Νέα

Ερμιόνη, έχω φάει τον κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stefhorni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stefhorni

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
28
Πόντοι
0
Χαιρετώ τα αξία μέλη αυτής της ομάδας. Είναι το πρώτο μου thread και παρακαλώ για την επιείκειά σας.

Έχει περάσει 1,5 χρόνος περίπου από τότε που την συνάντησα. Την πέτυχα Συγγρου 232. Πέρασα τόσο υπεροχα που την επόμενη μέρα την βρήκα στη Μελαντιας 50 όπου έκανα και εκεί μια βόλτα. Μου είχε συστηθεί ως Ερμιονη. Σγουρό μαλλι. Από τότε δεν μπόρεσα να την ξαναβρώ. Έχω αφήσει μηνύματα διάσπαρτα αλλά σκέφτηκα να γράψω ένα thread μήπως και κανένας μύστης γνωρίζει τίποτα να στείλει.

Αδέλφια σας ευχαριστώ.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Χαιρετώ τα αξία μέλη αυτής της ομάδας. Είναι το πρώτο μου thread και παρακαλώ για την επιείκειά σας.

Έχει περάσει 1,5 χρόνος περίπου από τότε που την συνάντησα. Την πέτυχα Συγγρου 232. Πέρασα τόσο υπεροχα που την επόμενη μέρα την βρήκα στη Μελαντιας 50 όπου έκανα και εκεί μια βόλτα. Μου είχε συστηθεί ως Ερμιονη. Σγουρό μαλλι. Από τότε δεν μπόρεσα να την ξαναβρώ. Έχω αφήσει μηνύματα διάσπαρτα αλλά σκέφτηκα να γράψω ένα thread μήπως και κανένας μύστης γνωρίζει τίποτα να στείλει.

Αδέλφια σας ευχαριστώ.
Εμφάνιση χώρα κτλπα? Να την θυμηθώ γτ πάω συχνά μελαντιας
 
OP
OP
S

Stefhorni

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
28
Πόντοι
0
Εμφάνιση χώρα κτλπα? Να την θυμηθώ γτ πάω συχνά μελαντιας
Ελληνίδα, κοντουλα, με τατου, και λίγο πεταχτά δοντάκια. Ανοιχτολεκανη με πιασίματα, βυζι όχι μεγάλο αλλά πολύ δυνατό. Στο δεξί τρικέφαλο είχε τατου ένα σκυλακο. Ελπίζω να βοήθησα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Χαιρετώ τα αξία μέλη αυτής της ομάδας. Είναι το πρώτο μου thread και παρακαλώ για την επιείκειά σας.

Έχει περάσει 1,5 χρόνος περίπου από τότε που την συνάντησα. Την πέτυχα Συγγρου 232. Πέρασα τόσο υπεροχα που την επόμενη μέρα την βρήκα στη Μελαντιας 50 όπου έκανα και εκεί μια βόλτα. Μου είχε συστηθεί ως Ερμιονη. Σγουρό μαλλι. Από τότε δεν μπόρεσα να την ξαναβρώ. Έχω αφήσει μηνύματα διάσπαρτα αλλά σκέφτηκα να γράψω ένα thread μήπως και κανένας μύστης γνωρίζει τίποτα να στείλει.

Αδέλφια σας ευχαριστώ.

1697098212552.jpeg


Εδώ είναι τύπε.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
την Αφροδίτη/Αρτεμις/Αγγελική εννοείς...
εδώ είσαι τύπε, αλλά δυστυχώς το μεγαλύτερο καριολάκι της τελευταίας πενταετίας δεν δουλεύει πιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom