Νέα

Ερώτημα ενός κολημένου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GetYouBarbara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Παιδες οπως μερικοι απο εσας γνωριζετε επισκεφτομαι σχεδον παντα το σπιτι της Κωλετη. Αυτο οφειλεται στους εξης λογους.

1ον Εχω πολυ καλη συμπεριφορα απο τις κοπελες οι οποιες φεροντε λες και παω και γαμαω την γκομενα μου. Τωρα αυτο οφειλεται επειδη εχω παει αρκετες φορες.. τι να πω. Ηθελα να ξερω υπαρχουν αλλου ρδελα σαν αυτο της Κωλετη. Να πηγαινεις και να αισθανεσαι οτι πας με την γκομενα σου στο δωματιο. Το ρωταο αυτο γιατι μπορει να υπαρχουν κιαλλες εκει εξω που να αξιζουν(αν και αμφιβαλλω). Περιμενω τις απαντησεις σας. Μηπως ειμαι μαλακας που παντα παω Κωλετη και δν σκεφτομαι καθολου τα αλλα ρδελα..  :jerking: ΑΝ και τις προαλλες πηγα σε ολα τα σπιτακια μια βολτα και πηρα εκεινη την Μαρινα που ολοι λεγανε αστερι η οποια εμενα δν μ εκανε το κλικ που μ κανει η Κωλετη και επισης μια γερμανιδα απεναντι απο το κλαμπ μπουτικ η οποια αν ηταν λιγο πιο χαλαρη και οχι τοσο βιαστικη θα μου αρεζε περισοττερο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Ναι, είσαι λίγο μαλάκας γιατί κάνεις διαφήμιση πολύ άκομψα! Δεν είναι κακό αλλά με ρέγουλα ρε άτομο!
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Ναι, είσαι λίγο μαλάκας γιατί κάνεις διαφήμιση πολύ άκομψα! Δεν είναι κακό αλλά με ρέγουλα ρε άτομο!

Φιλε μου, αυτη δεν ηταν η προθεση μου και για να στο αποδειξω απλα θα πω οτι αυτη η καινουρια η αναστασια που φερανε (που ναι μεν απο εμφανιση σκιζει, εχει ωραιο βυζι που εμενα προσωπικα μαρεσουν τα βυζια) ηταν το χειροτερο γαμησι που εχω κανει σε ολοκληρη την γαμηστερη ζωη μου.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Ναι, είσαι λίγο μαλάκας γιατί κάνεις διαφήμιση πολύ άκομψα! Δεν είναι κακό αλλά με ρέγουλα ρε άτομο!
Το ΞΕΣΚΕΠΑΣΜΑ...


Φιλε μου, αυτη δεν ηταν η προθεση μου και για να στο αποδειξω απλα θα πω οτι αυτη η καινουρια η αναστασια που φερανε (που ναι μεν απο εμφανιση σκιζει, εχει ωραιο βυζι που εμενα προσωπικα μαρεσουν τα βυζια) ηταν το χειροτερο γαμησι που εχω κανει σε ολοκληρη την γαμηστερη ζωη μου.
  Και το ΜΠΑΛΩΜΑ...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: έλιωσα... :P
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Η ερωτηση μου ειναι απλη. Υπαρχουν ατομα απο εδω μεσα που πανε σε ενα συγκεκριμενο ρδελο που τους αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και αν ναι γιατι ειναι καλυτερο απο τα αλλα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τετσυο αν την εχεις βρει στην Κωλετη και δεν σου περισευουν και φραγκα μεινε εκει.Εγω τι καταλαβαινω νομιζεις που γαμαω διαφορετικες συνεχεια?ΤΠΤ απολυτως.Μπορεις να δεις και στις αναφορες πως ολες σχεδον οι καταθεσεις μου με το ζορι αγγιζουν τη μετριοτητα.

ΥΓ.Μην λεμε και πολλα για την Κωλετη γιατι βλεπω κανα 50αρι απο τον Αυγουστο.Ηδη το εχουν ξεκινησει με δηθεν περισσοτερο χρονο LOL
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Η ερωτηση μου ειναι απλη. Υπαρχουν ατομα απο εδω μεσα που πανε σε ενα συγκεκριμενο ρδελο που τους αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και αν ναι γιατι ειναι καλυτερο απο τα αλλα.
Προσωπικα εγω δεν εχω κολλημα με το σπιτι(φυσικα ειναι πολυ καλο περιβαλλον,καθαρο σπιτι,ωραια κρεβατια,καθρεφτησ οτι πρεπει για ματι ;)).Κολλημα εχω με τα κοριτσια...οπου παει το κοριτσι...θα ακολουθησω κ εγω;για παραδειγμα εκει που γνωρισα την Αφρουλα για λιγο την εχασα,τωρα δουλευει στην κωλεττη κ εγω ειμαι εκει  :grin: ;)
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Φιλε μου, αυτη δεν ηταν η προθεση μου και για να στο αποδειξω απλα θα πω οτι αυτη η καινουρια η αναστασια που φερανε (που ναι μεν απο εμφανιση σκιζει, εχει ωραιο βυζι που εμενα προσωπικα μαρεσουν τα βυζια) ηταν το χειροτερο γαμησι που εχω κανει σε ολοκληρη την γαμηστερη ζωη μου.

Αν δεν ήταν προθεσή σου δεν θα ανέφερες διεύθυνση μπουρδέλου. ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι λεει παιδες?ειμαι νεος κ το βλεπετε οποτε δεν με παιρνει να κανω κ πολυ κριτικη αλλα τον αρπαξατε τον ανθρωπο απο τα μουτρα.δεν ειπε τιποτα κακο.νομιζω ολοι λιγο πολυ εχουμε περασει απο ολα τα σπιτια κ βλεπουμε τις διαφορες.ο καθενες με τα γουστα του.οσον αφορα την ερωτηση του φιλου,εμενα μ αρεσει η ποκιλια στη ζωη μου οποτε δεν μενω ποτε μονο σε ενα ρδελο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ψαξου και αλλου δεν εισαι παντρεμενος με την κυρια, θα βρης και καλυτερες και χειροτερες [size=10pt][/size]ΨΑΞΙΜΟ
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
τι λεει παιδες?ειμαι νεος κ το βλεπετε οποτε δεν με παιρνει να κανω κ πολυ κριτικη

Γιατι το λες αυτο φιλε.Ολοι εχουμε το ιδιο δικαιωμα να κανουμε κριτικη.
Ξερω το forum πλεον βγαζει αυτο το συναισθημα που περιεγραψες σε καποιον που γραφετε πρωτη φορα.Κατι για το οποιο ευθυνεται η ανεξελεγκτη δραση απο 5-10 μαλακιστηρια που αλωνιζουν ολα τα θρεντ και σπαμαρουν ασυστολα,με τρομακτικο αριθμο ποστ και ουσια 0.
 

PARADISE LOST

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι το λες αυτο φιλε.Ολοι εχουμε το ιδιο δικαιωμα να κανουμε κριτικη.
Ξερω το forum πλεον βγαζει αυτο το συναισθημα που περιεγραψες σε καποιον που γραφετε πρωτη φορα.Κατι για το οποιο ευθυνεται η ανεξελεγκτη δραση απο 5-10 μαλακιστηρια που αλωνιζουν ολα τα θρεντ και σπαμαρουν ασυστολα,με τρομακτικο αριθμο ποστ και ουσια 0.
Παληκαρι μου εχεις απολυτο δικιο και μπραβο,γιατι υπαρχουν ορισμενοι εδω μεσα που φαινεται εχουν παρα πολυ ελευθερο χρονο κ γραφουν εδω μεσα οτι να ναι, με αποτελεσμα τι μερα να γραφουν 20 ποστ,πραγματικα χωρις ουσια.Τωρα για το θεμα αν πηγαινεις ψιλοσπανια στα σπιτια δεν ειναι κακο να πηγαινεις στις δοκιμασμενες λυσεις ο καθενας εχει το δικο του σκεπτικο.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Nαι φιλε PARADISE LOST οντως εχουν τρομακτικο ελευθερο χρονο,ακομα και να μεταμορφωνουν διαφορα θρεντ σε chat room :jerking: :jerking: και η μαλακια ειναι πως νομιζουν οτι ανηκουν στο καλο κομματι αυτου του site.Το περιζητητο δηλαδη :birdman: :birdman: :jerking: :jerking:
 

Stiff

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες οπως μερικοι απο εσας γνωριζετε επισκεφτομαι σχεδον παντα το σπιτι της Κωλετη. Αυτο οφειλεται στους εξης λογους.

1ον Εχω πολυ καλη συμπεριφορα απο τις κοπελες οι οποιες φεροντε λες και παω και γαμαω την γκομενα μου. Τωρα αυτο οφειλεται επειδη εχω παει αρκετες φορες.. τι να πω. Ηθελα να ξερω υπαρχουν αλλου ρδελα σαν αυτο της Κωλετη. Να πηγαινεις και να αισθανεσαι οτι πας με την γκομενα σου στο δωματιο. Το ρωταο αυτο γιατι μπορει να υπαρχουν κιαλλες εκει εξω που να αξιζουν(αν και αμφιβαλλω). Περιμενω τις απαντησεις σας. Μηπως ειμαι μαλακας που παντα παω Κωλετη και δν σκεφτομαι καθολου τα αλλα ρδελα..  :jerking: ΑΝ και τις προαλλες πηγα σε ολα τα σπιτακια μια βολτα και πηρα εκεινη την Μαρινα που ολοι λεγανε αστερι η οποια εμενα δν μ εκανε το κλικ που μ κανει η Κωλετη και επισης μια γερμανιδα απεναντι απο το κλαμπ μπουτικ η οποια αν ηταν λιγο πιο χαλαρη και οχι τοσο βιαστικη θα μου αρεζε περισοττερο.

Δεν νομίζω όι έχεις κάποιο ιδιαίτερο κόλλημα αλλά μάλλον έχεις συνηθίσει τον συγκεκριμένο χώρο ο οποίος έχει καταστεί οικίος σου.Μια συνήθεια είναι όπως το να πηγαίνεις σε ένα στέκι(μπαρ,καφενείο κτλ) και ξέρεις εκ των προτέρων ότι θα συναντήσεις κάποιους γνωστούς ή φίλους εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom