Νέα

Έπεσε το δίκτυο κινητής της Cosmote;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα miraculous mandarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

miraculous mandarin

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
23
Like
2.184
Πόντοι
2.410
Εδώ και μερικές ώρες ενώ το κινητό δείνχει πως έχει σήμα, δεν μπορεί να καταχωρηθεί στο δίκτυο της Cosmote και στο help desk δεν μπορείς να βρεις γραμμή διαθέσιμη να μιλήσεις, είναι μπουκωμένο. :angry: Ψάχνοντας στο διαδίκτυο έπεσα πάνω σε αυτό το δημοσίευμα:

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Eiχα και εγώ πρόβλημα ,κάτω απο το αυλάκι.
Εκτός πολης πιάνω,δεν ξερω αν εφτιαξε γενικότερα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.827
Πόντοι
21.555
:wink: :wink:

..oντως η μία γραμμή που έχω κοσμοτε είχε πέση από τις εξη μέχρι τις οκτώ... Ούτε σήμα ούτε τίποτα... Ευτυχώς έχω κ βονταφον.
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
377
Like
170
Πόντοι
1
H Cosmote είναι μία μεγάλη ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ εταιρία και δουλεύει άψογα. Τι νομίζατε οτι θα είναι σαν την κακία δημόσια Cosmote?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
H Cosmote είναι μία μεγάλη ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ εταιρία και δουλεύει άψογα. Τι νομίζατε οτι θα είναι σαν την κακία δημόσια Cosmote?

Τ'ειπες τωρα ρε μαστορα???
Καλά τα λέει αυτός αλλά ξεχνάει να πει οτι δεν κάνει και καμιά σοβαρή επένδυση η CosmoPote.
Το δίκτυο κινητής μια χαρά είναι στην Κρήτη, τα άλλα...............
Είναι που οι Γερμανοί της CosmoPote κάνουν επενδύσεις και ευτυχώς που δεν είναι δημόσια και είναι ιδιωτική και είναι Γερμανοί και είναι φίλοι μας και θέλουν το καλό μας και κάνουν επενδύσεις και είναι ιδιωτική .........:idiot::crazy:
Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες εταιρείες :grin::grin::grin:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.020
Κριτικές
94
Like
46.323
Πόντοι
17.311
H Cosmote είναι μία μεγάλη ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ εταιρία και δουλεύει άψογα. Τι νομίζατε οτι θα είναι σαν την κακία δημόσια Cosmote?

Τ'ειπες τωρα ρε μαστορα???
Καλά τα λέει αυτός αλλά ξεχνάει να πει οτι δεν κάνει και καμιά σοβαρή επένδυση η CosmoPote.
Το δίκτυο κινητής μια χαρά είναι στην Κρήτη, τα άλλα...............
Είναι που οι Γερμανοί της CosmoPote κάνουν επενδύσεις και ευτυχώς που δεν είναι δημόσια και είναι ιδιωτική και είναι Γερμανοί και είναι φίλοι μας και θέλουν το καλό μας και κάνουν επενδύσεις και είναι ιδιωτική .........:idiot::crazy:
Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες εταιρείες :grin::grin::grin:

Ολες οι εταιρεις εχουν θεμα σε καποιες περιοχες.
Σε καποιες εχει πολυ καλο σημα η cosmote και δεν εχει η vodafone και σε καποιες αλλες συμβαινει το αντιθετο.
Τοσα χρονια αυτο συμβαινει απο τοτε που ξεκινησε η κινητη τηλεφωνια.
Προσωπικα εχω cosmote απο το 1998 και δεν εχω κανενα σοβαρο προβλημα οπου και να εχω παει, εντος και εκτος ελλαδος.
Απο περυσι εχω και ενα εταιρικο που ειναι vodafone και στα νοτεια που μενω δεν πιανει.
Αρα, να'χαμε να λεγαμε κοινως και ακομα ενα ακυρο thread στο προσκηνιο γενικως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom