Νέα

Επισκέπτες, φονιάδες των μελών!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί δεν γράφονται μέλη οι επισκέπτες;

  • Τρώνε Παντόφλα

  • Είναι μουνόπανα

  • Δεν ξέρουν

  • Είναι μικροτσουτσουνοι

  • Είναι πυρφόροι

  • Φύλλο μηδέν


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Online: 767 επισκέπτες & 120 μέλη

Γιατί είσαστε σκυφτούλιδες και κρυψίνους;

Γιατι δεν γράφεστε μέλη βρε μουνόπανα επισκέπτες;

Μας ρωτήσατε εάν θελουμε επισκέπτες;

Γλυκά φέρατε;

Στα αρχίδια σας;


…κ εμάς Κωστής Παλαμάς.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Κατά ένα περίεργο λόγο όσοι είναι Επισκέπτες στην σελίδα είτε "φοβούνται" να γραφτούν είτε απλά έχουν ξεχάσει τους κωδικούς είτε απλά βαριούνται να τους γράψουν. Πολλοί είναι εκείνοι που δεν θέλουν να γραφτούν και απλά θέλουν να παρακολουθούν συζητήσεις.

Τους ψιλοκαταλαβαίνω. Κατά ένα τρόπο διαβάζουν την "εφημερίδα" τους.

Ένα σοβαρό ποσοστό ανθρώπων στην Ελλάδα γενικότερα "δεν συμμετέχει" γενικώς. Περιμένει από τους άλλους. Δεν θέλουν να προσφέρουν τις γνώσεις τους, τις εμπειρίες τους, είτε με τις ιερόδουλες είτε στη ζωή τους γενικά. Μην σας μπερδεύει το domain παιδιά. Ναι είστε σε μπουρδελοσάιτ, ε και; (Εγώ εδώ συμμετέχω σε λογοτεχνικές αναλύσεις για τον Καζαντζάκη για παράδειγμα...)

Εγώ ως Μενέδημος κάνω έκκληση σε αυτούς να γραφτούν και να μας λένε τις απόψεις τους, τα προβλήματά τους, τις κριτικές τους για τα στούντιο ή για το οτιδήποτε. Δόξα τον Ύψιστο, έχουμε νήματα για το οτιδήποτε. Μπορούν και εκείνοι να ανοίξουν ένα δικό τους νήμα.

Αν μη τι άλλο αυτό που χρειάζεται σε αυτούς τους καιρούς είναι να είμαστε κατά κάποιο τρόπο οργανωμένοι σε κοινότητες και σε φόρουμ, να μοιραζόμαστε πληροφορία, να μαθαίνουμε ο ένας από τον άλλον. Οι ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ που εισέρχονται ως επισκέπτες εδώ έχουν να μας προσφέρουν πολλά.

Υ.Γ. Οι επιλογές που έχεις βάλει στην ψηφοφορία νομίζω δεν ισχύουν. Μια χαρά έχουμε εδώ και πιρφόρους που είναι μέλη.

1630298008258.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Σα να συμμετεχεις σε γλεντι που........κρασια κ φαγιά φερνουν μονο οι αλλοι.
Εχω γνωρισει τετοια ατομα εδω μεσα, που περιμενουν ετοιμη γνωση, εκμεταλευοντε πληροφοριες στο επακρο κ δεν δινουν ποτέ, μόνο παιρνουν.

Πως λεγοντε τετοια ατομα?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Συνήθως δεν κάνω login αν δεν έχω να γράψω κάτι. Και στην έξοδο logout πάντα και καθάρισμα browser είτε στον υπολογιστή του σπιτιού είτε του γραφείου.
Δεν θα ήθελα να με έπαιρναν χαμπάρι σύζυγος ή παιδιά. Αν αυτό λέγεται παντόφλα δεν ξέρω.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Συνήθως δεν κάνω login αν δεν έχω να γράψω κάτι. Και στην έξοδο logout πάντα και καθάρισμα browser είτε στον υπολογιστή του σπιτιού είτε του γραφείου.
Δεν θα ήθελα να με έπαιρναν χαμπάρι σύζυγος ή παιδιά. Αν αυτό λέγεται παντόφλα δεν ξέρω.
Στο pc της δουλειας παντα μπαινω με ανωνυμη περιηγηση ακομα και αθλητικα να θελω να διαβασω..
Οταν το κλεισεις σβηνει τα παντα(cookies,log-ins κτλ)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Εγώ ως Μενέδημος κάνω έκκληση σε αυτούς να γραφτούν και να μας λένε τις απόψεις τους, τα προβλήματά τους, τις κριτικές τους για τα στούντιο ή για το οτιδήποτε. Δόξα τον Ύψιστο, έχουμε νήματα για το οτιδήποτε. Μπορούν και εκείνοι να ανοίξουν ένα δικό τους νήμα.
επισης ο πιμποδικηγορος εχει ανοιχτη γραμμη για τις ανησυχιες του λαου του site.
μας εχει πει οτι δεχεται πολλα μηνυματα για πασης φυσεως προβληματα και βοηθαει να ξεπεραστουν κιολας, με την ιερα γνωση που εχει αποκτησει στα τοσα χρονια παρουσιας του εδω μεσα και οχι μονο.
κοινως ειναι ο 2ος μεσιας, μετα το χαζοκουλι και επισης βοηθαει να παρουν τα πανω τους τα θρεντς, σε επισκεψιμοτητα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Σα να συμμετεχεις σε γλεντι που........κρασια κ φαγιά φερνουν μονο οι αλλοι.
Εχω γνωρισει τετοια ατομα εδω μεσα, που περιμενουν ετοιμη γνωση, εκμεταλευοντε πληροφοριες στο επακρο κ δεν δινουν ποτέ, μόνο παιρνουν.

Πως λεγοντε τετοια ατομα?
Πως;
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
  • Βλέπουν το thread συνολικά 17 άτομα (8 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΑΛΗΤΕΣ, ΠΡΟΔΟΤΕΣ, ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ!
Για να δω αν μπορω να βοηθησω, ...... Οταν ησουν μικρος εμαθες να δινεις??? Μην προσπαθεις να θυμηθεις, Απλως πες μου, οταν λεω να δινεις, ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που ερχεται στο μυαλο σου??
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Βδελες.

Και δεν μιλαω για καποιον που μπαινει κρυφα απο την γυναικα του να ξεσκασει. Και δεν γνωριζει και πολλα.

Θα σας πω ακριβως τι εννοω.

Για αυτον που μπηκε και διαβασε αναλυτικο ρεπορταζ για το fkk artemis γιατι επροκειτο να παει.
Ρουφηξε ολες τις πληροφοριες, ρωτησε και καποια εξτρα σε πμ ,πηγε, περασε καλα εκμεταλευομενος τις πληροφοριες ενω απεφυγε και τις παγιδες...........
Δεν ποσταρε ποτέ τιποτα.
Κοινως μας γραφει στα αρχιδια του εμας τους μαλακες που δωσαμε πληροφοριες απλοχερα.

Το ιδιο ισχυει κ για ενα ταξιδι πχ στην Ριγα.
Μπαινει ο τυπος ,ρουφαει πληροφοριες, ρωταει εξτρα, πηγαινει, περναει καλα πηγαινοντας σε στεκια που αμα δεν υπηρχε το σαητ ουτε κατα διανοια θα τα εβρισκε.
Και γυρνοντας ,αντι να προσθεσει κατι, μην τον ειδατε.
Ασε τα κοροιδα να γραφουν , οταν τους ξαναχρειαστω τοτε βλεπουμε
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Για να δω αν μπορω να βοηθησω, ...... Οταν ησουν μικρος εμαθες να δινεις??? Μην προσπαθεις να θυμηθεις, Απλως πες μου, οταν λεω να δινεις, ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που ερχεται στο μυαλο σου??
Έδινα κάνα πατατάκι στον κολλητό μου στο νηπιαγωγείο.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Βδελες.

Και δεν μιλαω για καποιον που μπαινει κρυφα απο την γυναικα του να ξεσκασει. Και δεν γνωριζει και πολλα.

Θα σας πω ακριβως τι εννοω.

Για αυτον που μπηκε και διαβασε αναλυτικο ρεπορταζ για το fkk artemis γιατι επροκειτο να παει.
Ρουφηξε ολες τις πληροφοριες, ρωτησε και καποια εξτρα σε πμ ,πηγε, περασε καλα εκμεταλευομενος τις πληροφοριες ενω απεφυγε και τις παγιδες...........
Δεν ποσταρε ποτέ τιποτα.
Κοινως μας γραφει στα αρχιδια του εμας τους μαλακες που δωσαμε πληροφοριες απλοχερα.

Το ιδιο ισχυει κ για ενα ταξιδι πχ στην Ριγα.
Μπαινει ο τυπος ,ρουφαει πληροφοριες, ρωταει εξτρα, πηγαινει, περναει καλα πηγαινοντας σε στεκια που αμα δεν υπηρχε το σαητ ουτε κατα διανοια θα τα εβρισκε.
Και γυρνοντας ,αντι να προσθεσει κατι, μην τον ειδατε.
Ασε τα κοροιδα να γραφουν , οταν τους ξαναχρειαστω τοτε βλεπουμε
αυτο ισχυει σε ολα στη ζωη οταν χρειαζεται καποιος κατι μεταμορφωνεται ,οταν παρει αυτο που θελει οσο δυνατον πιο ΕΥΚΟΛΑ στριβει...εδω ομως δεν υπαρχει ελεγχος διαχωρισμος...
παραδειγμα ασχετο να παω μια επισκεψη ΕΓΩ με αδεια χερια μου ειναι αδιανοητο....πολλοι ομως δεν εχουν προβλημα--
και το σαιτ εχει ποσα νηματα που βοηθανε απο διαζυγια,πεσιματα,καμακι,πολιτικα ολα τα παντα---
δεν γραφω σε ολα τα φορουμ χρονικα δεν γινεται κ εδω για μηνες οταν δεν εχω χρονο εξαφανιζομαι..
οταν εχω οπως τωρα θα κατσω να γραψω...
σε αλλα π.χ φορουμ φιλοσοφιας,αμυνας,ψυχολογιας,επιστημες δεν γινεται να γραψω σε ολα---
οπου ομως εγω ΠΑΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ αποψεις θεωρω υποχρεωση να ανταποδωσω οταν μπορω..---
ειμαστε στην εποχη παρτακιδων παντοτε υπηρχαν ομως με τον καιρο πολλαπλασιαζονται..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom