Νέα

Επίσκεψη σε γιατρό του ΙΚΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα warrel1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να πάει χύμα στο ΙΚΑ να τον δεί κάποιος γιατρός? Πρέπει να υπάρχει ραντεβού?


edit_Duracell: Διόρθωση τίτλου
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Ρε παιδιά μπορεί κάποιος να πάει χύμα στο ικα να τον δεί κάποιος γιατρός? Πρέπει να υπάρχει ραντεβού?

Βιβλιάριο υγείας έχεις? Σε ποιό Ταμείο είσαι ασφαλισμένος?
Αν είναι κάτι επείγον, μπορείς να πας στα εξωτερικά ιατρεία κάποιου εφημερεύοντος Νοσοκομείου...
 
OP
OP
W

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Βιβλιάριο υγείας έχεις?
Αν είναι κάτι επείγον, μπορείς να πας στα εξωτερικά ιατρεία κάποιου εφημερεύοντος Νοσοκομείου...

ναι έχω βιβλιάριο.Στο ικα δε θα με δεχτούν?Εκεί είμαι ασφαλισμένος.Εφόσον βέβαια υπάρχει γιατρός τώρα( που λογικά υπάρχει).Μιλάω για ικα γτ είμαι κοντά του , ενώ σε νοσοκομείο θα υπάρξει ταλαιπωρία...
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
ναι έχω βιβλιάριο.Στο ικα δε θα με δεχτούν?Εφόσον βέβαια υπάρχει γιατρός τώρα( που λογικά υπάρχει).Μιλάω για ικα γτ είμαι κοντά του , ενώ σε νοσοκομείο θα υπάρξει ταλαιπωρία...

  Αν ειναι κατι επειγον ισως σε δεχθουν εκτος σειρας αλλα και παλι αμφιβαλλω αν βρεις γιατρο!!! Καλυτερα σε εφημερευον νοσοκομειο!!! 
 
OP
OP
W

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
φοβάμαι τη ταλαιπωρία στο νοσοκομείο ρε γμτ...τεσπά , ευχαριστώ πολύ παίδες! :sunglasses:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
86
Παρε τηλεφωνο (184 ρωτα αν εχει και ποτε την ειδικοτητα που ψαχνεις πρωτα) και κλεισε ραντεβου.

Αν εχει γιατρο τη μερα που θα παρεις τηλ, πηγανε και χωρις ραντεβου την ιδια μερα.

Παντα υπαρχει καποιο κενο, καποιος δεν πηγε, δεν πηρε να ακυρωσει, το ξεχασε κλπ.

Αυτες τις μερες βαρανε μυγες συνηθως.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τι επαθες αρχηγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom