Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.321
Πόντοι
24.571
Τότε γιατί τα ποστάρετε ρε τύποι; Εφαγα 10 λεπτά από την ζωή μου να βρω για ποια μιλάτε και δεν τα κατάφερα:confused:
κανε copy paste απο το StudioWorker κ δεξια το κειμενο του link κ βαλτο στη μηχανη αναζητησης του google
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.687
Κριτικές
164
Like
81.691
Πόντοι
46.223
Όπου ***** βάλτε εροτικπορταλ.κομ στα λατινικά.

Τα κόβει το σύστημα αυτόματα διότι είναι ανταγωνιστικό site.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.321
Πόντοι
24.571
Το δοκίμασα δεν δούλεψε, δε γαμιέται δεν πειράζει
αποκλειεται ξαναδοκιμασε το αλλη μια , εμενα μου το βγαζει . Ή απο το en κ δεξια κανε copy paste κ θα στο βγαλει στο google

δε βαριεσαι στη Θεσ/κη ειναι εξαλλου η λεγαμενη , χαχα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ούτε έτσι έγινε κάτι...
Δουλεύει είχα ξεχάσει το κομ!
αποκλειεται ξαναδοκιμασε το αλλη μια , εμενα μου το βγαζει . Ή απο το en κ δεξια κανε copy paste κ θα στο βγαλει στο google

δε βαριεσαι στη Θεσ/κη ειναι εξαλλου η λεγαμενη , χαχα
Ετσι από περιέργεια. Δεν φαίνεται και πολύ ωραία βρε παιδιά!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.687
Κριτικές
164
Like
81.691
Πόντοι
46.223
Ούτε έτσι έγινε κάτι...

Εε πως ρε φίλε.

Αυτήν εδώ δεν λες ?

Elena12.jpg
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.321
Πόντοι
24.571
Δουλεύει είχα ξεχάσει το κομ!

Ετσι από περιέργεια. Δεν φαίνεται και πολύ ωραία βρε παιδιά!
πολυ κοντουλα ειναι , αλβανιδα τη κοβω απο το προσωπο . Προσωπικα δε μου πολυαρεσει γτ ειναι κ αβυζη κ πολυ μινιον , γουστα ειναι αυτα βεβαια
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Προσφατα περασματα απο στουντιο:
Τριγγετα 3:
Η Πωλινα ειναι μουναρα, ωραιο στητο βυζι, καυλα κωλος και ποδια, ωραιο προσωπο. Ειμαι ετοιμος να περασω, ρωταω για αυταρχικο και λεει η τσα2 τιμη 130 ευρω.... χαχααχαχαχ τα ειχα πανω μου, αλλα καλυτερα να πηγαινα 2 στενα πιο κατω σε ενα κοριτσι του GDE με τα ιδια λεφτα για μιση ωρα, αν ειναι δυνατον... τους το ειπα κι εφυγα.
Δυο μερες μετα περασα και ειδα την Εβελινα. Αυτη κι αν ειναι μουναρα! Πιο ομορφο προσωπο, τα βυζια τα ειχε στο στηθοδεσμο αλλα φανηκαν μικροτερα, επισης καυλα ποδια και κωλος, περπατημα πολυ πολυ ωραιο.... Αν εκανε αυταρχικο θα σας ελεγα και τι λεει στο δωματιο αλλα δεν κανει.
Σπυρου Πατση 40: Παολα, ξανθια κοπελα απο Ρουμανια, λεπτη με καποια τατου και μεσαιο στηθος. Περασα οκ χωρις πολλα πολλα, ηταν λιγο ασταθης στη συμπεριφορα της, απομακρη γιατι δεν γουσταρει και μετα πανω σου για να μην σε ξενερωσει και τελειως, γνωστη συνταγη..
Καρολινα, μελαχρινη λεπτη κοπελα χωρις καμπυλες, δεν περασα.
Κροκεων 6, Αμαρα, λεπτη κοπελα που βγηκε με δαντελωτο παντελονι, αν δεν δω ποδια δεν μπορω να περασω, δεν μιλαει και αγγλικα οποτε την εκανα.
Κασσανδρας 6, Λουισα, η μουναρα Ελλη απο το μασαζ Σ108. Προσωπικα εχω περασει πολυ καλα μαζι της και τη θεωρω πολυ ομορφη.
Κασσανδρας 3 πανω η Βαλερια λειπει και θα γυρισει μαλλον μετα τον Ιανουαριο. Για μενα η πιο ομορφη κοπελα αυτη τη στιγμη στα στουντιο, γυμνασμενο σωμα, κορυφαιο σερβις. Αν ηταν και πιο ψηλη θα το προτιμουσα, αλλα και παλι ειναι κορυφη.
Κασσανδρας 8Γ,
Κριστινα, κοπελα που αναδεικνυει το προσωπο της με ωραιο αλλα εντονο μακιγιαζ, ωραιο σωμα με ενα σημαδι στο δεξι ποδι. Δεν κανει αυταρχικο οποτε δεν ξερω να πω παραπανω.
Νικα, μελαχρινη λεπτη χωρις καμπυλες, Κατια πανω κατω τα ιδια σε καστανο.
Κηφισου 30, Λιλλυ, γεματουλα για τα γουστα μου, φιλικη φανηκε.
Αθηνων 343, Αντζελινα 2, μελαχρινη κοπελα με πιο πολλα κιλα απ οσα φαινονται. Η τσατσα την διαφημισε για πολυ καλη. Αμαρυλλις, επισης κοπελα με πιο πολλα κιλα απ οσα φαινονται.
Πειραιως 193, Βερονικα, πολυ ομορφη κοκκινομαλλα κοντουλα κοπελα, Τζουλια που πηγε Αθηνων 373 τωρα ξανθουλα λεπτη κοπελα, αυτες τις δυο τις ειχα πετυχει και με πολιτικα και ηταν πολυ εμφανησιμες κι ετσι...
Επισης η Παρις απο γερμανους ειναι παλι Αθηνα μεχρι 26/01 σαν ανεξαρτητη, Κουκακι. Εμφανησιακα στα ιδια ψηλα στανταρ, σερβις σε οποιον αρεσει.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Αριστοτελους 5:
Σονια, η γνωστη λεπτη μουνιτσα. Ανετα ξαναπερναγα αλλα ηταν η πρωτη της βολτας και δεν φοραγε γοβες οπως συνηθιζε, αλλα πεδιλα. Αν ηταν στη μεση της βολτας ή φοραγε γοβες θα ειχα μπει.
Γιουλια, κοπελα με ναζιαρικο σαλονι και ομορφο προσωπο, γεματα ποδια μονοκομματα δυστυχως για εμενα.
Μπελλα, μακρια απο τις φωτος, μια μελαμψη παρουσια μακρια κι απο τα γουστα μου.
Αριστοτελους 6:
Σια, η γνωστη ψηλη μουναρα με το ωραιο προσωπο και το μικρο στηθος, αν εκανε αυταρχικο θα ηξερα και τι λεει μεσα.
Νικολ, επεστρεψε η κουκλιτσα. Ειναι πιο μελαμψη απο τις φωτος της, μιλαει περιορισμενα αγγλικα, καθολου ελληνικα, εχει ωραιες βυζαρες και στο αυταρχικο εχω περασει ωραια μαζι της στο παρελθον, δεν θυμαμαι αν εχω γραψει κριτικη.
Ιωαννινων 3 οροφος:
Ζιζελ η επιστροφη χθες, ειχα καιρο να την δω και καμια δεκαετια να περασω μαζι της, θα περναγα με αυταρχικο αλλα ειπε οτι δεν κανει. Πιο παλια ειχα περασει οποτε μαλλον αλλαξε το προγραμμα της η κοπελα. Κριμα γιατι οταν την ειδα το χερι μπηκε στην τσεπη αμεσα, κρατιεται πολυ καλα, βασικα σχεδον οπως ηταν!
Ιωαννινων 5:
Αννα, συμπαθητικη μιλφ, γεματη για τα γουστα μου. Βγηκε με καλσον, κορσεδες, γενικα πολυ ρουχο οπως συνηθιζουν οι μιλφ για να κρυψουν πραγματα, οποτε επαιξα αμυντικα απο την αρχη.
Κροκεων 6 κατω:
Η συμπαθητικη τσα2 δεν ειχε κοπελες, κριμα και πηγαινα για να περασω με Καταλινα. Επεσα πανω στην αλλαγη η οποια πρεπει να ειχε μεγαλη διαρκεια.
 

kariolia

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Like
30
Πόντοι
0
Αριστοτελους 5:
Σονια, η γνωστη λεπτη μουνιτσα. Ανετα ξαναπερναγα αλλα ηταν η πρωτη της βολτας και δεν φοραγε γοβες οπως συνηθιζε, αλλα πεδιλα. Αν ηταν στη μεση της βολτας ή φοραγε γοβες θα ειχα μπει.
Γιουλια, κοπελα με ναζιαρικο σαλονι και ομορφο προσωπο, γεματα ποδια μονοκομματα δυστυχως για εμενα.
Μπελλα, μακρια απο τις φωτος, μια μελαμψη παρουσια μακρια κι απο τα γουστα μου.
Αριστοτελους 6:
Σια, η γνωστη ψηλη μουναρα με το ωραιο προσωπο και το μικρο στηθος, αν εκανε αυταρχικο θα ηξερα και τι λεει μεσα.
Νικολ, επεστρεψε η κουκλιτσα. Ειναι πιο μελαμψη απο τις φωτος της, μιλαει περιορισμενα αγγλικα, καθολου ελληνικα, εχει ωραιες βυζαρες και στο αυταρχικο εχω περασει ωραια μαζι της στο παρελθον, δεν θυμαμαι αν εχω γραψει κριτικη.
Ιωαννινων 3 οροφος:
Ζιζελ η επιστροφη χθες, ειχα καιρο να την δω και καμια δεκαετια να περασω μαζι της, θα περναγα με αυταρχικο αλλα ειπε οτι δεν κανει. Πιο παλια ειχα περασει οποτε μαλλον αλλαξε το προγραμμα της η κοπελα. Κριμα γιατι οταν την ειδα το χερι μπηκε στην τσεπη αμεσα, κρατιεται πολυ καλα, βασικα σχεδον οπως ηταν!
Ιωαννινων 5:
Αννα, συμπαθητικη μιλφ, γεματη για τα γουστα μου. Βγηκε με καλσον, κορσεδες, γενικα πολυ ρουχο οπως συνηθιζουν οι μιλφ για να κρυψουν πραγματα, οποτε επαιξα αμυντικα απο την αρχη.
Κροκεων 6 κατω:
Η συμπαθητικη τσα2 δεν ειχε κοπελες, κριμα και πηγαινα για να περασω με Καταλινα. Επεσα πανω στην αλλαγη η οποια πρεπει να ειχε μεγαλη διαρκεια.
ωραίος ρε φίλε...και εχουμε τα ιδια γουστα περι εμφανισης...ψάχνω κι εγω αδυνατα κορμια με ωραια ποδια
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
Σια παίδες! Το γράφω και εδω να πάτε με κλειστά μάτια. Η κοπέλα αξίζει
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Σια παίδες! Το γράφω και εδω να πάτε με κλειστά μάτια. Η κοπέλα αξίζει
Το γραφεις και σε διαβαζει κοσμος...... Γι' αυτο σημερα στο Αρ6 δεν ειχε χωρο ουτε να κατσω. Καλα λεω θα παω για κανα καφε και θα ερθω σε κανα διωρο. Τα @@ σε συσκευασια δωρου!!!!!
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Το γραφεις και σε διαβαζει κοσμος...... Γι' αυτο σημερα στο Αρ6 δεν ειχε χωρο ουτε να κατσω. Καλα λεω θα παω για κανα καφε και θα ερθω σε κανα διωρο. Τα @@ σε συσκευασια δωρου!!!!!
Μάλλον από όσα έχουμε πει οι δυο μας κι εδώ και δίπλα, δεν έχασες και τίποτα... Εντυπωσιακή μεν σε εμφάνιση, αλλά από υπηρεσίες... Προσεχώς στην κριτική που έγραψα...
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Μάλλον από όσα έχουμε πει οι δυο μας κι εδώ και δίπλα, δεν έχασες και τίποτα... Εντυπωσιακή μεν σε εμφάνιση, αλλά από υπηρεσίες... Προσεχώς στην κριτική που έγραψα...
Δηλαδή δεν;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom