλλου ρε παιδες?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
9
Like
3.437
Πόντοι
736
σε εμενα ηταν πολυ ξινη οταν την ρωτησα γιατι δεν βγαζει την ρομπα μου απαντησε αμα δεν γουσταρεις να επερνες αλλη κοπελα
Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει ρόμπα πλέον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom