Νέα

Eros Center Στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Salonikos82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

λογω νομοθεσιας , νοοτροπιας , κυκλωματος ... θες κιαλλα ?
 
OP
OP
Salonikos82

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
λογω νομοθεσιας , νοοτροπιας , κυκλωματος ... θες κιαλλα ?

Δεν είναι ανάγκη και να τα πεις. Τα ξέρουμε όλοι. Απλά αναρωτήθηκα αν υπάρχουν πιθανότητες να έχει καλή εξέλιξη γενικά για την πόλη. Αν και κανένα επιχειρηματία δεν εμπιστεύομαι.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
λογω νομοθεσιας , νοοτροπιας , κυκλωματος ... θες κιαλλα ?

κύκλωματα δεν ειπαρχουν αλά νόμους όσους θελήσ εδώ εμής νόμιμη κ δεν μπορούμε να κάνουμε ανανέωση...όσο για πεζιδρόμιο τώρα που έγινε κ πτεζμα  ούτε να της σιλάβουν δεν μπορούν απλό προστιματάκι τον 30 ε κλάιν μάιν δλδ....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
καλο ...  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

καλά πόλη έχουν αυτή την ενδιπωση κ είναι λάθος....για να στο λέω δεν ειπαρχουν άρα έτσι είναι ....βρες ένα μέρος που να έχη όλες προδιαγραφές βάλε κ μπόλικα χιλιάρικα κ αν στο ενγρίνουν ανιγεις ....το θέμα  είναι ότι γίνετε μπάχαλο στην  περιφέρια  κ αυτή μας τρενάρουν όλους ..

 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Δικιο εχεις :

ΔΕΝ υπαρχουν δυο συγκεκριμενα γραφεια που ασχολουνται με τετοιες αδειες ...

ΔΕΝ υπαρχει τιποτα περιεργο με τις βεβαιωσεις για την αποσταση ...

Η επιτροπη ΔΕΝ σε κοβει με το παραμικρο εκτος ... και μετα ΔΕΝ περιμενεις ποσο καιρο μεχρι να ξανασυσταθει ...

Τεσπααααα ... Μαλλον θα κανω λαθος ...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Δικιο εχεις :

ΔΕΝ υπαρχουν δυο συγκεκριμενα γραφεια που ασχολουνται με τετοιες αδειες ...

ΔΕΝ υπαρχει τιποτα περιεργο με τις βεβαιωσεις για την αποσταση ...

Η επιτροπη ΔΕΝ σε κοβει με το παραμικρο εκτος ... και μετα ΔΕΝ περιμενεις ποσο καιρο μεχρι να ξανασυσταθει ...

Τεσπααααα ... Μαλλον θα κανω λαθος ...


ειπαρχουν σιγικρημένη δικηγορί που ασχολουνδε μ αυτό το θέμα δεν θα παs σε δικηγόρο που ασχολητε μόνο με διαζηγία ..

όλη που είμαστε νόμιμη έχουμε πάρει τα μέτρα αποστασιος
  όσο για επιτροπή όταν πας για ανανέωση κ δεν έχεις μπλέχτη  πουθένα  δεν σε κόβει ας προσέξουν αυτή που ασχολουνδε  με παρανομία..
κ υπετροπή δεν θα γίνει στα κοντα επιδη αυτή ορίζετε από την περιφεία κ η περιφέρια αναλαμβανη νόμιμα τα καθικονδάτης από της 1.6.11.
 
OP
OP
Salonikos82

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
Πέρα από τις παθογέννειες του συστήματος σίγουρα χρειάζεται αλλαγή νομοθεσίας για να λειτουργήσει τέτοιο μέρος; Ρωτώ αν ξέρει σίγουρα κανένας.
Εγώ για αυτό πιστεύω πως ο επιχιρηματίας μιλά για τα προβλήματα του πεζοδρομίου. Θέλει να έχει τον κόσμο μαζί του για να πάρει άδεια λειτουργίας.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ για αυτό πιστεύω πως ο επιχιρηματίας μιλά για τα προβλήματα του πεζοδρομίου. Θέλει να έχει τον κόσμο μαζί του για να πάρει άδεια λειτουργίας.

:tooth:  Nαι
Η καλυτερη του θα ειναι να κινηγηθουν ολοι οι αλλοι οι <παρανομοι>

Πέρα από τις παθογέννειες του συστήματος σίγουρα χρειάζεται αλλαγή νομοθεσίας για να λειτουργήσει τέτοιο μέρος; Ρωτώ αν ξέρει σίγουρα κανένας.

Οχι .. αφου λειτουργει στη Λαρισσα παρομοιο , τωρα για τα 2 και τα 3 μαζι ισως λογω μετρων που γραφτηκε


Παντως αυτα που σ ενοχλουν θα συνεχισουν να σε ενοχλουν ..και 5 τετοια ν αναοιξουν δε θα αλλαξει κατι

 
OP
OP
Salonikos82

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
Ίσως λίγο άσχετο και σίγουρα δεν το στρέφω πουθενά αλλά μήπως είμαι υποκριτής που δεν μου αρέσει να υπάρχει πεζοδρόμιο; Ούτε εκεί που ζω αλλά ούτε εκεί που είμαι τουρίστας ή επισκέπτης.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Πέρα από τις παθογέννειες του συστήματος σίγουρα χρειάζεται αλλαγή νομοθεσίας για να λειτουργήσει τέτοιο μέρος; Ρωτώ αν ξέρει σίγουρα κανένας.
Εγώ για αυτό πιστεύω πως ο επιχιρηματίας μιλά για τα προβλήματα του πεζοδρομίου. Θέλει να έχει τον κόσμο μαζί του για να πάρει άδεια λειτουργίας.

λιππων όπως κ ανέφερα πριν θέλη 50 μέτρα από σπίτι με σπίτι κ 200 μέτρα ενγλεσίες ,σχόλια .πεδικούς σταφμους ,πεδοτοπους, κ αλά πολα.μετά πρέπη να το ενγρινη το μέρος ο δήμος που είναι κομάτι δύσκολο ως απίθανο. για να δουλέψουν πολες   κοπέλες σε ένα σπίτι   όπως πχ στην γερμανία έζησα εκη κ ξέρω , εδώ δεν γίνετε πάνω από μια στην βάρδια φεορίτε  από τον νόμο εκμετάλευση.άρα πρέπη να αλαξεις νόμο κ αυτό χλωμό ...τώρα βγάλε συμπεραζαματα κ ας αποθασίνουν αυτή που θέλουν  να κάνουν αυτό ....α κ κάτι ακόμα  με αποθαση κ του δήμου κ της περιθερης στο δήμο θεσαλονίκης επιτρεπουνδε μόνο 29 αδιές για ικο ανοχής ...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
:tooth:  Nαι
Η καλυτερη του θα ειναι να κινηγηθουν ολοι οι αλλοι οι <παρανομοι>

Οχι .. αφου λειτουργει στη Λαρισσα παρομοιο , τωρα για τα 2 και τα 3 μαζι ισως λογω μετρων που γραφτηκε


Παντως αυτα που σ ενοχλουν θα συνεχισουν να σε ενοχλουν ..και 5 τετοια ν αναοιξουν δε θα αλλαξει κατι


ο κάθε δήμος ορίζει ότι θέλη κ για μέτρα κ για μαγαζιά  στην ελλάδα ζούμε ..
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Ίσως λίγο άσχετο και σίγουρα δεν το στρέφω πουθενά αλλά μήπως είμαι υποκριτής που δεν μου αρέσει να υπάρχει πεζοδρόμιο; Ούτε εκεί που ζω αλλά ούτε εκεί που είμαι τουρίστας ή επισκέπτης.

ειπαρχουν τόση δρομή στην θεσαλονίκη που μπόρις να περάσεις χωρίς να της δεις της κοπέλες ..όσο για μαγαζιά οπιος πέρνει από το δρόμο δεν έρχετε σε στουδίο .κ οπιος έρχετε σε στουδίο δεν θα πάρει  από το δρόμο τουλαιστών 95% έτσι λιτουργούν ο καθένας με την τρέλα του .....αν δεν είναι ετσιαγορία να με διορφοσεστε 
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ίσως λίγο άσχετο και σίγουρα δεν το στρέφω πουθενά αλλά μήπως είμαι υποκριτής που δεν μου αρέσει να υπάρχει πεζοδρόμιο; Ούτε εκεί που ζω αλλά ούτε εκεί που είμαι τουρίστας ή επισκέπτης.
συγνωμη φιλε εσυ που διαβασες την ιστοσελιδα του , αναρωτηθηκες καθολου τι ειναι αυτο αραγε ??? σε ενδιαφερει καταρχην τι  ??? δεν εκανες απο την αρχη ερωτησεις ομως με το τι γραφει εκει ο Ερος  η να παρουμε εμεις θεσεις σαν μελη του φορουμ !!!!
μονο το πεζοδρομιο σε πειραξε και στο αυτοκινητο που σε αναφερα στην αρχη ??? υπαρχουν 1002 λεπτα θεματα απο το κειμενο του αμα κατσεις και το μελετησεις ενα ενα να δουμε τι θα με πεις !!!

βλεπω δεν σε ενδιαφερουν τα ροζ σπιτακια στο γραφω ευγενικα !!! η μηπως εισαι με το μερος του Ερος ??? με το να  λες μηπως ειμαι υποκριτης ??? :think: :think: :think:

υπαρχουν και νομοι και κανονισμοι !
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Το εγχειρημα ακολουθει τα προτυπα του εξωτερικου. Λοιπον θα προσφερει ασφαλεια στις κοπελες, και μακαρι να βελτιωθει το νομικο πλαισιο για να σταματανε να μασουλανε ολοι χρημα απο τις κοπελες αυτες. Αστυνομια,δικηγοροι,δικαστικοι, πολιτικοι ολοι τρωνε. Τι καλυτερο απο το να δουλευουν νομιμα οι κοπελες,χωρις παρενοχλησεις και αυτοφωρα. Ο πελατης θα διαλεγει κοπελα, θα πληρωνει στην εισοδο, θα πηγαινει στο δωματιο με την κοπελα, και στο τελος θα φευγει αφου οι φυλακες δουν την κοπελα να βγαινει μαζι με τον πελατη για να βεβαιωθουν πως ειναι καλα. Απαραιτητος ο συναγερμος εντος δωματιου για να γλυτωσει η κοπελα απο κανεναν ψυχακια. Απαραιτητη φυσικα η υπαρξη των φυλακων εντος του χωρου σε μονιμη βαση.2 ατομα σε καθε βαρδια ειναι καλα.

Βεβαια το πεζοδρομιο δεν προκειται να σταματησει ποτε, αλλα τουλαχιστον μπορουν να βελτιωθουν οι οικοι ανοχης με αυτον τον τροπο.
 
OP
OP
Salonikos82

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
ειπαρχουν τόση δρομή στην θεσαλονίκη που μπόρις να περάσεις χωρίς να της δεις της κοπέλες ..όσο για μαγαζιά οπιος πέρνει από το δρόμο δεν έρχετε σε στουδίο .κ οπιος έρχετε σε στουδίο δεν θα πάρει  από το δρόμο τουλαιστών 95% έτσι λιτουργούν ο καθένας με την τρέλα του .....αν δεν είναι ετσιαγορία να με διορφοσεστε 

Όπως είπα δεν μιλώ μόνο σαν επισκέπτης αλλά και σαν κάτοικος. Το πεζοδρόμιο για εμένα σημαίνει εγκληματικότητα είτε γίνεται στις red light districts της Ευρώπης είτε στην οδό Γιαννιτσών γειτόνισα...
 
OP
OP
Salonikos82

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
συγνωμη φιλε εσυ που διαβασες την ιστοσελιδα του , αναρωτηθηκες καθολου τι ειναι αυτο αραγε ??? σε ενδιαφερει καταρχην τι  ??? δεν εκανες απο την αρχη ερωτησεις ομως με το τι γραφει εκει ο Ερος  η να παρουμε εμεις θεσεις σαν μελη του φορουμ !!!!
μονο το πεζοδρομιο σε πειραξε και στο αυτοκινητο που σε αναφερα στην αρχη ??? υπαρχουν 1002 λεπτα θεματα απο το κειμενο του αμα κατσεις και το μελετησεις ενα ενα να δουμε τι θα με πεις !!!

βλεπω δεν σε ενδιαφερουν τα ροζ σπιτακια στο γραφω ευγενικα !!! η μηπως εισαι με το μερος του Ερος ??? με το να  λες μηπως ειμαι υποκριτης ??? :think: :think: :think:

υπαρχουν και νομοι και κανονισμοι !


Δεν καταλάβαινω ακριβώς τι μου λες αλλά θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όσα κατάλαβα. Αναρωτήθηκα και νομίζω πως έχω καταλάβει τι είναι διεθνως ένα eros center. Αν εσύ ξέρεις κάτι άλλο εννοέιται πως σου ζητώ να το πεις. Ασχολήθηκα με εκείνα με τα ζητήματα που με αφορούν από αυτά που λεέι ο επιχειρηματίας. Αν εσύ θέλεις τα θέσεις και άλλα προφανώς και είναι θεμιτό απλά όπως είπα δεν είμαι εκπροσωπος του για να απαντήσω και σε αυτό που λες παρακάτω. Τέλος φοβήθηκα μη φανώ υποκριτής γιατί ενώ δεν έχω πρόβλημα να πάω σε οίκο ανοχής και να συζητήσω μετά τις εντυπώσεις μου μιλώ άσχημα για το πεζοδρόμιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom