Νέα

Εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Idromenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 913
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πρόσφατ

  • Ναι (για όλα)

    Ψήφοι: 87 24,4%
  • Όχι (για κανένα)

    Ψήφοι: 75 21,1%
  • Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 19 5,3%
  • Ναι (αιματολογικές μόνο)

    Ψήφοι: 84 23,6%
  • Ναι (επίχρισμα μόνο)

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Ναι (πεοσκόπιση μόνο)

    Ψήφοι: 5 1,4%
  • Όχι (δεν πάω σε γιατρούς)

    Ψήφοι: 15 4,2%
  • Όχι (αφου δεν έχω κανένα σύμπτωμα)

    Ψήφοι: 67 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Να σας γράψω το ονομα μιας κοπέλας από φυλης να μου πείτε αν έχετε κολλήσει ποτε τπτ από την συγκεκριμένη ? Όχι ότι έχω κάτι με την κοπέλα απλά την είχα επισκεφθεί πριν μια βδομάδα και θέλω να εξακρηβωσω αν μπορεί να κόλλησα κάτι ή όχι δεδομένου ότι τα κάναμε όλα με προφυλακτικο, χωρίς γλυφωμουνια κτλ
Φίλε είσαι άρρωστος.

ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!!!!!!!ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΑΛάΚΑ!!!!!!!!!!!!
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Μαγκες καλησπερα.3 Μερες μετα απο επαφη με γνωστο Μιλφονι της Αθηνας εμφανιστηκαν κοκκινα σπυρακια στο κεφαλακι του πουτσου και γενικα μια αισθηση ενοχλησης.Στην ουρηση δεν ειχα καμια ενοχληση.Επισης και κοκκινα σημαδια στη γλωσσα στην ακρη.Πηγα σε ανδρολογο μου διεγνωσε μυκητες. ειπε Αλοιφη και ολα θα πανε καλα.Για τα σημαδια στη γλωωσα με συμβουλεψε να δω ωριλα οπως και εκανα.Οντως τα σημαδια στον πουτσο μετα απο αλοιφη υποχωρησαν σχετικα γρηγορα.ΜΕτα ομως απο μια λιγες μερες αρχισα να εχω πονους στους ορχεις.Και στους 2 αλλα πιο πολυ στα αριστερα.Ξανα παω στον γιατρο μετα απο  υπερηχο και αρκετη ωρα ψηλαφιση των ορχεων διαγνωστικα με επιδυδυμιτιδα!!!!!  :- :- Μου εγραψε αμεσως αντιβιωση και εκανα εξετασεις σε μικροβιολγο που ηταν αρνητικες σε χλαμυδια μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα.Ογιατρος ομως δεν απεκλισε το ενδεχομενο να κολλησα κατι απο την επαφη με την κορασιδα.ελευθυερο στοματικο,γλειφομουνι,δακτυλιασματα και μετα πιασιμο του πουτσου μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Η αγωγη που μου ειχε δωσει δεν εκανα τιποτα στα συμπτωματα και αλαξαμε αγωγη.Για να μην τα πολυλογω εχω αλλαξει 3 διαφορετικες αντιβιωσεις και το προβλημα ακομα δεν  εχει φυγει.ΤΑ συμπτωματα ειναι πονοι στους ορχεις ειδικα οταν περπαταω για πολυ ωρα ,δυσκολια στον υπνο μεχρι να τα βολεψω και γενικα ενα αισθημα οτι ειναι πρησμενα.Ξεχασα να πω οτι τα σημαδια στη γλωσσα 1 μηνα μετα δεν εχουν υποχωρησει μετα απο αρκετο καιρο με ειδικα στοματικα διαλυματα και υπαρχει αισθημα καψιματος αν φαω η πιω κατι ζεστο η κρυο......Εχει γινει κουραστικο πλεον για επηρεαζει την καθημερινοτητα μου !!!!! Εχει κανεις "παρασημα" απο τελευταια επαφη με μιλφονι???
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Μαγκες καλησπερα.3 Μερες μετα απο επαφη με γνωστο Μιλφονι της Αθηνας εμφανιστηκαν κοκκινα σπυρακια στο κεφαλακι του πουτσου και γενικα μια αισθηση ενοχλησης.Στην ουρηση δεν ειχα καμια ενοχληση.Επισης και κοκκινα σημαδια στη γλωσσα στην ακρη.Πηγα σε ανδρολογο μου διεγνωσε μυκητες. ειπε Αλοιφη και ολα θα πανε καλα.Για τα σημαδια στη γλωωσα με συμβουλεψε να δω ωριλα οπως και εκανα.Οντως τα σημαδια στον πουτσο μετα απο αλοιφη υποχωρησαν σχετικα γρηγορα.ΜΕτα ομως απο μια λιγες μερες αρχισα να εχω πονους στους ορχεις.Και στους 2 αλλα πιο πολυ στα αριστερα.Ξανα παω στον γιατρο μετα απο  υπερηχο και αρκετη ωρα ψηλαφιση των ορχεων διαγνωστικα με επιδυδυμιτιδα!!!!!  :- :- Μου εγραψε αμεσως αντιβιωση και εκανα εξετασεις σε μικροβιολγο που ηταν αρνητικες σε χλαμυδια μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα.Ογιατρος ομως δεν απεκλισε το ενδεχομενο να κολλησα κατι απο την επαφη με την κορασιδα.ελευθυερο στοματικο,γλειφομουνι,δακτυλιασματα και μετα πιασιμο του πουτσου μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Η αγωγη που μου ειχε δωσει δεν εκανα τιποτα στα συμπτωματα και αλαξαμε αγωγη.Για να μην τα πολυλογω εχω αλλαξει 3 διαφορετικες αντιβιωσεις και το προβλημα ακομα δεν  εχει φυγει.ΤΑ συμπτωματα ειναι πονοι στους ορχεις ειδικα οταν περπαταω για πολυ ωρα ,δυσκολια στον υπνο μεχρι να τα βολεψω και γενικα ενα αισθημα οτι ειναι πρησμενα.Ξεχασα να πω οτι τα σημαδια στη γλωσσα 1 μηνα μετα δεν εχουν υποχωρησει μετα απο αρκετο καιρο με ειδικα στοματικα διαλυματα και υπαρχει αισθημα καψιματος αν φαω η πιω κατι ζεστο η κρυο......Εχει γινει κουραστικο πλεον για επηρεαζει την καθημερινοτητα μου !!!!! Εχει κανεις "παρασημα" απο τελευταια επαφη με μιλφονι???


Ποιά είναι το μιλφονι που συναντηθηκες;
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Σοβαρα τωρα μου εκανε απιστευτο γαμησι και φανηκε αρκετα καθαρη.δηλαδη κανενα σημαδι ή περιεργη μυρωδια κλπ που να μπορω να καταλαβω τουλαχιστον εγω κατι.Και αλλαγη καποτας στο πρωκτικο.
Ο γιατρος δεν απεδωσε 100% την ευθυνη της μολυνσης σε αυτη τη συγεκριμενη επαφη αλλα δεν το απεκλισε κιολας.δηλαδη αν ειχε κανει στοματικο πριν απο μενα σε αλλον που να ειχε αυτος κατι στο σπερμα του και δεν απολυμανε το στομα της τοτε ναι μου εδωσε να καταλαβω οτι μπορει ευκολα να γινει το κακο η και με αλλους τροπους,απο επαφη με σωματικα υγρα,ακομα και  φιλια απο το σαλιο κλπ.Να τονισω οτι τα γραφω αυτα για να εξακριβωσω αν και αλλος ειχε τα ιδια συμπτωματα μετα απο επαφη με αυτην την κοπελα.Και σε σε καμια περιπτωση για να επηρεασω την πελατεια της ή οτι ειμαι καπιος-α ανταγωνιστης ή οτιδηποτε αλλο σκεφτει καποιος.

λοιπον η κοπελα ειναι η κορυφη για μενα και σαν εμφανιση και σαν εξυπηρετηση και φαινετε οτι σε γενικες γραμμες προσεχει(για αυτο και εγω δεν ειμαι σιγουρος αν οντως με κολλησε )
η γνωστη μιλφ που το τηλ τελειωνει σε 590.....πιστευω ευκολα καταλαβαινει καποιος ποια ειναι

 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Ρε μαγκες σε ποιο θεμα πρεπει να το γραψω για  να παρω απαντησεις?.Αν καποιος με προσφατη συναντηση(το πολυ 20 μερες) με τη Αννα590 εχει κολλησει τπτ?Αν δειτε και τα παραπανω μηνυματα μου θα καταλαβαιτε.Το γραφω καλοπροαιρετα γιατι δεν εχω διαβασει κατι παροποιο για αυτην την κοπελα ποτε μεσα στο site.
help ρε μορτηδες,ταλαιπωρουμε 1 μηνα τουλαχιστον να μαθω αν  ειχε τα ιδια συμπτωματα και αλλος παιχτης.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
1-31 δεκεμβριου

ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ

ΜΕ 25 ΕΥΡΩ αιματολογικες.

RPR Σύφιλη , HIV Ag ΟΡΟΥ (p24) / HIV Ab ΟΡΟΥ (type1+type2)
(ANTI-ΗΑV (Ηπατίτιδα Α) , HBsAG (Αυστραλιανό αντιγόνο-Ηπατίτιδα Β) , ANTI-HCV ΟΡΟΥ (Ηπατίτιδα C-ολικό αντίσωμα))

Για οσους συνμπουρδελιαρηδες ψαχνονται για εξετασεις.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.683
Κριτικές
3
Like
4.243
Πόντοι
606
απο γλωσσοφιλα τι μπορει να κολλησεις?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
1-31 δεκεμβριου
ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΕ 25 ΕΥΡΩ αιματολογικες.
RPR Σύφιλη , HIV Ag ΟΡΟΥ (p24) / HIV Ab ΟΡΟΥ (type1+type2)
(ANTI-ΗΑV (Ηπατίτιδα Α) , HBsAG (Αυστραλιανό αντιγόνο-Ηπατίτιδα Β) , ANTI-HCV ΟΡΟΥ (Ηπατίτιδα C-ολικό αντίσωμα))
Για οσους συνμπουρδελιαρηδες ψαχνονται για εξετασεις.
Kαι αν τα αποτελέσματα δεν βγουν καλά για κάποιον, και χτυπήσουν οι 'καμπάνες'  μετά τι..;
 

Συνημμένα

  • slUS9eWI.jpg
    slUS9eWI.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 113

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
πληροφορια μοιραστηκα
ο καθενας ας κανει οτι θελει
 

kingrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
466
Πόντοι
290
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς σε ποιο μικροβιολογικό (Αθήνα, κατά προτίμηση κέντρο) μπορώ να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ και να πάρω τα αποτελέσματα μέσω email;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς σε ποιο μικροβιολογικό (Αθήνα, κατά προτίμηση κέντρο) μπορώ να κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ και να πάρω τα αποτελέσματα μέσω email;
που μπηκες ακαποτος τυπε :think: :S :S :S
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα... μετα απο ποσες μερες μπορει να κανει καποιος εξετάσεις ωστε να ειναι εγκυρες; μου πηραν ελευθερο στοματικο στη λιοσιων και εχω μεγάλο αγχος γιατι μετα απο μια εβδομαδα εμαθα για την εγκυμονουσα σύζηγο...
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα... μετα απο ποσες μερες μπορει να κανει καποιος εξετάσεις ωστε να ειναι εγκυρες; μου πηραν ελευθερο στοματικο στη λιοσιων και εχω μεγάλο αγχος γιατι μετα απο μια εβδομαδα εμαθα για την εγκυμονουσα σύζηγο...
καποια ενημερωση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom