Νέα

Exotic massage therapy

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
80 ευρώ για κάτι που είναι μέτριο είναι πολλά τώρα αυτές Θα ζητάνε ότι θέλουν Το θέμα είναι να τις κάνουμε να καταλάβουν ότι δεν περνάνε πια τα λεφτά αυτά
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Όχι φίλε μου κανένα κονέ ένα μηνυματάκι στέλνεις και κλείνεις Απλά Πίστεψέ με τα 80 ευρώ είναι πολλά για κάτι μέτριο
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Με τηλέφωνο λειτουργεί είμαι παραδοσιακός!!!!!!!!!!!!!!!
 

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Τι ακιβως παίζει μαγκες??Σκέφτομαι μόλις ανοιξει να παω η Κατερίνουλα φαίνεται πολυ δυνατό
να κρατησω ρο ραντεβου ή οχι ??? δεν ειμαι οικονομικα για κασκαντεριλικια
80 ευρώ για κάτι που είναι μέτριο είναι πολλά τώρα αυτές Θα ζητάνε ότι θέλουν Το θέμα είναι να τις κάνουμε να καταλάβουν ότι δεν περνάνε πια τα λεφτά αυτά
Αφου δε το λεει κανεις θα το πω εγω.Η κοπελα κανει οτι μπορει για να ΜΗ γαμηθει!Με διαφορους τροπους.Ή θα πλασαρει μια αλλη κοπελα,θα σε αρχισει στη παρλα στο δωματιο και θα σε ξεκανει με μια μαλακια,θα σου πει ενα καρω μαλακιες για να το γλυτωσει και να παρει τα λεφτα.Το τσιμπουκι της ομως ειναι ονειρικο!Κακα τα ψεματα.Το μονο που αξιζει!Με 80 που ζηταει πρεπει να κανει φουλ προγραμμα!Πριν μπειτε τα ξεκαθαριζετε ολα! Και αν αρχισει τις φιλοσοφιες και τα χαζα γελακια τα "Μην αγχωνεσε","Μη σε πιανει πανικος" και διαφορα εξυπνα πειτε της ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Η πίπα Είναι όντως πολύ καλή αλλά 50 ευρώ Αν είναι δυνατόν και 80 ευρώ Κάτι εντελώς αποστειρωμένο και άντε να τελειώνουμε Άμα δεν πιεστεί και αυτή και οι υπόλοιπες να κατεβάσουν την τιμή υπάρχουν κλάσεις ανώτερες
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Και συν τοις άλλοις το παίζει και δύσκολη αντί με τα 80 ευρώ ή να προσφέρει δύο εκτονωσεις σε μία ώρα Ή τουλάχιστον να σε κάνει να το απολαμβάνεις είναι ότι πιο άρπα-κόλλα έχω δει Απλά βαριέται και ναι συνεχώς λέει για τη φίλη της την άλλη πού ένας θεός ξέρει τι είναι και αυτή
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Ευχαριστώ καλέ μου και ας μη απάντησες για τη φίλη.......
 

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Οποιος παει να παει μονο για το τσιμπουκι! Στο γαμησι αν τελικα τη καταφερετε να ξεμυμνωθει θα παρει στασεις που αν μπει το μισο πουλι τυχεροι θα εισαστε και κατανταει εκνευριστικο! Ας αξιολογησει ο καθενας ποσα δινει για ενα τσιμπουκι (ακαποτο εννοειται) και να παει! Το γαμησι ειναι κωμωδια.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Οποιος παει να παει μονο για το τσιμπουκι! Στο γαμησι αν τελικα τη καταφερετε να ξεμυμνωθει θα παρει στασεις που αν μπει το μισο πουλι τυχεροι θα εισαστε και κατανταει εκνευριστικο! Ας αξιολογησει ο καθενας ποσα δινει για ενα τσιμπουκι (ακαποτο εννοειται) και να παει! Το γαμησι ειναι κωμωδια.

Ποσο σωστος... άλλαξε και
Κρεβάτι επίτηδες.  50€ πιπα... ούτε ινδιάνοι να ήμασταν.... ξεπετα το σεξ. Πρέπει να το αναφέρει κάποιος την παρει
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Οποιος παει να παει μονο για το τσιμπουκι! Στο γαμησι αν τελικα τη καταφερετε να ξεμυμνωθει θα παρει στασεις που αν μπει το μισο πουλι τυχεροι θα εισαστε και κατανταει εκνευριστικο! Ας αξιολογησει ο καθενας ποσα δινει για ενα τσιμπουκι (ακαποτο εννοειται) και να παει! Το γαμησι ειναι κωμωδια.
σε χειροκροτώ ορθιος
 

afentikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
54
Like
57
Πόντοι
0
Να σωθει κοσμος παιδια!Μια,Δυο,Τρεις φορες θα το κανει?Ε αντε και γαμησου στη τελικη! Λεφτα περνεις ρε βλαμενη δε δινεις! Μη μας περνεις για μαλακες!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Πλέον θα αλλάξουν τα πράγματα και οι καταστάσεις οπότε η μεταβλητή τιμής και παροχής υπηρεσιών πρέπει να είναι διαφορετική αλλιώς Υπάρχουν και αλλού θα πρέπει να το καταλάβει επιτέλους και εμείς να της το πούμε
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Άτακτο Κορίτσι Πρέπει να της Δώσετε Ένα Μάθημα δε θα κάνεις ότι θες Κυρά μου...........
Αχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Όσο γίνεται αποδεκτό σαν καλό το μέτριο προϊόν που πουλάει δεν πρόκειται να γίνει τίποτα αν εμείς αντιδράσουμε κάπως νομίζω ότι θα καταλάβει και επαναλαμβάνω Να είσαι σίγουρος ότι διαβάζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom