Νέα

Elena Sunrise

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα
Αν εγιναν έτσι οπως τα λες, έπρεπε να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω και να μην φύγεις χωρίς αυτά...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ποιό πρόγραμμα πήρες φίλε, των 50 , των 80 ,  πόσο ?


Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα

έτσι  και  χειρότερα  !  απίστευτο τυπάκι ποζεράς και μόνον  !!!
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Πήρα το προγραμμα τον 100€ για μια ώρα, πεταμενα λεφτά, μου έλεγε ότι δεν έφταιγε αυτή αλλά εγω που ειμαι στενός από πισω και δεν μπορούσε να μπει  :rockon: Ε μετά από αυτό τσακωθήκαμε και έφυγα  :spam:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Πήρα το προγραμμα τον 100€ για μια ώρα, πεταμενα λεφτά, μου έλεγε ότι δεν έφταιγε αυτή αλλά εγω που ειμαι στενός από πισω και δεν μπορούσε να μπει  :rockon: Ε μετά από αυτό τσακωθήκαμε και έφυγα  :spam:

μουτρο απροπόνητος πηγες κ συ ???κανε λιγο ζεσταμα απο πρυν ρε δεν βλαπτει!!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ευχαριστώ που απάντησες.


Πήρα το προγραμμα τον 100€ για μια ώρα, πεταμενα λεφτά, μου έλεγε ότι δεν έφταιγε αυτή αλλά εγω που ειμαι στενός από πισω και δεν μπορούσε να μπει  :rockon: Ε μετά από αυτό τσακωθήκαμε και έφυγα  :spam:
 

Psol78

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
207
Like
284
Πόντοι
21
Καλησπερες στη παρεα....απο τις φωτο και βιντεο που εχω δει απο διαφορα σιτε και εδω μεσα.....Ελενα εισαι καυλα 
:erection:  :tits:  :cum:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δεν ξέρω για την συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά γενικά τα παιχνίδια με τις ορμόνες είναι επικίνδυνα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Παθιτικη ειναι καλη? Αν μπορει να μου πει καποιος μην παταξω τα λεφτα μου...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν σ ενδιαφέρει τότε η επιδώσεις..μπενεις τ κατεβάζεις κ γαμας όσο ποιο γρήγορα μπορείς...μόνο οι δικές σου επιδώσεις πρέπει ν είναι καλές για ν τ ευχαριστηθειςς
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
γάμα όσο πιο γρήγορα μπορείς λέει... χαχαχαχαχαχαχα.. τίναι τούτος ρε :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
Καλημερα σε όλους τους καβλιαριδες.

Επισκέφτηκα την Έλενα πριν μερες, είναι παρααα πολύ όμορφη, κούκλα, αλλαααα μέχρι εκεί, στα υπόλοιπα είναι απάτη, δεν μλς καθόλου, τις είπα τι ηθελα, το εργαλείο της δεν σηκωνόταν με τπτ, ούτε με γερανό, προσπάθησε να μου τον βάλει αλλά δεν είχε στύση καθόλου, ξενερα σκέτη και πεταμένα λεφτά, πιο πεταμένα δεν έχω ξαναδώσει, η συνεύρεση δεν κράτησε ούτε δεκάλεπτο, σηκώθηκα και έφυγα, στο στοίχημα ακόμα και όταν χάνω τα ευχαριστιέμαι πιο πολύ, η κοπέλα σκίζει από εμφάνιση αλλά έχει πολύ ψηλά τον εγωισμό.
Άκυρο από εμενα

έτσι ακριβώς, μου το έχουν επιβεβαιώσει αρκετοί συναγωνιστές. Προσωπικά αρνούμαι να κάψω χρήμα σε μια πανέμορφη μεν, όμως άκρως διεκπεραιωτική παρουσία. Το ματς δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε και το μόνο που με νοιάζει είναι τα φράγκα. Όταν παρέχεις τέτοιες υπηρεσίες, μην γκρινιάζεις μετά για τις κακές κριτικές.  Τα ίδια και η Κάρμεν στην Καλιθέα, κι αυτή κουκλάρα, αλλά ...........  Απορώ με τον γίγαντα Βατραχόφατσα που την υπερασπίζεται λες κι είναι η ......... αρραβωνιαστικία του (για να κάνουμε και λίγο χιούμορ). Καλή χρονιά σε όλους παιδιά και ειδικά σε εσένα φίλε Γλυκομούτσουνε που μας φυλάς από κακοτοπιές.
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
όταν εχεις ζωα που ανεβαίνουν στο κρεβάτι που θα κάτσεις δεν ειανι και πολύ ωραίο.

κουφο αλλά πραγματικό...: άλλος γαμεί κι άλλος πληρώνει!!!!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
579
Κριτικές
12
Like
2.516
Πόντοι
736
έτσι ακριβώς, μου το έχουν επιβεβαιώσει αρκετοί συναγωνιστές. Προσωπικά αρνούμαι να κάψω χρήμα σε μια πανέμορφη μεν, όμως άκρως διεκπεραιωτική παρουσία. Το ματς δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε και το μόνο που με νοιάζει είναι τα φράγκα. Όταν παρέχεις τέτοιες υπηρεσίες, μην γκρινιάζεις μετά για τις κακές κριτικές.  Τα ίδια και η Κάρμεν στην Καλιθέα, κι αυτή κουκλάρα, αλλά ...........  Απορώ με τον γίγαντα Βατραχόφατσα που την υπερασπίζεται λες κι είναι η ......... αρραβωνιαστικία του (για να κάνουμε και λίγο χιούμορ). Καλή χρονιά σε όλους παιδιά και ειδικά σε εσένα φίλε Γλυκομούτσουνε που μας φυλάς από κακοτοπιές.
καλησπέρα στην παρέα
Θα ήθελα να πω την γνώμη μου για το θέμα της κοπέλας.
Είμαι αυστηρά ενεργητικός αλλά την κοπέλα την έχω γνωρίσει και ξέρω ανθρώπους που έχουν πάει μαζί της παθητικά και έχουν περάσει πάρα πολύ καλά Γιατί η συγκεκριμένη είναι κατά κύριο λόγο ενεργητική.
Όντως είναι κουκλάρα...
Σκεφτήκατε όμως καμιά φορά ότι σε μία τρανς ενεργητική δεν παίζει ο παράγοντας "προσποιούμαι υποκρίνομαι" για να περάσει ο πελάτης καλά όπως με τις γεννημένες γυναίκες ή τις παθητικές τρανς οι οποίες με αχ βαχ και βογκητά θα κάνουν τον πελάτη να νιώθει πορνοστάρ???
Σαν άντρες πρέπει να ξέρουμε πολύ καλά ότι αν δεν μας αρέσει αυτό που έχουμε να γαμήσουμε είναι φυσικό να μη μας σηκώνεται!!!

Σκεφτείτε το λίγο
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
μεγάλη κουβέντα ανοίγεις ...

κοπελα , αντρας ... τι είναι τελικά;

λεμε παντου κουκλα , κοπελάρα , γυαναικα΄ρα αλλά είανι αντρας;;;;

αντρας ντυμένος γυναίκα... διονυσιακό, βακχικό;; όπως και να είναι , όπως και να λεγονται η ουσία ειναι η τελευταία προηγούμενη πρόταση και την απαντησες εσύ ο ίδιος.
 

billcowboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2013
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί να ειχε και άλλους πελάτες και να είχε τελειώσει μερικές φορές. Σαν άτομο πως ήταν? Ήταν ορεξατη? Το σκέφτομαι για να πάω όποτε μπορέσω γιατί έχω απωθημένο μια trans.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom