Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Αν είχε σπάσει μέσα σε κώλο(που θα υπήρχε και ουσιαστικός κίνδυνος, μεγαλύτερη πιθανότητα), υπάρχει και το PEP(με συνταγογράφηση από Συγγρός, Λαικό, Ευαγγελισμό, ή όπου έχουν κλινική για αφροδίσια), θεραπεία για HIV τις τρεις πρώτες ημέρες από την επαφή, αρκετά αποτελεσματική. Τώρα, απλά θα κάνεις εξετάσεις για τα υπόλοιπα που σου είπαν.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
υπαρχει και χαπι που παιρνεις αποκλειστικα για το aids πριν την πραξη τυπε... αλλη φορα καλο θα ηταν να το εχεις υποψιν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είχε σπάσει μέσα σε κώλο(που θα υπήρχε και ουσιαστικός κίνδυνος, μεγαλύτερη πιθανότητα), υπάρχει και το PEP(με συνταγογράφηση από Συγγρός, Λαικό, Ευαγγελισμό, ή όπου έχουν κλινική για αφροδίσια), θεραπεία για HIV τις τρεις πρώτες ημέρες από την επαφή, αρκετά αποτελεσματική. Τώρα, απλά θα κάνεις εξετάσεις για τα υπόλοιπα που σου είπαν.
PEP h Prep ?
(απο οτι βλεπω το ενα ειναι για μετα και το αλλο για πριν)
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
υπαρχει και χαπι που παιρνεις αποκλειστικα για το aids πριν την πραξη τυπε... αλλη φορα καλο θα ηταν να το εχεις υποψιν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


PEP h Prep ?
(απο οτι βλεπω το ενα ειναι για μετα και το αλλο για πριν)
Τι να σου πω τώρα, κάποιο από τα δύο είναι, νομίζω το ΠΕΠ (Post Exposure ....). Πρέπει όμως να αρχίσει ΑΥΣΤΗΡΑ μέσα στα 3 πρώτα 24άωρα μετά την ύποπτη επαφή, μετά δεν έχει σημασία(ο ιός έχει αντιγράψει τον εαυτό του αρκετά). Αυτά ξέρω.

Πωλείται χάπι στην Ελλάδα: Πού; Μπορεί κάποιος να το πάρει και πώς;
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Στα υπ όψιν παιδιά και πλύσεις με σαπουνάκι betadin μετά από σπασμένο προφυλακτικό, ήταν είναι και θα είναι το καλύτερο απολυμαντικό με αρκετά δυνατή δράση ώστε να σκοτώσει μικρόβια και ιούς ακόμα και αν έχουν πλέον φτάσει επάνω σου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.948
Κριτικές
1
Like
29.675
Πόντοι
8.006
Συμπτωματικα πετυχα στο δρομο σημερα και τον ουρολογο μου και του ειπα την φαση στα γρηγορα , και μου πε του εχει συμβει και αυτουνου με εσκορτ

Μύστης ο ουρολόγος

Ποιο μέλος να ειναι?
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Ρε μεγάλε άντε καθάρισε το μυαλό σου και ξεκόλλα και μη βάζεις τσαμπα στο κεφαλι σου τέτοιες σκέψεις , τιποτα δε παθαίνεις τι ειναι το aids για να κολλήσεις έτσι , εκτος αν πηγες με κανα πρεζακι απο καμια πιάτσα του δρόμου .
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
Πάλι καλά. Μόνο στην παράθεση υπήρξε ένα πρόβλημα :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Παιδιά πρόβλημα. Σήμερα το απόγευμα σε ραντεβού με ολυμπία απο αγγέλους μου έφυγε το προφυλακτικό. Την είχα στα τέσσερα με το προφυλακτικό στο πουλί μου. Στην συνέχεια λύγισε το κορμί της έβαλε τα πόδια της απο μέσα και κάθησε μπρούμητα πάνω στο κρεβάτι και εγώ ακολούθησα απο πάνω της. Μετά απο 3-4' λεπτά σηκώθηκα κατέβηκα απο κρεβάτι για να αλλάξουμε στάση. Εκεί μου κάνει νόημα η γυναίκα , κοιτάζω το πουλί μου είχε φύγει τελείως το προφυλακτικό. Το ψάχνει μέσα της τελικά ήταν πάνω στο κρεβάτι μαζεμένο. Πάω κατευθείαν στο μπάνιο να πλυθώ. Στην συνέχεια πάει στην ντουλάπα της έβγαλε ένα σαν αντισηπτικό ήταν γιατί μοίριζε οινόπνευμα και πέρασα όλο το πουλί μου με αυτό. Μετά συνεχίσαμε με νέο προφυλακτικό τουλάχιστον για να ολοκληρώσω μια φορά. Υπάρχει λόγος ανησυχίας απο αυτό που έπαθα;; βασικά για aids φοβάμε κυρίως, διάβασα ότι αν πάρω αγωγή τις πρώτες 72 ώρες μπορεί να το γλιτώσεις αλλά δίνετε σε πολύ εξόφλαμες περιπτώσεις. Τι να κάνω;;;Εστειλα στο γραφείο δεν με βοήθησαν ιδιαίτερα.
Δύσκολα να κολλήσεις από κολπική επαφή, χωρίς περίοδο της γυναίκας, ελάχιστη πιθανότητα.
Καλά έκανες που έκανες αντισηψια στην περιοχή.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.472
Like
13.170
Πόντοι
3.506
:rockon: :rockon: :confused: :confused:
FB_IMG_1634152505093.jpg
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Σε αυτό το θρεντ θέλω να ρωτήσω εάν σας έτυχε αντίστοιχο περιστατικό. Και πως το διαχειριστηκατε εκείνη την στιγμή; η ιερόδουλη τι έκανε;

*ιερόδουλη εννοώ πορνη στριπερ οτιδήποτε
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.542
Like
7.181
Πόντοι
1.056
:woldman::woldman::woldman:

:kneel::kneel::kneel:
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
:woldman::woldman::woldman:

:kneel::kneel::kneel:
Τί μορφάρα ήταν αυτός ο τύπος..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.228
Κριτικές
90
Like
32.286
Πόντοι
24.700
Σε αυτό το θρεντ θέλω να ρωτήσω εάν σας έτυχε αντίστοιχο περιστατικό. Και πως το διαχειριστηκατε εκείνη την στιγμή; η ιερόδουλη τι έκανε;

*ιερόδουλη εννοώ πορνη στριπερ οτιδήποτε

Οπλιστείτε με υπομονή, κύριε.

Οι κλήσεις για τεστ dna προκειμένου να αποδειχθεί η πατρότητα των παιδιών της, θα σας έρχονται κατά ριπάς.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.247
Κριτικές
9
Like
5.150
Πόντοι
1.436
Διαθήκη να κάνεις...
Πλακα κάνω.
Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πέρα από εξετάσεις
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
πιες αυτο που εχω για εικονα προφιλ, και ολα θα πανε καλα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.948
Κριτικές
1
Like
29.675
Πόντοι
8.006
Σε αυτό το θρεντ θέλω να ρωτήσω εάν σας έτυχε αντίστοιχο περιστατικό. Και πως το διαχειριστηκατε εκείνη την στιγμή; η ιερόδουλη τι έκανε;

*ιερόδουλη εννοώ πορνη στριπερ οτιδήποτε
Mου εχει τύχει, πριν χρονια, σε στουντιο.
Το ειδαμε και οι δυο οτι ειχε σπασει το προφυλακτικο, κοιταχτηκαμε, γελασαμε, πληρωσα και εφυγα. Τι να κανουμε δηλαδη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom