Νέα

Εξτρα ραντεβου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pannnos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Χαιρετε,εχει τυχει ποτε με κοπελα που εργαζεται σε οικο να της εχετε ζητησει εξτρα ραντεβού σε αλλο χωρο και να δεχτει;(με περισσότερα λεφτα εννοειται)
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.971
Πόντοι
2.046
Χαιρετε,εχει τυχει ποτε με κοπελα που εργαζεται σε οικο να της εχετε ζητησει εξτρα ραντεβού σε αλλο χωρο και να δεχτει;(με περισσότερα λεφτα εννοειται)
στις καραντίνες με αρκετές τώρα δύσκολα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Χαιρετε,εχει τυχει ποτε με κοπελα που εργαζεται σε οικο να της εχετε ζητησει εξτρα ραντεβού σε αλλο χωρο και να δεχτει;(με περισσότερα λεφτα εννοειται)
Γενικα το κραζουν αυτο και μπορει να εχεις μπλεξιματα με νταβαδες αφου τους στερεις το εσοδο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Χαιρετε,εχει τυχει ποτε με κοπελα που εργαζεται σε οικο να της εχετε ζητησει εξτρα ραντεβού σε αλλο χωρο και να δεχτει;(με περισσότερα λεφτα εννοειται)
ναι
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
η μπαρμπαρα απο Βέργας 6 κανει εξτρα ραντεβου και αν ναι ποσα πέρνει και σε ποια ξενοδοχεία πάει?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.336
Πόντοι
736
Ναι αρκετές κάνουν εξτραδακια πάντα στο κρυφό κ αφού έχεις βρεθεί στον οοοο αρκετές φορές μαζί τους κ σε γνωρίζουν. Προσωπικά αρκετές μου το ‘χουνε πετάξει κυριως γραφειατες ντοπιες αλλά δεν το’χω κάνει ποτέ γιατί δεν το θεωρώ τίμιο και από μεριά της και από δικιάς μου. Εκτός του ότι είσαι ακάλυπτος στο οτιδιποτε όπως κ αυτή, Από τη στιγμή που απολαμβάνω ένα προϊόν σε ένα μαγαζί με ότι μου προσφέρει το εκάστοτε το μαγαζί δε το θεωρώ παντελονατο να το παρακαμψω ώστε να επωφεληθώ ελάχιστα οικονομικά κ αρκετά περισσότερα η κοπέλα και ο μόνος χαμένος να είναι το κατάστημα π στη τελική παίρνει το μεγαλύτερο ρίσκο απ όλους εξ αρχής . Τέλος για εμένα είναι μεγάλη αχαριστία από μεριά της κοπέλας στη τελική σε μια δουλειά κανονική κερδίζεις λιγότερο από 10% ενώ εκεί 50% κ πολλές φορές περισσότερο , γιατι ν ξηγηθεις έτσι ;; Τώρα άμα έχει δικό της πελατολόγιο εκτός μαγαζιού το οποίο δε σχετίζεται με τον οίκο γραφείο είναι άλλη ιστορία
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στα ξενοδοχεία με μπουρδελιαρες παει κάποιος για περισσότερη άνεση χώρου και χρόνου με κάποια σχετική οικονομική επιβάρυνση συν τα έξτρα. Από κει και πέρα μόνο ηλίθιες πουτανες κάθονται να περιμένουν έσοδα αυστηρά από μπουρδελοεπίσκεψεις. Προσωπικά αν ήμουν πουτάνα όπως κι εσείς αρκετοί θα χρησιμοποιούσαμε το μπουρδέλο ως φωλιά γνωριμιών. Οικονομοτεχνική ανάλυση με σκοπό το κέρδος λοιπόν. Τα αφεντικά νοιάζονται να βγάζει λεφτά
η πουτάνα εντός ωραρίου.
Αν η πουτάνα θέλει να κάνει αρπαχτες και να τα παντελονιαζει όλα, δικαίωμα της όταν σχολάει. Αν πάει κάποιος με αυτόν τον τρόπο θα του στοιχίσει Χ ευρώ. Αν πάρει το ίδιο πρόγραμμα στο μπουρδέλο, θα χρεωθεί έξοδα μαγαζιού, μίζα μαγαζιού, κέρδος μαγαζιού, έξοδα τσατσας, μέτρημα ραντεβού άρα πίεση χρονου, τήρηση ώρας, κάτι που δεν συμφέρει διότι θα πουν π.χ 120 ή 150 ευρώ η ώρα επειδή μετρούν και όσους θα φεύγουν, άλλες τιμές στα έξτρα και πάει λέγοντας ένα σωρό κρυφές χρεώσεις. Δεν συμφέρει. Αντίθετα στο ξενοδοχείο θα πεις τόσα για αυτά και θα έχουμε ελαστική χρέωση συν καλύτερο περιβάλλον. Μόνο ένας μαλάκας (σόρρυ) θα έπαιρνε βαρύ μενού στις τρώγλες!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Στα ξενοδοχεία με μπουρδελιαρες παει κάποιος για περισσότερη άνεση χώρου και χρόνου με κάποια σχετική οικονομική επιβάρυνση συν τα έξτρα. Από κει και πέρα μόνο ηλίθιες πουτανες κάθονται να περιμένουν έσοδα αυστηρά από μπουρδελοεπίσκεψεις. Προσωπικά αν ήμουν πουτάνα όπως κι εσείς αρκετοί θα χρησιμοποιούσαμε το μπουρδέλο ως φωλιά γνωριμιών. Οικονομοτεχνική ανάλυση με σκοπό το κέρδος λοιπόν. Τα αφεντικά νοιάζονται να βγάζει λεφτά
η πουτάνα εντός ωραρίου.
Αν η πουτάνα θέλει να κάνει αρπαχτες και να τα παντελονιαζει όλα, δικαίωμα της όταν σχολάει. Αν πάει κάποιος με αυτόν τον τρόπο θα του στοιχίσει Χ ευρώ. Αν πάρει το ίδιο πρόγραμμα στο μπουρδέλο, θα χρεωθεί έξοδα μαγαζιού, μίζα μαγαζιού, κέρδος μαγαζιού, έξοδα τσατσας, μέτρημα ραντεβού άρα πίεση χρονου, τήρηση ώρας, κάτι που δεν συμφέρει διότι θα πουν π.χ 120 ή 150 ευρώ η ώρα επειδή μετρούν και όσους θα φεύγουν, άλλες τιμές στα έξτρα και πάει λέγοντας ένα σωρό κρυφές χρεώσεις. Δεν συμφέρει. Αντίθετα στο ξενοδοχείο θα πεις τόσα για αυτά και θα έχουμε ελαστική χρέωση συν καλύτερο περιβάλλον. Μόνο ένας μαλάκας (σόρρυ) θα έπαιρνε βαρύ μενού στις τρώγλες!
Ωραια τα λες αλλα μιλαμε για νταβαντζηδες οχι το ανφαν γκατε της ελληνικης κοινωνιας
Οταν ο πελατης αντι να παρει πχ μια ωρα στο μπουρδελο, την παρει εκτος, τοτε ο νταβας ειναι ριγμενος
Και να σου πω και κατι στην τελικη δεν εχει αδικο
Χρησιμοποιησες (η πουτανα) το μαγαζι του για να δικτυωθεις εσυ και μετα του τρως λεφτα που θα βγαζε
Σαν να δουλευεις σε μια οποιαδηποτε δουλεια και μετα να ανοιξεις δικο σου ιδιο μαγαζι και να φας τους πελατες απο την προηγουμενη δουλεια
Πουστια λεγεται
Πολλοι το κανουν αλλα δεν παυει ναναι πουστια
Πουστιες δε κανω γενικα, αλλα ειδικα σε αυτο το κυκλωμα δε θα κανα με τιποτα
Οχι οτι θα σου κανει τιποτα, αλλα μπορει να κανει στην κοπελα και θα φταις κι εσυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
Στα ξενοδοχεία με μπουρδελιαρες παει κάποιος για περισσότερη άνεση χώρου και χρόνου με κάποια σχετική οικονομική επιβάρυνση συν τα έξτρα. Από κει και πέρα μόνο ηλίθιες πουτανες κάθονται να περιμένουν έσοδα αυστηρά από μπουρδελοεπίσκεψεις. Προσωπικά αν ήμουν πουτάνα όπως κι εσείς αρκετοί θα χρησιμοποιούσαμε το μπουρδέλο ως φωλιά γνωριμιών. Οικονομοτεχνική ανάλυση με σκοπό το κέρδος λοιπόν. Τα αφεντικά νοιάζονται να βγάζει λεφτά
η πουτάνα εντός ωραρίου.
Αν η πουτάνα θέλει να κάνει αρπαχτες και να τα παντελονιαζει όλα, δικαίωμα της όταν σχολάει. Αν πάει κάποιος με αυτόν τον τρόπο θα του στοιχίσει Χ ευρώ. Αν πάρει το ίδιο πρόγραμμα στο μπουρδέλο, θα χρεωθεί έξοδα μαγαζιού, μίζα μαγαζιού, κέρδος μαγαζιού, έξοδα τσατσας, μέτρημα ραντεβού άρα πίεση χρονου, τήρηση ώρας, κάτι που δεν συμφέρει διότι θα πουν π.χ 120 ή 150 ευρώ η ώρα επειδή μετρούν και όσους θα φεύγουν, άλλες τιμές στα έξτρα και πάει λέγοντας ένα σωρό κρυφές χρεώσεις. Δεν συμφέρει. Αντίθετα στο ξενοδοχείο θα πεις τόσα για αυτά και θα έχουμε ελαστική χρέωση συν καλύτερο περιβάλλον. Μόνο ένας μαλάκας (σόρρυ) θα έπαιρνε βαρύ μενού στις τρώγλες!
Το ερώτημα είναι "τι εισπράττεις για τα παραπάνω που δίνεις".
Ας μην ξεχνιόμαστε... πέρα απο τα όποια ηθικά ζητήματα, το πρακτικό, αυτό που σε νοιάζει, εσένα, σαν πελάτη, είναι πόση αξία λαμβάνεις για τα χρήματά σου...
Δε μιλάμε για studio, ούτε για cg... μιλάμε για γυναίκες που έχουν "ψηθεί", και έχουν, σχεδόν στον αυτόματο πιλότο, ρυθμούς μπουρδέλου... δηλαδή, μετράνε τον πελάτη σε δεκάλεπτο, άντε τέταρτο στην καλύτερη. Η όλη διαδικασία, και οι ρυθμοί που κάνουν ότι κάνουν, ένα σκοπό έχουν. Να χύσεις, το δυνατό γρηγορότερα, για να φύγει να πάει στον επόμενο πελάτη. Όσο πιο γρήγορα, τόσο το καλύτερο. Μια ψημένη πουτάνα, μπορεί να καλύψει μέχρι και 5 πελάτες ανά ώρα, κατά περιπτώσεις και 6, 7, εώς και δέκα, αν σκάσουν μερικοί που χύνουν αρκετά γρήγορα. Μιλάμε για τζίρο περίπου 100 ευρώ μέσο όρο ανα ώρα...
Να δεχτώ οτι μια φρέσκια, που ΔΕΝ έχει πάρει το ρυθμό ακόμα, μπορεί να προσφέρει το κάτι παραπάνω σε ραντεβού εκτός "μαγαζιού" και τα παραπάνω λεφτά να πιάσουν τόπο.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, με λίγες ίσως εξαιρέσεις, κλαίς τα λεφτά σου. ΘΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ, με συνοπτικές διαδικασίες... και, δεν θα το κάνει γιατί είναι πονηρή, ή σε έπιασε κορόϊδο... θα το κάνει γιατί αυτό έμαθε να κάνει... γρήγορα, βρώμικα και καυλιάρικα, για να χύσεις και να φύγεις.
Προτιμότερο είναι, για μένα, είτε να επενδύσεις το κάτι παραπάνω σε κοπέλες που δουλεύουν με ρυθμούς ραντεβού, παρά να ρισκάρεις σε εξωτερικό ραντεβού με μπουρδελοεργάτρια. Ότι γλυτώνεις, (αν γλυτώσεις) σε χρήμα, θα το χάσεις σε επίπεδο υπηρεσιών...
Αν πάλι θες καλά και ντέ μπουρδελιάρα και έχεις λεφτά για κάψιμο, σταμπάρισε 3-4 καλά κομμάτια, και πάρτες με τη σειρά... το ίδιο θα σου κοστίσει, και θα έχεις γαμήσει 4 αντί για 2, το πολύ στην ώρα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.559
Like
12.711
Πόντοι
2.256
η μπαρμπαρα απο Βέργας 6 κανει εξτρα ραντεβου και αν ναι ποσα πέρνει και σε ποια ξενοδοχεία πάει?
Κάπου έχω διαβάσει δική της απάντηση πως Όχι, δεν κάνει!!! Δεν έχω προσωπική εμπειρία, λόγια δικά της ήταν.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.025
Κριτικές
94
Like
46.332
Πόντοι
17.311
Χαιρετε,εχει τυχει ποτε με κοπελα που εργαζεται σε οικο να της εχετε ζητησει εξτρα ραντεβού σε αλλο χωρο και να δεχτει;(με περισσότερα λεφτα εννοειται)
ναι, εννοείται.
τι κουφή και άκυρη ερώτηση ήταν αυτή ??? :confused:
 
OP
OP
P

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Απο τις παραπανω απαντήσεις οι οποιες ολες εχουν μια λογικη μου εμεινε κατι περισσοτερο,οτι πιθανόν να εχω προβλημα με τον νταβατζη και επ ουδενί δε θελω φασαριες
 

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
1.236
Πόντοι
201
Εγώ ξέρω περιπτώσεις που ο πελάτης το μιλά με το κατάστημα και στο off της κοπέλας την παίρνει έξω εις γνώσιν όλων αλλά πληρώνει και τους δύο και επωφελούνται όλοι...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.559
Like
12.711
Πόντοι
2.256
Απο τις παραπανω απαντήσεις οι οποιες ολες εχουν μια λογικη μου εμεινε κατι περισσοτερο,οτι πιθανόν να εχω προβλημα με τον νταβατζη και επ ουδενί δε θελω φασαριες
Αδερφέ, όσες έχουν θέμα με νταβατζή απλά λένε όχι!!! Όσες είναι για πάρτυ τους, αν γουστάρουν κάνουν και ραντεβού!!! Προσωπικά ξέρω κοπέλα που από τα πριβέ εξτραδάκια, αναβαθμίστηκε από μπουρδέλο του 20άρικου με κώλο, σε call girl σε χοτέλ!!! Και είναι και πολύ γνωστή στο χώρο για τις εξαιρετικές υπηρεσίες της!!! Μάλλον έχει σταματήσει ή κάνει μεγάλα διαλείμματα. Μη μου στείλετε πμ please.
 

stanley64

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
76
Πόντοι
0
Ειχα ζητησει σε κανα δυο προσωπικα αλλα ποτε καμια δεν δεχτηκε
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Το ερώτημα είναι "τι εισπράττεις για τα παραπάνω που δίνεις".
Ας μην ξεχνιόμαστε... πέρα απο τα όποια ηθικά ζητήματα, το πρακτικό, αυτό που σε νοιάζει, εσένα, σαν πελάτη, είναι πόση αξία λαμβάνεις για τα χρήματά σου...
Δε μιλάμε για studio, ούτε για cg... μιλάμε για γυναίκες που έχουν "ψηθεί", και έχουν, σχεδόν στον αυτόματο πιλότο, ρυθμούς μπουρδέλου... δηλαδή, μετράνε τον πελάτη σε δεκάλεπτο, άντε τέταρτο στην καλύτερη. Η όλη διαδικασία, και οι ρυθμοί που κάνουν ότι κάνουν, ένα σκοπό έχουν. Να χύσεις, το δυνατό γρηγορότερα, για να φύγει να πάει στον επόμενο πελάτη. Όσο πιο γρήγορα, τόσο το καλύτερο. Μια ψημένη πουτάνα, μπορεί να καλύψει μέχρι και 5 πελάτες ανά ώρα, κατά περιπτώσεις και 6, 7, εώς και δέκα, αν σκάσουν μερικοί που χύνουν αρκετά γρήγορα. Μιλάμε για τζίρο περίπου 100 ευρώ μέσο όρο ανα ώρα...
Να δεχτώ οτι μια φρέσκια, που ΔΕΝ έχει πάρει το ρυθμό ακόμα, μπορεί να προσφέρει το κάτι παραπάνω σε ραντεβού εκτός "μαγαζιού" και τα παραπάνω λεφτά να πιάσουν τόπο.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, με λίγες ίσως εξαιρέσεις, κλαίς τα λεφτά σου. ΘΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ, με συνοπτικές διαδικασίες... και, δεν θα το κάνει γιατί είναι πονηρή, ή σε έπιασε κορόϊδο... θα το κάνει γιατί αυτό έμαθε να κάνει... γρήγορα, βρώμικα και καυλιάρικα, για να χύσεις και να φύγεις.
Προτιμότερο είναι, για μένα, είτε να επενδύσεις το κάτι παραπάνω σε κοπέλες που δουλεύουν με ρυθμούς ραντεβού, παρά να ρισκάρεις σε εξωτερικό ραντεβού με μπουρδελοεργάτρια. Ότι γλυτώνεις, (αν γλυτώσεις) σε χρήμα, θα το χάσεις σε επίπεδο υπηρεσιών...
Αν πάλι θες καλά και ντέ μπουρδελιάρα και έχεις λεφτά για κάψιμο, σταμπάρισε 3-4 καλά κομμάτια, και πάρτες με τη σειρά... το ίδιο θα σου κοστίσει, και θα έχεις γαμήσει 4 αντί για 2, το πολύ στην ώρα
Αυτό που λες ισχύει και δεν το ανέλυσα διότι ο νηματοθέτης ήθελε να μάθει για μπουρδελιαρες για αυτό και ανέφερε οίκους (μπουρδέλα) αλλιώς θα το άφηνε ανοικτό ως θέμα. Άντε να βάλουμε και στούντιο μέσα. Προσωπικά οπότε έχω πάει με μπουρδελιάρα σε ξενοδοχείο καταλαβαίνω αν είναι αρχάρια από το πόσο γρήγορα θα ξεντυθεί. Δεδομένου ότι έχουν μάθει σε περιβάλλον γρήγορου γαμησιου, ξεντυνονται γρήγορα και κάνουν μπάνιο ξαπλώνοντας. Σχεδόν πάντα έτσι γίνεται. Φυσικά έχοντας χρόνο μπροστά σου δεν σε νοιάζει αυτό, διότι γαμάς όσο θες με παύσεις κι αλλαγές χωρίς να βιάζεσαι. Στην απέναντι περίπτωση του cg που έχει μάθει σε πιο αργους ρυθμούς το μόνο που έχεις να αντιμετωπίσεις ως προβλημα είναι στην αρχή και στο τέλος. Δηλαδή να μην σου φάει πολύ ώρα με μαλακίες στην εισαγωγή όπως και στο τέλος μην αρχίσει τα ότι κουράστηκε και μπίρι μπίρι. Σε γενικές γραμμές πάντως το ξενοδοχείο συμφέρει από ποιοτικής πλευράς απέναντι στα του μπουρδέλου όπου το βαρύ μενού είναι ασύμφορο με εκείνες τις συνθήκες αλλα και οικονομικά όπως εξήγησα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ωραια τα λες αλλα μιλαμε για νταβαντζηδες οχι το ανφαν γκατε της ελληνικης κοινωνιας
Οταν ο πελατης αντι να παρει πχ μια ωρα στο μπουρδελο, την παρει εκτος, τοτε ο νταβας ειναι ριγμενος
Και να σου πω και κατι στην τελικη δεν εχει αδικο
Χρησιμοποιησες (η πουτανα) το μαγαζι του για να δικτυωθεις εσυ και μετα του τρως λεφτα που θα βγαζε
Σαν να δουλευεις σε μια οποιαδηποτε δουλεια και μετα να ανοιξεις δικο σου ιδιο μαγαζι και να φας τους πελατες απο την προηγουμενη δουλεια
Πουστια λεγεται
Πολλοι το κανουν αλλα δεν παυει ναναι πουστια
Πουστιες δε κανω γενικα, αλλα ειδικα σε αυτο το κυκλωμα δε θα κανα με τιποτα
Οχι οτι θα σου κανει τιποτα, αλλα μπορει να κανει στην κοπελα και θα φταις κι εσυ
Κάθε άποψη έχει την λογική της ως οπτική γωνία. Ωστόσο συνήθως αν όχι πάντα, τα αφεντικά δεν ασχολούνται με το τι κάνει η άλλη στα εκτός δουλειάς διότι κάτι τέτοιο φέρνει θέμα τράφικινγκ και νταβατζιλικι στο τραπέζι...κάτι που δεν το θέλουν! Μην ξεχνάς ότι ήδη έχουν χεσμένη την γούνα τους διότι βγάζουν λεφτά μέσω πουτάνας άρα είναι εν δυνάμει νταβάδες.
Γιατί να το χοντρυνουν κι άλλο; αν η άλλη είναι έστω κι λίγο έξυπνη δεν αποκαλύπτει πότε τι και πώς στο αφεντικό κι ούτε γάτα ούτε ζημιά. Συνήθως οι οποιοι καυγάδες συμβαίνουν, γίνονται λεκτικά μεταξύ των αγαπητικων τους (όχι αγαπούληδων) και των αφεντικών για τα φράγκα οπότε και την αρπάζουν και φεύγουν από το μαγαζί. Μου έχει τύχει να δω καυγά όπου ο άλλος πήρε την γκόμενα του (πουτάνα) κι έφυγαν διότι δεν τα έβρισκαν στα λεφτά. Στον πούτσο του το αφεντικό στα αρχίδια του και το "ζευγάρι". Χωρίζουν οι δρόμοι τους και αυτό ήταν. Πάνε όλοι με νέες συνεργασίες. Επίσης το αφεντικό απλά δεν θέλει να χάνει πελάτη από μαγαζί οπότε αν η πουτάνα είναι ηλίθια καρφώνεται με ποιον τα έχει καλά και πάει έξω.
Συνήθως λόγω αυξημένης ροής δεν μαθαίνεται τίποτα αν υπάρχει προσοχή. Η έξυπνη πουτάνα κάνει δουλειά στο μαγαζί και αν κάτσει κάνα έξτρα το παντελονιαζει μόνη της έξω. Η μόνη εξαίρεση είναι να πέσει σε μαλάκα αγαπουλη που δεν ξεκολλάει οπότε τον γδερνει μονίμως εντός μαγαζιού ώστε να έχει κάλυψη αν μουρλαθει ο άλλος από αγάπη και μαλακίες. Αυτούς δεν τους θέλουν για εκτός διότι δεν ελέγχονται. Αντίθετα ένας που θέλει να γαμήσει χωρίς να την ζαλίζει και τον ξέρει, πάει μια χαρά για έξτρα αν βγει άκρη στα κρυφά. Τα περί γούστου, χημειας δεν τα αναλυω καν διότι είναι σπάνιες περιπτώσεις χωρίς λεφτά και αποτελούν μειονότητα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Αδερφέ, όσες έχουν θέμα με νταβατζή απλά λένε όχι!!! Όσες είναι για πάρτυ τους, αν γουστάρουν κάνουν και ραντεβού!!! Προσωπικά ξέρω κοπέλα που από τα πριβέ εξτραδάκια, αναβαθμίστηκε από μπουρδέλο του 20άρικου με κώλο, σε call girl σε χοτέλ!!! Και είναι και πολύ γνωστή στο χώρο για τις εξαιρετικές υπηρεσίες της!!! Μάλλον έχει σταματήσει ή κάνει μεγάλα διαλείμματα. Μη μου στείλετε πμ please.
Οι νταβατζηδςς είναι είδος προς εξαφάνιση. Εννοείς αγαπητικούς (όχι αγαπούληδες). Αυτοι συγκεκριμένα ανησυχούν μην χάσουν τον έλεγχο και τα κέρδη από την πουτάνα. Αν δηλαδή φάει κάναν "παπά" καμία πουτάνα (σπανίως συμβαίνει, δεν είναι τόσο ηλίθιες) και αρχίζει να "χαιδεύεται", ο αγαπητικός πρέπει να πειστεί ότι ο γαμιάς είναι καθαρός γαμιάς κι όχι εξτρέμ που ήρθε για να του φάει την τύπισσα. Συνεπώς αν δει ότι η άλλη απλώς μαζεύει λεφτά, την στέλνει ραντεβού με τις ευχές του. Για αυτό άλλωστε και νιώθει ήσυχος στο μπουρδέλο. Διότι στο δεκάλεπτο σου λέει, δύσκολα θα χαθεί ο έλεγχος. Αν αρχίσει όμως η άλλη και κάνει κρυφα ραντεβού σου λέει τι γίνεται εδώ; Συνήθως όμως γίνονται εξωτερικά ραντεβου για να ρεφαρεται η χασούρα της δουλειάς και το κάνουν ακόμα περισσότερο όσες δεν έχουν αγαπητικό.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κάθε άποψη έχει την λογική της ως οπτική γωνία. Ωστόσο συνήθως αν όχι πάντα, τα αφεντικά δεν ασχολούνται με το τι κάνει η άλλη στα εκτός δουλειάς διότι κάτι τέτοιο φέρνει θέμα τράφικινγκ και νταβατζιλικι στο τραπέζι...κάτι που δεν το θέλουν! Μην ξεχνάς ότι ήδη έχουν χεσμένη την γούνα τους διότι βγάζουν λεφτά μέσω πουτάνας άρα είναι εν δυνάμει νταβάδες.
Γιατί να το χοντρυνουν κι άλλο; αν η άλλη είναι έστω κι λίγο έξυπνη δεν αποκαλύπτει πότε τι και πώς στο αφεντικό κι ούτε γάτα ούτε ζημιά. Συνήθως οι οποιοι καυγάδες συμβαίνουν, γίνονται λεκτικά μεταξύ των αγαπητικων τους (όχι αγαπούληδων) και των αφεντικών για τα φράγκα οπότε και την αρπάζουν και φεύγουν από το μαγαζί. Μου έχει τύχει να δω καυγά όπου ο άλλος πήρε την γκόμενα του (πουτάνα) κι έφυγαν διότι δεν τα έβρισκαν στα λεφτά. Στον πούτσο του το αφεντικό στα αρχίδια του και το "ζευγάρι". Χωρίζουν οι δρόμοι τους και αυτό ήταν. Πάνε όλοι με νέες συνεργασίες. Επίσης το αφεντικό απλά δεν θέλει να χάνει πελάτη από μαγαζί οπότε αν η πουτάνα είναι ηλίθια καρφώνεται με ποιον τα έχει καλά και πάει έξω.
Συνήθως λόγω αυξημένης ροής δεν μαθαίνεται τίποτα αν υπάρχει προσοχή. Η έξυπνη πουτάνα κάνει δουλειά στο μαγαζί και αν κάτσει κάνα έξτρα το παντελονιαζει μόνη της έξω. Η μόνη εξαίρεση είναι να πέσει σε μαλάκα αγαπουλη που δεν ξεκολλάει οπότε τον γδερνει μονίμως εντός μαγαζιού ώστε να έχει κάλυψη αν μουρλαθει ο άλλος από αγάπη και μαλακίες. Αυτούς δεν τους θέλουν για εκτός διότι δεν ελέγχονται. Αντίθετα ένας που θέλει να γαμήσει χωρίς να την ζαλίζει και τον ξέρει, πάει μια χαρά για έξτρα αν βγει άκρη στα κρυφά. Τα περί γούστου, χημειας δεν τα αναλυω καν διότι είναι σπάνιες περιπτώσεις χωρίς λεφτά και αποτελούν μειονότητα.
Κοιτα εγω ειχα μιλησει με πουτανα και μου ειχε πει για αλλη οτι εκανε ραντεβου με πελατες εκτος, και το ειπε ως κατακριτεο και οτι θα ειχε προβλημα με τα αφεντικα
Γιαυτο το λεω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Κοιτα εγω ειχα μιλησει με πουτανα και μου ειχε πει για αλλη οτι εκανε ραντεβου με πελατες εκτος, και το ειπε ως κατακριτεο και οτι θα ειχε προβλημα με τα αφεντικα
Γιαυτο το λεω
Δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω εσένα. Ωστόσο για μένα το πιο πιθανό είναι να το λέει ώστε να δείξει ότι αυτή είναι το καλό παιδί της υπόθεσης και ότι απλά μια άλλη που το έκανε ήταν κακό παιδί. Πάντα φταίνε οι άλλες. Όπως το κλασικό αν δεν μπαίνεις πια μαζί με κάποια επειδή την βαρέθηκες για Χ,Ψ λόγους, θα σου πει σε ανύποπτο χρόνο με κάποια ευκαιρία ότι οι άλλες είναι βρωμιάρες και έτσι κι αλλιώς. Μάλιστα αν κατονομάσεις και που πας, θα σου ρίξει σποντα ότι να προσέχεις και τέτοια. Πάντα φταίνε οι άλλες. Τα μπουρδέλα είναι ανώτερα σε διασκέδαση κι από επιθεώρηση σε θέατρο. :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom